|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo julija
29.7.2020 16:23:43   
Foxy_foxy
Js sm bla prvic tud napihnjena k balon, tud zdej sem, ampak test je zdele pokazal samo eno crtico...tko da zdej pa reeees ne upam vec. Upam pa, da jo cim prej dobim, da se bom boljs pocutila in da ne bom na dopustu cela gnila. 


(odgovor članu Lucy91)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: || pricakujemo julija
29.7.2020 16:45:30   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Lucy91
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: Lucy91


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Midva sva pa ravno z dopusta prisla, zdaj pa cakanje 😂. Ampak tako nic ne bo. Sem ze napihnjena tako da se pripravlja da pride. Ne bom rabla nic testa delat🙄😂 



Hmm, js tega v zvezi z napihnjenostjo ne stekam.. A pol zmeri pride, ce si napihnjena al kaj? Js tudi opazam, da sem malcek, ma ne bi zdej kar vrgla puske v koruzo... 


Ma ne vem, nekatere cutijo napihnjenost v obeh primerih. Jaz pa takrat ko je prvic uspelo, nisem bla napihnjena pa tudi prsi so me dosti manj bolele kot me obicajno pred M. No zdaj po splavu me pa pri prvi M niso nic bolele prsi in tudi krcev nisem imela, napihnjena sem bla pa kot balon😂. Tak da niti vec ne vem kaj pricakovat od vseh teh znakov😀. Kdaj pa bi mogla ti dobit M? Sva menda nekje blizu z datumi. Jaz v soboto, 1...



Aha, tako je to.. Tako je, blizu sva z datumi.. Js bi mogla M dobit 2.8.,tako sa drzim reeees pesti da je ne bo.. Ne vem pa kaj naj bi pomenili tile "krcki" ki jih cutim,upam da ni psiholosko povezano 🤦‍♀️ 


Krce sem pa jaz imela, takrat ko je uspelo. No ampak tudi obicajno pred M tako da sem itak mislila da ni uspelo. Meni se obicajno kaze kaksne dva dni prej ze, tako da jutri bi se pocasi ze moglo kaj zacet. Malo se zdrziva, pa bo vse jasno😀Foxy_foxy se vedno upam zate da ne bo M, ce pa bo, pa naj pride cimprej, da bos bolj sproscena na dopustu in da greta cimprej v nov krog. 

(odgovor članu Lucy91)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: || pricakujemo julija
29.7.2020 16:59:34   
Lucy91


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: Lucy91
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: Lucy91


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Midva sva pa ravno z dopusta prisla, zdaj pa cakanje 😂. Ampak tako nic ne bo. Sem ze napihnjena tako da se pripravlja da pride. Ne bom rabla nic testa delat🙄😂 



Hmm, js tega v zvezi z napihnjenostjo ne stekam.. A pol zmeri pride, ce si napihnjena al kaj? Js tudi opazam, da sem malcek, ma ne bi zdej kar vrgla puske v koruzo... 


Ma ne vem, nekatere cutijo napihnjenost v obeh primerih. Jaz pa takrat ko je prvic uspelo, nisem bla napihnjena pa tudi prsi so me dosti manj bolele kot me obicajno pred M. No zdaj po splavu me pa pri prvi M niso nic bolele prsi in tudi krcev nisem imela, napihnjena sem bla pa kot balon😂. Tak da niti vec ne vem kaj pricakovat od vseh teh znakov😀. Kdaj pa bi mogla ti dobit M? Sva menda nekje blizu z datumi. Jaz v soboto, 1...



Aha, tako je to.. Tako je, blizu sva z datumi.. Js bi mogla M dobit 2.8.,tako sa drzim reeees pesti da je ne bo.. Ne vem pa kaj naj bi pomenili tile "krcki" ki jih cutim,upam da ni psiholosko povezano 🤦‍♀️ 


Krce sem pa jaz imela, takrat ko je uspelo. No ampak tudi obicajno pred M tako da sem itak mislila da ni uspelo. Meni se obicajno kaze kaksne dva dni prej ze, tako da jutri bi se pocasi ze moglo kaj zacet. Malo se zdrziva, pa bo vse jasno😀Foxy_foxy se vedno upam zate da ne bo M, ce pa bo, pa naj pride cimprej, da bos bolj sproscena na dopustu in da greta cimprej v nov krog. 



