|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2020
27.11.2019 9:27:11   
diana 28
Ti verjamem Mala vila, da pogrešaš gibanje. Se človek vseeno bolje počuti, če malo pogiba. Držim pesti, da bo na pregledu vse ok in boš lahko malo vec telovadila. Itak pa se je treba pazit 😊..to je najbolj pomembno. Mene moti, ker veliko presedim in še kosila imamo po novem v službi (ogromne porcije) in potem se vse to malo začenja poznati in nebi glih rada pridobila preveč teže. Se bojim, da je vse oteženo potem...glih neko pravo mejo moras najti. 
Je pa lepo, da si urejata domek...jaz tudi komaj čakam, da začneva sobico pripravljat. Sem prav pocukrana kot uni v filmih, da si grem sama sebi na živce in moj me samo gleda...🙈...saj nisem glih neki buci buci z otroki...zdaj pa vsa navdušena...😅

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: Majčice 2020
27.11.2019 10:14:42   
Mala vila
Mojemu je čisto vseeno... tako da ne vem ali naj bom vesela, da lahko sama izbiram ali naj se sekiram.... vem, da mu ni vseeno zame in za dete, ampak po njegovo bi spal v predalu, previjal bi se na kuhinjski mizi in kopal v kuhinjskem koritu 😂😂😂

Ja stanovanje prenavljava že od junija in vmes sva izvedela za otroka, tako da sva morala stvari malo prilagodit na sredi prenove... zdaj so še tisti zadnji detajli in vse se res vleče 🙄🙄

Mislim, da se vsaka od nas spremeni v eno razneženo pocukrano bitje, ko so hormoni v igri 😊

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: Majčice 2020
27.11.2019 13:19:47   
aleps 5
Hej hej bejbe. Pri meni vse po starem. Nc mi ni 😁 hvala bogu. Kako ste ve? Majcice, ki ste tudi na fb v vip majcicah... men skupine sploh ne najde? A se obstaja al?


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: Majčice 2020
27.11.2019 14:22:48   
Titans
Mala Vila, saj jaz sem v isti fazi☺ večina ljudi opazi ampak ker ne vedo ali je nosečnost ali dodatni kg, so vljudno tiho. Jaz pa tudi ne razlagam, ker je pač to moja stvar. Midva z mojim sva se dogovorila, da bova po morfologiji (ko bo spol zihr) šla v prvi shoping za kakšno kjut cotko. Ostalo bova kasnejeee. Nama je obema to stresno. Aja pa gugalnik sem rekla, da mi mora kupit pa vidim da že išče po netu😉 

Po morfologiji mislim, da bomo vse malo bolj mirne.

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: Majčice 2020
27.11.2019 14:28:53   
diana 28
Morfologija je okrog 20. tedna? Sigurno bo takrat veliko lazje vsem povedat. Se ne spomnim vec ali si ti Titans samo direktorju zaenkrat povedala? Ker do 20. ega pa bo po moje res tezko zdrzat ceprav jaz najraje bi ampak bo zagotovo ze prevec videt 😃

(odgovor članu Titans)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: Majčice 2020
27.11.2019 14:57:29   
Mala vila
Jaz za spol že vem zaradi bhr, tako da malo lažje izbiram 😁 mislim, da bo moj bolj zagret za to, ko bova preseljena in me bo več drame okoli stanovanja. Pa ko bo morfologija mimo, da vidi da se res nekaj dogaja, trenutno je čisto v nekem svojem svetu 😑

Jaz naj bi imela pregled pri svoji G pri dopolnjenih 19 tednih in se bova takrat zmenili okoli morfologije. Ne vem kamo delajo okoli praznikov, ker ravno 17. Bom imela 20 tednov in upam, da bo še pred prazniki 😊 čisto sem neučakana, zadnjič sem svojo bebo videla na UZ pred biopsijo, pa še takrat se nisem mogla preveč veselit, tako da zdaj komaj čakam, da bom lahko neobremenjeno gledala kako plava 😁

Jaz sem v Vip majčicah, še vedno obstaja 🙂

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: Majčice 2020
27.11.2019 14:58:04   
Titans
Nikomur v službi še nisem povedala. Pač prijateljem in družini. Bi najraje čakala do morfologije če bi lahko, ampak vseeno hočem da šefi prvi vedo, da potem mirno povem ostalim (ker slej kot prej bo kdo vprašal). Ti čakaš morfologijo, ker Nifty si že dobila, ne? Morf. je v 20.tednu ja (zame še 3 tedne čakanja). Mi pa ni več udobno na trebuhu spat/ležat ker je ena trda bunka spodaj😀 gibanje pa tut jaz zelo pogrešam, sej grem na sprehode, ampak je premalo. Se mi zdi da me zato večkrat muči nespečnost😔


