|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OKTOBERKE 2020
3.6.2020 10:36:11   
Rdeč avto
Glede na to, da imam doma že 21 mesečnico in da bo isti spol kaj veliko ne bom kupovala.


Treba bo samo reorganizirat eno sobo, da ne bomo štirje v eni sobi, ker nam ne bo uspelo uredit sob na podstrešju.

(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: OKTOBERKE 2020
3.6.2020 11:08:54   
LeBump
Jaz sem v 23. tednu in sem imela v ponedeljek morfologijo, jutri pa me caka ta test. 
Drugace pa moj 🧸 tudi veselo in ze prav mocno brca. 😍
Stvari, ki jih potrebujem, devam na seznam, z nakupi pa sva rekla, da zacneva proti koncu tega meseca. Do zacetka septembra bi rada vse pocasi uredila, vmes pa sla se malo na morje.
Se mi zdi, da bo oktober 1,2,3 tukaj. Jaz sem cisto na zacetku na vrsti. No, ce se ne bo odlocil podaljsati bivanja v 🤰🏽. 🤪

(odgovor članu Rdeč avto)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: OKTOBERKE 2020
3.6.2020 15:28:21   
Bajsironka
Pozdravljene.
Vas redno berem in stiskam pesti za Danny in me zanima, ali kdo kaj ve, kako je z njenim otročkom.



Pa da po dolgem času še jaz malo poročam. Drug teden imam morfologijo in to bo moj šele 2. pregled. Zaenkrat mi noben ni omenjal obremenilnega testa, da bi ga morala iti delat. Na podlagi česa pa se to odločijo? 
Sem pa vesela ko avion, ker so končno dovolili, da bo lahko tudi partner prisoten, ampak so mi striktno napisali, da mora biti zdrav in z masko. Sem jim odgovorila, da lahko pride tudi v skafandru, če želijo, samo da bo lahko končno zraven. 😁 
Jaz mojga nogometaša čutim že nekje od 18. tedna, zdaj sem v 21. in zdaj so te brce že kar ornk močne. Včasih se mi zdi, kot da ima noter boksarsko vrečo. 😁 
A so morda kateri pri morfologiji spremenili PDP, ali je to to, kar določijo pri nuhalni? 🤔 Po telefonu mi je ginekologinja omenjala da bo najbrž zmerila še dolžino materničnega vratu. A se to naredi z vaginalnim pregledom ali preko UZ?
Dobro čuvajte svoje trebuščke in se mejte skrajno lepo. 

(odgovor članu LeBump)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: OKTOBERKE 2020
3.6.2020 17:11:23   
LeBump
Maternicni vrat meri vaginalno. S 1.6. bi naj sprostili ukrepe in bi partnerji lahko bili zraven, midva cela vesela na morfologijo, ki je bil tudi moj 2. pregled (no, 3., ce stejem nuhalno) in potem ni smel zraven v ZD. 😭 Poln kufer ze imam teh ukrepov.
Obremenilni test pa je odvisen od ginekologov, eni ga dajo vsem noseckam, eni pa po lastni presoji. 
Mi je pa omenila tudi cepljenje proti oslovskem kaslju ze v nosecnosti. Ima katera izkusnje ali vam je ginekologinja predlagala?

(odgovor članu Bajsironka)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: OKTOBERKE 2020
3.6.2020 18:30:19   
Bajsironka
Jaz sem za cepljenje sama vprašala ker po pričevanju moje mame baje nisem prebolela nobene otroške bolezni. Zaradi tega sem se šla testirat za ošpice 2 leti nazaj in so ugotovili, da imam dovolj protiteles, pred kakim mesecem pa sem šla še na testiranje za norice in so mi prav tako ugotovili, da bi naj prišla z njimi v stik v preteklosti in imam protitelesa. Tako da te stvari mam pokrite. 
Razmišljam pa tudi jaz o cepljenju proti oslovskemu kašlju, ki se baje mora opraviti do 26. tedna ali nekaj takega. Bom vprašala natančno drug teden. 

(odgovor članu LeBump)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: OKTOBERKE 2020
4.6.2020 13:27:57   
LeBump
Jaz mislim, da ne bom sla na cepljenje, tak je potem dojencek cepljen. Evo, obremenilni test z glukozo je za mano, ni bilo hudo, je pa utrujajoce sedet, cakat 3h in 3x 💉. Rezultat na tesce je ok, 4.8. 🙏🏻 
danny123 upam, da sta vidva OK. 🍀

(odgovor članu Bajsironka)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: OKTOBERKE 2020
4.6.2020 14:19:48   
Babyjazz
Dojenček je cepljen šele pri 3 mescih, do takrat pa ni zaščiten proti oslovskemu kašlju, če mama ni cepljena. 

