|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MARČEVKE 2021
16.9.2020 19:17:47   
Lizika90
Evo imenauser posted image

https://www.9mesecev.si/imena-za-decke/

https://www.bibaleze.si/rubrika/nosecnost/otroska-imena/imena-ki-bodo-popularna-v-letu-2010.html

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: MARČEVKE 2021
16.9.2020 19:44:08   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Lizika90

Evo imenauser posted image

https://www.9mesecev.si/imena-za-decke/

https://www.bibaleze.si/rubrika/nosecnost/otroska-imena/imena-ki-bodo-popularna-v-letu-2010.html


O hvala za te linke...ja tudi midva imava problem z velikim sorodstvom in vsemi uporabljenimi imeni, dejansko nimava kaj dosti izbire ker je vse "pobrano", je pa kar nekaj imen v sorodstvu ki so mi izredno vsec ampak nocem da jim je enako ime...

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: MARČEVKE 2021
17.9.2020 8:09:53   
D67a
Glede knjig sva midva pregledala


Imam ime, Simon Lenarčič Najlepša imena za novorojenčka, Janez Keber
Je pa notri precej starih imen in zanimivih kombinacij, tako da se kar nasmejiš 😅☺️
Midva še nimava izbranih, želiva pa da ni preveč pogosto. 
Lp, D

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: MARČEVKE 2021
17.9.2020 10:47:58   
N****


IZVIRNO SPOROČILO: Lizika90


IZVIRNO SPOROČILO: N****

Jaz imam v teden v torek Ns. Zdaj pa ze res komaj čakam 🤗🤗 v petek sem imela tirologa, mi je povečala dozo tablet, čeprav imam mejne vrednosti še kar ok, ampak ker so v nosečnosti večje potrebe je rekla da rahlo povišam. Sem bila pa prav presenečena ker sem bila ob pol 1 pri njej, še potem kri dala, pa me je zdr. ob pol 3 že poklicala in mi svetovala še preko telefona.. ❤




Držimo pesti da bo na nuhalni vse ok user posted image
Tudi jaz imam težave s ščitnico. Sicer so mi to odkrili, ko sem dala kri za hormone preden sva vstopila v postopek za IVF.
Glede počutja nisem opažala kakšnih drastičnih sprememb. Tako , da sedaj že malo več kot eno leto jemljem tablete.
Sem pa imela kontrolo hormonov v krvi kakšen mesec nazaj.





Pa si šla sedaj k tirologu ko si noseča? Men je rekla G da moram k tirologinji, zdravnica pa mi je rekla da ni treba ker imam vredu izvide.. potem sem pa klicala spet zdravnico in rekla da mi mora dati napotnico ker je G tako rekla tut ce so izvidi ok. In potem mi je dala in ko sem dala napotnico so me že drug dan poklicali in čez dva dni naročili. Pa mi je tirologinja povišala odmerek čeprav imam ok tsh, ker je v nosečnosti večja potreba..

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: MARČEVKE 2021
17.9.2020 18:29:13   
Lizika90

IZVIRNO SPOROČILO: N****



IZVIRNO SPOROČILO: Lizika90


IZVIRNO SPOROČILO: N****

Jaz imam v teden v torek Ns. Zdaj pa ze res komaj čakam 🤗🤗 v petek sem imela tirologa, mi je povečala dozo tablet, čeprav imam mejne vrednosti še kar ok, ampak ker so v nosečnosti večje potrebe je rekla da rahlo povišam. Sem bila pa prav presenečena ker sem bila ob pol 1 pri njej, še potem kri dala, pa me je zdr. ob pol 3 že poklicala in mi svetovala še preko telefona.. ❤




Držimo pesti da bo na nuhalni vse ok user posted image
Tudi jaz imam težave s ščitnico. Sicer so mi to odkrili, ko sem dala kri za hormone preden sva vstopila v postopek za IVF.
Glede počutja nisem opažala kakšnih drastičnih sprememb. Tako , da sedaj že malo več kot eno leto jemljem tablete.
Sem pa imela kontrolo hormonov v krvi kakšen mesec nazaj.





