|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julcki2020
7.2.2020 11:49:55   
Baby2020
Jaz sem bila skoraj 2 meseca v bolniski zaradi hematoma in krvavitve v zgodnji nosecnosti. Ampak so mi na nuhalni rekli da je hematom izginil in da se lahko vrnem v sluzbo, imam pa seveda omejitve pri delu. Zaenkrat je vse ok in upam da tako tudi ostane 😊 komaj cakam da mine ta utrujenost! Midva sva se zaljubila v ime Svit💕 za puncko sva pa ze cel cas vedela da bo Neza 😊 komaj cakam pregled v torek, upam da mi bo delal uz... moj gin.je kar skrt glede tega 😒

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Julcki2020
7.2.2020 12:47:59   
Alayne
@Baby
Nisi zadnja. Jaz imam 15t 5d in sem na morfologijo narocena sele 27.3. :S Grozno bo cakat... To je potem kaj 24. teden? Upam, da me AVT ginekolog prej pogleda :p

Se mi pa v ponedeljek oglasi odogovorna oseba za nosecnice iz delovne medicine. Sem javila nosecnost v kadrovsko in so mi izracunali ta muttershutz, ko 8t pred porodom in 8t po porodu ne smem delat, ampak me firma polno placa. Baje mi morajo kavc namontirat v blizino, ce mi rata slabo. PA ne smem vec v labu delat z nevarnimi snovmi. Ceprav iskreno ne vem koliko se bom tega drzala, ker imam ogromno zadev za zakljucit. Ko bo na obisku, bom pa seveda pridna in bila polno zaposlena z administrativnimi nalogami. Zaenkrat imam polno energije in zelim cimvec zakljucit.

Vozicka se nimama. Bo pa verjetno rabljen Peg Perego, ki je nov 1000 eur. Je moz zrasel v enem od teh in je z lahkoto zdrzal 4 otroke...

Glede sladkorja je meni 5.1 super :) Pac meje so noro nastavljene. Ne se prevec sekirat in bo super :) Ce pa vas skrbi, pa bo kratek sprehod pomagal bolj pri zbijanju kot razne diete...

(odgovor članu Baby2020)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Julcki2020
7.2.2020 14:11:00   
MacB
Drago so klicali, da mora na dodatne preiskave zaradi hemaglobina v urinu. Čakam, da pride domov iz službe, bom takoj videl ali je mirna ali "mirna". V vsakem primeru, časa za paniko ni, pa tudi na splošno je vse ok, od počutja do uzja, tako da me nekaj fejst ne skrbi, a vseeno je smotano, k se ne ve zakaj je to v urinu. Verjetno premalo tekočine spije. Sploh v službi.

baby, držim pesti, da bo imel dober dan in bo škrtost pustil doma, z otrokom bo pa itak vse okuser posted image

u madonca alayne to maš pa cel vip aranžma lej jo user posted image lepo to, vseeno si vzemi čas za počitek, če ti bo telo reklo, da ga rabiš...user posted image

(odgovor članu Alayne)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Julcki2020
7.2.2020 15:39:56   
Bozicka
Pozdravcek vsem. Evo tudi jst iz pregleda, danes mi je naredila ultrazvok cez trebuh je poslusala srce in par slikic. Vse ok. Baby2020 kako pa potem izgleda pregled ce je brez ultrazvoka? Meni so ga do sedaj delali na vsakem pregledu sem pa 16 teden in 4 dni. Nuhalna cez 5 tednov. Jojjj dolga bo do takrat res. In ravno na petek 13 pade, se dobro da nisem vrazeverna😂😂😂. Svit je lepo ime ja. Pri nama so sedaj 4 kandidati: Julijan, Oskar, Tarik in Jakob. Mij pravi, bova se razmislila, ampak na koncu bo itak po moje😂😂😂. Sem se pa zredila 4,5 kg takoDa se moram malo umirit u roglicki in tako😂😂😂. Se nekaj me zanima, imam obcasne migrene. Do sedaj je slo brez Lekadola. Ali katera kaj ve, se lahko kaj vzame? Sem pozabila danes vprasat😡😡 lepo bodite

