|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julcki2020
2.3.2020 13:07:32   
Veselje123
Živijo, pridružujem se vam na novo. Prvič mamica, PDP imam 1.7.2020, na morfologiji so rekli, da bo punčka :). Trenutno sem zaradi težav v bolniški. Vesela sem, da sem vas našla, saj me zanima kakšno je vaše mnenje glede situacije, v kateri sem trenutno... Nič nimam proti rabljenim oblačilom, vendar pa imam težave s tastom in taščo. Na podstrešju imata shranjena 30 let stara oblačila, kahlice, sterilizator, previjalno mizico... Vesela bom, če bom od prijateljic dobila rabljena oblačila, vendar se mi zdi, da 30 let stara oblačila, shranjena na podstrešju, pa res niso najboljša izbira za novorojenčka. Ves čas me silita s stvarmi, češ da, če bi bila na socialni, bi bila zadovoljna tudi z njimi. Hotela sta, da vzamem 30 let star voziček, pa sem bila proti. Večino večjih stvari bi rada kupila na novo, ker planirava imeti potem vsaj še enega otroka. Tašča pa že pere vsa ta stara oblačila. Dviguje se mi pritisk. Zato se pojavljajo tudi prepiri z mojim. Ali pretiravam? 

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: Julcki2020
2.3.2020 13:47:31   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Veselje123

Živijo, pridružujem se vam na novo. Prvič mamica, PDP imam 1.7.2020, na morfologiji so rekli, da bo punčka :). Trenutno sem zaradi težav v bolniški. Vesela sem, da sem vas našla, saj me zanima kakšno je vaše mnenje glede situacije, v kateri sem trenutno... Nič nimam proti rabljenim oblačilom, vendar pa imam težave s tastom in taščo. Na podstrešju imata shranjena 30 let stara oblačila, kahlice, sterilizator, previjalno mizico... Vesela bom, če bom od prijateljic dobila rabljena oblačila, vendar se mi zdi, da 30 let stara oblačila, shranjena na podstrešju, pa res niso najboljša izbira za novorojenčka. Ves čas me silita s stvarmi, češ da, če bi bila na socialni, bi bila zadovoljna tudi z njimi. Hotela sta, da vzamem 30 let star voziček, pa sem bila proti. Večino večjih stvari bi rada kupila na novo, ker planirava imeti potem vsaj še enega otroka. Tašča pa že pere vsa ta stara oblačila. Dviguje se mi pritisk. Zato se pojavljajo tudi prepiri z mojim. Ali pretiravam? 


Jaz bi jima povedala, da moj otrok tega ne bo nosil in pika. Predlagam, da red narediš že sedaj, ker ko se rodi otrok bo še slabše. Jaz sem kupila vse novo, ker pač rabljenega nisem hotela imeti.

(odgovor članu Veselje123)
  Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: Julcki2020
2.3.2020 14:16:27   
Metka234
Hej hej. Odštevamo do četrtkove morfologije in potem počasi tudi jaz v akcijo po naročilo za temi večjimi stvarmi od pohištva. 😄 Sicer pa tako kot praviš, vse raste, najbolj pa trebuh 😄 Zvečer je ogromen in samo držim pesti, da zdržimo še cca 3 mesece in pol v enem kosu vsaj do sredine junija 🙏
Veselje, dobrodošla! No mislim da 30 let starih oblačil pa dandanes res nobena nebi imela, ko so dokaj kvalitetne bombažne stvari lahko tudi že zelo poceni, če ne gledaš znamke, ali pa rabljeno od kolegic itd. nekaj let... Tudi prodajajo rabljeno že skoraj zastonj ali pa nekateri tudi podarjajo. Jaz bi svoji tašči pač povedala kot mislim. In je škoda da se zaradi tega kregata z dragim 😄 Tudi vozički izpred 30 let niso primerljivi po ničemer s sedanjimi. Tako kot se več ne vozimo s fičotom 😄 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: Julcki2020
2.3.2020 15:32:48   
Bozicka
Evo se moj pozdrcvek. Tudi jst odstevsm dneve do morfologije ampak se bom se nacakala. Trebuh raste, moj apetit pa tudi😂😂, zredila sem se 6,5 kg od prvega tehtanja. Drugace sem pa v fazi spremembe naslova. Prijavlhena sem se v Trzicu ampak ce ne spremenim na Ljubljano ker sedaj ziviva, nebova dobila vrtca. Tu je to full problem. Jst tudi se nisem nic kupovala, bom pa mogla pocasi v akcijo ja. Zagotovo pa nebi vzela oblekic starih 30 let. Daj no, povej jim, da pac ne, da bosta za to ze sama poskrbela. Mislim, cas gre naprej. 

