RE: || pricakujemo julija (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


Lucy91 -> RE: || pricakujemo julija (20.7.2020 8:21:36)



IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Hvala Lucy91, je malo lazje ob supportu tukaj gor 😉

Sneezka, s polno paro naprej, ko bo M konec. 💪Ni vrag da nam ne rata 😎



Res je, imamo to! 🤞💪😁 




Ana993 -> RE: || pricakujemo julija (20.7.2020 8:47:49)

Zivjo. Sem nova tukaj,pa sem rekla da se vclanim:) stara sem 27,moj pa 30 :) sva se odlocila za narascaj in zaenkrat se ni ratalo,tako da spet cakam ovulacijo,ki jo imam bolj pozno... postati mamica so moje najvecje sanje. Drzim pesti za vse vas ki poskusate :) 




JackieO -> RE: || pricakujemo julija (20.7.2020 9:03:30)

Pozdravljena Ana, dobrodosla med borkami 😁 Js cakam M oz. je ne cakam (se 3 dni), potem pa verjetno veselo v nov krog 😉 





Ana993 -> RE: || pricakujemo julija (20.7.2020 9:12:07)

Ooo,poročajte. držim pesti [sm=rozacrtici.gif]




Lucy91 -> RE: || pricakujemo julija (20.7.2020 10:36:47)

Dobrodošla, Ana in vso srečo v naslednjem krogu 🍀 





Ana993 -> RE: || pricakujemo julija (20.7.2020 10:47:46)

Hvala[sm=love.gif]




Foxy_foxy -> RE: || pricakujemo julija (20.7.2020 10:56:30)

Zivjo Lucy in Ana 👋


Oh, js sm tud ze neki pesimisticna, tok me jajcnik boli pa mislim, da ce bi bla noseca bi mogl pocivat jajcniki. M nej bi prsla v petek. 
Oh punce, upam, da bomo cim prej nehale upat iz mesca v mesec.. 🤞




Lucy91 -> RE: || pricakujemo julija (20.7.2020 11:15:13)



IZVIRNO SPOROČILO: Foxy_foxy

Zivjo Lucy in Ana 👋


Oh, js sm tud ze neki pesimisticna, tok me jajcnik boli pa mislim, da ce bi bla noseca bi mogl pocivat jajcniki. M nej bi prsla v petek. 
Oh punce, upam, da bomo cim prej nehale upat iz mesca v mesec.. 🤞




Hej, Foyx 👋 mene je tudi danes ponoci in zjutraj špikalo v levem jajčniku, vendar vem, da je to ovulacija, ker imam M in O redne 😊 lahko samo upam, da se bo prijelo, če smo naštimali 🤞M naj bi prišla čez kakšnih 14 dni, ma upam, da je ne bo 🤞




Anonimna294 -> RE: || pricakujemo julija (20.7.2020 13:02:16)



IZVIRNO SPOROČILO: Ana993
Zivjo. Sem nova tukaj,pa sem rekla da se vclanim:) stara sem 27,moj pa 30 :) sva se odlocila za narascaj in zaenkrat se ni ratalo,tako da spet cakam ovulacijo,ki jo imam bolj pozno... postati mamica so moje najvecje sanje. Drzim pesti za vse vas ki poskusate :) 



Oo, sta pa isto kot midva, jaz 27 moj pa 30. Držim pesti!! 🐞




Ana993 -> RE: || pricakujemo julija (20.7.2020 15:42:03)

[sm=bravo.gif] in jaz za vaju [sm=smiley1.gif]




Ana993 -> RE: || pricakujemo julija (20.7.2020 15:46:04)

hej:) držim pesti in pošiljam srečo [sm=pikapoka1.gif]




JackieO -> RE: || pricakujemo julija (20.7.2020 16:12:15)



IZVIRNO SPOROČILO: Foxy_foxy

Zivjo Lucy in Ana 👋


Oh, js sm tud ze neki pesimisticna, tok me jajcnik boli pa mislim, da ce bi bla noseca bi mogl pocivat jajcniki. M nej bi prsla v petek. 
Oh punce, upam, da bomo cim prej nehale upat iz mesca v mesec.. 🤞




Js tud vse simptome M, samo cakam da se ulije, da lahko grem v nov krog. 😊




Sneezka -> RE: || pricakujemo julija (20.7.2020 17:00:00)

Pozdravljene vse nove. In upam, da čimprej zagledamo pluske.

Jaz sem danes pa včeraj čisto na dnu glede psihe. Verjetno tudi za to ker sem si tak zelela da bi do avgusta ko bi imela rok ponovno zanosila. Ampak žal ni šlo. 




Foxy_foxy -> RE: || pricakujemo julija (20.7.2020 20:01:35)



IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka

Pozdravljene vse nove. In upam, da čimprej zagledamo pluske.

Jaz sem danes pa včeraj čisto na dnu glede psihe. Verjetno tudi za to ker sem si tak zelela da bi do avgusta ko bi imela rok ponovno zanosila. Ampak žal ni šlo. 