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Julcki2020
7.2.2020 15:41:51   
Metka234
Ulala, v avstriji je pa res nobel. :) Kemikalijam se pa le izogibaj, če se le da. :) 
Joj Mac upam da bo vse ok. Naj ful pije zdej, ja. Jo pa vsaj konkretno gledajo, meni 12 tednov sploh ne mislijo nic kontrolirat krvi/urina.
Moja G ima specializantko in je rekla včeraj aha, samo utripe preveriva ane? Potem pa se ji G nasmeje in reče kar poglej. In ji je blo nekaj čudno in potem je rekla aha dva sta. In so naredile uz. Če pa nebi bi pa pomojem vprašala koliko je za plačat, da ga naredi ☺ Pa dvomim da bi mi potem računala tisti 30 €. 


Meni je danes kar odgovarjalo po 4 ure ☺ Meni po 5ih urah tudi 5 min hoje ni vec pomagalo, ko sem se vsedela je bilo enako. Ne morem pa 2 ure vsak dan okrog hodit haha ker nisem tak tip. Rajši od doma maile napišem po potrebi 😄
Lepo gremo počasi proti polovici, no ali smo pa že! 👍

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Julcki2020
7.2.2020 16:07:13   
Bozicka
Metka daj mi prosim povej, kaj so ti pa potem se pogledali vceraj? A ultrazvok si imela samo cez tebuh a se kako drugace? Jst sem imela samo to. Pac srce je poslusala. A bi se dalo se kaj vec videti? Ce bi vedla bi tud jst rekla da mi naredijo se dodatno pa nisem vedela😔😔

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Julcki2020
7.2.2020 17:08:51   
Metka234
Uz cez trebuh ja, oac sicer bi samo z dopplerjem merila utripe brez uz, ce bi bil samo eden. So pa lepo pogledale glavico, srcek, zelodcek, nogice in rokice. Samo to, drugo niso nic. Dolzino maternicnega vratu itak tako zgodaj se ne merijo če ni težav. Saj da ti vsakic naredi uz je veliko. Veliko jih ima pregled samo pri dipl sestri - pritisk, kg itd. To lahko tudi doma :) 

Mene tudi danes nekaj glava boli, pa vcasih mi sumi v usesih, dop me daje zgaga... Ampak kar nekako prenasam brez tablet, ni tako hudo. Sicer pa lahko brez problema vzames lekadol/daleron. Odrasel clovek lahko 4 g paracetamola poje, to je 8 tablet. Max 2 tbl/4 ure. Pogosteje ne, ker lahko pride do zastrupitve. Ampak itak ce ni prehudo bo ze en pomagal :) Midve sva tam tam, samo da bo meni en teden prej delala morfologijo. Je pa rekla da naslednjic na morfologijo lahko partner pride, sicer pa nikakor, haha. 

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Julcki2020
7.2.2020 22:13:33   
hope2018
heii heii vidim da me že pogrešate user posted image user posted image enostavno ni biloo časaaa da se vam javim zato si ga bom sedaj vzela in se malo razpisala :)

in sicer... včeraj na morfologiji je bilo vse ok.... pogledala je mehur, ledvičke,popkovino,srčka,.... vse ok... nakar na koncu vidi malo cistico horioridnega pleteža na glavici ali nekaj takega.... pravi da ni to nič takega da je zelo pogost pojav... ampak da me vseeno pošilja še na eno morfologijo v lj da tam še enkrat vse pregledajo... jaz kot jaz sem seveda zagnala paniko in potem prebrala vse forume.... nakar se pomirim ker vidim da to ni nič hujšega vsaj tako pravi pušenjak.... da je nenevarno in da ponavadi izzveni do 28. tedna nosečnosti... ampak tudi če ne da ni nevarnosti... vglavnem zdaj me bo to vedno težilo na vsakem UZ.... ampak kaj čmo... z vsem se je trebaa spopasti .. takrat ko misliš da je vse ok je vedno še nekje nekaj ko te slej ko prej zaustavi...sem pa vesela da sem naredila nifty ker sem zasledila da ponavadi se lahko naredi da pošljejo na AC ker je lahko to tudi sum na trisomijo 18 in hvala bogu je pri nas to vse izključeno... user posted image No naš mali tehta že cca. 355g, zredila sem se 4kg... naslednji teden imam še eno morfologijo....pri svoji ginekologinji pa pregled čez 4 tedne.... user posted image moram pa pred naslednjim pregledom dati kri in urin.... sem pa na hitro poškiljila v izvid urina in sem imela rahlo povišane levkocite... ni pa nič komentirala...vglavneeem malega je bilo tako lepoooo videtiiiiii user posted image user posted image user posted image zaljubljena sem vanj in komaj čakaam da ga spoznam.... ampak ja do takrat je treba še drugo polovico nosečnosti preživeti :) samo da bo vse ok pa bom srečna.... kako ste vi kaj?