Ja, res je.. Foxy, tudi js se pridružujem zeljam Anonimne 💪🤞😊

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: || pricakujemo julija
29.7.2020 17:00:13   
Lucy91


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: Lucy91
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: Lucy91


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Midva sva pa ravno z dopusta prisla, zdaj pa cakanje 😂. Ampak tako nic ne bo. Sem ze napihnjena tako da se pripravlja da pride. Ne bom rabla nic testa delat🙄😂 



Hmm, js tega v zvezi z napihnjenostjo ne stekam.. A pol zmeri pride, ce si napihnjena al kaj? Js tudi opazam, da sem malcek, ma ne bi zdej kar vrgla puske v koruzo... 


Ma ne vem, nekatere cutijo napihnjenost v obeh primerih. Jaz pa takrat ko je prvic uspelo, nisem bla napihnjena pa tudi prsi so me dosti manj bolele kot me obicajno pred M. No zdaj po splavu me pa pri prvi M niso nic bolele prsi in tudi krcev nisem imela, napihnjena sem bla pa kot balon😂. Tak da niti vec ne vem kaj pricakovat od vseh teh znakov😀. Kdaj pa bi mogla ti dobit M? Sva menda nekje blizu z datumi. Jaz v soboto, 1...



Aha, tako je to.. Tako je, blizu sva z datumi.. Js bi mogla M dobit 2.8.,tako sa drzim reeees pesti da je ne bo.. Ne vem pa kaj naj bi pomenili tile "krcki" ki jih cutim,upam da ni psiholosko povezano 🤦‍♀️ 


Krce sem pa jaz imela, takrat ko je uspelo. No ampak tudi obicajno pred M tako da sem itak mislila da ni uspelo. Meni se obicajno kaze kaksne dva dni prej ze, tako da jutri bi se pocasi ze moglo kaj zacet. Malo se zdrziva, pa bo vse jasno😀Foxy_foxy se vedno upam zate da ne bo M, ce pa bo, pa naj pride cimprej, da bos bolj sproscena na dopustu in da greta cimprej v nov krog. 



(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: || pricakujemo julija
29.7.2020 17:01:01   
Lucy91
Ja, res je.. Foxy, tudi js se pridružujem željam Anonimne 💪🤞😊

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: || pricakujemo julija
30.7.2020 12:52:19   
Foxy_foxy
Pa je prišla M .... zdej nej se pa hitr zlije in da mir :D

(odgovor članu Lucy91)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: || pricakujemo julija
30.7.2020 13:04:14   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Foxy_foxy
Pa je prišla M .... zdej nej se pa hitr zlije in da mir :D



Super da je, če je že ravno mogla bit😀. Meni se že tudi pripravlja, mam že krče in v desnem jajčniku me že kr špika. 

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: || pricakujemo julija
30.7.2020 13:06:22   
beba92
Zal mi je za nezazeljeno M in res, naj cimprej gre da se zacne nov boj.

Jaz jo pa pricakujem jutri oz ponavadi pride za vikend 😊 sem ze cela tecna in zivcna..pms kar fejst vpliva name 🤨 ali imate druge tudi tako izrazite pms znake? 

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: || pricakujemo julija
30.7.2020 15:01:47   
Lucy91


IZVIRNO SPOROČILO: beba92

Zal mi je za nezazeljeno M in res, naj cimprej gre da se zacne nov boj.

Jaz jo pa pricakujem jutri oz ponavadi pride za vikend 😊 sem ze cela tecna in zivcna..pms kar fejst vpliva name 🤨 ali imate druge tudi tako izrazite pms znake? 



Tocno tako, beba92, naj čim prej gre.. Sam kaj ko ne mores kar "pipco zapret" pa jo nagnat 🤦‍♀️ kar se pms-a tice, sem tudi js dooolgooo casa opazila znake v preteklosti, ampak zdaj skoraj 3 mesece ze ne jem cukra, cokolade in moram reči, da sem ful bolj umirjena in "trezna", ce se lahko tako izrazim.. Tudi odkar sem vegetarijanka se je moje počutje zelo izboljsalo in mi ta stil prav pase. Napihnjena sem pa tak vsak mesec isto in to me tudi ta mesec ni presenetilo.. 

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: || pricakujemo julija
30.7.2020 17:31:27   
Ana993
ja..cel tedn pred M. sitna,lačna k volk,sladko paše,blagi krči,mozolji...pol me pa čudn gledajo k pomislm da sem mogoče noseča.
znaki pa precej podobni...haha. še katera tako?