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: Julcki2020
2.3.2020 18:20:58   
hope2018
Veseljeee dobrodoslaaa🤗🤗🤗

Ja tudi moja tasca hrani posteljico staro 20 let.....pa mi rece da ima shranjeno ce bom potrebovala in sem ji lepo rekla glede na to da mi bo kupila nov vozicek.... Dobim posteljico od mame in pac ne vidim da bi moral moj otrok imeti posteljo staro 20 let..... Hvala lepa... Imel bo vse novo in to je to..... Lepo sprejela nic uzaljena potem je tudi sama komentirala da so sedaj sigurno bolj moderne te postelje itd... Vglavnemm za cote stare 30 let pa resss to much.... No way.... Povej ji lepo in upaj da bo to sprejela tudi ona tako kot se spodobi... S svojim pa malo podebatirajta kako in kaj... Ni lepo da se vidva prepirata zarad njunih muh..... 
Nooo tudi jazz odstevaaaam dneveee dooo cetrtkaaa ko imam pregled.... V petekk sem dala. Kri in vodo tako da bomo videlii kaksni bodo rezultatiii..... 🙊🙊🙊

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: Julcki2020
3.3.2020 1:22:01   
MacB
Čisto smo zasedeni pa sem malce zanemaril forum. Kakorkoli že, končno sem prišel do računalnika, kaj šele bo ko se nam pridruži naš mali. V glavnem, imela sva morfologijo, izmerila je vse od a do ž, vse je super. Glede na velikost ploda zna bit, da bo prišel kaj prej ven, ker je pravi mali korenjak. Danes je 22 teden in pdp je 7.7., a glede na velikost bi znal bit 1.7., a po izmerjenih organih pa je rekla da 7.7. kar drži. Resda sva oba z drago precej visoka (191 in 182), tako da bo mali očitno tudi velikan. Trenutno ima 590g v 22. tednu starosti. Slikice nisva dobila, ker je imel roko direktno pred obrazom, očitno se ne bo maral slikat, pri nasljednjem pregledu bomo probali preveriti še obrazek in ga slikat, če bo mali sodeloval. Je pa bilo smešno, da ko je dala mašino na trebuh so se prvo videla jajčka in korenjak. Tako, da je v momentu bilo dvomov konec user posted image Draga se počuti super, kakšen dan jo zna kdaj malo zategnit, malo jamra nad bolečinami v kolkih, se ponoči zbuja in zamenja položaj. Hemoglobin vztraja v izvidih, a ker jo nič ne boli, ne peče, uz trebuha nič ne pokaže, plod je zdrav, mamica tudi,...pač samo spremljamo in je to to. Jo pa konec meseca čaka še preizkus glukoze, zgleda je to standard. Je pa ta meja cukra postavljena res nizko (5.1). Ne moreva verjeti, da smo že v drugi polovici, do nekje 16 tedna nosečnosti je shujšala za 4kg, zaj je pridobila 6kg, torej 2kg več kot je imela pred nosečnostjo. Bušček se že lepo vidi, ni pa tako zelo viden, mali je drugače zelo zelo aktiven, brca na polno, le ko ko ati cle vesel priteče in da rokico gor, pa mali neha. Začne šele, ko se ati spet umakne. Nagajivec bo očitno. Aja, še prijavit sva se morala za patronažne, zna bit, da bo poklicala že pred porodom. Tak nama je bilo rečeno pri G., aja pa še nekaj, sestra pri G je rekla, da nas bo julija res veliko. user posted image

