|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 8:57:36   
Fantasistykke
Jaz tut novalac, zdi se mi da me malo napenja potem, ampak ce ga czamem med vecerjo in ne pred spanjem je mogoce boljse...nisem pa prepricana ce je to sploh od tabletk :) zaenkrat ostajam na njih, ceprav same folne pa vsebujenp manj kot ostale.Karmmen, srecno jutri, samo mirno tja, vse bo super! Ko bos vidla pikco bo ratalo zares 👍🏼 Porocaj :) Men se pa zdi da slabost malo popusca, morje tudi pomaga :)

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 8:59:17   
Karmmen
Jaz sem danes dopolnjen 7 teden, tako da bo jutri 1 dan cez. :) 

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 9:00:44   
Karmmen


Fantasistykke hvala :) res cenim to. 


(odgovor članu Fantasistykke)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 9:02:53   
Malinca.
Ajaa..sej res Karmmen..midve imava do dneva isto.. sem tudi danes dopolnila 7t :)) A hodiš v Ljubljano?

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 9:05:30   
Karmmen
Ne, sem iz stajerskega konca :) ceprav jaz sploh ne vem kk se to zdaj prav rece. Ali da sem v 7 tednu, ali v 8? :) pojma nimam, vsaka drugace :) 

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 9:09:01   
Malinca.
7t1d = 8 teden ;)

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 9:15:50   
Karmmen
No potem pa sem tak prav razmisljala ;) kateri hrani se ve najbolj izogibate? 

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 9:26:53   
Fantasistykke
Js se mi zdi da ful kompliciram s hrano :) surovo itak odpade, prsut, suhe salame,... (to se najbolj pogresam, ker drugih salam itak ne jem), malo pazim da ni prevec sladkega, potem pri sadju pazim, da je ce se le da tako da se olupi, sicer pa perem ko nora :) pa brie sir, same stvari k jih mam rada :DPojem se mi zdi ful vec zelenjave, v smislu solat, pa enih namazov sirnih, ribe poskusam cimbolj,...tako no :)

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 9:29:39   
Anaina
Jaz ne jem solat v gostilni in surove zelenjave pa suhih klobas in pršuta tudi ne. 😁Ker v prvi nosečnosti se nisem prebolela toksoplazmoze sem že takrat morala na to pazit. Predvidevam da tudi zdaj vmes nisem prebolela tega. Drugače pa pazim se pri oh. Ker imam z te iz prve nosečnosti viška kg.. Pa da jih zdaj nebi se več pridelala.. Kaj pa ostale? 


(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 9:31:21   
Karmmen
Jaz bom tudi mogla malo bolj gledat, sicer ne jem nic kaj takega v smislu - surovega. Jem pa vse ostalo kot zmesana. Ker ko me zagrabi lakota, mi je naceloma vseeno kaj je, samo da je. 😂

(odgovor članu Fantasistykke)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 9:33:19   
cimicangi
Hej babe, a ste kaj že razmišljale kako potem naprej? Jaz zdej samo berem o teh raznih testih, ki pokažejo nepravilnosti na plodu (Nifty ipd.). A vas to kaj interesira oz razmišljate v to smer?

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 9:34:41   
Karmmen
Jaz sem si rekla, da ce bo na NS vse vredu, potem ne bom sla kam dalje. :)

(odgovor članu cimicangi)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 9:36:11   
Malinca.
Jaz se tudi izogibam vsem salamam im mehkim siram (čeprav jih obožujem), sladkega itak ne jem preveč.. Ful jem domače solate, ribe, domače meso.. Sadja pojem veliko, ampak ga pred tem dobro operem..
Solati v gostilni se še nisem mogla odrečt :/
Drgač mam ful rada tuno s konzerve, ampak do zdej je še nisem, ker pravjo da ni lih priporočljiva, ker naj bi vsebovala ogromno živega srebra.. :/ ampak če jo 1x tedensko mislim da ni panike :) a ostale jeste tuno?

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 9:46:39   
Fantasistykke
Jst jem tuno, se potrudim, da najvec 1-2/teden, probam pa izbrat kao malo boljse npr. tiste zelene riomare z olivnim olje pa tko, ceprav je to pomoje bolj larifari :) temu se ne morem odpovedat, ker drugace sploh ne vem kaj bi jedla ;) zdaj ko sva v kampu itak na polno perem vso zelenjavo, v gostilni se bom pa solati poskusila izognit. Za sladko niti ne vem...delno mi ne pase, delno me pa cukr matra, tkoda se res izogibam.
Js sm tut rekla zaenkrat nuhalno in ce bo ok, pol je to to, je pa res da se z ginekologinjo nic o tem se nisva pogovarjala, bo odvisno tudi kaj mi bo ona rekla 

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 9:51:13   
Fantasistykke
Saj res punce, kaj pa kava?Js sm spila pred nosečnostjo vsaj 4 ☺️☺️ Malo poklicne deformacije :) Zdaj sem uspela zmanjšat na 3 :) haha zjutraj/med malico/po kosilu :) no na morju pa max 2 - pomoje najboljs da kar na morju ostanem ane :)

(odgovor članu Fantasistykke)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 9:55:05   
Karmmen
Meni vec kava ne pase, niti vonj. Sem bla pravi kafetar pred tem.. je pa res, da si jo vcasih kupin na petrolu (ledeno kavo), za osvezitev :) 

(odgovor članu Fantasistykke)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 9:57:17   
Anaina
Jaz tudi grem na nuhalno in dht. Če je to ok potem več nič.. Kar upam seveda da bo. Pol je tak morfologija pa pol si bom isto kot v prvi nosečnosti privoščila še 3d.



