|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2020
20.11.2019 12:36:25   
diana 28

😄😄😄 so me prav nasmejale te tvoje dogodivščine 😅...
Mene pa danes ful špika na desni strani...tam kjer tudi leži plod. Vsake toliko kar močno zaboli...kot bi mi z kako konico zbodli..2 sekundi in popusti. Me je že malo strah. A ima še katera podobne bolečine? 
IZVIRNO SPOROČILO: NajaRaja

Baje da se na trebuhu lahko spi, dokler se se da. Za hrbet sem pa slisala da ni priporocljivo od 2. trimestra naprej. Sem mojemu narocila da me opozori ce vidi da spim ma hrbtu, pa je to ful resno uzeu. In zdaj ponoci tipa kako sem obrnjena 🤣🤣 zjutraj mi je reku da je cist paranoicen in da sploh ne more vec spat, da mi bo dau oklep na hrbet, ko zelvi 😛😛 



(odgovor članu NajaRaja)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: Majčice 2020
20.11.2019 12:46:53   
Mala vila
Diana pri meni je tako že od začetka. Zadnjič mi je naredila UZ in vse pregledala, je rekla, da se ne vidi nič posebnega. Je pa res grozen občutek.... meni se zdi, ko da imam nož noter in vsakič, ko se premikam je samo še huje....

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: Majčice 2020
20.11.2019 13:03:50   
diana 28
Ja, pri meni je tudi hudo, ko hodim vendar tudi, ko sedim se mi pojavlja. Kar precej pogosto.. Me pa tudi mene kar hudo zbodeuser posted image . Se mi je pojavilo pa šele danes. Še dobro, da te je pregledala in ugotovila, da ni nič posebnega. Me je še mene malo pomirilo. Hvala ti....

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: Majčice 2020
20.11.2019 13:24:46   
Mala vila
Pri meni je bilo parkrat tako hudo, da sem se sesedla na tla, boli me pa ves čas, tudi ko ležim. Sem misla, da je kriv polip... ampak baje ni. Bomo pa bolj poostreno spremljali, če bo kakšna sprememba 🙂

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: Majčice 2020
20.11.2019 13:29:55   
aleps 5
Zdravo punce. Cestitke diana za fantka in tebi Kaja za puncko. Cestitke Sara za 30ko. No mene so pa danes za rezultate NIPT klicali. Izvidi so super cakamo pa PUNCKOOOO. Se ena puncka na seznamu 💪 jaz sem iz Vrhnike, okolica Lj. Tezav nimam hvala bogu nobenih edin vcasih me malo v spodnjem delu trebuha boli. Drugo je pa vse ok. Sem pa zdej 13t 3/7 in sem se zredila za 2kg. Upam da me ne bo pol na konc raznesl 🙈

Men ga  tud mal serje tale ringaraja. Sploh ne morm objavt tko da sm bla zdej par dni odsotna 😊 je pa res tko kakor je Mala Vila napisala. Sem na fb ampak je tukaj bolj prijetno. Tukaj smo res skupaj ze od vsega zacetka ❤

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: Majčice 2020
20.11.2019 13:35:28   
diana 28
Bom morala tudi jaz omeniti ginekologinji, da malo preveri. Upam, da se malo umiri....ker imam pregled šele čez slabih 14 dni..🤔
Čestitke tudi tebi aleps za punčko in rezultate.....🥳🥳🥳...wuhuuu...z mojim sva se že hecala, da ne bo mogel naš mulo pupe najt, če bodo sami fantje 😅😅😅


(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: Majčice 2020
20.11.2019 13:36:48   
aleps 5
Tud jest sm na to pomislna 🤣🤣🤣 


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: Majčice 2020
20.11.2019 13:47:22   
Mala vila
Oooo še ena punčka... naša nogometna ekipa počasi dobiva tudi navijačice 😊😊 čestitam 🎉🎉

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: Majčice 2020
20.11.2019 16:01:19   
diana 28

Še dobro ja 😄😄😄🙈
IZVIRNO SPOROČILO: Mala vila

Oooo še ena punčka... naša nogometna ekipa počasi dobiva tudi navijačice 😊😊 čestitam 🎉🎉



(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: Majčice 2020
20.11.2019 18:03:50   
Sara454
Hvala vsem za čestitke!!!🤗 NajaRaja glede kg je baje tako da me ki imamo že tako preveč kg gremo v N manj gor kot tiste z normalno telesno težo, jst sm šla prvo N samo 7kg gor..to sem pravi ko sem šla domou iz P sm imela 0. Sedaj v tej N sem pa dobila kao cukr in ja malo merkam kaj jem in jem večkrat na dan po malo pomoje sm šla zato v minus🙂 glede spanja si me pa tooook nasmejala😂😂 jst sm zanc začela s "kačo" spat pa je moj reku o a je že hlod med nama😂 men je to top k se napol uležem na njo tko da nisem ne na boku ne trebuhu😊

