|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MARČEVKE 2020
28.8.2019 13:39:29   
Lunica2
Ja vidim da je zaprta, vidna je samo administratorka, ostali clani so skriti in vidni samo osebam v skupini. Je pa res da jih je ze 135?🙈😂 Kr precej🤔😂 jst bom za zihr pocakala se 1mesec, dokler ne izvejo sorodniki in frendi, bom pa se tu aktivna, da malo cvekamo😊

Anaina.. Ja zobje so menda ful na udaru v nosecnosti, je treba ful pazit. Jst sem tudi krvavela, se potem izboljsa vse😊

(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: MARČEVKE 2020
28.8.2019 13:44:59   
Anaina
Ja saj sem jaz tudi v prvi nosečnosti imela te težave.. Pa se ne spomnim kako dolgo je trajalo pol. 🙈

No pa saj bo.. Mi se počasi pakiramo ker se v soboto odpravljamo se zadnjič leto na morje v troje😁 sin je že čisto nervozen in vsako jutro vpraša če že gremo. Katera ima zdaj naslednja NS? 

(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: MARČEVKE 2020
28.8.2019 15:28:07   
Karmmen
Meni je zdravnik na NS rekel, da nosim nizko, sicer je mozno da se še dvigne. Je imela katera tezave s tem? Mogoče katera kaj priporoča?

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: MARČEVKE 2020
28.8.2019 17:47:26   
zuzu1
Jaz imam jutri NS, koomaj cakam.. ☺️☺️


(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: MARČEVKE 2020
29.8.2019 5:39:50   
Iskrica 86
zuzu držimo figice 🤞🤗🤗🤗🤞🤞🤞


(odgovor članu zuzu1)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: MARČEVKE 2020
29.8.2019 10:02:24   
Tiggy91
Zuzu SREČNO :) Držim pesti :) Jaz imam v torek - pa me že nervoza daje :) P.S. Kako ste z napihnjenostjo? :) Jaz se je kar ne znebim ni važno kaj jem, kako jem, kdaj... :)

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: MARČEVKE 2020
29.8.2019 13:08:23   
Lunica2
Zdravo punce.

Karmmen jaz nimam izkusenj s tem, so ti tam kaj svetovali? Jaz sem ful napihnjena, danes imam nosecniske hlace gor🙈 odstevam do izvidov niftyja, da koncno povem v sluzbi. Srecno vsem, ki cakate na NS, jaz sem bla tud cist zivcna😊 imam pa tko v izi G, da nic ne dela panike, vse tko mirno jemlje, da je super pomirjujoce, se prav umiris in vse pozabis. Tako da samo pozitivno, jaz sem bla cist navdusena, kako male zabe ze hitto rastejo in se gibajo in raztegujejo😊💕💕

(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: MARČEVKE 2020
29.8.2019 15:46:21   
Malinca.
Jaz sem tut fuul napihnjena ves cas..pac grozn trebuh mam :) pa ful slabo prebavo!

Lunica..kako da si se odlocila se za nifty? 🤔

(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: MARČEVKE 2020
29.8.2019 18:39:45   
Lunica2
Malinca.. Ubistvu ko sm zanosila sem takoj rekla, da bom sla na nifty, predvsem zarad starosti. Ja, sej vem, da sem sele 33, ampak ne vem, mal me je zaskrbel. Partner je bil tudi za. NS ni bila slaba, imam nizko tveganje. Sem sla bolj za vsak slucaj😊 tko da upam, da bo vse ok😊


(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: MARČEVKE 2020
29.8.2019 18:49:16   
zuzu1
Evo, prihajamo z NS 😁 rezultati dobri, 1:6736, <1:20000, <1:20000 🙂 širina je bila pa 0,8mm 🙂

Je rekel, da je živ za 3 haha, tako se je sukal in premikal vmes, da kar nisva mogla verjet s partnerjem 😍💓 sedaj je velik 4,9cm, rok je 14.3. ☺️Napihnjenost pa tudi mene močno daje, prej sem bila napihnjena bolj proti večeru, zdaj pa včasih že od jutra naprej, kot da bi bila že vsaj v 5. mesecu 😐 upam, da se bo potem, ko se pokaže pravi nosečniški trebušček, to umirilo ☺️

