|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE 2021
15.10.2020 11:52:06   
Sun89

Ej a nista ful prijazni sestro od Tamara a ne, ej tolk sm vesela k mam njih ress
IZVIRNO SPOROČILO: Kamničanka1

Juhu!

Jaz pa v tretjem 💛 komi čakam, da bo četrti 😁 da bom bolj mirna



(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: MAJČICE 2021
15.10.2020 11:55:17   
Kamničanka1

Ja, vsi so zelo prijazni, tudi zdravnica. Jaz sem tut ful vesela, da jih imam ☺️💛.
Jaz sem drugače ok. Nespečnost me še vedno spremlja, občasne slabosti in vrtoglavice...se mi pa zdi da počasi dobivam malo energije nazaj juhu 🙌💪
Ti?
IZVIRNO SPOROČILO: Sun89


Ej a nista ful prijazni sestro od Tamara a ne, ej tolk sm vesela k mam njih ress
IZVIRNO SPOROČILO: Kamničanka1

Juhu!

Jaz pa v tretjem 💛 komi čakam, da bo četrti 😁 da bom bolj mirna






(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: MAJČICE 2021
15.10.2020 12:08:03   
Škratek89
Sun89, res dobra in simpatična ideja ❤️ Evkaliptus, kako si kaj, so se že bolečine pomirile? 
Jaz sem danes opravila kontrolo pri svoji gin (12t), vse je vredu, lep rastemo in kar je še dobra novica, da sem že prebolela toksoplazmozo. 😊
En lep, čeprav deževen dan vsem nosečkam 🍀🤗



(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: MAJČICE 2021
15.10.2020 13:12:53   
Sun89

Počasi bo vse tud lepa nosečnost še pride hehe, jaz sm super, sam ful mam neki apetita 😃
IZVIRNO SPOROČILO: Kamničanka1


Ja, vsi so zelo prijazni, tudi zdravnica. Jaz sem tut ful vesela, da jih imam ☺️💛.
Jaz sem drugače ok. Nespečnost me še vedno spremlja, občasne slabosti in vrtoglavice...se mi pa zdi da počasi dobivam malo energije nazaj juhu 🙌💪
Ti?
IZVIRNO SPOROČILO: Sun89


Ej a nista ful prijazni sestro od Tamara a ne, ej tolk sm vesela k mam njih ress
IZVIRNO SPOROČILO: Kamničanka1

Juhu!

Jaz pa v tretjem 💛 komi čakam, da bo četrti 😁 da bom bolj mirna









(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: MAJČICE 2021
15.10.2020 13:17:50   
Sun89
Ej samo eno uprasanje. Pa sm že v druge noseča pa nevem jaz mam občutek da leži plod na levi strani, kje je sicer bolj na sredini al kako 😃😃 


(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: MAJČICE 2021
16.10.2020 0:13:06   
evkaliptus

Ja, danes sem že bolje🤗 

Super, da je vse ok in pa tudi za tokso, boš sedaj bolj mirna 😉

Jaz sem šla danes v Medicare oddat kri za DHT, da bom drug teden imela izvid že sabo na nuhalni. Jutri ga prejmem na mail. Me prav zanimajo številke🤞🍀

In pa odštevam dni do nuhalne 🙈

Danes sem se sproti oglasila še v službi, vsi so zelo veseli zame (z izjemo vodje... ampak to sem že “prebolela” 🙂 ) Kljub temu, da sem prosila, da novico zadrži zase, saj je moja osebna novica, ki sem jo želela sama delit, je povedala že praktično vsem🙄🤦‍♀️ ...ampak važno, da sem dobila pozitivno reakcijo in čestitke od vseh, mi je bilo kar malo lažje😊 drug teden sem še na bolniški, potem pa delo od doma.