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: Majčice 2020
27.11.2019 17:07:34   
aleps 5
Pol je pa mene ocitno ven zabrisala ceprav sem vse po pravilih naredila vse poslala in sodelovala. No ja prov... kukr hoce. Jest ce bom mela morfologijo v 20 tednu bo lih za novo leto tko da m3 bo najbrz sele januarja narocila. 
Moj je cist navdusen, sploh zdej ko vemo spol zarad nipt-a. Jutr bo menda ze sobico belu 🙈

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: Majčice 2020
27.11.2019 20:00:27   
Titans
Jaz nisem v nobeni drugi skupini in tudi ne bom. Ve ste moje "go to" nosečnice. Se mi zdi da je tako najbolj luštno, ker nas je ravno toliko da skoraj vsako na nek način "poznam".☺


(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: Majčice 2020
27.11.2019 20:18:27   
aleps 5
Tle je res boljse... bolj domace. Pa res smo skupaj ze od vsega zacetka.


(odgovor članu Titans)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: Majčice 2020
27.11.2019 20:21:59   
diana 28
Tudi meni je tu najbolj lepo se pogovarjat in sploh nočem kam drugam, ker se tudi meni zdi, da vsako po malem poznam samo zapomnim si prav ne vsega od vsake 😐...to me edino moti...🙈
Titans, jaz sem rezultate NIPT ze dobila ja....ce bi lahko bi pocakala do morfologije kar je zame čez 4 tedne saj sem danes dopolnila 16 teden, vendar se bojim, da bi bili jezni, če bi šele takrat povedala, ker morajo iskat novo delavko, ki jo je potrebno še uvajat. Sicer pa bi lahko imela tudi izgovor, da sem rizicno noseca ampak  malo se vseeno bojim kaksnih zamer 🤔 ali očitkov, da nisem bila fer do podjetja.
Pa še danes sva šla nakupovat voziček in jajček in tudi kupila in na blagajni srečala sodelavca 🙈🙈🙈...upam, da bo tiho oz. da ni opazil kaj sva kupovala🤦‍♀️ ...ajoj ajoj... 
V glavnem jaz sestavljam vozicek in se sprehajam po hiši z njim 😅😅😅...je pa kar draga zadevca...ceprav je bil kar znižan...

(odgovor članu Titans)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: Majčice 2020
27.11.2019 21:35:56   
Mala vila
Meni je tukaj najbolj fajn, imam pa malo preveč časa, tako da še na fb malo sodelujem, bom videla koliko časa se mi bo še dalo 🙂

O Diana kateri voziček sta kupila? V službi pa tudi še imajo dovolj časa, da ti najdejo zamenjavo in se uvede, mislim, da je čisto razumljivo, da želiš počakat čim dlje s to novico. Vsak teden, ko je mimo smo bolj sigurne, da bo vse ok. Čeprav nikoli ni garancije, da bo vse ok, čisto do konca. Ampak verjamem, da bomo vse med nami pripeljale nosečnost srečno do konca.

Pri nas je celoten kolektiv včeraj dobil mail, da naša direktorica tudi pričakuje naraščaj in to dvojčka 😮 ❤ tako da sedaj so name malo pozabili in mi kar paše, da je tako. Mislim, da bom itak varno pospravljena na bolniški do konca in tako bom imela lepo mir 😊

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: Majčice 2020
27.11.2019 22:11:52   
diana 28
Mala vila, kupila sva mutsy evo farmer...je bil znižan v lesnini na 410,00 eur....ogrodje, kosarica in sportni del. Jajček pa sva vzela od maxi cosi nomad pebble, ki je bil 120,00 eur (redna pa je menda 220,00eur, tudi v baby centru). Saj ne vem ali je res ugodno ampak se nama zdi, da je bilo kar ugodno, kar kvalitetno in praktično....in vedno bolj nama je vsec....je majhen, lahek in hitro se zloži....😃
Saj možno, da bom počakala še malo z novico...pa naj bo kar bo. Edino, če se bo buši preveč izbočil bom povedala prej ma zaenkrat se kar lepo skriva, edino po kosilu se hoče bolj pokazat 😅
To je pa fajn, da imaš direktorco, ki prav tako pričakuje...jaz bi bila tudi vesela, ker se potem ne ukvarjajo toliko s tabo...😊..res fajn...

