|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MARČEVKE 2020
13.8.2019 14:40:33   
Tiggy91
Hitro gre res! Na fb še nisem ušla, pa pomoje bom še malo počakala - in se kakšen mesec po nuhalni pridružila :) Z mojim sva ravno debatirala kdaj povedati, pa bova verjetno po prvem pregledu pri G - 20.8. - pa prosila starše, da so tiho vsaj do nuhalne :) Ker dvomiva, da bova zdržala do nuhalne :P Sem v 10t, razen malo napihnjenosti zvečer se mi nič ne pozna :) OK midva z mojim opaziva po prsih da so bolj polne to je pa to :) Če bom kaj po moji mamici, ki je rodila nas 4 v 9 letih, in se ji je vsak začel poznati konec 6 meseca bomo še videli :) Nisem pa s svojimi 176 cm pri ta drobnih :)

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: MARČEVKE 2020
13.8.2019 14:52:47   
zuzu1
Čestitke še ostalim z dobrimi novičkami ☺️Nuhalno imam 29.8. in naslednji pregled pri svojem G 17.9., pdp pa zaenkrat prav tako, kot ti Tiggy91, 14.3. ☺️ A boste šle kar vse na DHT? Meni moj ginekolog ni nič omenil, sama sem pa pozabila vprašat.. Namen sem imela iti, če bi bili izvidi nuhalne slabši... Na fb. pa pridem čez dober mesec, da ne bo prehitro kaj na fb vidno ☺️


(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: MARČEVKE 2020
13.8.2019 15:51:45   
Pikapokaaa
Am 10t in 6 dni po ZM pa 11t in 1 dan po UZ. Vceraj je imel 41mm. 🤗👶 Rok imam 6.3. Ko sem klicala za termin me je najprej vprašala po tednih, ko sem ji rekla da je po UZ vecji kot po ZM me je raje kar za velikost ploda vprasala, potem pa rekla ce lahko ze kar ta petek. Ja komaj cakam. Ta teden ga bom kar dvakrat videla. 🤗 Ze tko skos gledam njegovo slikco. 🙈🥰

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: MARČEVKE 2020
13.8.2019 16:20:38   
Kolikaa
Pikapokaa sej ce pogledas na net povprecne velikosti ploda po tednih je za 11t ravno 41mm, moj je tut biu pri drugmu pregledu vecji kot povprecje glede na tedne, pa mi G ni nc rekla😊


(odgovor članu Pikapokaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: MARČEVKE 2020
13.8.2019 23:14:13   
Pikapokaaa
Ja saj to ni panike. Ampak glede na to kako pozno sem imela prvi pregled je ze kar nujna cim prejsna nuhalna. Za najboljse rezultate dht-ja pa ze zamujamo. Zdej je baje ze manj zanesljiv. Zato so me v zc dravlje sprasevali po velikosti. 


(odgovor članu Kolikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: MARČEVKE 2020
14.8.2019 6:03:18   
Anaina
Pika poka pri NS je najbolj pomembno da se opravi med 11t in 14t.  Dht pa da se kri odda med 8 in 14t. Tako da nisi še nič zamudila. Najboljse je sicer okli 10t ampak program tako preračuna glede na to kdaj si kri dal. In kakšni so tvoji kg.

Tako da se ne rabiš sekirat da si prepozna. Jaz sem v prvi nosečnosti imela nuhalno v 13t in tudi takrat sem dala kri za DHT. 

(odgovor članu Pikapokaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: MARČEVKE 2020
14.8.2019 11:18:58   
sandrag
Hej punce! Koliko casa približno traja prvi pregled? Jaz ga imam zjutraj. A moram bit na tešče, da oddam kri in vodo ali opravim to kateri drug dan? Sem pozabila vprasat, ko sem se naročala.
Hvala!