Pa si šla sedaj k tirologu ko si noseča? Men je rekla G da moram k tirologinji, zdravnica pa mi je rekla da ni treba ker imam vredu izvide.. potem sem pa klicala spet zdravnico in rekla da mi mora dati napotnico ker je G tako rekla tut ce so izvidi ok. In potem mi je dala in ko sem dala napotnico so me že drug dan poklicali in čez dva dni naročili. Pa mi je tirologinja povišala odmerek čeprav imam ok tsh, ker je v nosečnosti večja potreba..


Ne nisem šla k triologu, ker imam v lanskem izvidu od triologa zapisano, da v primeru nosečnosti moram samo bolj pogosto na kontrolo hormonov v krvi.
Če so izvidi ok ponoven pregled pri triologu ni potreben.

(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: MARČEVKE 2021
17.9.2020 18:30:49   
Lizika90

IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: Lizika90

Evo imenauser posted image

https://www.9mesecev.si/imena-za-decke/

https://www.bibaleze.si/rubrika/nosecnost/otroska-imena/imena-ki-bodo-popularna-v-letu-2010.html


O hvala za te linke...ja tudi midva imava problem z velikim sorodstvom in vsemi uporabljenimi imeni, dejansko nimava kaj dosti izbire ker je vse "pobrano", je pa kar nekaj imen v sorodstvu ki so mi izredno vsec ampak nocem da jim je enako ime...


Točno vem kako ti je ker sva na istem.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: MARČEVKE 2021
22.9.2020 8:35:18   
N****
Ojla, 

Danes sem imela nuhalno, vse je ok, vse lepo vidno, zdravnica je vse obrazložla pokazala, sem pa dala še kri za DHT je rekla da mi priporoča, da si pol bolj miren...  imam pa izvide trisomy 21 1:1864, trisomy 18 1:9348 in trisomy 13 1:20000. Je rekla sestra da me pokličejo jutri do 13ure in mi sporoči izvide. 

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: MARČEVKE 2021
22.9.2020 8:46:14   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: N****

Ojla, 

Danes sem imela nuhalno, vse je ok, vse lepo vidno, zdravnica je vse obrazložla pokazala, sem pa dala še kri za DHT je rekla da mi priporoča, da si pol bolj miren...  imam pa izvide trisomy 21 1:1864, trisomy 18 1:9348 in trisomy 13 1:20000. Je rekla sestra da me pokličejo jutri do 13ure in mi sporoči izvide. 


Oo lepo, te tole so videti dobri izvidi, drzim pesti da bo tudi dht tako pokazal 😊

(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: MARČEVKE 2021
22.9.2020 8:49:33   
Srečka138
Jaz imam danes redni pregled, komaj cakam, upam da se danes vidi tudi tocen spol, da lahko zacnem z nakupi 😁

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: MARČEVKE 2021
22.9.2020 15:17:56   
Srečka138
Na pregledu smo poslusali samo srcka, tako da mi ni naredila uz, ga je bilo pa vseeno lepo slisat, ce ga ze videla nisem 😍😍..naslednji pregled imam sele 28.oktobra.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: MARČEVKE 2021
22.9.2020 15:20:55   
Lizika90
N**** Super za lepe rezultate user posted image

Srečka...kako je bilo na pregledu? user posted image

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: MARČEVKE 2021
22.9.2020 17:21:46   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Lizika90

