Preživnina in obiski (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


maja80 -> Preživnina in obiski (19.7.2020 19:26:25)

Pozdravljeni!


Z bivšim partnerjem sva na sodišču določila da plačuje preživnino in da otroka prideta k njemu ob nedeljah. Kljub temu da sem povedala na CSD in sodišču, da ima težave velike z alkoholom so mi rekli da moram otroka pripeljati in da naj imata seboj telefon in če bo hudo naj pokličeta. Naj povem da je bil kar nekaj nedelj vinjen, enkrat sta ga celo čakala da ju pride iskat pa ga ni bilo ker je zaspal ker jeprejšno noč popival in je zaspal. Sedaj zadnjo nedeljo pa je spet zamočil in pil. Sploh ne vem na koga naj se obrnem. Na CSD mi rečejo da so oni zaključili in da naj ju peljem amapk a jaz pa naj bom vsako nedeljo v skrbeh da komu od otrok kaj ne naredi. Ja sej vem šele ko bo prišlo do štale takrat bojo pa pametni vsi. Vrjetno lahko samo vložim ponovno pritožbo na sodišče. Sploh ne vem kaj naj.




Katka123 RR -> RE: Preživnina in obiski (20.7.2020 9:07:25)

zdravo!

kako težko je prebrat taka sporočila. tudi jaz kot mala sem dala podobno zgodbo čez s svojim očetom..
preko sodišča kasneje nismo rešli nič samo policija je bila vsake tolko upletena ker je bilo mojo mamo strah kako je z mano ko sem bila pri očetu.. groza. upam da se javi kdo ki ima kakšno rešitev glede tega...





LoniRR -> RE: Preživnina in obiski (30.7.2020 11:40:27)

Pozdravljena,


Poskusite iti s pomocjo pridobivanja dokazov. Vsakic ko se bo v nedeljo pojavil vinjen vkljucite policijo in poskrbite da naredijo zapisnik. Nato pa kot ste sama dejala vlozite tozbo, ce na CSD ne mislijo ukrepati. Srcno upam da vmes ne bo prislo do cesa hujsega. ❤




Stran: [1]