(odgovor članu LeBump)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: OKTOBERKE 2020
4.6.2020 21:45:29   
danny123
Hej hoj. ☺

Jaz sem danes imela amnio pri Pušenjaku. Je fajn pregledal in premeril pred amnio in je rekel, da ni nič videt, da bi blo kaj narobe... Hitri test za monoplodijo x bo v ponedeljek ali torek. Me bo poklicala genetičarka. Je pa tudi ona delovala obtimistično. ☺Zdej sem do nedelje na "dopustu" doma pri mami skupaj z mojo triletnico. ☺ Se pustim razvajat... 😉
V FB skupini nas je zdaj osem. Če ima katera željo nam se pridružit nam mi na FB (Danijela Žvokelj) napiše zs in prošnjo za prijateljstvo, ker drugače se ne da v skupino, ker je skrita in zasebna...

(odgovor članu Babyjazz)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: OKTOBERKE 2020
5.6.2020 9:30:46   
Neža2020
Super Danny 😁❤ sem vesela da imaš pozitivne novice, saj bo vse ok 😁 uživaj med razvajanjem.😁 jaz bom v ponedeljek 20 tednov in že čutim rahle brcike tako da sem zelo vesela. Se pa vedno čakam morfologijo 22.6 sem že rahlo neučakana😁

(odgovor članu danny123)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: OKTOBERKE 2020
8.6.2020 15:54:44   
danny123
Skala se mi je odvalila od srca! So me klicali, da so hitri testi pokazali, da je vse ok. Ni monokromije x, pa tudi trisonomije 21, 18 in 13 ne. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: OKTOBERKE 2020
8.6.2020 18:35:06   
LeBump
Super, zdaj pa ti zelim predvsem miren preostanek nosecnosti.🥳

(odgovor članu danny123)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: OKTOBERKE 2020
10.6.2020 10:20:19   
Anonimen
Nosecke kako pa je kaj glede lakiranja nohtov? In acetona. Sem nekje prebirala da ravno ni ok. 


(odgovor članu LeBump)
  Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: OKTOBERKE 2020
10.6.2020 16:56:38   
Alica2
Ojla punce 😀Jaz sem koncno zacutila prve brcike, zdaj pa me zanima ce jih ve ze cutite vsak dan, ali samo ko ste res sproscene in lezite? 😆

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: OKTOBERKE 2020
10.6.2020 17:37:22   
LeBump
Jaz si mazem nohte. 😊 Na zacetku sem brce cutila bolj poredko, kot neke mehurcke.🥰 Zdaj, v 24. tednu so pa konkretni, danes me je npr. zbudil s svojo akrobacijo. 🤪

(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: OKTOBERKE 2020
10.6.2020 18:18:52   
Bajsironka
Pozdravljena.


Glede lakiranja nohtov je čisto odvisno, koga boš vprašala. 😁 Načeloma ti bodo kakšni zdravstveniki rekli, da si ne smeš lakirat nohtov ali barvat las, da moraš uporabljati samo naravne deodorante, pa jesti moraš samo doma pridelano hrano, nič predelanega, pa dihaš lahko samo zrak z dežele in čim dlje od mestnih ulic, ker tam je zrak pač najslabši... 🤯 Ker vse ostalo zelo vpliva na razvoj otroka in bo en kup stvari narobe z njim, če boš živela tako, kot si do sedaj brez nekih pretiravanj v katerokoli smer. 😁 
Ko se bo otrok rodil, boš morala spet paziti, da unim razvojnim ne govoriš, da imaš počivalnik pa nosilko pa kaj vem kaj še, ker te bodo baje totalno nadrle, da je vse to narobe. 🙂 Ampak če skrbiš za družino in vsaj malo zase in lahko gres brez strahu na wc ali skuhas kosilo... Bom pa res uporabila počivalnik in mislim, da s tem ne bom pohabila svojega otroka. 
Stara sem 40 let, prvič sem noseča, vedno sem bila športno  aktivna (nisem pretiravala, nisem športni fanatik) - ples, fitnes, hribi... Zdaj še vedno plešem, hodim na jogo za nosečnice, sprehajam psa... In vsak dan lezem peš v 4. nadstropje parkrat na dan, ker nimamo lifta. 🙈 Lakiram si nohte, barvam si lase, trenutno mi ful paše cuker, v začetku nosečnosti pa sem na polno napadala mleko. 😁 Otročka sem začutila nekje med 17. in 18. tednom in od takrat najbolj brca okoli 23. ure. 😁 Do sedaj sem se zredila dobrih 5 kil, česar ginekologinja ni komentirala, kot da bi bilo kaj narobe. 
Sem v 23. tednu in do sedaj moja nosečnost poteka čisto po šolsko, nobene slabosti na začetku, otrok se razvija normalno, kar je potrdila tudi včerajšnja morfologija. Vse česar se držim, je, da ne pretiravam v nobeno smer in upoštevam besede prijateljice, ki je babica, da naj poslušam svoje telo in mi bo samo povedalo, kdaj je česa preveč. 
Tako da samo zdravo mero razuma s čim manj kompliciranja in obremenjevanja in bomo vse pripeljale in sfajtale naše nosečnosti uspešno do konca. 💪
Uživajte s svojimi brcajočimi kobacajčki. 🥰