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Julcki2020
8.2.2020 15:01:53   
noseča39
Pozdravljene vse skupaj. Zopet se tudi jaz malo oglašam. Najprej hvala MacB za obširna navodila ampak da ti povem da meni preko mojega telefona negre in ne gre sploh mi ne odpira tega...pa nevem zakaj😖. Tako da Anaina ce ti ni težko me kontaktiraj ti mogoce boš bolj uspešna in bila bi ti zelooo hvaležna😉😍. Drugače pa sem v tem času imela pregled, z doplerjem niso našli utripa postajala sem panična, nato je pogledala z uz in hb je bilo vse ok. Dala sem tudi kri in mi je pokazalo rahlo vnetje zato smo ponovili in sedaj je izgleda vse ok ker me se ni nic klicala drugače me takoj. Narocila sem se tudi na morfologijo pri dr.Mujezinoviču ker zaradi miomov ki jih imam tudi on spremlja mojo nosečnost..imam jo9.3 upam da bo vse ok. Gibov še ne čutim in sem ze vcasih malo živčna ampak imam posteljico na sprednji strani in verjetno to malo vpliva...tako da to je vglavnem dogajanje pri meni zadnjih nekaj dni..slabosti so vglavnem mimo,zgaga prisotna obcasno energije je ze tudi malo več.Lep sončen dan in lep kulturni dan😁 pa cuvajte svoje👶

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Julcki2020
8.2.2020 16:01:33   
Anaina
Noseča39 tudi meni ne gre.. Če želiš mi lahko daš mail pa ti tam napišem. 


(odgovor članu noseča39)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Julcki2020
8.2.2020 17:04:36   
noseča39
Anaina ok.andreja.robic30@gmail.com
Se slišiva😁

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Julcki2020
8.2.2020 17:08:20   
noseča39


IZVIRNO SPOROČILO: noseča39

Anaina ok  andreja.robic30@gmail.com
Se slišiva😁



(odgovor članu noseča39)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Julcki2020
8.2.2020 18:49:16   
Metka234
Hope, verjamem da bo vse ok na koncu. Samo pogumno in čim manj googlat. 

Jaz tudi v 17t0d nič ne čutim, ampak sem videla da ene tudi v 20. tednu še ne. Razmišjam da bi se prijavila še k Pušenjaku na morfologijo, ampak ne vem ☺

(odgovor članu noseča39)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Julcki2020
9.2.2020 8:08:31   
Bozicka
Jutro vsem, jst sem ista kot Hope vse mozno googlam in iscem in vcasih ponavadi si se bolj zakomliciram in obremenjujem kot je treba. Ampak nic ne morem, ne morem iz svoje koze. Hope vse bo ok, kam pa gres v lj na morfologijo? Moja osebna ginekologinja je dr Reseva tako da vse pri njej urejam. Vsec mi je ker so moski na pregledih od samega zacetka res dobrodosli. Sem sodelovko tja poslala, z svojo je bila nezadovolna, sta sla oba ko je bila v 7 tednu in on je Grk in je ves cas v ang. Govorila da je vse razumel. Lepo ane? Metka a ti razmislas da bi sla na dve morfologiji? Kot dodatno mnenje? Jst tud se nic ne cutim pa je 16 teden in 6 dan. Tako na slikicah iz uz pise. Ampak saj bo ze. Metka kdaj imas ti ze rok? Ampak ker sta dva bo verjetno prej ane? Lepo soncno nedeljo vsemmm 

