|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2020
16.11.2019 16:38:48   
Tanja91
Drage nosečke, glede na to, da tukaj tako pridno debatiramo, me zanima ali ste v fb skupini tudi registrirane? Nas je že preko 200, ki bomo vidle naše sončke maja 2020. Meni se to zdi kar velika številka🙈


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: Majčice 2020
16.11.2019 17:07:15   
vrtnica00
Mene pa se kr glava boli vsako jutro. Včeraj me je cel dan 😥

Drugače pa drug teden pregled v apn in zadnji teden pri moji ginekologinji. Odštevam pa tedne do morfologije. Se mi zdi, da grejo kar hitro tile dnevi. Na čase se kr ne dojemam, da sem noseča, kljub problemom heheČakam, da začnem čutit otroka in bo bolj realno. Drugače sem pa že na fb. 

(odgovor članu Tanja91)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: Majčice 2020
16.11.2019 17:16:00   
Mala vila
Jaz sem tudi že na fb 😊

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: Majčice 2020
16.11.2019 17:19:34   
Tanja91
No najbrž smo tak že vse oziroma velika večina tudi tam☺️ Fajn je, da se lahko vzpodbujamo in tukaj napišemo vse tisto, kar se nam plete po naših nosečniških glavah😜

Mi pa bi naj dobili punčko, no vsaj nuhalna je tako pokazala, ziher pa še to tako ni. Ampak ja, bodo tudi punčke maja😇

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: Majčice 2020
16.11.2019 19:18:45   
Mala vila
Wiiiii punčka 😍 malo sem ti pa fouš 😉

(odgovor članu Tanja91)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: Majčice 2020
16.11.2019 20:58:13   
aleps 5
Tudi jaz sem ze na fb 😁. O me pa danes tko zgaga pece. Ze od zjutri sem pico sanjala. In ker imamo v okolici eno res dobro picerijo sva se z mojim tja zapelala. Pojedla, ne pojedla, pozrla sm skor celo margerito, spila dve cocacoli ker to pac more bit in zdej umiram 🙈


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: Majčice 2020
16.11.2019 22:10:30   
vrtnica00
Jaz sem pa lepo šla v posteljo ob 8h,ker sva z malim sama doma in je hotel, da sem blizu. Lepo gledala tv na prenosniku in šla v skrinjo po sladoledno lučko. Se dobro, da je bila samo ena in je skrinja v drugi stavbi,ker sigurno bi se eno zmazala😯 sem rekla, da se moram jutri stehtat, ampak me je strah številk, ker sem spet dobila ful apetit in bi jedla, četudi nisem lačna. Same oči so me. 😥😯🤪


(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: Majčice 2020
17.11.2019 7:01:36   
Mala vila
Jaz bi tudi ves čas jedla. Pa nič pametnega... 🤪

Ja tudi mene čaka spet tehtanje, da vidim kaj se dogaja... zdaj smo prišle itak do točke, ko naj bi malo več začele dobivat... mene vsakič ko vidim številko kar strese 🐷🐷😊

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: Majčice 2020
18.11.2019 10:36:31   
Kaja24
Joj punce verjemite da bolje da bi skos malo malcale kot pa pri meni k se prou matram da kaj pojem :(

Zadnje dva dni me se nekaj zbada v predelu mehurja. Ampak na wc grem normalno in tudi nic ne pece alpa kej. Ima katera kej podobno situacijo? 

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: Majčice 2020
18.11.2019 11:03:41   
diana 28
Uh...jaz sem se po enem mesecu opogumila in zaenkrat sem ostala na +2,00kg. 😅...po moje je 1.5 kg v prsih 😔...upam, da se to ne bo vec vecalo. 
Menda je v nosecnosti zelo pogosto vnetje mehurja zato  bi morda bilo dobro, da gres dat vodo, da preverijo. Meni je mehur delal probleme par let. Najbolj mi je na koncu pomagal Canephron al neki takega, ki naj bi bil povsem naraven. Je pa tako, da je mene tudi nekaj špikalo v spodnjem delu trebuha celo noč in me bolelo po desni  nogi dol. Sem pomislila tudi na mehur qmpak za sedaj je nehalo. Probaj veli pit in suhe brusnice nabavi. Samo preveri, ce lahko to jemljes, ker to pa ne vem, ma po moje nebi smelo bit skodljivo. 

(odgovor članu Kaja24)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: Majčice 2020
18.11.2019 12:13:38   
Mala vila
Jaz imam z mehurjem in vnetji probleme že odkar pomnim... tako da sem sedaj ugotovila, da ko me začne špikat najbolj pomaga brusnični čaj v ogromnih, res ogromnih količinah.... jaz si ponavadi skuham 2 litra čaja iz 3h vrečk in to po požirkih zlivam vase, tako da spijem vse dokler je še toplo ☺️ mislim, da je tudi v nosečnosti dovoljeno.

Če pa zamudim to začetno fazo je znalo bit pa že ful hudo, sem tudi po 4 različne antibiotike zamenjala, da je sploh prijelo 😳

Jaz sem se tudi zvagala, ni prehudo, sem misla da bo huje. Me pa zadnje čase po skoraj vsaki hrani neskončno boli želodec. Vecraj sem šla že skoraj na urgenco, ker sem se ustrašla, da je kaj narobe z otrokom.... prav krče imam v želodcu in čez celotno prebavo. Včasih je težko ločit med prebavnimi krči in krči v maternici 🤷‍♀️ očitno bom spet bolj na juhicah, kašicah, krekerjih in jogurtih....