🤗😘 Psiha je res zoprna rec, tezko se je sestavit, po taki zelji, k se ne uresnici, ampak verjamem, da se bos. Tudi september bo cist lustn mesec za sreco 😉 le pogumno 💪




Sneezka -> RE: || pricakujemo julija (20.7.2020 20:52:59)



IZVIRNO SPOROČILO: Foxy_foxy



IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka

Pozdravljene vse nove. In upam, da čimprej zagledamo pluske.

Jaz sem danes pa včeraj čisto na dnu glede psihe. Verjetno tudi za to ker sem si tak zelela da bi do avgusta ko bi imela rok ponovno zanosila. Ampak žal ni šlo. 



🤗😘 Psiha je res zoprna rec, tezko se je sestavit, po taki zelji, k se ne uresnici, ampak verjamem, da se bos. Tudi september bo cist lustn mesec za sreco 😉 le pogumno 💪



Bo bo..prvi dnevi ko pride M je katastrofa in me psiha spravi na dno..potem pa spet pride novo upanje in optimizem. Verjamem, da bo enkrat uspelo. Če je enkrat že pa bo še enkrat sigurno. Tako, da gremo novim zmagam naproti. 💪




JackieO -> RE: || pricakujemo julija (20.7.2020 22:52:22)

Sneezka v mislih sm(o) s tabo. Mislim da ma vsaka kdaj taksne "krize" in je to cisto normalno. Sploh ker je zelja vedno vecja in potem razocaranje toliko vecje. 😞 Mene najbolj iztiri to, ko poslusam kolegico, ki je ze 2x sla na splav, ker je "po pomoti" zanosila in to jemlje kot da je sla v trgovino po kruh. 🙄 





Sneezka -> RE: || pricakujemo julija (20.7.2020 23:00:37)



IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Sneezka v mislih sm(o) s tabo. Mislim da ma vsaka kdaj taksne "krize" in je to cisto normalno. Sploh ker je zelja vedno vecja in potem razocaranje toliko vecje. 😞 Mene najbolj iztiri to, ko poslusam kolegico, ki je ze 2x sla na splav, ker je "po pomoti" zanosila in to jemlje kot da je sla v trgovino po kruh. 🙄 




Ja to tudi mene iztiri ko slišim kaj takega. Pa ko te vsak drugi vpraša kaj pa vidva čakata. Ah 😐 




JackieO -> RE: || pricakujemo julija (21.7.2020 9:28:54)

No punce moje, js sm danes dobila M. Celo 2 dni prehitro, kar se ze lep cas ni zgodilo. Najbrz zato da ne bi prevec upala 😤😤  Bo treba veselo v 6. krog, kot sem predvidevala. Drzim pesti za vse vas, ki se cakate M, sneezka midve pa s polno paro naprej. 🐞





Ana993 -> RE: || pricakujemo julija (21.7.2020 10:48:38)

Grozno[sm=smiley19.gif]punce,vas je kaj strah poroda in vseh občutkov,dogodivščin, ki pridejo z nosečnostjo?[sm=bravo.gif]




Ana993 -> RE: || pricakujemo julija (21.7.2020 10:50:45)

ojej no,držimo pesti da ti rata čimprej...vsem nam [sm=rozacrtici.gif][sm=smiley1.gif]




JackieO -> RE: || pricakujemo julija (21.7.2020 10:56:36)



IZVIRNO SPOROČILO: Ana993

Grozno[sm=smiley19.gif]punce,vas je kaj strah poroda in vseh občutkov,dogodivščin, ki pridejo z nosečnostjo?[sm=bravo.gif]


Si upam trditi da ne, ker mislim da je trenutno pri vseh v ospredju priti do tega zaželjenega +, potem pa pride na vrsto razmišljanje o tem in vsi ostali čari. 😉




Lucy91 -> RE: || pricakujemo julija (21.7.2020 11:16:07)

Bejbe, držite se, js držim pesti za vse nas, da nam bo ratalo🤞🤞🤞 





Foxy_foxy -> RE: || pricakujemo julija (21.7.2020 12:34:23)


IZVIRNO SPOROČILO: Ana993

ojej no,držimo pesti da ti rata čimprej...vsem nam [sm=rozacrtici.gif][sm=smiley1.gif]


Js grem takoj zdele še enkrat rodit, manj stresno kot pa tole čakanje. Nosečnost pa...prva je bla **** zarad bruhanja, ampak me to nč kej ne straši, vse se sfura.




beba92 -> RE: || pricakujemo julija (21.7.2020 16:40:04)

Tudi jaz raje 5x rodim kot tole cakanje ali bo ali nebo.... Prvic se nisem toliko sekirala kdaj bo in sem tisti mesec ko sem zanosila cisto odmislila ... 


Sem ravno v casu O, poskusam cimmajn mislit na to..vendar mi ne uspeva najbolje ...
SO imava vsak drugi dan, pijem maco... Testek tudi caka😁 sem ga namrec dobila od sorodnice 





JackieO -> RE: || pricakujemo julija (21.7.2020 19:28:39)

Js sm si danes narocila O teste, iz firbca da probam. 20 testov za 11€. 😁 





Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>