|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovčki 2020
2.3.2020 8:36:12   
metuljčica12

IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159

Pozdravljene punce. Prišla sem vas malo pogledat. Ene se me mogoče spomnite. Sem bila prva od mnogih avgustovk za katero se je nosečnost končala s ss. 


No zdaj sem vam prišla povedat veselo novico. Seveda če bo vse ok bomo oktobra dobili še enega člana. Sicer sem v 6. t. Taki čas ko se je decembra vse končalo. 



čestitkeuser posted image
Naj bo tokrat uspešna nosečnostuser posted image

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Avgustovčki 2020
2.3.2020 12:03:31   
Tasykaa RR
Avgust2020 čestitke tudi tebiii 🥰 in vse dobro tokrat 🥰 ooo metmaris 159, smo vesele zatee 🥰 tokrat pa boo vse kot mora biti 💪🥰 javi se nam kaj 👍 in jaa tudi meni je se vednoo kar precej slabo pa sem ze 14t/5dni 😀 tako da mi je to poznano, ampak tudi to bomo zmogle 💪🥰 


(odgovor članu metuljčica12)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Avgustovčki 2020
4.3.2020 9:14:23   
puncka.
Živijo. Še ena, ki pričakuje v avgustu 2020. Pdp je nekje konec meseca, ampak ker pričakujemo dvojčke je vprašljivo kdaj točno bo :)

Berem vas že nekaj časa, nisem pa nikoli nič pisala ker sem imela grozne slabosti. Sedaj pa izgleda, da se počasi umirjajo (trkam). Kako se vi počutite? Ali mogoče katera že čuti otročka? 

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Avgustovčki 2020
4.3.2020 9:30:34   
malamici
Cestitke vsem novim! :)Pocutje pri meni se je bistveno izboljsalo, sem v 15t. Je neka splosna utrujenost prisotna proti koncu dneva, bolj kot predhodno...  Sem pa ta teden zacutla gibe! Res lep obcutek. Zdaj ze nekaj dni zvecer, ker edino takrat se uspem tolk popolnoma umirit, cakam ker smo kar zivahni okoli 20h :) kako kaj ostale? 

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Avgustovčki 2020
4.3.2020 10:16:01   
Lelly28 RR
Čestitke vsem novim =) Mojih slabosti ni več - končno user posted image Počutim se super, edino od kar normalno jem sem dobila v enem mesecu 3 kg in sedaj je trebušček že lepo viden. Tudi sama že občasno čutim gibe in je super, komaj čakam čez 1 mesec morfologijo, da izvem spol otročička.

(odgovor članu malamici)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Avgustovčki 2020
5.3.2020 8:26:38   
Bibsyy
Jaz imam sreco in mi ni slabo ze od 10 tedna, sem pa kar utrujena ja (je pa tudi res, da sem kar aktivna).
Drugace pa ni potrebno cakat na morfologijo, spol lahko preveris tudi v Dravljah (kjer placas 20eur) in ti od 16.tedna naprej ze povejo spol otroka (s seboj pa dobis tudi 4 slikice).

Lp

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Avgustovčki 2020
5.3.2020 11:25:00   
Avgust 2020
Najprej hvala za lep sprejem user posted image . Me veseli, da je forum končno spet zaživel in da lahko sodelujem. Vaše pogovore sicer spremljam že od začetka, vendar se prej še nisem upala pridružiti. Metmaris159, zate sem pa zelo vesela, da ti je ponovno uspelo, ker vem kako je, ko končno rata in se zgodba potem žalostno konča. Želim ti, da gre tokrat srečno do konca in da boš potem uživala v cartanju user posted image .
Moje slabosti so k sreči ponehale. V dveh mesecih sem izgubila 5 kilogramov in do sedaj pridobila nazaj 1,5 kg. Upam, da se mi ne bo maščevalo v prihodnjih mesecih user posted image . Od pregledov sem že opravila NS in NIFTY test. Zaradi starosti bi morala opraviti tudi AC, ker pa si bili rezlutati NIFTYja OK, mi ne bo treba it.


(odgovor članu Bibsyy)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Avgustovčki 2020
5.3.2020 12:10:24   
LoniRR
Puncka dobrodosla in dvojne cestitke. Uav kr dva na 1x. Bo pestro ampak potem bo pa lustno. 🥰