N**** Super za lepe rezultate user posted image

Srečka...kako je bilo na pregledu? user posted image


Tole sem napisala ze eno sporocilo visje, pa najbrs nisi videla. Na pregledu smo poslusali samo srcka, tako da mi ni naredila uz, ga je bilo pa vseeno lepo slisat, ce ga ze videla nisem 😍😍..naslednji pregled imam sele 28.oktobra.Na spol bomo morali ocitno pocakati se en mesec. 
Ima se katera zadnje case grozne sanje? Jaz sem jih imela zdajle ze 2x v parih dneh. In vseh se prevec dobro spomnim. Prve so sle o tem da sem imela za otrocka ze vse pripravljeno, posteljica v spalnici pri vratih, v njej pa gnezdece in "umeten" dojencek, da ga imava za trenirat previjanje in preoblacenje, enkrat sem za foro prizgala kamero-varusko, ko sem zjutraj gledala posnetek kaksna je slika v cisti temi, sem zagledala dojencka da je v zraku in izven postelje slisati pa je bilo tudi neko sepetanje, cloveka pa nobenega da bi ga drzal!!! Groznoo. Druge sanje so se zgodile danes ponoci (vrjetno je bil prisoten strah pred danasnjim pregledom- tako sklepam) slo se je o tem da sem sla na pregled, ugotovili smo da otrocek ne raste, vzeli so mi kri in po nekaj urah prisli v sobo z rezultati da imam na nekem delu mozganov neko glisto, ki se mi je naselila not in da menda nekako zavira rast maternice in posledicno tudi otroka, sploh nevem ce je to mozno da pride kaj takega v mozgane ampak okej. Uglavnem zelooo cudne sanje imam, sem brala po internetu in je to menda pri nosecnicah to se toliko bolj intenzivno, me prav skrbi kaj bom se sanjala, ker moja domislija je kar polna vsega in imam posledicno tudi kar nekaj strahu preh dolocenimi situacijami v resnicnem zivljenju (recimo bowling- da bi mi spodrsnilo in bi letela skupaj z zogo pod tiste noze ki zagrabijo keglje 😆🤦‍♀️)

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: MARČEVKE 2021
23.9.2020 11:32:59   
N****


IZVIRNO SPOROČILO: N****

Ojla, 

Danes sem imela nuhalno, vse je ok, vse lepo vidno, zdravnica je vse obrazložla pokazala, sem pa dala še kri za DHT je rekla da mi priporoča, da si pol bolj miren...  imam pa izvide trisomy 21 1:1864, trisomy 18 1:9348 in trisomy 13 1:20000. Je rekla sestra da me pokličejo jutri do 13ure in mi sporoči izvide. 



Sestra me je klicala in rekla da se je izvid izboljšal 1:7500.. samo to vrednost mi je povedala, izvid pa bo dala moji G, ker ima zraven amb. Naslednji pregled pa imam 8.10. 

(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: MARČEVKE 2021
23.9.2020 17:42:06   
N****


IZVIRNO SPOROČILO: N****



IZVIRNO SPOROČILO: N****

Ojla, 

Danes sem imela nuhalno, vse je ok, vse lepo vidno, zdravnica je vse obrazložla pokazala, sem pa dala še kri za DHT je rekla da mi priporoča, da si pol bolj miren...  imam pa izvide trisomy 21 1:1864, trisomy 18 1:9348 in trisomy 13 1:20000. Je rekla sestra da me pokličejo jutri do 13ure in mi sporoči izvide. 



Sestra me je klicala in rekla da se je izvid izboljšal 1:7500.. samo to vrednost mi je povedala, izvid pa bo dala moji G, ker ima zraven amb. Naslednji pregled pa imam 8.10. 



Imam pa sedaj po nuhalni datum 6.4. To je cel teden kasneje kot po M. Kateri datum potem upoštevajo? 

(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: MARČEVKE 2021
23.9.2020 17:59:59   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: N****



IZVIRNO SPOROČILO: N****



IZVIRNO SPOROČILO: N****

Ojla, 

Danes sem imela nuhalno, vse je ok, vse lepo vidno, zdravnica je vse obrazložla pokazala, sem pa dala še kri za DHT je rekla da mi priporoča, da si pol bolj miren...  imam pa izvide trisomy 21 1:1864, trisomy 18 1:9348 in trisomy 13 1:20000. Je rekla sestra da me pokličejo jutri do 13ure in mi sporoči izvide. 



Sestra me je klicala in rekla da se je izvid izboljšal 1:7500.. samo to vrednost mi je povedala, izvid pa bo dala moji G, ker ima zraven amb. Naslednji pregled pa imam 8.10. 