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: MARČEVKE 2020
14.8.2019 11:34:31   
Pikapokaaa
Hei...jaz sem mela vse skupaj ene pol ure, tok da te stehtajo in pritisk, potem ene 15min pri ginekologinji. Traja vse skupaj zato ker izpolnjujeta celo materinsko. Potem pa se zunaj pri sestri, da ti razlozi vse o nadaljnih pregledih pa da uskladita termine itd. Zdaj ce si zjutraj bolje da si tesc. Jaz sem imela pregeld ob 17h in sem morala naslednji dan v laboratorij. 👶Pa srečno na pregeldu. 😉 Vzemi se nekaj sabo za jest, jaz sem bila se prej lačna, ko mi je uzela 5 epruvet pa se bolj. 😂🙈



(odgovor članu sandrag)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: MARČEVKE 2020
14.8.2019 12:03:31   
zuzu1
Odvisno koliko se držijo ure, pri meni je bilo malo več, kot 1 uro vse skupaj, ker sem skoraj pol urce čakala za laboratorij 🙂 drugače sem pa dobila navodilo, naj bom tešča zaradi preiskav krvi in urina 🙂


(odgovor članu sandrag)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: MARČEVKE 2020
14.8.2019 13:51:48   
Malinca.
Mene pa zanima ce je se katera oddala kri in urin na polikliniki in ji ni bilo treba biti tesc? 🤔


(odgovor članu zuzu1)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: MARČEVKE 2020
14.8.2019 15:09:43   
Nosečka93
Jaz grem v petek dopoldan na polikliniko. Mi je G rekla, da moram biti obvezno tešča. 


(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: MARČEVKE 2020
14.8.2019 21:14:59   
Malinca.
Sem klicala na Leonisce in so mi rekli naj se nic ne sekiram..naj na naslednjem pregledu povem zdravnici da nisem bila tesca,da bo vedla zakaj taki rezultati.. zna bit da bo povisan sladkor. Ampak en dan pred pregledom moram itak se enkrat dat urin..takrat bom pa poskrbela da bom tesca 😋


(odgovor članu Nosečka93)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: MARČEVKE 2020
14.8.2019 21:17:35   
Pikapokaaa
Malinca kakor so meni rekle da za ta naslednji urin ne rabis biti tešč. Da samo za prvi pregled je edinokrat, da rabs biti tešč v nosečnosti (kar se tice preiskav s strani tvojega ginekologa).


(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: MARČEVKE 2020
14.8.2019 21:24:02   
Karmmen
Jaz pa se morem z vami delit, da sem slisala srcka prek Angelsound. Neverjetno! 😍 

(odgovor članu Pikapokaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: MARČEVKE 2020
15.8.2019 7:06:47   
Malinca.
Ka no..zej so mi ze 3 sestre rekle da ni problema ker nisem bla tesca..ce bo pa karkoli ko bom sla k svoji zdravnici,bom pac sla se enkrat dat kri..al je prepozno v 14.tednu? Sicer mam pa zdej nuhalno pa bo se Pusenjak povedau.. :)Karmmen suuper!!

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: MARČEVKE 2020
16.8.2019 8:06:49   
Malinca.
Tut jaz sem danes poskusla z angel soundom.. jeej..slisala sem srcek :)) ful lepo res ♥️ priporocam :)


(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: MARČEVKE 2020
16.8.2019 11:52:54   
Pikapokaaa
Hei punce 😊 

Jaz sem ravno z nuhalne. Noro dobro 🤗😃😃 Kot prvo je vse ok, nizko tveganje za karkoli. Zgleda v redu.Noro pa je ker vse vidis, rokice, nogice, kolena, kolke, gležnje, srcek, noska, celo glavico, jetra, zelodcek...itd. pa ze zdaj lahko malo spol oceni. Noro res 😃🤗🥰🥰 itak sm bla v prvi minuti vsa solzna. Sploh ko vidis kako srček bije in kako se premika. 🥰🥰 Sem dala pa tudi kri za dht, izvem cez en teden.