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: MARČEVKE 2020
30.8.2019 7:35:16   
Anonimen
Mene pa zanima, če ste pridobile že kaj kg? Sem v 11.tednu, kg pa isti kot pred zanositvijo.. Slabost se je umirila, bruhat nisem mogla, jedla količinsko isto kot prej. Pa me mama, tašča, kolegice sekirajo, da sigurno premalo jem, da bi morala biti vsaj kakšna kila več.Sem pa že tako med tistimi bolj obilnimi.. 🙈

(odgovor članu zuzu1)
  Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: MARČEVKE 2020
30.8.2019 9:04:53   
Lunica2
Js sm noseca 13t in sem sla gor ze za 3kg🙈 vecino sem pridobila v zadnjem mesecu, se bolj malo pazim, ampak sem res skoz lacna in odkar ni slabosti mi hrana takoo pase, da ful uzivam🙈😂 se bom pa mogla malo umirit, ker ce bom tako nadaljevala si jih bom nakopala +20🙈😂 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: MARČEVKE 2020
30.8.2019 10:36:28   
Kolikaa
Js sem tut 11 t pa se nism niti kg pridobila, sem se zmeri 1 kg pod tezo pred nosecnostjo. Sem pa bol drobne postave, zdej jem normalno, mam prebliske ko pojem ogromno sladkega ampak se mi na tezi se nic ne pozna. Trebuh zutri al ga je malenkost al ga pa sploh ni, zvecer sm pa ze kr zogica😊. Drgac pa edina stvar k me mesa je lulanje ponoc, od prej nism navajena in mi je fulll tesko ustat pa it lulat😣



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: MARČEVKE 2020
31.8.2019 14:29:09   
Marčevka25
Vidim, da sem vrjetno tazadnja, ko bom prisla na vrsto za NS-narocena sem 19.9. 😁😁 bila pa sem na pregledu pri svoji G, zaenkrat vse ok. Edino slabosti me matrajo cez dan, pa zaspanost! 😴😊 kdaj ste kaj povedale za veselo novico??? Midva se kar cakava, ceprav ne zdrziva vec 😁😁
Lp!

(odgovor članu Kolikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: MARČEVKE 2020
31.8.2019 18:58:58   
Ninočka88
Živijo!


Jaz imam NS 10.9. in se mi zdi tako dolgo za čakat še! 🙃 Zaenkrat je G rekel, da je vse v redu, tud srček je lepo blo videt kako bije... Drugače pa danes 11 teden. Komaj čakam, da bo tole prvo trimesečje okoli in lahko začneva na veliko razglašat. 😄😉 Zaenkrat sva povedala samo mojim staršem, ki so tudi moji šefi, da se izognem kakim "nevarnim" opravkom v službi. Ostalim še nič nisva povedala.
Punce še eno vprašanje: A ima še katera izcedek? Meni se je danes tak prozoren sluzast pojavil... Nič ne srbi in peče... Baje je to normalno? 

(odgovor članu Marčevka25)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: MARČEVKE 2020
1.9.2019 9:06:41   
Anaina
Pozdravljene punce.


Kako ste? Jaz se javljam z dopusta.. Uživamo na morju zadnjič v troje😁 drugače sem super.. Nosečniške tegobe so izginile. Imam pa tudi jaz izcedek. Po besedah ginekologinje dokler nima vonja in ne srbi ali peče ni neveraen. Pri barvi pa je najslabše če je zelena ali umazano rumena mi je rekla. Jaz 2 do 3 krat na teden preventivno uporabljam vitagy C. To so mlečno kislinske bakterije ki uravnavajo vaginalno floro. 

(odgovor članu Ninočka88)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: MARČEVKE 2020
1.9.2019 14:44:26   
Lenchy*
Jaz sem v 10t+ in še nimam konec nosečniških težav, poleg slabosti se pojavlja še zgaga. Res upam,da se vse kmalu konča, ker sem že res živčna od tega slabega počutja.
Prvi "uradni" pregled imam naslednji teden, če bo vse ok grem pa še na NS in Nifty.