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: OKTOBERKE 2020
10.6.2020 18:54:44   
LeBump
Se ne bi mogla bolj strinjat s tabo.👍🏻🥳

(odgovor članu Bajsironka)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: OKTOBERKE 2020
10.6.2020 20:15:42   
kitty88
Jaz sem zacutla prve brcike v zacetku 18t samo ob vecerih ko sem se vlegla. Sedaj sem v 19t5d pa cutim tudi ze ko sedim danes me je ravno kr konkretno 2x brcnil😁💙 najlepsi obcutek😍


(odgovor članu LeBump)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: OKTOBERKE 2020
12.6.2020 22:16:10   
kitty88
Punce sem 20t in me danes od popoldneva boli nad popkom na trenutke malo pekoce. Ko se ulezem je boljse. Je to zaradi raztezanja? 


(odgovor članu kitty88)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: OKTOBERKE 2020
12.6.2020 23:34:07   
Bajsironka
Pozdravljena.



Jaz sem imela bolečine okoli popka takrat, ko sem se preveč naenkrat najedla ali pa sem pojedla hrano, ki mi ni sedla in me je pekla zgaga. Od takrat se poskušam zavestno kontrolirati da raje jem večkrat in manj. Pa so se zadeve uredile. Lahko pa da gre tudi za raztezanje. 

Dokler najdeš položaj, v katerem se ti bolečina umiri ali morda celo preneha, mislim, da nimaš kaj skrbeti. 

Če pa ima katera kakšne druge izkušnje, pa bom z veseljem prebrala in se naučila kaj novega tudi jaz. 😁 

Lp

(odgovor članu kitty88)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: OKTOBERKE 2020
15.6.2020 18:44:03   
Kvikki
Živjo!Danes sem ravno imela morfologijo (20t5dni) in je vse okej, razen našla je eno majhno cisto na horioidnem pletežu. Se greva v četrtek pokazat še v Lj UZ, ampak je ginekologinja že rekla, da naj me ne skrbi in da večina teh cist samih od sebe izgine. 
A se je katera že srečala s tako zadevo? Saj veste, nas mamice vse zaskrbi, sploh pa v 1.nosečnosti😊
Upam, da ste vse okej in uživate s trebuščki😊

(odgovor članu Bajsironka)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: OKTOBERKE 2020
15.6.2020 18:51:56   
LeBump
Jaz nimam izkusenj. Nic se ne sekirat vnaprej, vazno je kaj ginekologinja pravi. 🤗 Jaz sem pa slabokrva in moram 2x dnevno tablete Ferrum Lek vzet. Se dobro, da nas pregledajo in pravcas ukrepajo. 👍🏻 Drugace pa se mi zdi, da se vsak dan bolj sirim.🤪 25. teden- here i come🥳.

(odgovor članu Kvikki)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: OKTOBERKE 2020
17.6.2020 11:35:21   
kitty88
Glede teze dojencka so vam povedli na morfologiji? Meni ni pozabla pa sem vprasat. Mogoce pise kje v materinski? 


(odgovor članu LeBump)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: OKTOBERKE 2020
17.6.2020 14:14:36   
danny123
Meni je rekla 380g. Morfologijo sem imela pri 20t3d. V materinski pa nič ne piše.

(odgovor članu kitty88)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: OKTOBERKE 2020
19.6.2020 15:34:19   
Alica2
Meni je tudi povedala tezo in velikost. 

(odgovor članu danny123)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: OKTOBERKE 2020
21.6.2020 10:00:01   
Alica2
Punce, v katerih fb skupini ste?Jaz sem poslala prosnjo Oktobrcki 2020, ampak cakam ze par dni da me sprejmejo, pa se kar nic. Je katera not?


(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?