Kar se tiče starih oblek, midva sva tudi dobla škatlo oblek, pa sva jih vseeno pogledala (čeprav sva za sveto zaklinjala, da ne bo nič s tem), ter sortirala kar je lepo in sva oprala, ostalo kar nama ni bilo všeč pa je šlo nazaj v škatlo pa nazaj. Za doma bodo čisto ok, itak dojenčki prve mesece rastejo, ko gobe, eni zapravijo malo morje denarja za nove oblekce, pa pol tamaučki ne nosijo, ker prehitro rastejo, da bi lahko vse te cote nosili. Sva pa tudi rekla, da se ne bova preseravala z novimi oblekicami, a kaj ko so tak lepe, take male in take buc buc, da je težko, da ne bi kupil. Iščeva in gledava v čem bo, ko bo prišel prvič domov. Za k njenim, bo oblečen v njen bodi, ko je bila ona majhna, jih bova tako presenetila, samo dvomiva, da bo šel mali not, ker ona imela 2,7kg ko se rodila, mali pa bo zgleda mel več. Res so lepe, na FB so mi všeč oblekce iz MamiSmini butikec. Sva pa vso opremo (voziček, previjalna, posteljica, jogi, lupinca,...) kupila rabljeno. Vse lepo počistla, jogi tudi z vodnim sesalcem, je pa jogi ko nov.

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: Julcki2020
3.3.2020 12:08:13   
Bozicka
Jat imam pa trenutno v sluzbi tolko casa kot ga prej v 10 letih nisem imela. Saj veste, turizem trenutno stoji, vse kar trebutno delamo so stornacije😂😂😂. Mam mal vec casa da koncno najdem vozicek ki mi bo kul in nebo predrag. Katere vozicke imate vi? 

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: Julcki2020
4.3.2020 7:35:26   
hope2018
Ooooo mac b jaa to bo pa ressss velikkk deckooo... Od zacetka ko si govoril da je manjsiii je oostal sedaj pravi korenjacek in se ze preblizujetee meni hahaha😁😁😊😊😊 komaj cakam jutriii pregled se kar vlecee tole zdaj kaj sele bo..... 


(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: Julcki2020
4.3.2020 10:10:19   
MacB
Bozicka, midva sva vzela rabljenega mutsy evo.

res je hope, naju je kar presenetilo, da je pa naenkrat tak zrastu...hope neki delaj, da bo hitreje minlo user posted image lepo je videti plod kako se razvija in ker se res vse lepo vidi, ne se ustrasit če se bo malce dlje zadržala pr srčku, no vsaj pr nama se je, ampak je vse ok..škoda edino da slikce nisva mogla dobit, sva si jo ful želela :) poročaj kako je bilo, obvezno :) mogoče pa bomo skp v porodnišnici haha drugače je res presenečena koliko nas je v juliju, je rekla da je kar gužvauser posted image

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: Julcki2020
4.3.2020 12:35:50   
Metka234
Hope, smo na istem. Odštevam ure do jutri in držim pesti da bo vse videt ok 😁 Meni je rekla naj kar usb prinesem, da mi bo slikce gor dala. 
Potem pa res moram kaj v šoping, ker me panika grabi, da bom mogla ležat in bodo vse namesto mene zbrali haha. Ker sem že po 10 min počasne hoje kr utrujena in torbica mi je tako težka, da takoj trebuh čutim. 



Božička verjamem da imate mir, hehe. Saj v tem kaosu res ne veš kam bi šel, da boš sploh lahko nazaj prišel cel in zdrav.Jaz se zdaj ful izogibam vseh centrov in vsega. Po službi malo fasungo nabavit in domov. 
A o porodu in lajšanju bolečine ste kaj razmišljali že? Jaz sem imela zadnjič nek opravek na Zaloški in sem se odločila, da se z Lj porodnišnico vidiva prvič in v tem krogu upam da zadnjič konec junija na super hitrem porodu ali naravno ali s CR. In da bo vse skuper in da me ne sme bit strah. 😄

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: Julcki2020
4.3.2020 18:04:00   
hope2018
Jeeeejjj metka kdaj mas jutri katerooo uroo???... Jooojj mac b res nas je velikooo v juliju oa se to sami fantki hahahah.... No sam da so zivi in zdravi... 🤗🤗