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Julcki2020
9.2.2020 9:38:48   
hope2018
Napotili so me v lj porodnisnico... Pri komu bom imela morfologijo pojma nimam... Ampak ko sem klicala da se narocim mi je sestra ze po telefonu povedala da naj se ne sekiram da je to zelo pogost pojav v teh tednih nosecnosti in da po vecini izgine... Tako da me je tudi onaa pomirila... Sedaj sploh vec ne razmisljam o tem in verjamem da je vse ok... 🤗🤗🤗


(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Julcki2020
9.2.2020 11:23:41   
Metka234
Ja hope, tako je prav. Samo pozitivno! 👍Jaz drugac tudi vse googlam, vsak pojav in simptom. Pomojem znam cel Pušenjakov forum na pamet hah 😄 

Ja, razmišljam da bi šla še samoplačniško, ker sem bila na nuhalni pri njem in je res profi, kaj vse vidi takoj. Pa tudi uz je neprimerljive kvalitete v Dravljah in pri moji G. Ampak saj moram zaupat tudi njej. ☺ Če bi G za porod/CR zbirala, bi sigurno hotla Pušenjaka. Pri Reševi sem bila pa pred zanositvijo enkrat na uz, pa je tudi zelo prijazna. To so res čisto drugi odnosi privat/na koncesijo se mi zdi. V NM ko sem prišla vsa objokana na začetku zaradi izcedka so sestre in neki starejši dr. samo hodili mimo, pa me eno uro ni noben niti pogledal. Nakar je vendarle prišla neka mlada specializantka.  Rok mam 18.7. glede na ZM/prvi pregled, potem niso nikoli nič korigirali. Sem pa prepričana da bo junija že akcija, ker cakajo najdlje do 38. tedna, veliko jih pa že kmalu po 32. tednu ali še prej. Joj včasih še kar ne verjamem, da kmalu me bova več sama in sem tako vzhičena in vsa v pričakovanju, da se kar razjokam od veselja. 😄💝

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: Julcki2020
9.2.2020 13:34:32   
Bozicka
Jst sem v originalu iz Trzica in sem najprej tu imela ginekologinjo. To se resnicno ne da primerjat z aparati, pristopom  kot v Dravljah. Potem sem imela g. V Kranju v porodnisnici in ista zgodba kot Trzic. Potem sva dobila napotnico za neplodnost in sva sla v Dravlje. Cisto drug svet res. Spolh nisem vedela da obstajajo take apereture in tak prijeten pristop. Dr. Reseva mogoce ni najbolj topla oseba ampak zelo strokovna. Ko sem zanosila sem jo prosila ce lahko kar pri njej ostanem ker sem se itak v Lj preselila in me je res toplo sprejela. Sem pa nekajkrat tu videla tudi Dr. Pusnjaka ki ima pri njej tudi neke preglede ja. Sem se malo razoisala o svoji zgodi upam da ni oredolgocasno😂😂. Lepo bodite

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Julcki2020
9.2.2020 22:04:13   
Alayne
Verjamem, da bo vse ok na drugi morfologiji :)

WOW 355g :o Se mi zdi ful razlike, glede na to da smo isti mesec.

Meni je na drugem obisku tudi kar ultrazvok naredil. Je rekel, da bo utrip preveril pa je kr sliko vključil ;) Pomoje zavarovalnica krije le nekaj obveznih ultrazvokov. Ampak očitno je mojemu ginekologu vseeno, ni pa nič v knjižico izpolnil. Sej tista mašina na koncu nič ne stane. Trajalo je pa vsega skupaj 3 min. Je pa vedno pomirjujoče videt gibe. Pa še spol sva še enkrat preverila :) Jutri imam pa v AVT pri dr. Miglarju. Tam se lahko 100eur doplača, da je vsakič ultrazvok, drugače pa samo tisti ta-obvezni. Zredila se še pa vedno nič nisem. Mogoče boljše, da lahko več kasneje user posted image

Sem pa tudi jaz pri diabetologinji imela levkocite v urinu in je rekla, da je to izjemno pogosto pri nosečnicah in ni razlog za skrb. Ostalo vse bp.