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: || pricakujemo julija
30.7.2020 18:54:11   
Lucy91


IZVIRNO SPOROČILO: Ana993

ja..cel tedn pred M. sitna,lačna k volk,sladko paše,blagi krči,mozolji...pol me pa čudn gledajo k pomislm da sem mogoče noseča.
znaki pa precej podobni...haha. še katera tako?



Ja, Ana, pri meni je bilo isto.. Samo do tega meseca nikoli nisem niti pomislila na nosečnost, ker smo vedno pazili. Zdej smo si pa dali duska in bomo vidli al je ratalo al pa bo vec srece prihodnjic.. 

(odgovor članu Ana993)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: || pricakujemo julija
30.7.2020 19:09:20   
JackieO
Foxy pogumno z nami v nov krog! Bomo skupaj ne pricakovale avgusta 😁

Js bi morala danes imeti O, pa testi nic ne pokazejo, niti simptomov ni nobenih 🤔 Bomo videli naslednje dni kaj bo. 🤨 Sem pa hotla mojega narocit na spermigram, pa narocajo za september. Men bi blo pa ze jutr prepozn. 😁 A je mogoce od katere bil samoplacnisko? 

(odgovor članu Lucy91)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: || pricakujemo julija
30.7.2020 22:04:24   
Anonimna294
Ana993 js mam tud taksne znake glede lakote in sitnosti😂.


JackieO mogoce bo O kasneje, glede na to da ti se ni pokazalo pozitivno in tud simptomov nimas? Pri men je blo tako. Drzim pesti! Tvoj pa mogoče boljse da se naroci za septembra, do takrat pa poskušata še naprej. Bo itak september takoj tu. Ampak vem da se vse kar ni takoj, zdi prepozno. Sem ista... Bom pa jaz tudi v naslednjem ciklusu nadaljevala z O testi. Zdaj bo ocitno ze drugi cikel tako dolgi, 41 dni, prej je bilo pa 29. Pa bom rajsi kar nadaljevala, da ne zamudiva, ce slucajno ne bi bilo drugih simptomov O.... Ma bi tudi blo ze prepozno ce bi ze ratalo ta mesec, ampak mam obcutek da ni, vse kaze na M... 🙄

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: || pricakujemo julija
30.7.2020 22:13:19   
Anonimna294
Oz. Zdaj bo 35 dni, ce bo prisla cez 2 dni, tako kot bi mogla glede na O. Vse zmesano🙄

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: || pricakujemo julija
31.7.2020 9:17:40   
Foxy_foxy
Js bom pa izkrvavela...ne pomnim, da bi mela kdaj tok močno M user posted image po eni strani sm pa kr vesela, ker k sm mela mireno je itak blo kr neki pa čist mal...nej se zdej sestavi ciklus pa bo user posted image

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: || pricakujemo julija
31.7.2020 10:27:52   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Ana993 js mam tud taksne znake glede lakote in sitnosti😂.


JackieO mogoce bo O kasneje, glede na to da ti se ni pokazalo pozitivno in tud simptomov nimas? Pri men je blo tako. Drzim pesti! Tvoj pa mogoče boljse da se naroci za septembra, do takrat pa poskušata še naprej. Bo itak september takoj tu. Ampak vem da se vse kar ni takoj, zdi prepozno. Sem ista... Bom pa jaz tudi v naslednjem ciklusu nadaljevala z O testi. Zdaj bo ocitno ze drugi cikel tako dolgi, 41 dni, prej je bilo pa 29. Pa bom rajsi kar nadaljevala, da ne zamudiva, ce slucajno ne bi bilo drugih simptomov O.... Ma bi tudi blo ze prepozno ce bi ze ratalo ta mesec, ampak mam obcutek da ni, vse kaze na M... 🙄



Mogoce pa ne bo M! 😉  Sporoci! Kar se tice moje O... se kar nic, mozno da bo res kasneje. Ceprav spikanje se je zacelo. Bomo vidl, ce bo kej pokazalo. 🤔  Moj ima datum konec avgusta, sem ga zdej narocila, pa da vidimo te njegove plavalce. 😁 Potem se pa lahko tud js koncno narocim h gin. Ceprav se vedno upam da bo vmes kaj ratalo. 😇 Mi je kar lazje, ko malo z vami klepetam. ❤

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: || pricakujemo julija
31.7.2020 13:18:24   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Ana993 js mam tud taksne znake glede lakote in sitnosti😂.