Jaz sem razmisljala ce bo porod naraven da bi vzela ea takoj... Ce bo cr... Pa razmisljam da me kar usoavajo... Ker ne vem kako bi zdrzala dan in pou da ne cutim nog.... Hahaha... Ampak jaz se ze psihicno pripravljam da bom sla tja rodila in sla domov... Hahaha👌👌🙈🙈🙈 me je pa na momente strah vse te bolecine po drugi strani pa razmisljam daaa bom takrat zelela malega cimprej spoznatii in bom pritiskala na vso moc da me bo cisto brigalo za bolecino in vse🙈🙈🙈🙊🙊🙊🙊🙊🙊 hahaha vglavneeemmm se malo pa grem ze v 6 mesec jojjj gre hitrooo drugace ta cas.... Prehitro za moje pojmeee otrok se rodi in endva tri odraste.... 👶👶👶👶😁😁

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: Julcki2020
4.3.2020 19:19:24   
Metka234
Ob 2h, pa ti? 😁 Me kar živčki dajejo če bo vse ok, vse videt, kako dolg mam MV itd. Res upam da je MV par cm dolg in da ostane tako. Najprej pa že vem da sem verjetno spet kakšen kg pridelala od zadnjič preveč in da bo pritisk previsok od teh živčkov, doma je pa vsak dan super. 😔


Zanimivo, da nas je veliko predvidenih julijčkov. 👍
Jaz sem danes po dolgem času šla spet forume brat - napaka 😊 Je šla vsa sproščenost po gobe takoj. In pojma nimam glede ea kaj naj si mislim in spinalne - ali je res toliko migren in išijasov ali ne po tem... 🤔 Sicer pa ja, ali zlepa ali zgrda, potrudile se bomo po svojih najboljših močeh da vidimo svoje zakladke čim prej.
Je pa kolegica objavila fotko v 37. tednu in prav lahko bi svoj trebuh primerjala z njo, ker ima bolj majhnega. Včeraj sem šla v hm po nosečniške žabe in vzela največjo velikost in me tiščijo čez trebuh že zdaj, rob se kar vgrezne noter na sredini. 😳
Jaz komaj čakam, da hišo napolni otroški jok! 😍 

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: Julcki2020
5.3.2020 6:09:26   
hope2018
Ma jaz rajsii nic ne berem....kar se poroda tice swm pogledala ene par posnetkov kako zgledaa ker mi je zanimivooo ampak vsi pravijo ne glej tega se bos prestrasila... Hahahaha jaz pa se vedno gledam... Kar se pa stranskih tice nc ne gledam... Pac vzela bom sigurno nekaj ker brez dvomim da bi zdrzala.... Zee menstrualne krcee se trudimm brez tabletee zdrzat pa vseeno na koncu obupam.. Ko je ze vse razbolelo jo vzamem namesto da bi jo takoj in bi bila mirna... Hahaha🙈🙈🙊🙊 jaz imam pregled ob pol 6h zvecer.... Grem pa danes za samo par urc v sluzbo da pokoristim viska ur potem in jutri moj zadnji delovni dan👌👌👌hihihihihi


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: Julcki2020
5.3.2020 8:41:27   
MacB
Brezveze se obremenjevat s tem, ker na koncu izpade čisto nekaj drugega, recimo moji prijatelji so imeli prvi porod tak super lahek, da so rekli dajmo še enega pa je bil drugi bistveno težji in jih je minilo. Da ne govorim, da je drugi otrok napram prvemu hudičekuser posted image So rekli, kako je lah prvi skoz spal, ni bilo težav in podobno, drugi pa se zbuja na 3-4 ure, rogovoli na polno in take...jah kolega je rekel, da njemu je razumljivo. Prvi se je vrgel po njemu, drug po njej user posted image čeprav sta res tak par, on miren, prizemljen, tih, ona furjasta, glasna,..in tudi naju zanima, v katero smer bo šel najin, najbolj si želiva, da bo zdrav, ostalo bomo pa sproti reševal, vem pa da bom moral met trdo roko, ker moja je preveč popustljiva. Pustimo to, do takrat je še dolga.

metka ne sekiraj se s mv, samo sproščeno, moja je in je neverjetno, kako pozitivno in srečno bitje je, sem si predstavljal da bo to skoz tečno, zoprno, da ji bo nenormalno težko, a je čisto kontra od tega...edino vmes je bila malce čudna, kot sama pravi, se je počutila kot zlata ribica, vse pozabljala, v službi bila čist raztresena že pr nekih brezveznih osnovnih stvareh, ampak to je bilo kakšna 2 tedna vmes....tam okoli zaključka 1. tromesečja...zanimivo je spremljat to, res user posted image vidim pa že zdaj, da gre zdaj pa res hitreje s trebuščkom in razvojem, posledično so tudi že določeni problemi - boleči kolki, težje vstane, večkrat na wcju,...moja bombica je user posted image user posted image