Imam pa sedaj po nuhalni datum 6.4. To je cel teden kasneje kot po M. Kateri datum potem upoštevajo? 


Ce so ti dolocili 6.4. Potem upostevajo tega, oz. Se bo tvoja G odlocila kateri datum bo upostevala. Lahko da si kasneje zanosila in je plod manjsi, lahko da ga je na nuhalni narobe izmerila in se ti je zato pdp premaknil. Meni je moja G dolocila pdp 6.marca, na nuhalni pa mi je dolocil 10.marca, potem mi je moja G na pregledu rekla da datum ostane 6.marca. Tako da je cisto odvisno kaj se bo tvoja osebna G odlocila.

(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: MARČEVKE 2021
23.9.2020 18:07:46   
N****


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: N****



IZVIRNO SPOROČILO: N****



IZVIRNO SPOROČILO: N****

Ojla, 

Danes sem imela nuhalno, vse je ok, vse lepo vidno, zdravnica je vse obrazložla pokazala, sem pa dala še kri za DHT je rekla da mi priporoča, da si pol bolj miren...  imam pa izvide trisomy 21 1:1864, trisomy 18 1:9348 in trisomy 13 1:20000. Je rekla sestra da me pokličejo jutri do 13ure in mi sporoči izvide. 



Sestra me je klicala in rekla da se je izvid izboljšal 1:7500.. samo to vrednost mi je povedala, izvid pa bo dala moji G, ker ima zraven amb. Naslednji pregled pa imam 8.10. 



Imam pa sedaj po nuhalni datum 6.4. To je cel teden kasneje kot po M. Kateri datum potem upoštevajo? 


Ce so ti dolocili 6.4. Potem upostevajo tega, oz. Se bo tvoja G odlocila kateri datum bo upostevala. Lahko da si kasneje zanosila in je plod manjsi, lahko da ga je na nuhalni narobe izmerila in se ti je zato pdp premaknil. Meni je moja G dolocila pdp 6.marca, na nuhalni pa mi je dolocil 10.marca, potem mi je moja G na pregledu rekla da datum ostane 6.marca. Tako da je cisto odvisno kaj se bo tvoja osebna G odlocila.



Potem bo najbrž upoštevala tega ker je že G rekla da je plod manjši in je 5.4. Pdp po 1.ultrazvoku.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: MARČEVKE 2021
23.9.2020 18:14:17   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: N****



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: N****



IZVIRNO SPOROČILO: N****



IZVIRNO SPOROČILO: N****

Ojla, 

Danes sem imela nuhalno, vse je ok, vse lepo vidno, zdravnica je vse obrazložla pokazala, sem pa dala še kri za DHT je rekla da mi priporoča, da si pol bolj miren...  imam pa izvide trisomy 21 1:1864, trisomy 18 1:9348 in trisomy 13 1:20000. Je rekla sestra da me pokličejo jutri do 13ure in mi sporoči izvide. 



Sestra me je klicala in rekla da se je izvid izboljšal 1:7500.. samo to vrednost mi je povedala, izvid pa bo dala moji G, ker ima zraven amb. Naslednji pregled pa imam 8.10. 



Imam pa sedaj po nuhalni datum 6.4. To je cel teden kasneje kot po M. Kateri datum potem upoštevajo? 


Ce so ti dolocili 6.4. Potem upostevajo tega, oz. Se bo tvoja G odlocila kateri datum bo upostevala. Lahko da si kasneje zanosila in je plod manjsi, lahko da ga je na nuhalni narobe izmerila in se ti je zato pdp premaknil. Meni je moja G dolocila pdp 6.marca, na nuhalni pa mi je dolocil 10.marca, potem mi je moja G na pregledu rekla da datum ostane 6.marca. Tako da je cisto odvisno kaj se bo tvoja osebna G odlocila.



Potem bo najbrž upoštevala tega ker je že G rekla da je plod manjši in je 5.4. Pdp po 1.ultrazvoku.
Vrjetno ja. Tej datumi se itak dolocajo glede na velikost ploda, ker ce bi glede na ZM pride do ogromnih odstopanj ker itak upostevajo 28 dnevni cikel, ni pa nujno da je zenska sploh imela na 14. dan ovulacijo. Velikost ploda pa itak vsak G izmeri drugace, je pa se vseeno manjse odstopanje kot na ZM.

