|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE 2021
22.9.2020 8:21:31   
evkaliptus
PozitivnaEnergija, sum na zasuk jajčnika, ki pa se z laparoskopijo ni pokazal (lahko, da se je obrnil sam) in odstranitev zarastlin, ki so se pokazale šele med posegom. Sem že v domači oskrbi, v četrtek imam pregled pri svoji gin. Če ležim me ne boli... ne vem bom vidla kaj mi bo gin. povedala kako naprej. Verjamem, da me čakajo še hujše bolečine, ampak te niso bile vzdržne, sem jokala od hudega, pomagal ni pa noben analgetik... 
Nora, tudi jaz sem prvič noseča😉 

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: MAJČICE 2021
22.9.2020 12:04:19   
PozitivnaEnergija
Uf evkaliptus nič lepo se ne bere. Kaj vse je možno, neverjetno. Upam ne bos imela do konca nosecnosti težav :/ Še dobro da je prva nosecnost, da ne rabis se za starejsim skakat. Pri meni je danes tamala doma ostala ker smrka, jaz pa ravno v tednu najhujsih slabosti :/ zabavno je, še dobro da je že malo večja.


(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: MAJČICE 2021
23.9.2020 6:07:28   
PozitivnaAnci
Oh cestitam vsem novo noseckam in kapo dol, katere nimate nobenih nosecniskih tezav. Jaz sem bila prejsnji teden v bolniski, ker sem imela krce, in posledicno sem sla predcasno tudi na pregled k drugemu gineku, namrec moj me ni mogu sprejet.. in ja. Srcek ze bije, pdp 8.5, noseca 7t4dni. V maternici in vse ok. Krci pa..ce ne bo boljse bom spet sla na bolnisko. Joj joj tale slabost zraven in bruhanje je adijo pamet.. in da ne govorim o utrujenosti. Me je groza ce bo to trajal do maja, doma imam 5letnika, ki me rabi😍

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: MAJČICE 2021
23.9.2020 8:26:04   
evkaliptus
Ja, sreča da moram skrbeti samo zase in za fižolčka 🙂 no, sedaj pa res počivam... prej sem ignorirala krče in še vedno delala vse po spisku. Res nisem vajena, da sem tako brez energije... Anči a se ti krči pojavijo po naporu in je ob počivanju bolje? Pdp imava pa blizu, jaz imam 7.5 😉 Jutri ne smem pozabit gin povedati vse kar me pesti, nazadnje sem bila kar tiho o utrujenosti, slabostih... pač sem si mislila to spada zraven...

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: MAJČICE 2021
23.9.2020 8:48:51   
PozitivnaEnergija
jaz sem naprimer ugotovila da so se mi roza mini odtenki na papirju po male potrebi pojavijo po dnevu ko vec stvari pocnem. Naprimer ob nedeljah ko so na vrsti generalki dveh kletk od morskih prasickov in sesanje, pomivanje potleh...ker v sluzbi tega nimam da nekaj dvigujem al kakorkoli je cez teden vse ok. Tako da si morem ocitno cez vikend malo razporedit te gospodinjske stvari. 


Pozitivna Anči te čisto razumem, moja 5letnica je trenutno doma zaradi prehlada, pa se mi zdi da se jaz slabse pocutim kot ona trenutno :/ 

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: MAJČICE 2021
23.9.2020 9:47:53   
amelia_
PozitivnaEnergija so ti roza odtenki normalni? Jaz sem imela v nedeljo in danes malo rjavkasto sled, res minimalno, sem zagnala celo paniko.
To je moja prva nosečnost in nimam pojma kaj in kako user posted image Je bilo pa obakrat tako, da sem imela prejšni dan zelo aktiven, sem bila zelo utrujena,
zvečer me je špikalo in vse možno, zjutraj pa rahlo obarvano.

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: MAJČICE 2021
23.9.2020 10:39:55   
evkaliptus
Očitno moramo vse dati v eno prestavo nižje... 😥 Težko je, ker ne veš kaj je prav. Seveda nosečnost ni bolezen in želiš delati vse enako kot prej, ker navsezadnje ene so izredno aktivne in je vse ok... ampak je treba poslušati sebe in če aktivnost povzroči nevšečnosti se je očitno treba umirit... 

(odgovor članu amelia_)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: MAJČICE 2021
23.9.2020 10:41:00   
Nora23
Imam samo vprasanje za nosecke, ki so ze bile na prvem pregledu. Ali vam gin. pdp izracuna enako kot aplikacija na internetu? Torej stetje tednov od zadnje menstruacije dalje.