Sun, ne vem kje naj bi ležal, ampak jaz imam pa občutek, da je na desni😄

IZVIRNO SPOROČILO: Škratek89

Sun89, res dobra in simpatična ideja ❤️ Evkaliptus, kako si kaj, so se že bolečine pomirile? 
Jaz sem danes opravila kontrolo pri svoji gin (12t), vse je vredu, lep rastemo in kar je še dobra novica, da sem že prebolela toksoplazmozo. 😊
En lep, čeprav deževen dan vsem nosečkam 🍀🤗






(odgovor članu Škratek89)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: MAJČICE 2021
16.10.2020 7:26:00   
Sun89

Ojla. Ejj sej jaz pa drug mesec ko zaključim porodniško in grem na sestanek že zmenit kdaj začnem povem da sem noseča in da naj obdrži zase, upam da bo, heh........! Sicer bo itak ful negativno presenečena ampak dobr,..... Lep dan bejbe 😎 ☔ ☀ 
IZVIRNO SPOROČILO: evkaliptus


Ja, danes sem že bolje🤗 

Super, da je vse ok in pa tudi za tokso, boš sedaj bolj mirna 😉

Jaz sem šla danes v Medicare oddat kri za DHT, da bom drug teden imela izvid že sabo na nuhalni. Jutri ga prejmem na mail. Me prav zanimajo številke🤞🍀

In pa odštevam dni do nuhalne 🙈

Danes sem se sproti oglasila še v službi, vsi so zelo veseli zame (z izjemo vodje... ampak to sem že “prebolela” 🙂 ) Kljub temu, da sem prosila, da novico zadrži zase, saj je moja osebna novica, ki sem jo želela sama delit, je povedala že praktično vsem🙄🤦‍♀️ ...ampak važno, da sem dobila pozitivno reakcijo in čestitke od vseh, mi je bilo kar malo lažje😊 drug teden sem še na bolniški, potem pa delo od doma.

Sun, ne vem kje naj bi ležal, ampak jaz imam pa občutek, da je na desni😄

IZVIRNO SPOROČILO: Škratek89

Sun89, res dobra in simpatična ideja ❤️ Evkaliptus, kako si kaj, so se že bolečine pomirile? 
Jaz sem danes opravila kontrolo pri svoji gin (12t), vse je vredu, lep rastemo in kar je še dobra novica, da sem že prebolela toksoplazmozo. 😊
En lep, čeprav deževen dan vsem nosečkam 🍀🤗









(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: MAJČICE 2021
16.10.2020 11:32:05   
PozitivnaEnergija
ojla,

Najprej Škratek ful dobro da si tokso že dala čez, sploh ne vem kako naj bi se prebolevala, tako da tavam še v temi do 6.11.

Komi čakam drug teden nuhalno, da spet vidim pikico na uz :) spet imam občutek da je res punčka, ne vem zakaj pač občutek. Kje leži, ne vem, ampak mislim da se mi trebuh od popka že boči zvečer, tako da verjetno je kar na sredini user posted image user posted image kaj pa vem. Apetit imam tudi jaz neverjeten, prov vsake 2 ure sem lačna pomoje, in morem nekaj prigriznit. Slabo mi je samo še če je želodec prazen, sicer sm ok.

sem vesela, da so nam z zkrepi prezanesli, da nosečnice lahko običajno vse do pregledov pridemo. Sicer pa nič kaj rožnati časi :/ Se mi smilijo vsi podjetniki v branžah ki jih zdajle zapirajo spet za vprašanje koliko časa :( groza. Gospodarstvo bo rabilo zeloooo veliko časa da si opomore, čist zares. Držim pesti, da nobena izmed vas ne dela v kakšnem takem sektorju, ki je sedaj najbolj na udaru.

(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: MAJČICE 2021
16.10.2020 11:46:07   
evkaliptus
Sun, ja upam, da bodo pri tebi spoštovali zasebnost. Vodja je jezna, ker želim delat od doma, kot da sem si sama želela, da imam težave in bolniško. Namesto, da bi bila vesela, da sem pripravljena delat vsaj od doma, če že sicer ne morem. Hjoj odmisliti jo moram res, ker se samo sekiram, brezveze...

Pozitivna tudi jaz komaj čakam 🤗 Danes sem dobila izvid DHT, če razumem Pušenjaka sam po sebi ne daje nekih rezultatov, ampak v kombinaciji z nuhalno. 

Tudi jaz moram ves čas nekaj jesti, ampak k sreči se na kilah še nič ne pozna. Jem bolj po malem, ker ne morem veliko naenkrat, verjetno je zato potem ok. 