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: Majčice 2020
18.11.2019 12:36:16   
Kaja24
Bom zaenkrat probala vec pit. To proznam res premalo. Pregled imam sicer cez 2 tedna in bom itaka dala vodo.


Drugace pa upam da ze danes ali najkasneje jutri pride posta od nifty da vidimo kaj imamo 🥰 puncka ali fantek

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: Majčice 2020
18.11.2019 12:40:11   
diana 28
Tudi jaz cakam rezultate danes jutri 😋...prav nestrpna sem...me ze skrbi, da jih ne bo 😅
Pa tudi mene mika kaj je...fantek ali punčka 🥰🥰🥰

(odgovor članu Kaja24)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: Majčice 2020
18.11.2019 12:46:53   
aleps 5
Kdaj ste delale nifty da bojo ze rezultati? O jest tud komi cakam. 😁 pa sm sele v petek kri dala 🤣 pa ze cist neatrpna


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: Majčice 2020
18.11.2019 12:47:31   
aleps 5
A sploh ze mamo kaksno puncko v skupini? V spominu imam da so sami fantje 🤣


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: Majčice 2020
18.11.2019 12:48:55   
diana 28
Ena punčka je....si nisem prav zapomnila katera ampak ena pričakuje punčko ...😋

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: Majčice 2020
18.11.2019 12:50:39   
diana 28
Jaz sem dala kri  05.11....se mi zdi že cela večnost. Nifty rezultati se mi zdi, da so prej. Jaz sem šla na panoramo in jutri bo 14 dan 🤔

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: Majčice 2020
18.11.2019 13:14:06   
Titans
Meni so tut na nuhalni tut rekli, da bo punčka. So vprašali fanta, kaj je naroču in tak bi naj tudi bilo😉 Bom pa po morfologiji bolj zihr v to. Danes zjutraj (preden sem šla lulat) sem mela pa tak trd in izbočen trebuh. Po moje se bo počas začelo poznat😉


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: Majčice 2020
18.11.2019 13:15:34   
Titans
Sej bo Diana. Malo še potrpi, zdej ne more bit več dolgo. Bo pa potem tolko bolj veselo in sproščeno. Jaz komaj čakam naslednji pregled😊


(odgovor članu Titans)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: Majčice 2020
18.11.2019 13:40:35   
diana 28
Ja, res upam, da bo 😊
Kdaj pa imas naslednji pregled? Imas ze morfologijo? To je nekje v 20 tednu? Jaz imam 02.12. in tudi komaj čakam. Upam, da je z njim vse v redu. Malo me skrbi in sem mislila počakat do takrat preden povem v službi. A ve ste že vse povedale? Se vam zdi prepozno, če povem 4 mesece pred nastopom porodiške? 
Meni je tako malo teh UZ. Jaz bi kar skoz gledala kaj dela ta mali notri. Imam samo tistih par spominckov. Sem že študirala, da bi ultrazvok kupila za doma in ga opazovala 😅...zdaj se mi zdi, da je najbolj zanimiv, ko je tako majceno bitje. 

(odgovor članu Titans)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: Majčice 2020
18.11.2019 13:58:09   
Titans
Jutri😀 upam, da bo naredila UZ, menda ga moja G dela na vsakem pregledu, ker ima dost dobro mašino. Datum za morfo. bom tudi najbrž jutri dobila. Mene ful zanima, kaj vse se že dogaja notri😉 Tudi jaz še nisem povedala v službi. Mogoče konec drugega tedna, še rajši bi pa do morfologije počakala, sam to po moje ne bo šlo😀 meni se zdi nekje na polovici nosečnosti čist ok, sploh če ni problematična, itak začnejo novega iskat zadnji mesec preden greš, ponavadi. Stiskam pesti za vse ki čakate rezultate NIPT.


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: Majčice 2020
18.11.2019 17:13:10   
diana 28
Evo...končno sem dobila rezultate....Vse je v redu in imeli bomo fantka user posted image user posted image user posted image user posted image ...močno vesela...čeprav sem sumila, da bo fantek, ker je bil tako pozen. Menda fantki bolj počasi plavajouser posted image

(odgovor članu Titans)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: Majčice 2020
18.11.2019 18:40:31   
NajaRaja
Diana cestitke!! ☺☺ juuuj no res, same fantke bomo meli maja zgleda 😅

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: Majčice 2020
18.11.2019 18:45:01   
diana 28
😅..zgleda, da res....večina so fantki 🙈 jaz si že razmišljam in delam filme kako bo s tem našim fantičkom. 

(odgovor članu NajaRaja)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: Majčice 2020
18.11.2019 18:48:19   
diana 28
A ve ste šle tudi na posvet po NIPT-ju?. Meni so napisali, da me lahko naročijo na posvet vendar se mi ne zdi smiselno, ce so rezultati ok. Malo se mi dozdeva, da je to plačljivo? A katera od vas ve? Pa še čudno mi je, ker je moja ginekologinja naredila test in je rezultate tudi pregledala. 🤔

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?