(odgovor članu NajaRaja)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: Majčice 2020
20.11.2019 19:01:05   
Mala vila
Jaaaaa Sara jaz tudi tako spim. Napol na črvu, napol na boku.... ko en mali nasedli kit 🐳

Jaz sem imela malo podlage pa sem že kar nekaj gor dobila. Sploh prva 2 tedna, od takrat sem šla samo 3kg gor, pa še to se mi zdi, da je šlo vse samo v prsa in trebuh. Imam pa nor celulit, ne vem ali od hormonov, ali mi zastaja voda ali zaradi pomanjkanja gibanja 🤷‍♀️🤷‍♀️

(odgovor članu Sara454)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: Majčice 2020
21.11.2019 15:29:39   
Lunica00
Aleps cestitam za puncko...pa jih bo le nekaj ☺.


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: Majčice 2020
21.11.2019 16:17:12   
aleps 5
Ja... ene 3 al kok... nc hudga. Bojo mele pa punce velik na izbiro 😁


(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: Majčice 2020
21.11.2019 16:54:41   
vrtnica00
Iiii punčka 😍

Kar se spanja tiče. Spim na boku z blazino edino na čase sem na hrbtu, ker mi bolj paše, ampak redkokdaj. No mož reče moji blazini lulcek hehe. Mora bit celo noč med nogami 😂😂😂😂
Danes sem imela pregled v apn. Sem vidla otročka na hitro. Veselo miga. Zaenkrat vse ok. Ker me heca srčni utrip, moram biti na tabletah. Me pa zadnje tri dni kr začne bolet trebuh ob strani. Ob počitku je potem boljše. Ko kiham ali kašljam me pa tako večinoma zapeče spodaj, da se kr zvijem. Ampak če bodo samo ti problemi do konca, bo to super. 

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: Majčice 2020
21.11.2019 17:05:45   
aleps 5
Joj mene tud... pa ce se kej prevec pretegnem. Uf dobr... nimam samo jest teh problemov se prav da je to ok 😊


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: Majčice 2020
21.11.2019 21:01:26   
Mala vila
Joj mene tudi boli, sem cela prestrašena ampak baje je normalno...

Bi šla pa najraje kar nekam na samoplačniški ultrazvok, da spet vidim svojega malega korenjaka... sploh ne morem dočakat naslednjega pregleda😊

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: Majčice 2020
21.11.2019 22:48:12   
diana 28
Mene so te bolecine nehale...hvala bogu...upam, da je to to 🤔..ker jd tudi mene fajn špikalo, da mi je kar sapo vzelo. 
Vrtnica, a imas prav kaksne tezave s srcnim utripom? Ali sd ti je pojavilo sedaj? Meni sd namrec, ko se ulezem srce kar skače iz prsneda koša in imam res čuden občutek. Bije in potem skoči in potem naprej bije. Res čuden občutek...

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: Majčice 2020
21.11.2019 23:39:53   
Anonimen
Vrtnica, diana, tudi mene zanima glede srcnega utripa. Sem malo za vama, ampak se mi zdi da ko npr. hodim al pa kaj delam da gre utrip kar visoko, ce si izmerim gre tudi preko 90 ... Sicer je potem v mirovanju tudi 70... Ampak ne vem ali samo panicarim ali sem res prej zadihana. Kako to da so ti predpisali tablete?

(odgovor članu diana 28)
  Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: Majčice 2020
22.11.2019 6:10:02   
Mala vila
Višji srčni utrip in povečana zadihanost sta popolnoma normalna. Sem ravno zadnjič spraševala pri G, ker me je že ful skrbelo, da bom mogla nazaj na zdravila za astmo, brez katerih sem bila 5 let. Pravi, da narava tako prisili naše telo, da si vzame bolj na izi in da ne pretiravamo. Jaz sem cela zadihana samo, da malo več govorim, sploh ni treba, da se premikam 😂😂

Diana ne vem kako je s poskakovanjem, pri meni je tako, da bistveno bolj čutim bitje srca, sploh ko se malo umirim ga čutim tudi v trebuhu, tak hecen občutek, ko da dete poskakuje po trampolinu 😁

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: Majčice 2020
22.11.2019 7:27:08   
diana 28
Pri meni ni samo povečen utrip ampak prav kot, da srce poskoči in malo zarotira v eno smer. Prav grozen obcutek in to skoraj vedno, ko se uležem...in ko ležim. Ni to stalno ampak občasno, ko pa je pa kar vztraja. To se mi je dogajalo že ampak se mi je zgodilo 1 krat na pol leta. Sedaj pa je kar pogosto. Ne vem sploh kaj bi bilo..😐 kot, da bi imela eno malo zival notri ki se obrne na drugo stran.