Joj ti boš vedela ker boš delala Nifty ali je 💜 ali💙 Jaz imam pa občutek, da je fantek🙈 ...naj že pride ta četrtek! 😄

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: MAJČICE 2021
16.10.2020 12:21:08   
PozitivnaEnergija
ja res naj že pride ta četrtek hehe :) Ja nifty ja, upam da bom čimprej potem dobila rezultate :)

a ti si šla pa kar prej že na dht, ja sej pomoje res ne morejo brez nuhalne interpretirat rezulattov, ampak ne vem kako to da ti potem lahko prej naredijo sploh dht. Mislim kaj če bi ti že nuhalna sama dala dober rezultat, a dht ga samo še izboljša. Se nisem nikoli poglabljala kaj bolj podrobno vidijo pri dht.

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: MAJČICE 2021
16.10.2020 12:24:55   
evkaliptus
Tudi jaz nisem vedela, da ga lahko delaš že prej, pa sem ga, da že na licu mesta izvem vse rezultate. DHT lahko NS tudi poslabša, zato bi ga delala v vsakem primeru. Merita se pa HCG in Papp vrednosti. 
Presejalni test materinega seruma temelji na merjenju biokemičnih označevalcev z nosečnostjo povezanega plazemskega proteina A – PAPP-a in proste beta podenote horionskegagonadotropina fBhCG). Vrednosti hormonov uporabimo za izračun dejavnika tveganja kromosomske nepravilnosti.

Pri nosečnosti z Downovim sindromom je vrednost fBhCG običajno višja, PAPP-a pa nižja. Določitev teh dveh hormonov doprinese dodatnih 10% verjetnosti odkritja Downovega sindroma. Če pri izračunu tveganja za Downov sindrom upoštevamo starost nosečnice, nuhalno svetlino ploda, frekvenco srca, nosno kost, in DHT odkrijemo več kot 90% plodov z Downovim sindromom.

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: MAJČICE 2021
16.10.2020 12:37:05   
PozitivnaEnergija
zanimivo ja, ker Nuhalno svetlino vbistvu si malo tudi odvisen od talenta g ki jo izvaja dejansko, ker more prav izmerit na uzju. Saj se spomnim, da sem tudi jaz delala DHT v prvo, ampak se nisem poglabljala v to, vedela sem da si potem bolj ziher, in dejansko so bili rezultati po dht ful boljši. Sicer nuhalna ni dala slabega rezultata, ampal dht jih je samo še poboljšal.

Jaz zdajle še upam da me tale utrujenost kaj kmalu mine, ker imam ravno največ dela v službi, pa se tako težko pripravim da kaj naredim. Popoldan sem itak čisto fuč. Včeraj sem šla spat ob 21.30 me je moj samo gledal, če vem koliko je ura :)))) sem rekla jaaaa vem ampak morem se naspat, nujno.

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: MAJČICE 2021
16.10.2020 13:13:15   
Škratek89
Evkaliptus, res super super, da so bolečine prenehale user posted image naj tako ostane.

PozitivnaEnergija, ja ful sem vesela, da sem že prebolela toksoplazmozo. Sem potem brala, da izločajo tokso samo mačji mladiči, starejši mački ne več. Ko sem bila še otrok smo imeli muco, ki je mela vsaj 2x na leto mladiče, ki sem jih itak skos valjala po rokah, lubčala itd, tako da verjetno sem takrat še tokso pobrala user posted image

Jaz se pa še kar ne morem odločiti al bom naredila samo nuhalno al še dodatne teste. Pomoje se bom odločila tisti dan po posvetu z ginekologom, ki mi bo delal nuhalno. Malo me mika NIFTY, ker lahko izveš tudi spol otroka. Jaz pa imam v mislih kot da bo fantek, mogoče zato, ker ima že sestra 3 punčke in brat dvojčici, tako da bi bil že čas za kakšnega fantka v naši družini user posted image

Meni pa za jest še vedno ne gre najbolj pa se je danes začel 13. teden, ni tistega pravega apetita, da bi si nekaj res zaželela. Upam, da ne bo pa potem šlo v drugo skrajnost user posted image

Tudi jaz upam, da se ne bodo razmere še dodatno zaostrile in da bodo zdravstvene storitve tekle kolikor toliko normalno za vse... jaz sem zdaj res omejila kontakte, še k domačim ne upam prepogosto.



(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: MAJČICE 2021
16.10.2020 13:19:45   
evkaliptus
Če bodo slabi rezultati, bom delala Nifty, sicer verjetno ne. Mimogrede tiste, ki ste že bile na NS, ali je kaj takega za vedit - recimo poln ali prazen mehur ali je to sploh pomembno pa nekje sem prebrala, da je dobro prej kaj sladkega pojest, da otrok ne spi? Da ne bi spal v kakem nemogočem položaju, da se ne bi videlo recimo...