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: Majčice 2020
27.11.2019 22:20:20   
Mala vila
Jaz sem že čisto okrogla, niti slučajno ne morem več skrivat 🤷‍♀️🤷‍♀️ tako da dobro, da je pri tebi drugače. Če bi bilo po moje v službi sploh ne bi povedala do konca. Hvala bogu so že imeli zamenjavo zame, ko sem šla na bolniško sem ga ravno uvedla v vse. Bi morala na eno operacijo pa so mi zrihtal nadomeščanje, pol sem pa zanosila 🤷‍♀️🤷‍♀️ ups 😁😁   

Jaz sem tudi rekla, da bom šla 1 krog v lesnino pa v baby center. Čeprav se še kar izogibam vsem nakupom in kar nekaj čakam.... upam, da bom po morfologiji dovolj pomirjena za to 🙂

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: Majčice 2020
27.11.2019 22:44:50   
diana 28
Super, da se ti je tako izšlo v službi...nimaš več teh skrbi...to je že nekaj. Tudi jaz drugače najraje nebi povedala do konca 😋...ampak to pa res ne bo šlo. 

Ja, saj jaz se tudi sprašujem, da ne preveč hitimo z nakupi ampak po drugi strani se res nisem uspela upreti 😃...baby center se meni zdi precej drag..preveri tudi tam ampak pojdi tudi v lesnino in vprašaj za dodatni popust, ker nama je hotela še dodaten popust zrihtat ampak na koncu je rekla, da res ne more, ker je bilo tako znižano. Preverjala pa je in pokazala dobro voljo...tako, da se očitno da tudi nekaj zdilat 😄...je pa tolikoooo lepih stvari 😥...ce bi se dalo bi vse odnesla domov 🙈🙈🙈...naslednjic moram nabavit gnezdece, jogi za posteljico in posteljnino. Previjalno ne vem ali je potrebno prav posebej  in torbo še študiram. Sanes je nisem vzela (mi jo je ponujala za 40,00 eur) ampak se mi je zdela kar precej draga. Sestra pravi, da pride zelo prav tako, da sem sedaj v dilemi  🙄

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: Majčice 2020
28.11.2019 10:26:46   
Kaja24
Jaz bom tudi sla po nakupoh po morfologiji. To bo ze januar in Bo se vedno ogromno casa za to :) po resnici nisva kupila se biti ene stvarce za najino pikico. Sicer vozicek imam doma od necakinje, ki je popolnoma se lep ampak nevem ce ustreza meni. Pac brat in njehova sta velika in bol mocna al kko nej recm jaz pa nimam niti meter 60 heh in bol drobna in vem da ko sem vozila necakinjo mi je bil kar tezak za vozit. Kaj sele da bi ga zlagala in nosila. In sedaj res nevem a bi se matrala s tem ali naj si privosciva novega. Ampak realno potrebujem takega da bo zame lahek saj bom jaz tista ki ga bom najvec uporabljala 🤔


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: Majčice 2020
28.11.2019 11:20:39   
Mala vila
Jaz sem trenutno v isti dilemi. Sestrična od bratove punce mi ponuja svoj voziček, ki mu sicer nič ne manjka, ampak ni tak, kot bi si ga jaz izbrala 😑 in sem ful v dilemi... sploh ker je mami rekla, da bi rada ona kupila voziček 🙂 sploh ne vem kako se bom odločila 🙈🙈🙈 

Izbrano imam sicer posteljico pa previjalno mizo, ampak jih moram it še pogledat v trgovino... Ostalo mi je pa znanstevna fantastika 🤔🤔🤔

(odgovor članu Kaja24)
Neposredna povezava do sporočila: 817
   RE: Majčice 2020
28.11.2019 11:24:44   
aleps 5
O kok ste ze pridne. Jaz sem rekla da bom zacela intenzivno nabavlat po novem letu. Vozicek imam ze izbran samo se pogledat ga morm it 😊 kupla nisem se nc ceprov me denarnica tisci in mojga ze ceu tedn sopam da greva mal v lj pogledat. 😊 neki bi kupla... neki malga sam za duso. 🙈 mi je pa prjatlca k sm povedala da bo puncka kupla tisti trak za dudo pripet... ❤


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: Majčice 2020
28.11.2019 11:26:31   
Mala vila
Jaz sem za dušo kupila 2 kompletka za oblečt, ampak zdaj je še slabše...  Danes grem v Primark, sigurno bom spet kaj privlekla domov 🤷‍♀️🤷‍♀️🙈🙈

