OKTOBERKE 2020 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Lalii10 -> OKTOBERKE 2020 (25.1.2020 18:36:19)

Pozdravljene, [sm=smiley1.gif]
včeraj sem šla dt kri in izvedela da sem noseča. [sm=bravo.gif] [sm=rozacrtici.gif]
To je moja druga nosečnost, prva se je končala lani avgusta v 13t (missed abortion) [sm=smiley13.gif]
Upam, da se mi čimprej pridruži še kakšna srečka nosečka.[sm=nosecka.gif]




Nektarinca -> RE: OKTOBERKE 2020 (28.1.2020 21:22:55)

Pozdravljena. Mogoce bom jaz tudi padla pod zacetek oktobra. Na internetu sem naredla izracun in bi rok naj bil 28.9.2020,ampak bo ginekologinja povedla kaj bolj podrobno na prvem pregledu.


Jaz sem v 5.tednu. Po dobrem enem letu truda, nama je koncno uspelo. Bila sva ze narocena na kliniko za neplodnost. Prejsnji cetrtek sva sla po izvide, zjutraj preden sva sla, sem naredla test, ker mi je 3 dni zamujala, in je bil pozitiven. Sreca je bila nepopisna. Po izvide sva sla presrecna, vendar so mi povedali da mi scitnica ne deluje ok. Dala sem ponovno kri in zdaj cakam nove izvide. 
Sva pa na koncu novembra rezervirala tudi potovanje v Spanijo, odhod 5.2.,torej cez en teden. Sem pisala ginekologinji, vendar je rekla da narocajo po 6.tednu. V ponedeljek se mi zacne 6.teden. Pocutim se sicer ok, malo mam obcutljive prsi, bolj desno in pa rahle krce v trebuhu kot pred menstruacijo, danes so res blagi napram zadnjim 10 dnem. Malo sem skepticna glede potovanja. 
Strah obstaja, ceprav sem mirna in pozitivna Je moja prva nosecnost, stara sem 33 let. 
Pa ti, se pocutis ok? Mas kaksne simptome? 




Nektarinca -> RE: OKTOBERKE 2020 (28.1.2020 21:23:46)



IZVIRNO SPOROČILO: Lalii10

Pozdravljene, [sm=smiley1.gif]
včeraj sem šla dt kri in izvedela da sem noseča. [sm=bravo.gif] [sm=rozacrtici.gif]
To je moja druga nosečnost, prva se je končala lani avgusta v 13t (missed abortion) [sm=smiley13.gif]
Upam, da se mi čimprej pridruži še kakšna srečka nosečka.[sm=nosecka.gif]




Čestitke! Ne skrbi, tokrat bo uspelo 😘 




Nektarinca -> RE: OKTOBERKE 2020 (28.1.2020 21:23:50)



IZVIRNO SPOROČILO: Lalii10

Pozdravljene, [sm=smiley1.gif]
včeraj sem šla dt kri in izvedela da sem noseča. [sm=bravo.gif] [sm=rozacrtici.gif]
To je moja druga nosečnost, prva se je končala lani avgusta v 13t (missed abortion) [sm=smiley13.gif]
Upam, da se mi čimprej pridruži še kakšna srečka nosečka.[sm=nosecka.gif]




Čestitke! Ne skrbi, tokrat bo uspelo 😘 




češnjevcvet -> RE: OKTOBERKE 2020 (1.2.2020 11:17:10)

Evo jaz se lahko pridružim tej temi 😍👏Včeraj me je kar prijelo in sem šla nekaj dni preden naj bi dobila menstruacijo delat test in se je pokazala čisto rahla črtica. Ker kar nisem mogla verjet, sem šla potem še po digitalni clearblue, ki je vse samo potrdil. 😁 Aplikacije pravijo, da naj bi bil pdp nekje 11.10., nekih znakov pa mislim, da zaenkrat še nimam. 
Čestitke tudi vsem ostalim!😍🤰




Lalii10 -> RE: OKTOBERKE 2020 (3.2.2020 21:53:48)