Škratek potem imava oba fantka😂💙 No ti boš prva na vrsti v sredo a ne? Me prav zanima, če ti bodo že povedali 😍

Tale situacija pa ni nič fajn ja... prvič sem se z njo spopadala spomladi, ko nama je zaradi karantene odpadla poroka, sedaj me pa še v nosečnosti sekira 🙈 Jaz zaradi težav sicer ne bom imela nič manj pregledov, jih imam že itak več kot sicer in upam, da boste tudi ve imele tako kot je treba. In res upam, da maja ne bomo rojevale z masko😷😂🙈 drugač pa lepo skrbite za svoj imunski sistem, da se nas nobeni virusi ne bodo niti prijeli 😉

(odgovor članu Škratek89)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: MAJČICE 2021
16.10.2020 13:50:04   
Škratek89
Tudi mene zanima to z mehurjem. Jaz bi rekla, da je bolje, če je prazen, sicer tekočina zastira pogled na maternico, ki je v tem času še v medenici oz tik nad sramno kostjo...

Kar se tiče sladkega.. tud če je preveč živahen, ne vem če je dobro. Moj je prejšnji dan tako skakal, da ga je ginekologinja komaj uspela zmerit po dolžini kaj šele, če bi mogla merit nuhalno user posted image

Smola to s poroko, ker že vse splaniraš... jaz bi se tudi rada poročila, preden se rodi..bi pa šla kar tako en dan na upravno enoto, brez nekih ceremonij (ne jaz ne on nisva za to) user posted image
Hehe, ja bova vidle koliko sva falile, na koncu bosta pa punčki user posted image kar se tiče določanja spola med nuhalno naj bi bilo še precej nezanesljivo, ker gre dostikrat popkovnica ravno na tistem mestu, kjer je lulček in se lahko potem zamenja za fantka user posted image

Jaz sem optimistka, da bomo v maju vseeno iz najhujšega, da ne bo več tako strogih ukrepov. Res si želim, da bo moj dragi takrat lahko ob meni. user posted image



(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: MAJČICE 2021
16.10.2020 13:58:32   
Sun89
Punce jaz mam občutek da bo še ena punčka, bomo vidl, me zanima kolk maš občutki ne varajo, bomo pol preverile po porodu hihi 😃🥰🥰


(odgovor članu Škratek89)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: MAJČICE 2021
16.10.2020 14:09:05   
Sun89
Ej kolk tednov imate že ve, jaz sm šele v 7t2d...... Po izračunu g.  Junij ki so tolk ne govorni da sem raj tuki iz se tukaj oglasim rajši 😂😂😂

(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: MAJČICE 2021
16.10.2020 14:35:23   
Škratek89
Sun89, jaz sem danes začela 13. teden.. user posted image

Mene pa zanima, a že kaj mažete trebuščke proti strijam in s katerim mazilom/oljem? :) Se vam že kaj pozna?
Kaj pa vitaminski dodatki? Jaz jemljem Elevit..


(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: MAJČICE 2021
16.10.2020 15:08:47   
evkaliptus
Sva se septembra poročila krogu staršev in prič in je bilo res lepo💕  in bili smo že trije🥰 razen naju seveda nihče tega še ni vedel in še vedno ne vejo😄

Sun, jaz sem 11tednov in 2 dni danes 😉 Ti kar ostani pri nas, bo pohitela pa bo majčica💜😊

Škratek jaz jemljem novalac, mislim da sta sestavinsmo podobna z elevit. Mažem se pa po celem telesu obvezno vsak dan, ker tako suhe kože še nisem imela nikoli! Sedaj imam afroditin body butter in mi je enkraten, trebuh in boke pa še dodatno namažem zjutraj z mandljevim oljem. 

(odgovor članu Škratek89)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: MAJČICE 2021
16.10.2020 19:09:03   
PozitivnaEnergija
za nuhalno predlagam prazen mehur, ne toliko zaradi pogleda ampak zato ker je maternica še tako nizko, da ti uno sondo pritiska ravno na mehur ko gleda po maternici ;)

ni pa treba sladkega da se zbudi, ker ima otrok v tem obdobju še toooook prostora, da prov zaspanček ni nikoli, je skos živahno. Nisem nikoli prakticirala sladkega, razen na koncu pred ctgji, zato da lahko vsaj gibe posname, tam mi je pa tako sestra priporočala naj imam vedno par koščkov čokolade s seboj.