Super da se je malo razzivel forum. Pri nas je tudi pestro. Slabosti so mimo. Brcik se ne cutim oz. Niti nimam casa se umiriti hehe. Imam 10mesecnico ki vztrajno lezr na noge in vedno v nove tezave tko da sm k na fedrih non stop okoli nje 🤣🤣🤣. Je pa po eni strani to super ker ne merkam kaj jem pa trenutno se kr vztrajam na zacetni tezi. Uf naj cimdlje tko ustane ampak dvomim. V prvi sem vse nadoknadila na koncu 🙈. Eh avgust ce so bili rezultati nifftya ok mislim da jima smisla reskirati z dodatnimi preiskavami. Ze kaj veste spol? No jst se bom tokrat pustila presenetiti. Sicer mi neki notranji obcutek govori da bo fantek in se nikakor ne morm povezati z idejo da bo puncka ampak nikoli se ne ve. Prvic sem imela prav, tokrat pa bomo videli ko rodim 🤣🤣🤣. Kaj pa kaj imena? Midva se nikakor se moreva ujeti in zmeniti 😢.
Metmaris sporoci kako je bilo na pregledu in drzim pesti.Metuljcica ooo lepo da si se oglasila. Upam da si vredu? 🥰

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: Avgustovčki 2020
7.3.2020 10:43:08   
zmesanka
samo, da vas pozdravim.. spremljam vas ze dlje casa, a samo z enim ocesom 😊😁 tudi sama bom prvic mamica, in sicer v zacetku avgusta 🥰🥰 srecno vsem in prelep soncni pozdrav iz gornje Gorenjske 🌞🙋‍♀️


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: Avgustovčki 2020
7.3.2020 11:32:13   
puncka.
Tudi jaz se trenutno boljše počutim. Hvala bogu, ker je blo to obdobje slabosti in utrujenosti grozno. Se je vleklo in vleklo.

Glede brc sploh ne vem a jih cutim ali ne. Pa pravijo, da pri drugi nosecnosti bolj ves :) jaz enx mislim, da sta dojencka, drugic da je prebava. Tako, da sploh ne vem. Ma bom kmalu izvedla :) Mamo pa doma že eno punco, ki je zelo zelo pridna. Letos gre v šolo, pa komaj čaka. Pa še dva bratca bo dobila od enx, tako da se ji kar dogaja :) Glede spola je bil na NS Pušenjak kar prepričan, da sta fanta. Za enega se je razločno vidlo in ker sta enojajčna dvojčka sta pol enakega spola :) bomo vidli, če bosta zdaj ta teden na pregledu spet fantka. Tudi pri nas je lep sonček, tako da vam pošiljam en topel pozdrav s primorske :) 

(odgovor članu zmesanka)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Avgustovčki 2020
12.3.2020 10:32:17   
Lelly28 RR
Joj imena so tudi vedno težava ja user posted image Nama so ful ušeč malce drugačna imena, doma imava punčko Auroro in priznam, da se pri imenih za punčke takoj strinjava, za fantka pa malce težje. Moj si zelo želi Rafaela ,ampak meni ni ušeč ker vem da bi ga vsi klicali Rafko in to mi pa ni ušeč user posted image Tako, da ko izveva spol se bova malce bolj zapodila v iskanje imena, bo pa sigurno posebno in bo imelo nek lep globji pomen.

Drage moje pazite se malce sedaj virusov, ki jih imamo na vsakem koraku in naj naši trebuški in sončki v njih lepo rastejo user posted image

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: Avgustovčki 2020
12.3.2020 18:36:28   
Bibsyy
Hej hej. Mene pa zanima (glede na to, da imamo vse kmalu morfologijo) ali jo bomo sploh imele? 😌  😳😳😳

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: Avgustovčki 2020
12.3.2020 18:44:57   
puncka.
Jaz mislim, da je to kar del obveznih pregledov, tako da po moje ne bodo odpadale. Vsaj upam. Jaz sem danes imela pregled. Vse normalno, samo v ZD so spustili samo osebe, ki niso kazale znakov bolezni pa, ki niso ble v IT ali pa v stiku s kom, ki je bil. Pa v čakalnici smo se kar držali vsak v svojem kotu. Še vedno pa verjamem in upam, da ljudje niso taki, da bi lagali in ogrožali druge. 


(odgovor članu Bibsyy)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: Avgustovčki 2020
12.3.2020 19:14:32   
LoniRR
Hm mislim da morfologije bodo potekale normapnp, edino omejena bo prisotnost partnerja. Torej same bomo 😭


(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: Avgustovčki 2020
13.3.2020 7:07:11   
puncka.
Ma meni je to malo smešno. S partnerjem smo skoraj da 24ur na dan in potem ne pustijo, da je s tabo na pregledu. Sej če je bolan, prehlajen razumem, da že v normalnih okoliščinah nesme na pregled, ampak če je pa zdrav pa bi lahko šel.


Punce a že kej čutite vaše bebice? 

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: Avgustovčki 2020
13.3.2020 7:40:20   
LoniRR
Puncka se strinjam. Ce je on bolan sem tudi skoraj zagotovo jaz. 

Jaaa jaz ze cutim otrocka. Sicer blago in ksn dan bolj ksn dan skoraj nic 🥰

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: Avgustovčki 2020
14.3.2020 6:31:55   
metuljčica12
Pozdravljene,
glede na trenutno situacijo upam da ste ok.

