|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE 2021
22.10.2020 21:43:23   
PozitivnaEnergija
Hehe ja Evkaliptus videli sva se, spomin pa imaš dober hehe ;) tista pred tabo je imela pa tezavo ker jo je dr. Strah osebno enkrat uspela narocit za isto uro kot mene, in ji je potem rekla da če bo moznost jo bo seveda vzela za mano, ampak je vmes sla nekaj iskat v avto al nekej, in jo je potem čakala ja hehe. Zaradi izpoljevanjem vseh tistih papirjev okol niftyja se dejansko se za 20 min zavleče potem. 


(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: MAJČICE 2021
22.10.2020 21:44:53   
PozitivnaEnergija
Gibi se od začetka čutijo kot da bi se te od znotraj dotikali nezni metuljcki, in boš vedela. Od zacetka so se meni pojavili zvecer ko sem se pp vecerji umirila na kavcu pred tv. Res fin občutek.

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: MAJČICE 2021
22.10.2020 23:14:24   
evkaliptus
Nooo kako majhen je ta svet, da sva se tako ujeli pa čeprav nevede 😊Aaa za Nifty si izpolnjevala, meni se je pa zdelo čudno kako to, da če je tista pred mano že 10 minut notri, da vmes še ena tretja pride ven 😄
Juhu komaj čakam še na te nove občutke💕 upam, da nas sedaj čakajo samo še lepe stvari.

Joj sem vedela, da ne smem pa me je premamila ta hudičeva črna redkev 🙈 seveda se mi zdaj spahuje, da o kislini sploh ne govorim... sem vzela reflustat in upam, da pomaga da zaspim. Je bila vredna greha😆 

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: MAJČICE 2021
23.10.2020 9:48:52   
PozitivnaEnergija
Jaz sem tudi dva dni nazaj moglaaa še neki sladkega čez kosilo pojest, in je bilo itak prevec, in sm bila boga ene 3 ure....dokler se ni spet želodec spraznil 🤣🤣 uno k te ne izzuči da je treba zdej večkrat po malo.


Ja svet je pa res majhen ja 😍

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: MAJČICE 2021
23.10.2020 16:39:54   
Sun89
Ku ku.. Jao kolk sm vesela ko berem da sta imeli odličen rezultat nuhalne. Drugače pa spol v 1 nosečnosti je meni povedala v 16.t pri nuhalni mi ga ni hotela ker ni bila prepričana,,,, 😊 ♥️ ♥️

Jaz imam pa DHT 3 11 potem pa 12.21 nuhalna. Komaj čakam........ 
Paše mi vse jesti mogoče malo manj meso? Ali pač bomo vidl kako bo naprej.... No glede spola moj skoz kliče po imenu pač fantovski, pa ga jaz nazaj da bo punčka, tko da mal heca more bit...... Prvo si, želim vse da bo ok, drugo je šele želja po fantku, ker imava že punčko. Čeprav kar nekako govorim na punco nevem... Pustimo se presenetiti... 😍💗💗☘️☘️☘️ 

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: MAJČICE 2021
23.10.2020 16:50:12   
evkaliptus
Sun, še malo, naj ti hitro mine 🤗 upam, da bo že pred morfologijo tudi meni na UZ videla spol 😁 jaz ga zdaj hecam, da je punčka, ker je tako rekla na nuhalni😆 čeprav tudi ni hotela napovedat🙂

Sicer pa tudi meni meso še najmanj diši... pa po težki hrani imam hude težave s spahovanjem in zgago, ampak včasih se ne morem upret, potem pa trpim🙈

(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: MAJČICE 2021
24.10.2020 7:36:08   
Sun89

Hvala ♥️ ♥️ a veš da včasih kar pozabim da sem noseča hahaAja sanje mam pa grozne, da ne govorim kaj vse sanjam. Baje da je to v 🤰🏿 normalno heh..... Kaj pa ve? 
IZVIRNO SPOROČILO: evkaliptus

Sun, še malo, naj ti hitro mine 🤗 upam, da bo že pred morfologijo tudi meni na UZ videla spol 😁 jaz ga zdaj hecam, da je punčka, ker je tako rekla na nuhalni😆 čeprav tudi ni hotela napovedat🙂

Sicer pa tudi meni meso še najmanj diši... pa po težki hrani imam hude težave s spahovanjem in zgago, ampak včasih se ne morem upret, potem pa trpim🙈



(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: MAJČICE 2021
24.10.2020 10:09:22   
evkaliptus
Se boš spomnila na nuhalni 😃 joj to je pa res tako eno lepo doživetje, se ga kar spominjam vsak dan znova🥰 

Tudi jaz v živo sanjam vse živo🙈😂 sem se pa včeraj odločila za ime za punčko, ki nama je sicer obema všeč tako da upam da “zmaga”, če bo res punčka💕 odkar sem izbrala to ime sem na druge kar pozabila😊 


(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: MAJČICE 2021
24.10.2020 11:09:39   
Sun89