Ojla [sm=smiley1.gif]
Meni na nekaterih straneh izračuna rok 6.10 na drugih pa 8.10, več bom izvedela na prvem pregledu, ki ga imam šele v 10/2t[sm=smiley19.gif]

Oooo zelo vesela, da vama je končno uspelo [sm=bravo.gif][sm=duda.gif]
Nama je na srečo 1. v prvo, sedaj drugič pa je bilo ubistvu čisto ponesreči, ker se mi je po splavu ciklus podaljšal in sem imela ovulacijo 21. dan,
sedaj v januarju pa prvič spet 14. dan in ker sva imela na 13. dan odnos z izlivom se je prijelo, tako da je že moglo bit tako [sm=bravo.gif]
Zelo sm vesela, da sem zanosila pred 5.2, ko bi imela PDP prve nosečnosti, saj bom sedaj veliko lažje preživela ta dan.
Za postovanje pa najbolše, da napišeš mail ginekologinji in jo povprašaš za mnenje [sm=smiley1.gif]
Tudi jaz moram rečt da sem kar mirna sploh glede na to, kar se mi je zgodilo v prejšni nosečnosti..
Sem se odločila, da bom mirna in upala na najboljše, ker si ta otroček ne zasluži stresa [sm=duda.gif]
Drugače se mi pa zdi da sem imela 1. veliko več znakov, kot sedaj.. trenutno sem samo grooozno utrujena in zgaga me peče skoraj usak dan,
kar mi je kar nadležno saj nism mela nikoli problemov z njo, prsi se mi zdijo enake mogoče me sm pa tja malo bolijo to je pa to...
se mi pa zdi da imam ooogromen trebuh skos sem napihnjena včeraj v kinu sem si mogla kr hlače odpet, ker nism zdržala [sm=jezicek.gif]

Pozdravljena tudi ti češnjevcvet in česitke [sm=bravo.gif][sm=rozacrtici.gif]
Tudi jaz sem neučakana delala teste že 5 dni pred M, in vsak je ratal pozitiven šele po 10min, ko test naj ne bi bil več veljaven zato sem 3 dni pred M
šla dat kri v lab., kjer sem dobila potrdilo da sem srečka nosečka [sm=nosecka.gif][sm=rozacrtici.gif]




TejaM -> RE: OKTOBERKE 2020 (6.2.2020 21:05:36)

Ojla, tudi jaz se vam pridružujem, danes izvedela za + 🤗. Moja druga, vseeno je malo presenetila, čestitam nosečke





Iskra84 -> OKTOBERKE 2020 (8.2.2020 15:33:20)

Pozdravljene,


pa se tudi jaz pridruzujem skupini. Včeraj sem naredila test in je pokazal + in da naj bi bil rok okoli 15.10 :). Bi bil pa to že moj tretji otrok.




kolumna -> RE: OKTOBERKE 2020 (9.2.2020 18:36:16)

Živjo punce,evo pa se vam pridružujem..... še ena srečnica 🥰🥰Za enkrat je izračun 12. oktober se pravi kakšen dan gor ali dol 😉To je moja 4. Nosečnost, 3. se je žal pred letom in pol v 13 tednu zaključila s splavom 😢 potem nama pa do sedaj ni uspelo..... no zdaj pa končno presenečenje 😄😃 Smo super pozitivni, in v velikem pričakovanju... nekega posebnega strahu zaradi SS pa nimam, narava bo že tako naredila kot je prav, jaz sem lahko samo pridna nosečka 😀😀😍Znakov pa za enkrat tudi nimam, verjetno se bodo pokazali kaj bolj v 8 tednu se pravi čez 14 dni.
Sicer vas je pa zelo lepo slišat, a že kaj spreminjate letne načrte? 😀 Nama toliko časa ni uspelo + da sva letošnje leto bolj športo zastavila, zdaj je pa treba malo umirit konje... (kar je itak the best) 😀🙃😉🥰





češnjevcvet -> RE: OKTOBERKE 2020 (9.2.2020 22:08:24)