(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 10:03:05   
zuzu1
Jaz bom 25 stara avgusta 🙂 Drugače pa jemljem Elevit, ima katera izkušnje?Glede tune mi je pa kolegica rekla, da ji ginekolog priporoča, naj ne je tune več kot 1-2x na mesec, saj naj bi vsebovala preveč nekih kovin... Pa se ni spomnila, katerih 🙂

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 10:07:06   
Lunica2
Malinca - je blo kar hecno na pregledu, ker je imel UZ tehnicne tezave in se srcek ni slisal, se je GIN ful trudil, ampak ni slo. Plod sem vidla, pravi da je zaenkrat vse kul. Ampak itak men so sle po glavi potem samo negativne stvari, da najbrz je pa kaj narobe da se ni slisal.. Ampak sem se hitro pomirila, ker si same brezveze paniko povzrocamo🙈 bo, kar bo😊
stara sem drugace 33, prvic rodila pri 30. Ampak imam pa iste tezave kot pri 1.nos., rjav izcedek v 7.tednu, res zanimivo. Malo mi je ze dolgcas na bolniski, berem knjige, saj izcedek se je umiril.. 
Jst se izogibam surovi, nepasterizirani hrani.. Prsutom, sirom ipd. Vse perem kot zmesana. Mi je pa ful fino, da tudi moj to uposteva (bogi, navajen iz 1. nos🙈) in tudi vse dobro prepere in prepece. 
1.nos sem pila Tifol, tokrat pijem Femibion. Preden sem zanosila sem pila Novalac, potem sem presaltala na F. So mi pa v lekarni rekli, da je po novalacu rado slabo, najbolje ga je spiti zjutraj med zajtrkom. 
Kako ste kaj s kavo? Jst sem na zacetku spila 1 na dan, potem sem si 2 tedna nazaj kupila brezkofeinsko, ampak so se kmalu zacele slabosti in ne morem trenutno nobene videt. Hmmm zakaj ni tako s cokoladooo? 🙈😊

(odgovor članu Fantasistykke)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 10:10:48   
Lenchy*
Jaz sem dobila pregled 14.8., to pomeni,da bom v 8-9 tednu,če računam prav. Sem pa imela že ss,tako,da razmišljam o samoplačniškem uz za potrditev nosečnosti,da je vse ok.

Jem pa Elenatal,mi deluje bolje kot Novalac za prve 3 mesece. Če mi ne bo ustrezalo bom probala še Femibion 1.Prsi še ne bolijo,čutim pa,da se nekaj dogaja. Slabost je zmerna,večinoma po hrani in ne traja dolgo, pa malo imam omotičen občutek.Kavo pijem 1x na dan,zujtraj pa črni čaj.

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 10:10:50   
Lunica2
Aja.. Ja tune imajo tezke kovine, pa naj bi jih res cim manj uzivale nosecnice.. 


(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 10:14:38   
cimicangi
Joj koliko informacij se najde na internetu. prosim za pomoč, saj ste nekatere te stvari že dale čez. :)
Kdaj se naredi nuhalna? Vem, da je samoplačniško in da je to samo pri nekaterih ginekologih.
Na nuhalno je fajn it po prvem pregledu, ki potrdi nosečnost, si mislim. :) Moj je v 11t, ko bo verjetno nosečnost že za naokol povedat. Po tem pa bi se bilo fajn za nuhalno naročit?
Kaj pa dht in 3d?
Hvala vsem in lep dan.

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 10:26:13   
Tiggy91
Hej še z moje strani! Danes ponoči/zjutraj/trenutno me daje taka slabost, da upam, da zdržim v službi! Kot bi me povozil vlak, slabo non stop, vročinski udari... Sem kar mislila, da sem že speljlala brez teh slabosti! Po eni strani sem vam kar fouš ker boste imele preglede jutri/ponedeljek - ker se meni sreda (6t 4 dni takrat) zdi še takoo daleč, pa še strah me je da se ne bo nič videlo :)

Kar se hrane tiče jaz kar pazim, ampak tako kot ostale (nič suhih mesnin in dobro oprana zelenjava) :)

(odgovor članu cimicangi)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 10:30:19   
Lunica2
Nuhalna je med 11-14 tednom. Morfologija med 20-22 tednom.


Naceloma se moras na nuhalno narociti sama. Meni je fino, ker jo dela kar moj ginekolog, pa ti da sestra datum na 1.pregledu. V 1.nos sem sla samo na NS. Tokrat bom sla se na nifty test, kri vzamejo mislim da v 10.tednu, rezultati so v roku 10-14 dni. Bom pa povprasala se svojega Gin, ce to lahko opravim tudi kar tam. Za ostale teste pa zal ne vem.. Mogoce ima katera kaksne izkusnje? 

(odgovor članu cimicangi)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: MARČEVKE 2020
18.7.2019 10:39:57   
cimicangi
Lunica, hvala. :)

Glede hrane, ko ravno že teče manjša debata - solata v hotelih? Verjetno se je tega prav tako fajn izogibati? :(

(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?