O lepo. Jaz imam za fantka izbrano ime že 10let,in nikakor drugo ne pride na vrsto, pri punci pa se včasih kar premislim vmes, ceprav tud zdej prevlada eno lepo ime😃🥰 zanimivi sm os imeni ne. Jaz sm imela npr prvi dan drugo ime ko sem se rodila, potem sta ga drugi dan že spremenila nevem hallo,, 😂 😂 kaj sta počela teh 9m da se nista mogla odločiti nevem, 😂😂
IZVIRNO SPOROČILO: evkaliptus

Se boš spomnila na nuhalni 😃 joj to je pa res tako eno lepo doživetje, se ga kar spominjam vsak dan znova🥰 

Tudi jaz v živo sanjam vse živo🙈😂 sem se pa včeraj odločila za ime za punčko, ki nama je sicer obema všeč tako da upam da “zmaga”, če bo res punčka💕 odkar sem izbrala to ime sem na druge kar pozabila😊 





(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: MAJČICE 2021
24.10.2020 11:50:21   
evkaliptus
Jaz sem ga tudi imela dokler mi ga niso vzeli 😂 je pa tako bližnji sorodnik, da ga ne morem več uporabit 🙈 

Haha, dobra sta, da sta si potem premislila 😄 jaz sem menda bila kar takoj to kar sem 😃

(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: MAJČICE 2021
26.10.2020 10:43:36   
Sun89
Ojla... Bejbe kaj pa izcedke imate kj, pač tko k beli tok? 


(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: MAJČICE 2021
26.10.2020 10:48:08   
evkaliptus
Sun, jaz imam povečan beli tok že od začetka nosečnosti, morda na začetku celo več kot sedaj. Sedaj se mi samo vsake tok "ulije", ampak mi ni moteče. Glede na to, da so dnevni vložki polni enih kemikalij in so mi povzročali vnetja, si raje preoblečem hlačke, kadar je moteče.


Kako ste kaj s kg? Jaz sem šla gor za dobro kilo... Meni se je apetit zadnji teden občutno povečal, narasla je želja po sladkem, tako da bom morala kar paziti, da ne pretiravam. Sicer se napihnem kot slon po jedi, tako da če pojem preveč me potem vse tišči...

Lep teden vsem user posted image

(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: MAJČICE 2021
26.10.2020 10:57:34   
Kamničanka1
Sun, tudi jaz imam že od začetka skos nek beli tok, več kot sem navajena. Pravi gineko, da je to normalno. ☺️


Evkaliptus, glede na to, da zadnje čase sploh ne čutim več lakote, samo še slabost, da vem, da moram čimprej nekaj pojest....in potem imam občutek, da jem, ko nisem lačna in se silim. 😕  Plus dejstvo, da nimam energije in da bolj kot ne počivam cel dan = strah, da se bom ful zredila. Ampak, sem se včeraj stehtala in sem celo eno kilo shujšala 🤔🤔

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: MAJČICE 2021
26.10.2020 11:18:20   
Škratek89
Oj, punce.
Tudi jaz kar še nimam pravega apetita, nič mi prav zares ne zadiši, tako da jem res bolj zato, ker pač moram.
Belega toka nimam preveč, se mi tudi vsake toliko časa malo več ulije. 
Sva pa včeraj po 14 dneh imela spolni odnos in me je potem kar nekaj minut matral krč maternice (kot krči med menstruacijo), sem se kar malo ustrašila..potem je popolnoma minilo, danes nimam več nobenih bolečin. Se še kateri od vas to dogaja? 

(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: MAJČICE 2021
26.10.2020 11:27:47   
evkaliptus
Jaz bi zdajle kar zamenjala z vama, tak apetit pa tudi ne rabim imet 🙈 Se tehtam vsako jutro, da nadzorujem težo. Bom morala malo večkrat se zmigat v hrib, da pokurim💪  Nič skrbet, če ste šle dol s kilami, če je ITM v mejah normale, je na začetku popolnoma normalno, da še shujšaš, če vam je slabo in ni apetita... jaz sem iz tega obdobja ven očitno. Zjutraj mi je bilo sicer slabo, ker nisem nič jedla in se mi je takoj naredila kislina. Sem potem zajtrkovala pa je bilo ok. Bolj je problem spahovanje pa zgaga, če se preveč najem. Tudi energije imam za izvoz, nič več ne spim popoldne kot polh, zvečer sem zlahka pokonci, skratka tole drugo trimesečje se kaže kar obetavno😃 

Po seksu pa jaz nisem imela težav. Sicer sem brala, da je po orgazmu normalno v nosečnosti, da čutiš krče, ker se maternica ob tem pač krči in ker je sedaj drugačna, se lahko pojavijo taki krči. Pomoje, če ni res bolečin, da ni problem, sploh če je potem prenehalo😉 

(odgovor članu Škratek89)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: MAJČICE 2021
26.10.2020 14:13:26   
Škratek89
Sem tudi jaz brala o tem ja, samo ni mi pa prijetno, ker me je potem vedno strah, da krči ne bi ponehali oz.da bi bilo kaj narobee..tako da bova za en čas vseeno še malo omejila posteljne aktivnosti. No, saj tudi tistega opevanega navala spolne energije (še) ni. 😆 
Drugače pa mene utrujenost še vedno drži, popoldne moram nujno vsaj 1 urco zadremat.