Vidim, da ste večinoma vse že mamice, pri meni pa je tole prva nosečnost, tako da je vse na novo. 😃 Se mi pa še vedno zdi, da nekih znakov nimam, mi je kar čudno, se mi zdi, da do prvega pregleda sploh ne bom zares dojela 😃Sicer pa res malo spreminjava poletne načrte, dva bila prepričana, da letos obiščeva še kakšen festival, pa sedaj nisem prepričana, če bi bilo to še pametno 😅





Sebastijana -> RE: OKTOBERKE 2020 (14.2.2020 21:46:27)

Živjo!
Tudi jaz sem v preteklem tednu ugotovila, da sem v veselem pričakovanju. Rok naj bi bil nekje 18.10.. Nosečnost je bila načrtovana. Očitno imava srečo, da je tudi takoj uspelo, bo pa to najin tretji otrok. Sem pa trenutno v skrbeh, ker so se v vrtcu pojavile norice, ki jih otroka še nista prebolela in berem kako hude so lahko posledice za plod v prvem tromesečju. Uglavnem - panika!




kolumna -> RE: OKTOBERKE 2020 (17.2.2020 7:23:24)

Sebastijana cestitke!! 


Zaradi noric se ti ni treba posebej obremenjevat, ce si jih ti ze prebolela je otrocek popolnoma na varnem!   V nasprotnem primeru pa hitro narediti test, in ti potem ce je stanje negativno na infekcijski vbrizgajo protitelesca pa je stvar resena. 
Ampak nas je pa res vecina tistih ki imamo doma ze  hiso polno otroskega smeha 😀😀🌹 






Alica2 -> RE: OKTOBERKE 2020 (20.2.2020 9:59:24)

Pozdravljene! Tudi jaz sem ta teden izvedela veseli novico. Zamujala mi je menstruacija 4 dni, prsi so me noro bolele, zato sem v ponedeljek naredila test ki je pokazav pozitivno 😊😊 sedaj cakam na prvi pregled pri gin. ki ga imam cez dva tedna. Po izracunih na netu, sem v 6 tednu, rok pa bi naj bil 22.10.2020. 
Ker je to moja prva nosecnost, me zanima ali si naj grem ze danes kupiti folno kislino? Ali naj pocakam do gin. pregleda? 
Drugace se pocutim ok, edino zadna dva dni sem imela povisano temp. in pa bolece grlo. 





Anonimen -> RE: OKTOBERKE 2020 (20.2.2020 10:35:15)


IZVIRNO SPOROČILO: Alica2

Pozdravljene! Tudi jaz sem ta teden izvedela veseli novico. Zamujala mi je menstruacija 4 dni, prsi so me noro bolele, zato sem v ponedeljek naredila test ki je pokazav pozitivno 😊😊 sedaj cakam na prvi pregled pri gin. ki ga imam cez dva tedna. Po izracunih na netu, sem v 6 tednu, rok pa bi naj bil 22.10.2020. 
Ker je to moja prva nosecnost, me zanima ali si naj grem ze danes kupiti folno kislino? Ali naj pocakam do gin. pregleda? 
Drugace se pocutim ok, edino zadna dva dni sem imela povisano temp. in pa bolece grlo. 




Folno bi morala jesti že pred zanositvijo. Pomembna je ravno prve tedne. Tako, da jo pojdi kupit še danes.




Alica2 -> RE: OKTOBERKE 2020 (20.2.2020 10:58:27)


Hvala za odgovor, grem po njo se danes. 
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Alica2

Pozdravljene! Tudi jaz sem ta teden izvedela veseli novico. Zamujala mi je menstruacija 4 dni, prsi so me noro bolele, zato sem v ponedeljek naredila test ki je pokazav pozitivno 😊😊 sedaj cakam na prvi pregled pri gin. ki ga imam cez dva tedna. Po izracunih na netu, sem v 6 tednu, rok pa bi naj bil 22.10.2020. 
Ker je to moja prva nosecnost, me zanima ali si naj grem ze danes kupiti folno kislino? Ali naj pocakam do gin. pregleda? 
Drugace se pocutim ok, edino zadna dva dni sem imela povisano temp. in pa bolece grlo. 




Folno bi morala jesti že pred zanositvijo. Pomembna je ravno prve tedne. Tako, da jo pojdi kupit še danes.