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: MARČEVKE 2020
16.8.2019 14:22:19   
Karmmen
Oooo Pikapoka, same lepe novičke! Super, kak sem vesela za tebe!! Upam, da bomo imele vse take rezultate! <3

(odgovor članu Pikapokaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: MARČEVKE 2020
16.8.2019 22:20:16   
Pikapokaaa
Hvala Karmen 🤗🥰😍 Držim pesti za vse, ki še imate nuhalno 🤗👶👶


(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: MARČEVKE 2020
16.8.2019 22:49:03   
Anonimen
Ojla punce. Čestitam za nosečnosz in želim, da se vsem izteče super😁zanima me kakšne znake ste imele in kdaj, da ste noseče. Ter kdaj ste ugotovile oz je biu test pozitiven. Lep vikend vsem


(odgovor članu Pikapokaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: MARČEVKE 2020
17.8.2019 8:59:31   
Karmmen
Pozdravljena Anonimna,
Jaz sem test delala 29.6., takrat sem bila v 5 tednu. Znaki so se mi najbolj začeli od 7 tedna dalje, slabosti, nihanje razpoloženja in boleče prsi. V 11 tednu se je vse skupaj umirilo, samo utrujenost je ostala, slabosti pa občasne še do danes. Spim na noč več kot 9 ur, pa se še vedno vstanem utrujena, zvečer pa padem v posteljo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: MARČEVKE 2020
17.8.2019 10:50:47   
Anonimen
Hvala za komentar Karmen 😁 jaz imam ta mesec čudno situacijo. Drugače imam cikle okoli 38 dni, tudi 46 je že bilo maja 😣 ta mesec pa že od 18. Dne čutim boleča prsa. Danes je 26 dan, dojke so se vedno boleče, špika me v hrbtu, od danes čutim bolečino v spodnjem delu trebuha pod popkom, utrujena pa sem že cel teden tako, da se mi skos spi 😜 zdaj pa ne vem, očitno se mi je cikel skrajšal, glede na simptome, upam pa seveda da se je prijelo kaj 😁 in da ne bo m. Glede na to da sem imela občutljive bradavice že 18.dan predvidevam, da je bila ovulacija prej, ker me po navadi bolijo prsa se kak teden pred m. Kaj mislite punce? Kdaj bi po vaše dela test? 


(odgovor članu Karmmen)
  Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: MARČEVKE 2020
17.8.2019 17:29:12   
Ninočka88
Živijo Anonimna!
Jaz sem imela svoje cikle na 35 - 38 dni... In nisem na začetku niti posumila, le mislila sem, da sem pač malo bolj utrujena, nobenih drugih znakov. Sem se pa želela iti cepit pa je bil moj dragi tečen, da naj prej naredim test nosečnosti, da slučajno ne bo kaj narobe...In sem mu ugodila in PRESENEČENJE, pisalo je velik debel + in 1-2 tedna (uporabila sem digital Clearblue z indikatorjem tednov). Pa mi v bistvu menstruacija še zamujala ni, je bilo še en teden fore do mojih 35 dni. user posted image Zdaj pa že veselo čakam na ponedeljek, ko imam drugi pregled in okroglih 9. tednov nosečnosti. user posted image Tako, da upam da tudi tebi pokaže test željeni rezultat, če se odločiš in ga narediš že zdaj! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: MARČEVKE 2020
17.8.2019 19:48:36   
Anonimen
Hvala za odgovor in čestitam za plusek 🤓 tudi jaz imam cikle od 36 dni dk 46.ta mesec pa imam obcutljive prsi ze od 18.dne danes je 26. Dan in sem imela krce v trebuhu in hrbtu. Ne vem kaj si naj mislim, utrujena sem tudi skos. Se mi zdi da se mi je ovulacijo ocitno prestavila. Bomo vidli kaj bo, zelo rada bi naredila test a se bojim, da je prehitro. 


(odgovor članu Ninočka88)
  Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: MARČEVKE 2020
17.8.2019 19:49:16   
Anonimen
Upam, da zves v pondeljek super novice 🤗


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?