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Julcki2020
10.2.2020 8:39:53   
hope2018
Alayne.... Ja meni je prestavila datum poroda iz 2.7. Na 26.6. Ker je mali za en teden vecji... Jaz bom sedaj 21. Teden v sredo.... Po zadnji m. Bi mogla bit pa 20. Hahahah vglavnem rastemoo hihihi..... Jaz imam pri svoji g. Vedno uz in ga detaljno pregleda je pa res da prejsnjic slike nisem dobila sedaj na morfologiji sem jo...ja naceloma imamo samo dva uz ki nam pripadata je oa vse osvisno od tvojega ginekologa kok se tega res drzi... Jaz imam na vsake 4 tedne zdaj uz.... Na zacetku do 12 tedna sem imela pa na 2 tedna....verjetno me je malo bolj spremljala ker sem bila prej v postopkih in je enkrat usoelo vendar je slo takoj naprej.... Tako da mi je tokrat dala tudi takoj na zacetku dabroston.... In sem ga jemala do 12. Tedna... Sedaj pa ne jemljem nicesar razen folne... To je to... Jaz tudi verjamem da bo vse ok zato se pa ne obremenjujem vec z nicemer... 🤗


(odgovor članu Alayne)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: Julcki2020
11.2.2020 18:56:06   
Baby2020
Evo me iz pregleda!! Vse je ok 💗 dete normalno raste in se razvija 😍😍 gin.je bil zelo radodaren in je kar sam predlagal uz 💪 sva pa tokrat izvedela spol in naj bi pricakovala fantkaaaa 💙💙💙 lulcek se je kar lepo in izrazito videl, tako da cakam se samo na potrditev iz morfologije 10.3. in koncnoooo za svojo duso kupim nek body ali pizamico 😊 fulll sem si oddahnila, da je vse ok in da lepo napredujemo 💗

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Julcki2020
12.2.2020 10:54:44   
Alayne
super cestitke!!! :) Se en fantek :) Jaz upam, da najina ostane tokrat puncka, da ne bo vse isto :p


Jaz sem bila vceraj v Grazu na hitem pregledu na patoloski. Je preverila obseg glave in kosti in to. Pa bitje srca, levi in desni del , prekrvavitev placente in kolicino plodovnice... zaenrkat vse v mejah normale :) Pridno miga in se obraca.

(odgovor članu Baby2020)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Julcki2020
13.2.2020 13:50:07   
hope2018
Evoo da se vam javim... Danes po pregledu... Vseee jee ok... Nobene vidne ciste nic.... Tako daa pravi daa sem lahko brez skrbi.... Tehtamo pa ze 420g🤗🤗🤗👶👶👶🙈🙈🙈kako ste kak ve??? Kdaj imate zdej preglede?


(odgovor članu Alayne)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Julcki2020
13.2.2020 20:47:17   
Metka234
Super punce, lepo! Vse kot mora bit 😄

Jaz imam šele 5.3. morfologijo - še 3 tedne 😣 Drug teden mava prvo šoli za starše. 

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Julcki2020
14.2.2020 9:03:40   
hope2018
Super metkaa to bo kmalu cakaj nuhalno imas al morfologijo????? ... Jaz imam pa 5.3. Redni pregled pri svojiii👌🤗🤗 povrhu vsega sem prehlad fasala nekje...tako da ostajam domaa do ponedeljka.... Da se spocijem in da si naberem novih moci... 😁😂


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Julcki2020
14.2.2020 11:04:14   
Bozicka
Ojla punce, vidis Hope je vse tako kot mora bit. Jst imam morfologijo sele 13.4 to je cez 4 tedne. Jooj kolk bo dolga no. To bo konec 22 tedna pri meni. A ni to kar pozno no? Ali pa sem jst neucakana. Jst sem pa prehlad mehurja fasala. Kar nekaj. Sem sla za vsak slucaj v laboratory pa je voda ok, oz zelo malo bakterij in moram z brusnicam in caji pozdravit. Saj je sicer ze bols samo ni pa fajn filing. 
Evo en lep zaljubljen valentinov pozdravcek od mene

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?