Neža2020 -> RE: OKTOBERKE 2020 (20.2.2020 17:05:27)

Ojla. Danes zagledala 2 crtici =) sicer ni bla isto močna kot kontrolna, zato jutri ponovim test, da se še ati prepriča, ker se še ne upa veselit, ker pravi,da črta ni dovolj močna. Ampak js vem ds je to to. Ker mi zamuja :) pdp imam 29.10 se pravi konec meseca. Ste imele ve močno vidne crtice?





tea77 -> RE: OKTOBERKE 2020 (20.2.2020 18:31:49)

Pozdravljene mamice, za seminarsko nalogo na Ekonomski fakulteti pripravljamo trženjski načrt za smučarsko šolo, in vas prosim, če si vzamete 2 minuti in izpolnite našo anketo.

Hvala vsem, ki si boste vzele čas!!!![sm=smiley1.gif]

https://www.1ka.si/a/255278




Alica2 -> RE: OKTOBERKE 2020 (21.2.2020 7:27:47)



IZVIRNO SPOROČILO: Neža2020

Ojla. Danes zagledala 2 crtici =) sicer ni bla isto močna kot kontrolna, zato jutri ponovim test, da se še ati prepriča, ker se še ne upa veselit, ker pravi,da črta ni dovolj močna. Ampak js vem ds je to to. Ker mi zamuja :) pdp imam 29.10 se pravi konec meseca. Ste imele ve močno vidne crtice?





Jaz sem naredila popoldan ker prej nisem prisla do trgovine, in sta bili crtici takoj zelo mocno vidni.  Potem sem pa naslednjo jutro naredila z jutranjim urinom se dva testa pa obadva pokazala v manj kot 5 min plusek 😊 je pa meni tudi zamujala menstruacija pa prsi so me bolele nenormalno in sem vedela da se nekaj dogaja 😬 
Cestitke! 




Anonimen -> RE: OKTOBERKE 2020 (21.2.2020 8:03:40)

Pri meni je bil test po cca 8 dneh zamujanja kmalu pozitiven, ampak sta bila dva. Je pa res da nisem imela M na dan točno. 





Neža2020 -> RE: OKTOBERKE 2020 (21.2.2020 8:10:25)

Evo moja teste ka. Zgornji od včeraj od danes pa spodnji

[img]https://www.ringaraja.net/lokalni/Slike/forum/images/6252111-8872.jpg[/img]




Neža2020 -> RE: OKTOBERKE 2020 (21.2.2020 8:11:26)

Razmišljam, da bi šla še na krvnega. Kaj pravite? Je first sign zanesljiv? 





Alica2 -> RE: OKTOBERKE 2020 (21.2.2020 9:54:30)



IZVIRNO SPOROČILO: Neža2020

Razmišljam, da bi šla še na krvnega. Kaj pravite? Je first sign zanesljiv? 





Jaz sem naredila first sign in CB. Oba dva oz. vsi trije so pokazali pozitivno.  
Sedaj se cakam samo na prvi pregled. 




Neža2020 -> RE: OKTOBERKE 2020 (21.2.2020 9:57:38)

Sem sla zdaj še na krvnega. In čakam izvid... 😁





češnjevcvet -> RE: OKTOBERKE 2020 (21.2.2020 12:29:17)



IZVIRNO SPOROČILO: Neža2020

Ojla. Danes zagledala 2 crtici =) sicer ni bla isto močna kot kontrolna, zato jutri ponovim test, da se še ati prepriča, ker se še ne upa veselit, ker pravi,da črta ni dovolj močna. Ampak js vem ds je to to. Ker mi zamuja :) pdp imam 29.10 se pravi konec meseca. Ste imele ve močno vidne crtice?





Tudi pri meni črtice niso bile ful močne. Sem ze razmišljala, a je to okej ali ne.. Ampak sem šla potem še po digitalni clear blue, ki je pokazal, da sem noseča :) 




Neža2020 -> RE: OKTOBERKE 2020 (21.2.2020 12:53:18)

Vrednost krvnega je 208. Se vam zdi to ok? 





Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>