(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: MAJČICE 2021
26.10.2020 17:30:00   
Sun89
Ku ku :)


Po spolnem odnosu je vse ok :). Ej kako pa služba pa to a delate normalno, me prav zanima kako bo decembra ker glede nato da smo ogrožena skupina se bo treba kar merkati ne.... 

(odgovor članu Škratek89)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: MAJČICE 2021
26.10.2020 20:47:31   
evkaliptus
Jaz imam delo od doma. Če mi ga prekličejo in bo še vedno tako stanje bom rekla za bolniško, če se bo dalo. Pač pri tako velikem številu okuženih se res ne mislim izpostavljat... 


(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: MAJČICE 2021
27.10.2020 9:25:45   
Škratek89
Pozdravljene,

tudi jaz sem trenutno doma, v kolikor bi bilo potrebno iti spet v službo, bi zaradi narave dela z ljudmi prosila za bolniški stalež.


(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: MAJČICE 2021
27.10.2020 9:28:31   
Sun89
Hej. In pol mogoče reče ginekologinja da pa to ni možno :( kao imate zelo lepo nosečnost lahko brez problema delaš in mogoče ulovis še covid 😂 mal heca.... 
IZVIRNO SPOROČILO: Škratek89

Pozdravljene,

tudi jaz sem trenutno doma, v kolikor bi bilo potrebno iti spet v službo, bi zaradi narave dela z ljudmi prosila za bolniški stalež.





(odgovor članu Škratek89)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: MAJČICE 2021
27.10.2020 10:20:36   
evkaliptus
Ja, po NIJZ dejansko nismo rizična skupina. Med ranljive skupine spadajo samo "Nosečnice s težjo prirojeno ali pridobljeno srčno okvaro." Tako da se na to ne moremo sklicevati... Ne vem, moja gin. je kar razumevajoča, res pa je, da sem imela težave in sem že tako ali tako bolj pod drobnogledom, vsaj zaenkrat še, bomo videli kako bo naprej.

(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: MAJČICE 2021
27.10.2020 11:06:09   
Škratek89
Vem ja, da nismo rizična skupina.. tudi jaz upam na podporo moje ginekologinje, ker sva se že 4 leta trudila za tega otročička user posted image

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: MAJČICE 2021
27.10.2020 13:59:45   
Nora23
Zdravo punce,
Ceprav sem tretji mesec, pri meni je nosecnost skozi ceu cas enaka.. brez kakrsnih koli simptomov.. zato tudi noben ne ve da sem noseca, razen starsev in moza :) Nimam nihanja v razpolozenju, jem cisto vse (kot pred nosecnostjo), apetit tudi enak kot prej, slabosti nimam.. vendar sem shujsala 2kg v zadnjem mesecu. Bo ze prisel cas za pridobivanje teze ;) imam nekaksen obcutek da nosim fantka, vendar nama je res cisto vseeno kaj bo, samo da bo zdravo!❤️ Imen tudi se nimava pripravljenih..Imam pa poleg tablet Elevit; ki vsebujejo kar veliko zeleza, se predpisane dodatne tablete, ki vsebujejo zelezo in so za zdravljenje slabokrvnosti. Namrec, po prvem pregledu ko sem dala tudi kri in vodo so bili rezultati pod mejo. Jaz se pocutim super, nimam nikakrsnih tezav ali da bi mi bilo temno pred ocmi ob vstajanju.. (kar je v takem primeru najpogosteje), vendar vseeno "zdravim" to slabokrvnost s caji, domaco rdeco peso, jemanjem tablet itd. 

(odgovor članu Škratek89)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: MAJČICE 2021
27.10.2020 14:05:29   
evkaliptus
Nora, super da se super počutiš 😉 jaz se tudi čedalje bolje, samo še kakšne želodčne preglavice mi povzroči tale dojenček 😁 tudi midva še nisva razglasila, pa čeprav je že nuhalna mimo... ne vem toliko časa sva skrivala, da sem se že navadila očitno😂 potem si že imela nuhalno? A spol ti niso povedali? Tu smo zaenkrat same punčke po občutkih in nuhalni😃 me zanima kaj bo rečeno na naslednjem UZ 😊 

(odgovor članu Nora23)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: MAJČICE 2021
27.10.2020 14:25:54   
Nora23
Ne, nisem se imela. :/ Sem sele 10. teden. Me je 4 dni nazaj vrnala na prvem pregledu, ker je bil plod manjsi, pol ko sma dolocale datum nuhalne je nek njen seminar prisu umes in sma se to prestavle za par dni naprej. Tak da bom nuhalno mela sredinom 13. tedna. Naceloma mi tedni kar hitro minevajo, mogoce zato ker sem aktivna, ne obcutim se nobenih sprememb. 

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?