Elevit folna kislina (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Anonimen -> Elevit folna kislina (26.8.2019 15:58:47)

Ojla. S fantom sva se odlocila da bi imela dojencka. Brala sem o tej folni kislini da jo je fajn jest ze ko nacrtujes. Zadnjic Sem sla v lekarno po folno kislino elevit. Sem misla da je sam ena. Pa vidim na spletu da je za nacrtovanje, za nosecnice in za dojece. Torej troje razlicne. Se preden sem jst to pogledala na googlu pa sem sla v lekarno in rekla elevit in vidim da je gor narisana nosecnica. Lahko jst to jem tut ce se nism noseca in samo nacrtujem nosecnost al more bit tista skatlca folne k je gospa brez trebuscka narisana? ...help plisss da vem it nove kupt danes :)
Upam da je razumliv napisan





Michonne RR -> RE: Elevit folna kislina (27.8.2019 9:45:37)

Hej.
Verjetno si kupila Elevit Pronatal-tam je narisana roza nosečnica? Brez problema ga lahko jemlješ tudi preden zanosiš, tudi na navodilih piše začnite jemati en mesec preden zanosite, oziroma, ko nameravate zanositi. Nadaljujte ves čas nosečnosti in do prenehanja dojenja.
Mislim, da imata oba isto količino folne kisline razlika je samo v vitaminih in mineralih.

Pa srečno [sm=smiley1.gif]




Lelly28 RR -> RE: Elevit folna kislina (30.8.2019 21:02:00)

Hi, nič ni narobe, če jemlješ tiste, ki si jih kupila. [sm=smiley1.gif] Srečno pri zanositvi [sm=duda.gif]




Stran: [1]