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: Julcki2020
5.3.2020 9:24:06   
hope2018
Metkaaa sporooocii kako je slooo danesss🤗🤗🤗🤗🤗🤗


(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: Julcki2020
5.3.2020 13:53:19   
noseča39
Pozdravljene po dolgem času. Danes imela pregled in uz. Potrjeno nosim dečka💙. Vse ok primerno tednom. Miomi tudi ne povzrocajo težav hvala bogu. Morfologino pa imam v ponedeljek v ukc Mb...ampak zdaj sem pomirjena ko sem srčka videla spet po 4h tednih...vleče se od pregleda do pregleda🙈. Zelo vesela da smo vse se tukaj in da pikeci rastejo kot treba. Lepo mi bodite in javim kaj v ponedeljek.
🙋‍♀️🤰

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: Julcki2020
5.3.2020 15:14:00   
MacB
Super nosečka. Obvezno javi ja. Glede na to, da smo mi pri pregledih prvi, moram čakat vas vse, da javite. Ja res je, zelo lepo je videt naše male, samo kaj, ko mi moški ne smemo, razen pri nuhalni pa morfologiji...user posted image

(odgovor članu noseča39)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: Julcki2020
5.3.2020 15:38:15   
noseča39
Ja malo ste moški zapostavljeni..jaz grem tudi na morfologujo sama ker v Mb nikogar me spuščajo v bolnico zaradi tega virusa in so punce že poskušale ampak varnostniki pri vratih so neizprosni..pa konec koncev tam so novorojencki in nosecnice..prav je da se jih ne izpostavlja...ljudje sami niso dovolj ocgovorni niti do sebe kaj šele do drugih in izgleda negre drugače kot tako.V katerem tednu sta vicva MacB? Jaz sem vceraj napolnila 20.💪

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: Julcki2020
5.3.2020 16:06:42   
MacB
22. teden, pdp pa je 7.7.2020, čeprav zna bit da bo prej zunaj glede na velikost. Bomo videli. Zakaj maš v ukcju morfoloskega? Midva sva sla k ginekologinji zd in se da it. Če pa ne bi mogel it tak, bi pa plačal pri zasebniku. Ker je res lepo doživet kaj takega.

(odgovor članu noseča39)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: Julcki2020
5.3.2020 17:47:06   
Metka234
Evo, morfologija je za nami 😁 Punčki ni nič zraslo, tako da ostaja kot na nuhalni, da dobimo parček. ❤💙

Pri obeh vse zgleda ok, notri sva bila eno uro skoraj. Od tega je 3/4 casa sama v tisini gledala, potem je pokazala se nama in kaj je kaj povedala. No, tudi ce je tiha, samo da je vse dobro pogledala. Sta pa oba vštric, punčka je mogoče malo nižje. Je par g lažja od fanta hehe. Oba sta z ritko dol, punčka se je očitno usedela poleg bratca od zadnjič. Se pa oba še zelo vrtita, tako da ni nujno, da je to končna lega. Sicer pa tudi ok, mi saj z naravnim ne bodo težili ali najslabše možno kombinacija obojega. MV je tudi še dovolj dolg, okrog 4 cm. Včeraj zvečer sem prvič moje občutke zagotovo pripisala otrokoma in ne donatu in sem kakšno uro uživala v občutkih, potem sem pa zaspala. 😁 Zvečer ju najbolj čutim. Priporočila mi je bolniško, da enkrat bom itak mogla it. Če ne zdej pa drugič. Tako da sem rekla ok, pa pojdimo s ponedeljekom. Bom na daljavo malo predajala delo, da se zamotim. Napisala mi je dovoljeni krajši sprehodi, pa da na šolo za starše lahko grem. Tako da mi je kr bedno še 3 mesce bit bolj ali ne samo doma, ampak ok, se bom sprijaznila menda. Bom šla pa ob 8h zvečer v center kupit kakšno oblačilce ali pa bom pač večino po pošti naročala, ker bom glih lahko GLS čakala. 😊 Pa še upam, da doma ne bom tako izpostavljena temu trapastemu corona virusu. Joj, sem ful vesela, da izgleda vse ok in tako ju komaj čakam 😍 Se pa nisem nič zredila v enem mesecu, haha. Pritisk mi je pa po pričakovanjih poskočil in po tretjem merjenju bil ok. 1. aprila imam naslednji pregled in OGTT, lahko prinesem limono in jo stisnem notri so rekli 😉