Na nuhalni je moja starejša se vozila gor pa dol po maternici kot da bi se spuščala po toboganu, prav nasmejali smo se tm v ordinaciji :)))))

jaz sem danes 11t 3 dni, tako da drug teden že v 13 teden <3 in ja močno upam da maja mesca ne bo kak 3 val aktiven, naj se tale mal zavleče, da bo pol lih mir :)))) sebično al pa ne, lah tut kr z drugim valom kar covid zaključimo, bi bilo še najbolj :D

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: MAJČICE 2021
16.10.2020 19:49:07   
evkaliptus
Hvala za nasvete za nuhalno 😉

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: MAJČICE 2021
17.10.2020 9:46:37   
Škratek89
Evkaliptus, hvala za nasvete, jaz bom tud kar preventivno pričela z mazanjem, imam doma jojobino olje.
Joj, jaz sem pa danes zjutraj na levem gležnju našla prisesanega klopa, mi ga je dragi sicer lepo odstranil, ma vseeno ni prijetno ravno zdaj v nosečnosti 😔 proti kopnemu meningitisu sem hvalabogu cepljena, samo upam da ne staknem kake borelije..bom skrbno opazovala, če se pojavi kak kolobar, čeprav baje v 25 % lahko okužba poteka tudi brez izpuščaja 🤔 Ah ja, vedno neke skrbi, grrr 😔 


(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: MAJČICE 2021
17.10.2020 11:27:36   
Sun89

Hvala ❤️
IZVIRNO SPOROČILO: evkaliptus

Sva se septembra poročila krogu staršev in prič in je bilo res lepo💕  in bili smo že trije🥰 razen naju seveda nihče tega še ni vedel in še vedno ne vejo😄

Sun, jaz sem 11tednov in 2 dni danes 😉 Ti kar ostani pri nas, bo pohitela pa bo majčica💜😊

Škratek jaz jemljem novalac, mislim da sta sestavinsmo podobna z elevit. Mažem se pa po celem telesu obvezno vsak dan, ker tako suhe kože še nisem imela nikoli! Sedaj imam afroditin body butter in mi je enkraten, trebuh in boke pa še dodatno namažem zjutraj z mandljevim oljem. 



(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: MAJČICE 2021
17.10.2020 11:32:23   
Sun89
Hejj.... Evo straši od njega že vedo še danes moji. Ful sta bla presenečena hehe.

Uglavnem kar se tiče curka pred pregledom ja to je pol na konc za ctg k o ti še iz nemore delat več k je otrok tolk velik..... Men je pomagal cukr. O še zdej se spovnim zmeraj sem si šla po Kinder bueno hehe na teh avtomatih v zdju..... Kumi cakam da bom tud jaz 13t.Pol se pa končno pridružim vam na fbju 😊Kaj vam kj paše jesti? 😊 A ste bile včeraj kje zuni na pojedini, zdej je spet vse zaprto :( no moj me je peljal na najboljšo solato s sirom in šunko in preliv, mal majoneze upsi drugače jo kao, ne smemo.... , pozzzz 

(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: MAJČICE 2021
17.10.2020 12:22:17   
evkaliptus
Juhuu super, jaz tudi že komaj čakam, da poveva 😊
Mmm jaz imam tudi rada tako solato 😄 no ammm jaz sem pač odvisna od majoneze in jo normalno jem še naprej, saj kupljena ni problem, ker so jajca pasterizirana. Tudi gostilne imajo kupljeno, saj je iz vidika shranjevanja seveda bolj primerna (no razen kakšne boljše restavracije, tam sem pa na začetku opozorila, da ne smem nič suruvega in nič plesnivega in so mi temu prilagodili me i). No skratka, jaz se majonezi ne odpovem, je tudi Pušenjak napisal, da je kupljena ok 😉  Pri nas so skoraj vse gostilne ohranile dostavo ali prevzem hrane, tako da če bodo kakšne posebne lušte jih imam na voljo😃 Upam, da ne zaprejo še tega 🙄

Lep vikend vsem!

(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?