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: MARČEVKE 2020
3.9.2019 18:16:11   
Tiggy91
Hej, evo naju z NS, po UzZ veliki za 12t in 5 dni, prehiteva za dva dni :) PDP uradno postavila na 14.3., dobila materinsko knjizico (NS sem imela pri svoji G) adjusted Risk T21 1:16432 T18 in T13 pa 1<20.000 - Nifty me ful mika zaradi 100% mirnosti in spola, a nevem se kako se bova odlocila :) se je pa kar namatrala da je uspela izmeriti NS ker se je lump/a skoz na glavo postavljal/a :) za vikend deliva nocico s starsi, do sedaj nama ni bilo tezko biti tiho, imam pa obcutek da se bodo sedaj dnevi vlekli :) kako se pocutite? Pri meni nobenih vecjih znakov, spabosti so cisto izginile tudi napihnjenost se mi umirja :)

(odgovor članu Lenchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: MARČEVKE 2020
5.9.2019 19:24:35   
Fantasistykke
Jaz se tudi ze 100 let nisem oglasila.Torej nuhalna za mano, dete je bilo precej sramezljivo, hrbet smo vidli, pa rokice cez obraz :) zgleda ma mojo ginekologinjo rajsi ker tam se zmer pokaze :PDrugace pa rezultati super, za Down 1:13700, za ostalo >20.000, skupaj z DHT. Je namignila da bi lahko bila puncka, lahko pa da se kaj zraste :P PDP 6.3, pocutje trenutno super, slabosti ni vec, prsi ok, tkoda uzivamo :)

(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: MARČEVKE 2020
8.9.2019 10:28:45   
Iskrica 86
Punce Evo in mene nazaj. Sem ta teden začela z službo sine v prvi razred in je skos akcija ampak vidim da ste tudi ve postale bolj sramežljive oa. Polno zasedene 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂

Mi imamo jutri zvečer ob 18h nuhalno v Dravljah in že komi čakamo v torek pa 2 pregled pri moji G zjutri potem. Pa morem še v Ljubljano. 
Tudi mene mika Nifty zelooooo čeprav sem rekla je cena tudi kr velika samo jam vse dajemo denar za brez veze. Sm še v dvomih počakam do jutri pol bom pa videla

(odgovor članu Fantasistykke)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: MARČEVKE 2020
11.9.2019 9:40:04   
Karmmen
Pozdravljene punce, kako ste kaj? Nic vec vas ni za slisat. Cestitke vsem puncam za super rezultate na NS 🤗

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: MARČEVKE 2020
11.9.2019 11:00:19   
Tiggy91
Hej hej,

zgleda so vse na FB pobegnile :) jaz sem cca teden nazaj dala prošnjo za skupino na FB pa še ni odobrena :P Drugače pri meni je vse OK, razen boleče trtice in križa imam občutek, da mi bo vse skupaj odpadlo. Sploh po tem ko dolgo sedim. S kg sem še zmeraj na istem - tudi trebuščka še nič ni :) Ti kako si?

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: MARČEVKE 2020
11.9.2019 11:48:09   
Lenchy*
En teden? Pa si odgovorila vsa vprašanja? Ponavadi se prošnja odobri v parih dneh, vendar ima skupina pravila - moraš poslati dokaz nosečnosti (UZ ali materinsko knjižico) adminu v privat ali pa v skupino dat post.
Jaz sem imela pred kratkim NS, vse ok :) čakam še rezultate krvnega testa.

(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: MARČEVKE 2020
11.9.2019 11:55:09   
Tiggy91
Ojla sem odgovorila ja na vprašanja :) nisem pa poslala ultrazvoka ali česa drugega :) 


(odgovor članu Lenchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: MARČEVKE 2020
11.9.2019 13:50:03   
Lenchy*
Mogoče piši adminu, če je pozabila :)

(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?