|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OKTOBERKE 2020
7.4.2020 9:34:09   
LeBump
Jaz sem sla po 1. pregledu tudi v laboratorij in opravila v 1minuti vse 😂👍🏻. (kri+voda)
Nuhalno sem sla v samoplacnisko ordinacijo, sama, partner ni smel zraven.
Dobila sem tudi rezultate Nifty testa, ki so super. Izvedela pa se spol. 💙😊 
Zdaj bom pa imela mirno nosecnost do morfologije.
Sem v 15. tednu. 🤰🏽

(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: OKTOBERKE 2020
7.4.2020 10:10:10   
Neža2020
Alica kam pa si misla iti na nuhalno!? Naj bi delali razno ce si sla privat? Meni je g naročila naj grem 14 dni pred nuhalno v laboratorij dat kri za 2 hormonski test in sem včeraj dala kri


(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: OKTOBERKE 2020
7.4.2020 10:33:41   
Alica2

Delala bi jo pri svoji ginekologinji, ker ima ona tudi privat ambulanto pa dela vse te preglede od nuhalne, nifty... ampak mi je danes javila da vsi samoplacniski pregledi odpadejo zaradi korona virusa. Drugace napotnico za laboratorij bom dobila komaj v petek na pregledu, ker mi je na prvem razlozila da ona da raje kasneje na to, ker so bolj ziher rezultati kot pa prej.Bom v petek vprasala kaj naj zdaj naredim glede nuhalne ker sem v 12 tednu. Nuhalna se bi naj delala samo do 14 tedna ce sem prav zasledila? Tak da ce mi nebo moja naredila bom v petek poklicala malo okoli kje na stajerskem koncu jo izvajajo. 
Mi je kar dan unicla s to informacijo, ker nevem no naj to preskocim v nosecnostj al kaj 😡😡
IZVIRNO SPOROČILO: Neža2020

Alica kam pa si misla iti na nuhalno!? Naj bi delali razno ce si sla privat? Meni je g naročila naj grem 14 dni pred nuhalno v laboratorij dat kri za 2 hormonski test in sem včeraj dala kri





(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: OKTOBERKE 2020
7.4.2020 10:52:31   
danny123
Jaz sem se pogovarjala s svojo ginekologinjo in je rekla, da tam kamor hodijo vse iz našega konca nuhalne ne delajo. No pa sem vseeno poklica tja in je rekla, da ni problema. Da jo delajo enkrat na teden. Je seveda privat in samoplačniško. Sem se s sosedo pogovarjala, ki je 17t. Je rekla, da se je najprej naročila in so jo potem poklicali in odpovedali. In potem še enkrat poklicali in potrdili. Baje, da so dobili od ministrstva navoodila, da lahko delajo nuhalno. In so potem na hitro klicali tiste, ki so bile tik pred zdajci. On jo je delala v 16t. Jaz sem naročena 14t2dni. Pa še mi je ponudila en teden kasneje.
Zdaj čakam, da me od moje ginekologinje pokličejo kdaj naslednji teden imam pregled. Glede na to, da imam pol ure do zdravstvenega doma se moram zmenit tako, da imam pregled že zgodaj zjutraj in grem potem še v laboratorij, ker je treba bit tešč. Mi je pa svetovala, da se tisti dan pred odvzemom krvi izogibam sadja in ogljikovih hidratov, da ne bo problem potem zaradi sladkorne. Moja kolegica je že imela tako. Na prvem pregledu je imela 5.2 sladkor in so ji potem sitnarili celo nosečnost. Malo so živci naredili svoje, malo pa to, da ona ful sadja poje. No in potem je imela na kontrolah vedno okrog 4 ali manj in so jo nadirali, da strada otroka... Zdej pa bodi pameten...

(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: OKTOBERKE 2020
7.4.2020 11:07:55   
Neža2020
Jst sem naročena v zd celje. 


(odgovor članu danny123)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: OKTOBERKE 2020
7.4.2020 11:09:00   
Neža2020
Lahko pa pokličeš privat v Domžale mislim da je traviso ali nekaj takega ko delajo privat. 


(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: OKTOBERKE 2020
7.4.2020 11:11:18   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Alica2


Delala bi jo pri svoji ginekologinji, ker ima ona tudi privat ambulanto pa dela vse te preglede od nuhalne, nifty... ampak mi je danes javila da vsi samoplacniski pregledi odpadejo zaradi korona virusa. Drugace napotnico za laboratorij bom dobila komaj v petek na pregledu, ker mi je na prvem razlozila da ona da raje kasneje na to, ker so bolj ziher rezultati kot pa prej.Bom v petek vprasala kaj naj zdaj naredim glede nuhalne ker sem v 12 tednu. Nuhalna se bi naj delala samo do 14 tedna ce sem prav zasledila? Tak da ce mi nebo moja naredila bom v petek poklicala malo okoli kje na stajerskem koncu jo izvajajo. 
Mi je kar dan unicla s to informacijo, ker nevem no naj to preskocim v nosecnostj al kaj 😡😡
IZVIRNO SPOROČILO: Neža2020

Alica kam pa si misla iti na nuhalno!? Naj bi delali razno ce si sla privat? Meni je g naročila naj grem 14 dni pred nuhalno v laboratorij dat kri za 2 hormonski test in sem včeraj dala kri







Pušenjak pravi tako: https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=8020736

Torej max do 13t6d.