(odgovor članu metuljčica12)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: Avgustovčki 2020
14.3.2020 7:38:12   
puncka.
Super, da ga že čutiš!! Si takoj bolj miren, ko te nekdo s trebuščka opozarja, da je tam 🥰
jaz za zdaj še čakam na brcike. Sklepam, da naj bi bile malo prej kot v 1.nosečnosti pa plus, ker sta dva naj bi tudi bilo prej. Bomo videli. Sedaj sem 16.teden, pa nisem čisto sigurna, da sta to onadva kar mi dela po trebuhu🤔 pa še ginekologinja pravi, da je zaenx še prezgodaj? Hmmm.. 
Mi smo vsi ok. Sicer moja 5-letnica že celo zimo kašlja, ampak je bila pri zdravnici mesec dni nazaj, pa je rekla, da ni nič kaj takega. Je pa enako vsako zimo, ni da je to kaj novega. Pa se izboljša, pa je potem par tednov spet ok. Verjetno je kar občutljiva na mraz, ko je, pa jo potem spet prime. Pa tudi če jo imam doma in se pozdravi, je potem ko gre v vrtec spet enaka pesem čez par dni😐
Ostale ste ok? Čuvajte se punce! 🥰


(odgovor članu metuljčica12)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: Avgustovčki 2020
17.3.2020 10:49:47   
Bibsyy
Hej, 
mene tale zadnji teden (sem v 18.tednu) dojencek prov pretepa v trebuhu na levi strani, neverjetno. Mogoce tud tolk bl cutm, ker imam manjsi trebuscek? 😀 

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: Avgustovčki 2020
17.3.2020 12:57:32   
LoniRR
Puncka si mogoce poskusila dati kaksno mokro brisaco na radijator? Pri nas je to odpravilo kaselj (suh zrak). 


Bibsy mislim da je bolj poanta njegova lega oz. Lega posteljice kot velikost trebuscka. Superrr da je zivahen. 👏🥰. Oh se malloo punce pa bomo na polovici

(odgovor članu Bibsyy)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: Avgustovčki 2020
17.3.2020 14:15:59   
puncka.
Ma b.mamica nisem poiskusila, ker imamo doma talno gretje. Smo pa delali inhalacije, pa propolis ji dajem, pa čaja na tone.. Se pozdravimo, samo čim gre v vrtec pa je spet enaka zgodba. Tako, da čakamo tople dni.

Čeprav zdaj bo itak doma, pa upam, da v tem času totalno neha kašljati. Je že zdaj fuuuul boljše in upam, da ko vrtce spet odprejo ne bo več hladnega vremena. 
Jaz brce še vedno čakam. Sem čisto neučakana in nestrpna, ker sem mislila, da v 2.nosečnosti pa ker sta dvojčka, pa sem bolj suhe postave bom fuuul prej čutila. Pa nič. Me že zdaj zezata. Kaj šele bo. 
Upam, da ste vsi ok! 

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: Avgustovčki 2020
17.3.2020 14:16:03   
puncka.
Ma b.mamica nisem poiskusila, ker imamo doma talno gretje. Smo pa delali inhalacije, pa propolis ji dajem, pa čaja na tone.. Se pozdravimo, samo čim gre v vrtec pa je spet enaka zgodba. Tako, da čakamo tople dni.

Čeprav zdaj bo itak doma, pa upam, da v tem času totalno neha kašljati. Je že zdaj fuuuul boljše in upam, da ko vrtce spet odprejo ne bo več hladnega vremena. 
Jaz brce še vedno čakam. Sem čisto neučakana in nestrpna, ker sem mislila, da v 2.nosečnosti pa ker sta dvojčka, pa sem bolj suhe postave bom fuuul prej čutila. Pa nič. Me že zdaj zezata. Kaj šele bo. 
Upam, da ste vsi ok! 

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: Avgustovčki 2020
28.3.2020 19:58:16   
Lelly28 RR
No me veseli, da ste zdrave in se dobro počutite. mislim, da našim malčkom v trebuščku tole domače okolje zelo ustreza in so zato še toliko bolj aktivni user posted image upam, da se razmere s telim virusom čim preje umirijo, ker si zelo želim, da bi bil partner pri porodu zraven, se mi zdi, da ti da kar nek nov zagon user posted image

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: Avgustovčki 2020
30.3.2020 11:20:07   
tabalu
Pozdravljene vse, tudi jaz se vam pridružujem.

Rok imam 24.8.
Sem v 19.tednu in ravno danes sem imela pregled in sem upala, da mi bo kar naredil morfologijo, pa me je naročil čez 14 dni.
zaradi korona virusa se je vse zamaknilo za par tednov.


(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: Avgustovčki 2020
31.3.2020 10:29:26   
malamici
A ste nardile mogoce skupino na fb? :) 

(odgovor članu tabalu)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?