(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: MARČEVKE 2021
24.9.2020 9:43:35   
Lizika90
Srečka...očitno sva zadnjič isti čas pisali pa mi še ni pokazalo tvojega odgovora.
Sem vesela da je vse ok. Oh ja vem ta neučakanost do naslednjega pregleda. Jaz imam naslednji pregled 22.10
Zgodnja morfologija. Sicer mi je rekla da bo morda še malo zgodaj, ampak če se kaj ne bo dobro videlo bomo pa ponovili.

N**** Glede datumov itak včasih kar zakomplicirajo. Meni je ginekologinja na prvem pregledu rekla, da itak tudi otročki različno rastejo.
Tako da se ne sekiraj in uživaj v nosečnosti. user posted image

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: MARČEVKE 2021
27.9.2020 10:16:31   
N****
Ali katera ve, ali so v nosečnosti dovoljene kakšne pastile za boleče grlo? Od tablet za glavobol sem gledala da lahko samo lekadol.. 


(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: MARČEVKE 2021
27.9.2020 13:29:15   
I did it again
Od tablet proti bolečinam lahko lekadol, daleron, nalgesin s. Kar se tice pastil bi pa jaz na vasem mestu vprasala v lekarni, vecinoma pa tudi v navodilih za uporabo pise ce se jih slucajno ne sme jemati.


(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: MARČEVKE 2021
27.9.2020 13:35:37   
Srečka138
Meni je moja G rekla lani, v prvi N, ko sem bila zeloo prehlajena.. z zdravili bos zdrava v enem tednu, s cajckom, limono in medom pa v 7ih dneh... mi je dala jasno vedet da mi glede raznih pastil in septulet ne bo zelela nic svetovat. Tako da sem pac cajckala...

(odgovor članu I did it again)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: MARČEVKE 2021
27.9.2020 18:09:53   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: N****

Ali katera ve, ali so v nosečnosti dovoljene kakšne pastile za boleče grlo? Od tablet za glavobol sem gledala da lahko samo lekadol.. 





Pozdravljene. Obcasno prebiram tudi vaso skupino, ker tudi delamo na otrocku. Pa sem ravno imela pastile za bolece grlo ker se ne vem ali je ta mesec uspelo ali ne in nisem zelela tvegat. Sem pa dobila cisto naravne pastile IGAZYM. Upam, da vam bo to v pomoc😀

(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: MARČEVKE 2021
27.9.2020 18:14:55   
N****
Bomo kr čajčkal pa bo, pa inhacije delam, pa mislim da bo jutri že boljše.. ponavadi je tak tak da čez vikend najhujš, da v ponedeljek že letimo na šiht.. 


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: MARČEVKE 2021
28.9.2020 12:15:47   
Srečka138
Danes se mi je pojavila krvava sluz... berem in berem, da naj bi to bilo zaradi sirjenja maternice, sem pa tja me tudi spikne, ko se ulezem maternico ful cutim ven, je nekoliko trsa od ostalih predelov trebuha, tako da upam da je vse to zaradi raztezanja maternice. Ce bo do vecera kaj slabse grem jutri na pregled...

(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: MARČEVKE 2021
28.9.2020 17:11:23   
Lizika90
Joj srečka...držim pesti da se vse umiri in bo vse ok!!!user posted image user posted image user posted image
Jaz sem bila danes pri ginekologinji, ker sem potrebovala izvid za bolniško. Pa me je še pogledala.
Mi je naredila UZ prek trebuha in še vaginalni UZ, ko sem ji omenila da me pogosto zbada v predelu jajčnikov.

Škratek raste, pripomb ni imela user posted image

Sem pa potem zatavala še v Baby center in si ogledovala vse tiste tako fletkane kompletke user posted image
Komaj čakam da bo čas za šoping user posted image

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?