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: Majčice 2020
22.11.2019 8:19:30   
vrtnica00

Diana pa si šla k zdravniku zaradi tega? To se ti ne bi smelo dogajat. Prosim preveri tole, ker sedaj pa nosiš se otroka, da ne bo kaj narobe. Boljše, da se prepričaš, da je to ok. 
Ko sem noseča, enkrat po 13t meni začne srčni utrip noret. Mi ful hitro bije nad 100. In potem umiri itd. Ampak to potem vse bolj vztraja in vse hujše je. Razbija noter. Ponoči me zbudi utrip. Bolj kot gre proti koncu nosečnost hujše je. Posledično začne pritisk rast. Imam concor, ki ga moram jemat. Znižuje utrip in posledično tudi malo pritisk. Nekje na sredini moram povečat dozo. Oba poroda sta bila potem sprožena zaradi visokega pritiska. Vodijo me v internisticni ambulanti in pa zadnje dve nosečnosti se v apn. V prejšnji in te so ugotovili zareze na obeh straneh. Zaradi težav s pritiskom in zarez jemljem se pri teh dveh aspirin protect. 
Ja povišan srčni utrip je normalen. Ampak ko pa pride konkretno čez 100. In te budi. Srce razbija, da misliš, da bo ven padlo. Grozno slabo počutje. To pa ni normalno in je potrebno zdravljenje. Mi je ginekologinja rekla, da je večja škoda za otroka takšen utrip, kot tw moje tablete. 
IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Pri meni ni samo povečen utrip ampak prav kot, da srce poskoči in malo zarotira v eno smer. Prav grozen obcutek in to skoraj vedno, ko se uležem...in ko ležim. Ni to stalno ampak občasno, ko pa je pa kar vztraja. To se mi je dogajalo že ampak se mi je zgodilo 1 krat na pol leta. Sedaj pa je kar pogosto. Ne vem sploh kaj bi bilo..😐 kot, da bi imela eno malo zival notri ki se obrne na drugo stran.



(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: Majčice 2020
22.11.2019 8:20:26   
vrtnica00
Danes sem se s tehtala po treh dneh. V teh treh dnevih sem se zredila za več kot 2 kg. Mene je skor kap, ko sem vidla številke. Wtf


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: Majčice 2020
22.11.2019 8:21:37   
vrtnica00
Diana jaz mislim, da bi tebe moral enkrat konkretno pregledat kardiolog. Mene je pred leti. Ni nič ugotovil. Po potrebi rekel jemat concor. Ampak vsej vem kaj je. 


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: Majčice 2020
22.11.2019 9:13:57   
diana 28
Nisem nic omenila še, ker že to mravlinčenje (ki se je zaenkrat umirilo oz.ni vec tako mocno) je bilo cel zalogaj. In malo se tudi sekiram, ker sem zdravnico slišala rečt, da vsi pacienti pridejo za eno stvar in potem vržejo še 5 drugih težav. To je precej vplivalo name, sploh ker se sekiram, da ne mislijo, da se kaj pretvarjam. Ampak to glede srca bom pa sedaj povedala, ker se mi nekam ponavlja prevec in vcasih sploh nocem lezat. Pritisk imam pa nizek 60/90. Zadnjic ga sploh ni zaznalo, je morala 3krat ponoviti merjenje 🤔...bom ginekologinji omenila. Upam, da me bo resno vzela.
Pa tudi pri tebi ni nedolžen ta utrip. Vsekakor je bolje, da jemljes zdravila. Da te prav zbudi ponoči ni v redu. Je pa fajn, da te spremljajo in pomagajo glede tega. 





(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: Majčice 2020
22.11.2019 11:45:23   
vrtnica00
Kakorkoli boljše, da kaj več poveš, četudi se tebi mogoče ne zdi ful pomembno. Ginekologinja bi te kar morala dat naprej na preizkave, da se to razčisti. Upajmo, da ni nič. Ampak boljše je vseeno vse skupaj preverit. Vseeno je tu še dojenček, da ne bi cist po nepotrebnem prišlo do česa. ❤️


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?