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: Majčice 2020
28.11.2019 12:11:46   
Veselau
Tudi jaz cakam na morfologijo, potem pa gasa izpraznit vse police v trgovine 😉😄 jo imam pa 19.12, ko bom ravno 20 teden. 🙂Nisem pa do sedaj kupila se nic, se se nekako ne zavedam vsega skupaj, ker se mi cisto nic ne pozna. Ima pa sestra 2 puncki, tako da bom lahko vse stvari ( vozicek, jajcka, previjalna miza) uporabila od nje, in se bo kar prisparalo nekaj denarja 😊

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: Majčice 2020
28.11.2019 16:30:25   
Mala vila
No Primark ni varno mesto za nosečnico polno hormonov 🙈🙈 za začetek je naše dete oblečeno 😂😂

(odgovor članu Veselau)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: Majčice 2020
28.11.2019 19:00:42   
vrtnica00

Skupina je, ampak je sedaj skrita. Je bil čas do določenega dne, da se pridružijo nove, potem se pa skrije. 
IZVIRNO SPOROČILO: aleps 5

Hej hej bejbe. Pri meni vse po starem. Nc mi ni 😁 hvala bogu. Kako ste ve? Majcice, ki ste tudi na fb v vip majcicah... men skupine sploh ne najde? A se obstaja al?





(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: Majčice 2020
28.11.2019 19:03:01   
vrtnica00

Morfologijo imajo vse drugače. Nekje med 20-24t so punce naročene. Jaz se čakam datum. Upam da bo pred prazniki 😯
IZVIRNO SPOROČILO: Titans

Nikomur v službi še nisem povedala. Pač prijateljem in družini. Bi najraje čakala do morfologije če bi lahko, ampak vseeno hočem da šefi prvi vedo, da potem mirno povem ostalim (ker slej kot prej bo kdo vprašal). Ti čakaš morfologijo, ker Nifty si že dobila, ne? Morf. je v 20.tednu ja (zame še 3 tedne čakanja). Mi pa ni več udobno na trebuhu spat/ležat ker je ena trda bunka spodaj😀 gibanje pa tut jaz zelo pogrešam, sej grem na sprehode, ampak je premalo. Se mi zdi da me zato večkrat muči nespečnost😔





(odgovor članu Titans)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: Majčice 2020
28.11.2019 19:07:21   
vrtnica00

Jaz bi najraje, da se mi preselimo v eno posebno skupino na fb. Sej je tu ok, samo si ne zapomnim kaj pod katerim nickom paše. Tam imaš nekk že slikice zraven in si bolj zapomnis in spremljas🤔
IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Tudi meni je tu najbolj lepo se pogovarjat in sploh nočem kam drugam, ker se tudi meni zdi, da vsako po malem poznam samo zapomnim si prav ne vsega od vsake 😐...to me edino moti...🙈
Titans, jaz sem rezultate NIPT ze dobila ja....ce bi lahko bi pocakala do morfologije kar je zame čez 4 tedne saj sem danes dopolnila 16 teden, vendar se bojim, da bi bili jezni, če bi šele takrat povedala, ker morajo iskat novo delavko, ki jo je potrebno še uvajat. Sicer pa bi lahko imela tudi izgovor, da sem rizicno noseca ampak  malo se vseeno bojim kaksnih zamer 🤔 ali očitkov, da nisem bila fer do podjetja.
Pa še danes sva šla nakupovat voziček in jajček in tudi kupila in na blagajni srečala sodelavca 🙈🙈🙈...upam, da bo tiho oz. da ni opazil kaj sva kupovala🤦‍♀️ ...ajoj ajoj... 
V glavnem jaz sestavljam vozicek in se sprehajam po hiši z njim 😅😅😅...je pa kar draga zadevca...ceprav je bil kar znižan...



(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: Majčice 2020
28.11.2019 19:12:30   
vrtnica00

Pa vzemi tist vozicek in se enega kupi po izbiri. Pa boš tistega mela pri mami/tašči za rezervo, če ga ona nima namena prodat 
IZVIRNO SPOROČILO: Mala vila

Jaz sem trenutno v isti dilemi. Sestrična od bratove punce mi ponuja svoj voziček, ki mu sicer nič ne manjka, ampak ni tak, kot bi si ga jaz izbrala 😑 in sem ful v dilemi... sploh ker je mami rekla, da bi rada ona kupila voziček 🙂 sploh ne vem kako se bom odločila 🙈🙈🙈 

Izbrano imam sicer posteljico pa previjalno mizo, ampak jih moram it še pogledat v trgovino... Ostalo mi je pa znanstevna fantastika 🤔🤔🤔



(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?