Kolikor sem jaz razumela so navodila takšna, da tisti dr., ki delajo v ZD, bolnišnici itd ne smejo delati v zasebni ambulanti.

Zato tudi v ZC Dravlje opravljajo nuhalno samo tisti, ki delajo samo pri njih.

(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: OKTOBERKE 2020
7.4.2020 11:11:58   
Alica2

Bom prvo pocakala na pregled v petek da vidim kaj se bom zmenila, potem pa ce nebo drugace slo bom prvo iskala na stajerskem koncu.😊
IZVIRNO SPOROČILO: Neža2020

Lahko pa pokličeš privat v Domžale mislim da je traviso ali nekaj takega ko delajo privat. 





(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: OKTOBERKE 2020
7.4.2020 11:15:28   
Sofie
IZVIRNO SPOROČILO: danny123

Jaz sem se pogovarjala s svojo ginekologinjo in je rekla, da tam kamor hodijo vse iz našega konca nuhalne ne delajo. No pa sem vseeno poklica tja in je rekla, da ni problema. Da jo delajo enkrat na teden. Je seveda privat in samoplačniško. Sem se s sosedo pogovarjala, ki je 17t. Je rekla, da se je najprej naročila in so jo potem poklicali in odpovedali. In potem še enkrat poklicali in potrdili. Baje, da so dobili od ministrstva navoodila, da lahko delajo nuhalno. In so potem na hitro klicali tiste, ki so bile tik pred zdajci. On jo je delala v 16t. Jaz sem naročena 14t2dni. Pa še mi je ponudila en teden kasneje.
Zdaj čakam, da me od moje ginekologinje pokličejo kdaj naslednji teden imam pregled. Glede na to, da imam pol ure do zdravstvenega doma se moram zmenit tako, da imam pregled že zgodaj zjutraj in grem potem še v laboratorij, ker je treba bit tešč. Mi je pa svetovala, da se tisti dan pred odvzemom krvi izogibam sadja in ogljikovih hidratov, da ne bo problem potem zaradi sladkorne. Moja kolegica je že imela tako. Na prvem pregledu je imela 5.2 sladkor in so ji potem sitnarili celo nosečnost. Malo so živci naredili svoje, malo pa to, da ona ful sadja poje. No in potem je imela na kontrolah vedno okrog 4 ali manj in so jo nadirali, da strada otroka... Zdej pa bodi pameten...



Preveri ali imajo licenco za NS. Ker to, da ti ponudijo še en teden kasneje je čudno. NS se dela do 13t6d. Kasneje ne.

(odgovor članu danny123)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: OKTOBERKE 2020
7.4.2020 11:19:31   
Neža2020
Ok, javi kaj boš zvedela v petek. Koliko pa si točno noseča? 


(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: OKTOBERKE 2020
7.4.2020 11:31:35   
Alica2

Sem kar zdaj ze napisala ginekologinji kaj naj naredim v tem primeru ko ona ne izvaja tega pregleda, ker drugace bom prevec zivcna do petka. 
12 tednov. Dnevov pa ne znam izracunati. Pac na sploh ne vem kako racunati tedne in dneve nosecnosti. Kaklkulator na spletu mi napise 12 tednov.

IZVIRNO SPOROČILO: Neža2020

Ok, javi kaj boš zvedela v petek. Koliko pa si točno noseča? 





(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: OKTOBERKE 2020
7.4.2020 11:39:55   
Neža2020
Aha. Drugače ti pa v materinski knjižici piše koliko je bila nosečnost glede na uz na prvem pregledu in potem lahko zračunaš. Javi kako bo, ker jaz sem prijavljena privat v Domžale 20.4 ampak verjetno ne bom sla ker sem dobila vmes datum pri svoji g. Tako da če ti ne bi bilo prepozno in jst ostanem pri svoji g, bi lahko imela moj termin ce ne bi drugje dobila. 


