42 in prvic noseca (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


KlaraVelkavrh -> 42 in prvic noseca (6.7.2020 3:32:08)

Kot je v naslovu, stara 42 in prvic noseca. Ker v prejsnem razmerju nisem zanosila in vedno brez zascite sem vedno mislia, da je nekaj narobe z mano, da nikoli nebom imela svojih otrok.Vendar usoda se vedno igra z nami. Trenutno sem 28 tednov noseca. Kot sva si z partnerjem zelela, pricakujeva puncko. Pri 10 tednu nosecnostim sla privat in naredila test, takda nima nobenih genskih nepravilnosti. Sedaj pa se en problem, selimo se iz Skotske v Slovenijo natancneje v Bohinj. V upanju da nam vse to rata zaradi covi19, Moram pol vse nahitr zorganizirat, bolnico, genikologinjo... VsePredlogi prosim







LoniRR -> RE: 42 in prvic noseca (15.7.2020 23:28:10)

Heij. Cestitke. Pravijo da se vcasih le dva med seboj ne ujameta 😉. Kaj tocno te pa zanima oz. Bi potrebovala?





pejka -> RE: 42 in prvic noseca (15.7.2020 23:46:38)

Čestitam tudi jaz! Povej kaj potrebuješ.




KlaraVelkavrh -> RE: 42 in prvic noseca (19.7.2020 0:09:09)

Kot vedno pri meni ni nic tako Kot plani ram, sedaj situacija taka, da bomo v Predosljah, Kranju kej poznate kako genikologinjo in kako je z porodnisnico v Kranju? 





KlaraVelkavrh -> RE: 42 in prvic noseca (19.7.2020 0:09:36)

Kot vedno pri meni ni nic tako Kot plani ram, sedaj situacija taka, da bomo v Predosljah, Kranju kej poznate kako genikologinjo in kako je z porodnisnico v Kranju? 





Anonimen -> RE: 42 in prvic noseca (20.7.2020 7:28:36)

Jaz imam sicer ginekologa v drugem kraju, ampak sem sicer iz Kranja, tako da bom rodila tukaj. Kolikor sem zasledila, sploh v zadnjih letih, imajo punce vecinoma res pozitivne izkusnje s porodi v porodnisnici Kranj. Malo nazaj so tudi prenovili porodni blok, mislim, da niso nagnjeni k carskim rezom, epiziotomiji, epiduralna je na voljo kadarkoli. Meni so te osnovne zadeve slisat super :) Kar pa se tice osebnega ginekologa, pa zal tezko pomagam. 




LoniRR -> RE: 42 in prvic noseca (4.8.2020 22:43:07)

Sama sem tudi iz blizine in nimam ginekologa v Kranju. Je pa med mojo nosecnostjo mojo osebno ginekologinjo nadomescal ginekolog iz kranja dr. Bernik. Preprost g. In zares super. Vsak pregled opravil konlreten UZ in mi tudi vse razlozil. Res super zadovoljna. Glede porodnisnice pa tudi jst kolebam med Lj. In Kranjem. Vse bolj se nagibam da bi sla v Kranj. Dost nova porodnisnica in po dve punci sta v sobi. V casu korone so v Lj. Prepovedal obiske, s tem ko jih v Krnaju dovolijo. Tko da ce bo vse OK greva v Kranj rodit 😉




Stran: [1]