Nevem, kaj naj si mislim🤧 baby check mini (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


chloe123 -> Nevem, kaj naj si mislim🤧 baby check mini (24.3.2020 21:55:31)

Zivjo, s partnerjem se ze 2 leto trudiva na pikici,vmes sem imela zadrzan splav v 12t :-( ... zdaj, po 7 mesecih pa hmm, nevem a si naj tole razlag kot crtico al ne... sem namrec 2 dni pred M (ja neucakana zelo..) in to je BC mini... mi lahko katera da vsaj malo upanja 🙆🏼‍♀️ Crtica je tolk bleda in rahla da me je kr malo strah sploh upat...[img]https://www.ringaraja.net/lokalni/Slike/forum/images/0-7634.jpeg[/img]




Mariposa08 -> RE: Nevem, kaj naj si mislim🤧 baby check mini (24.3.2020 22:32:39)

Ja bolj bleda druga črtica, jo tudi jaz vidim. Poskusi jutri z kakšnim clear blue, ali pa počakaj, na dan M, pa ponovi test, bo že bolj vidno, če je res to to. Držim pesti, da ti je uspelo 🙂





chloe123 -> RE: Nevem, kaj naj si mislim🤧 baby check mini (24.3.2020 22:42:25)

Sem vesela, da jo se vsaj nekdo, poleg mene vidi, da vem da nisem nora haha... javim kako se bo izteklo :-):-) in pa hvala!




Lelly28 RR -> RE: Nevem, kaj naj si mislim🤧 baby check mini (28.3.2020 19:45:45)

Tudi jaz ti predlagam Clear Blue, da boš sigurna [sm=smiley1.gif] sporoči, če boš naša nova nosečka [sm=nosecka.gif]




odbojkašica2013 -> RE: Nevem, kaj naj si mislim🤧 baby check mini (6.4.2020 19:05:45)

Hei :) a si nosečka? Po kolikšnem času pa se ti je pobarvala druga črtica? Imaš kakšne simptome?




*cokolada* -> RE: Nevem, kaj naj si mislim🤧 baby check mini (14.4.2020 12:33:37)



IZVIRNO SPOROČILO: chloe123

Zivjo, s partnerjem se ze 2 leto trudiva na pikici,vmes sem imela zadrzan splav v 12t :-( ... zdaj, po 7 mesecih pa hmm, nevem a si naj tole razlag kot crtico al ne... sem namrec 2 dni pred M (ja neucakana zelo..) in to je BC mini... mi lahko katera da vsaj malo upanja 🙆🏼‍♀️ Crtica je tolk bleda in rahla da me je kr malo strah sploh upat...[img]https://www.ringaraja.net/lokalni/Slike/forum/images/0-7634.jpeg[/img]






Meni je baby chek pokazal +, clear blue pa -.  In cez par dni sem dobila tečko. Sem pa  brala da baby chek ni zanesljiv😊😊




Stran: [1]