(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: OKTOBERKE 2020
7.4.2020 12:14:51   
Alica2

Materinsko knjizico dobim tudi komaj v petek 🙄 mi je odpisala da po odredbi ministerstva delajo samo nujne preglede in narocene nosecniske preglede. Tako da nevem kaj naj naredim 🤦🏻‍♀️😡
IZVIRNO SPOROČILO: Neža2020

Aha. Drugače ti pa v materinski knjižici piše koliko je bila nosečnost glede na uz na prvem pregledu in potem lahko zračunaš. Javi kako bo, ker jaz sem prijavljena privat v Domžale 20.4 ampak verjetno ne bom sla ker sem dobila vmes datum pri svoji g. Tako da če ti ne bi bilo prepozno in jst ostanem pri svoji g, bi lahko imela moj termin ce ne bi drugje dobila. 





(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: OKTOBERKE 2020
7.4.2020 12:19:58   
Neža2020
Sranje 😥 drugace pa po odredbi ministrstva se delajo nuhalne. 


(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: OKTOBERKE 2020
7.4.2020 15:36:11   
Alica2

Ja saj to tudi meni ni povsem jasno zakaj pa ravno moja noce delat tega. 
Drugace sem si pa danes ze uredila nuhalno pri drugi ginekologinji drugi teden 😊
IZVIRNO SPOROČILO: Neža2020

Sranje 😥 drugace pa po odredbi ministrstva se delajo nuhalne. 





(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: OKTOBERKE 2020
8.4.2020 6:54:35   
zvezda06
Meni so najprej odpovedali nuhalno in Nifty v Zd pri moji zdravnici. Ravno tisti dan so dobili osnutek predloga vlade, da naj se tej pregledi ne bi izvajali. Potem sem se naročila v ginekološki ambulanti Preskar v krškem. Ni bilo težav s terminom, hitro vzamejo. So razumevajoci in se prilagodijo glede na trajanje nosečnosti. 

Potem sem izvedela, da se NH, DHT in amniocintezo izvajajo tudi na napotnico, saj predlog zakona ni bil potrjen. Pokličite nekam čim prej, skoraj prepričana sem, da vas bodo v KK takoj vzeli. Oboje delajo tudi v ZC Dravlje. Čim prej pokličite.Jaz sem oboje delala v 12t+2dni. Sem že dobila dobre rezultate.

(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: OKTOBERKE 2020
8.4.2020 10:49:35   
danny123
Imajo licenco. Sem že v prvo pri njih delala nuhalno. 

Je pa tudi res, da mi je na prvem pregledu ginekologinja rekla, da je plod za kak teden manjši... PDP imam uradno 27.10. Ampak najbrž bo kaj kasneje... Upam, da ne glih 1.11. 😣V prvo sem imela PDP 11.1., na nuhalni mi je potem rekel 9.1. Na koncu sem rodila 18.1. pa še to so mi sprožili... Sosedi so zdaj delali nuhalno v 16t, ker je bilo vse zmešano zardi korone...

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: OKTOBERKE 2020
8.4.2020 14:13:00   
Babyjazz
Danes sem bila na nuhalni in je bilo vse v redu, sedaj pa čakam še na rezultate nifty testa. 😀

(odgovor članu danny123)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: OKTOBERKE 2020
8.4.2020 18:01:29   
Neža2020
Super punce, da slišim dobre novice. Jaz imam nuhalno šele čez 14 dni in že komaj čakam 


(odgovor članu Babyjazz)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: OKTOBERKE 2020
8.4.2020 18:01:52   
Neža2020
Ste dobile takoj izvide!? 


(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: OKTOBERKE 2020
8.4.2020 19:52:37   
češnjevcvet
Jaz sem dobila takoj - domnevam, da je povsod tako :) po opravljenem ultrazvoku si je ginekolog vzel pr minut, da mi je razložil izvid in to je bilo to :) 

(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: OKTOBERKE 2020
8.4.2020 21:12:58   
Babyjazz
Pri meni enako. 

(odgovor članu češnjevcvet)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: OKTOBERKE 2020
10.4.2020 7:46:37   
LeBump
Tudi pri meni. 👍🏻
Kdaj imate pa kaj rok?

(odgovor članu Babyjazz)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: OKTOBERKE 2020
10.4.2020 8:11:51   
Neža2020
Jaz komaj čakam nuhalno, jo imam cez 12 dni. do zdaj še nisva nobenemu povedala sva rekla da počakava do nuhalne tako da komaj čakam 😁 rok pa imam glede na prvi uz 26.10. Ve ste ze povedale komu pred nuhalno ali ste počakale? 


(odgovor članu LeBump)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: OKTOBERKE 2020
10.4.2020 11:16:29   
Alica2
Jaz sem danes imela zgodnjo morgologijo ploda in je vse tako kot mora bit. Drugi teden se dam nuhalno skozi za katero tudi upam da bo ok, potem pa povema svojim bliznjim veselo novico 😀


(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?