JackieO mogoce bo O kasneje, glede na to da ti se ni pokazalo pozitivno in tud simptomov nimas? Pri men je blo tako. Drzim pesti! Tvoj pa mogoče boljse da se naroci za septembra, do takrat pa poskušata še naprej. Bo itak september takoj tu. Ampak vem da se vse kar ni takoj, zdi prepozno. Sem ista... Bom pa jaz tudi v naslednjem ciklusu nadaljevala z O testi. Zdaj bo ocitno ze drugi cikel tako dolgi, 41 dni, prej je bilo pa 29. Pa bom rajsi kar nadaljevala, da ne zamudiva, ce slucajno ne bi bilo drugih simptomov O.... Ma bi tudi blo ze prepozno ce bi ze ratalo ta mesec, ampak mam obcutek da ni, vse kaze na M... 🙄



Mogoce pa ne bo M! 😉  Sporoci! Kar se tice moje O... se kar nic, mozno da bo res kasneje. Ceprav spikanje se je zacelo. Bomo vidl, ce bo kej pokazalo. 🤔  Moj ima datum konec avgusta, sem ga zdej narocila, pa da vidimo te njegove plavalce. 😁 Potem se pa lahko tud js koncno narocim h gin. Ceprav se vedno upam da bo vmes kaj ratalo. 😇 Mi je kar lazje, ko malo z vami klepetam. ❤



Bomo vidli, upanja nimam prevelikega ta mesec. Mene je ta mesec kak teden pred pozitivnim O testom spikalo. Bo ratalo, mora! 😀😀😀 Meni je tudi tole super, da lahko malo pocvekamo in druga drugo spodbujamo. S katerega konca pa si drugace? In ostale punce s kje ste kaj? Da vidimo, kako dalec narazen smo, hkrati pa tudi blizu z nasim upanjem, da nam cimprej uspe🤗😀

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: || pricakujemo julija
1.8.2020 8:54:07   
Anonimna294
Evo pa je prisla M. 😒 Tocna kot ura.... No pa gremo v naslednji mesec.. 


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: || pricakujemo julija
1.8.2020 10:54:29   
Lucy91


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Evo pa je prisla M. 😒 Tocna kot ura.... No pa gremo v naslednji mesec.. 





Skoda 😑 js bom vidla pa jutri, kaj bo..

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: || pricakujemo julija
1.8.2020 12:26:47   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Lucy91


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Evo pa je prisla M. 😒 Tocna kot ura.... No pa gremo v naslednji mesec.. 





Skoda 😑 js bom vidla pa jutri, kaj bo..



Držim pesti da je ne bo! 🐞

(odgovor članu Lucy91)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: || pricakujemo julija
1.8.2020 13:07:11   
Lucy91


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: Lucy91


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Evo pa je prisla M. 😒 Tocna kot ura.... No pa gremo v naslednji mesec.. 





Skoda 😑 js bom vidla pa jutri, kaj bo..



Držim pesti da je ne bo! 🐞


Hvala 😊🤞

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: || pricakujemo julija
1.8.2020 13:17:51   
Lucy91
Je pa ravnokar viden rjav izcedek na vložku 🤔

(odgovor članu Lucy91)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: || pricakujemo julija
1.8.2020 13:22:02   
Lucy91


IZVIRNO SPOROČILO: Lucy91

Je pa ravnokar viden rjav izcedek na vložku 🤔


Evo, teta je tuki. 

(odgovor članu Lucy91)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: || pricakujemo julija
1.8.2020 13:29:45   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Lucy91


IZVIRNO SPOROČILO: Lucy91

Je pa ravnokar viden rjav izcedek na vložku 🤔


Evo, teta je tuki. 



Ah, škoda. 😒 Gremo skupaj v nov krog in se naprej spet spodbujamo in skupaj čakamo 🤗. Uspelo nam bo! 

(odgovor članu Lucy91)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: || pricakujemo julija
1.8.2020 13:42:33   
Lucy91


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: Lucy91


IZVIRNO SPOROČILO: Lucy91

Je pa ravnokar viden rjav izcedek na vložku 🤔


Evo, teta je tuki. 



Ah, škoda. 😒 Gremo skupaj v nov krog in se naprej spet spodbujamo in skupaj čakamo 🤗. Uspelo nam bo! 
Res je.. Ji bom kar napisala prepoved približevanja 😂 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?