Pričakujem naslednje noviče s pregleda. Hope, zdaj si ti na vrsti. 😉 Sicer pa res super, da gre pri vseh vse po planih. 

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: Julcki2020
5.3.2020 18:06:34   
noseča39
Morfologijo imam v ukc zato ker me polek moje gin vodijo še v bolnici zaradi kupa komplikacij v zacetku nosecnosti. Prvo kot prvo ni bilo nacrtovano( imava ze 19 letno hci) potem po prvem šoku se sprijaznimo  ok, potem zacnem krvavet, grem na urgenco, na pregledu najdejo 7 miomov od tega dva ogromna( 8x8 in 7x10cm) . Miomi lahko vplivajo na splav, slabo rast otroka, predcasni porod in kasneje zna bit da morajo naredit carskega. Ker sem bila veliko v bolnici sem nuhalno delala pri predstojniku porodnisnice ki bi naj bil kar priznan in sva se z njim in mojo gin dogovorili da vse vecje preiskave delata oba on in ona in tudi ba koncu se bosta skupaj odlocila ali naravni porod ali cr..tak da to je to.Ampak  neglede na vse slabe obete v zacetku se moj pubec ne da💙💪😍...tak da upajmo da zvozimo do konca in da naša velika baba dobi malega brateca( noro saj vem ampak mi se ga vsi full veselimo)

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: Julcki2020
5.3.2020 18:59:23   
Metka234
Noseča, vse bo ok. Ampak ti miomi si pa res ogromni. Kaj vse zmore žensko telo! 🙏 Pa super da te budno spremljajo in kontrolirajo. In verjamem, da vsi že komaj čakate novega člana. 😊 


(odgovor članu noseča39)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: Julcki2020
5.3.2020 19:09:15   
noseča39
Metka res je, se mi zdi da ko je namenjo lahko gre naše telo res samo preko sebe. Tudi jaz verjamem da bo vse ok in tam julija dobimo čisto vse v svoje roke naše male štrućke..🥰😍...ti celo dve💙💜..lepo bo

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: Julcki2020
5.3.2020 20:02:27   
hope2018
Evooo tudiii meneee :) supeeerrr naš mali pridno rasteeee... danes sem ga lahko opazovalaa v 3d načinu user posted image user posted image user posted image povedala sem ji da me včasih zelo tišči dol spodej.... in me je pogledala pravi da je maternični vrat lepo zaprt dost dolg... in potem je šla še s tisto sondo gledat čez nožnico in tko reče... no ni čudno da vas vse tišči tam spodaj če pa ima eno nogo direkt nad materničnim vratom drugo pa direkt nad mehurjem hahahaha.... vglavnem pogledala je če je cista prisotna pravi da jo tudi ona več ne vidi tako kot so mi to potrdili že v ljubljani user posted image user posted image naslednji pregled imam 2.4. pred tem pa moram opraviti OGTT user posted image user posted image rekla je edino še to naj se pazim in ne dvigujem težkih stvari in naj veliko počivam... še dobro da imam jutri zadnji dan službeee in poteeem bom še bolj popazila nase user posted image kaj bo hitro minilooo en dva tri in porod bo tu.... huhhh...

(odgovor članu noseča39)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: Julcki2020
6.3.2020 11:05:58   
Bozicka
Hope mogoce neumno vprasanje ampak kaj pomeni  OGTT? Pa se zanima me, kako to da gres ze na porodnisko? Jst naceloma 20.6 k mam Pdp 20.7? Drugace pa evo super za vse vas da imate super rezultate. Evo jst se cakam na morfo, sem ze sedaj zivcna, itak in komaj cakam res. Dolg je ta mesec med pregledi. Evo v 4 tednih sem se natanko 2 kg zredila. Upsss😂😂

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?