(odgovor članu amelia_)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: MAJČICE 2021
23.9.2020 10:46:30   
evkaliptus
Nora, glede na datum zadnje M, tako kot tudi izračuna aplikacija imam pdp 4.5. Glede na velikost ploda po UZ pa imam pdp 7.5. Glede na to, da sem si jaz merila ovulacijo s testi, ta datum tudi sovpada z datumom ovulacije. Trije dnevi niso takega pomena, zato je rekla, da bova pdp zapisale na drugem pregledu. 

(odgovor članu Nora23)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: MAJČICE 2021
23.9.2020 10:49:46   
evkaliptus
Aja pa še to, jaz imam aplikacijo Pregnancy+ in jo toplo priporočam, res so dobri članki, lepo slikovno spremljaš rast, ful enih stvari lahko vnašaš, da kaj ne pozabiš in da lepo vse spremljaš... skratka prej sem imela vnešen datum zadnje M in mi je računal dneve glede na ta datum, po pregledu pa sem vnesla kar pdp 7.5. in mi šteje sedaj tako. 

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: MAJČICE 2021
23.9.2020 11:17:26   
amelia_
Meni aplikacija izračuna PDP 7.5, glede na zadnjo M, v ponedeljek sem imela samoplačniški pregled in mi je rekla,da je glede na UZ PDP 14.5.


(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: MAJČICE 2021
23.9.2020 11:41:39   
Nora23
Hvala punce. 

Evkaliptus, ravnokar sem si instalirala to aplikacijo, nic ni odvec😂 namrec jaz uporabljam aplikacijo Flo ze leta, (za izracun menstruacije), ampak ima tudi funkcijo spremljanja ploda, tudi slikovno. 

(odgovor članu amelia_)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: MAJČICE 2021
23.9.2020 11:53:35   
evkaliptus
Ja, Flo imam tudi jaz in mi je bila za M super, za nosečnost pa ne ravno. Pregnancy je bila najbolj ocenjena in mi je res ful uporabna. Tudi vse preglede vpisujem, kilograme, baby names ko se kakšnega spomnem 😄 ipd... pa luštno mi je spremljati rast otročka skupaj z info o razvoju 😊

(odgovor članu Nora23)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: MAJČICE 2021
23.9.2020 12:59:53   
Anonimen
Hejjj punce... Še ena ki ima pdp maja sicer konec maja, upam da bo maja. Prvi pregled imam 20.10.,špikanje je že, v prsih že tudi čutim mal večje, aplikacijo imam pregnancy +, uglavnem je pa moja druga nosečnost. Ginekolog ti pdp računa na podlagi zadnje menstruacije, kar pa res ni tocn pdp ne.... :) kako ste ve, že kaj bruhate.Mi je všeč da obstaja ringaraja da lahko komu zaupam novico, poleg fantu hehe.. 

(odgovor članu evkaliptus)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: MAJČICE 2021
23.9.2020 13:01:26   
Anonimen
Bom pa zaenkrat pisala pod anonimen, na fbju pa mi še rada pridružila po prvem pregledu komu se moram, tukaj javiti, ker skupine res ne najdem. :) 


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: MAJČICE 2021
23.9.2020 13:03:13   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: evkaliptus

Aja pa še to, jaz imam aplikacijo Pregnancy+ in jo toplo priporočam, res so dobri članki, lepo slikovno spremljaš rast, ful enih stvari lahko vnašaš, da kaj ne pozabiš in da lepo vse spremljaš... skratka prej sem imela vnešen datum zadnje M in mi je računal dneve glede na ta datum, po pregledu pa sem vnesla kar pdp 7.5. in mi šteje sedaj tako. 


Hej, kateri dan pa si imela prej pdp preg pregledom ginekologa? 😊 

(odgovor članu evkaliptus)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: MAJČICE 2021
23.9.2020 13:19:29   
evkaliptus
Anonimna pozdravljena in čestitke 🥰 
Pred pregledom sem imela glede na zadnjo M pdp 4.5. Ceprav sem glede na to, da sem vedela kdaj je bila ovulacija (zaradi testov) ze prej sama izracunala 7.5., UZ pa je to samo se potrdil 😉


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: MAJČICE 2021
23.9.2020 13:31:37   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: evkaliptus

Anonimna pozdravljena in čestitke 🥰 
Pred pregledom sem imela glede na zadnjo M pdp 4.5. Ceprav sem glede na to, da sem vedela kdaj je bila ovulacija (zaradi testov) ze prej sama izracunala 7.5., UZ pa je to samo se potrdil 😉





Hvala :) no zato ker jaz vem točni datum ovulacije in upam da bo to upoštevala ginekologinja, da nebom tko k pri ta prvem mi ne zamujala in sem šla pol10 D po pdpju šele roditi pa še to vse umetno 😄

(odgovor članu evkaliptus)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: MAJČICE 2021
23.9.2020 13:33:42   
evkaliptus
Ja, jaz sem ji povedala za datum ovulacije in pa po velikosti se je videlo, da tri dni “zamuja” 😉 in se je tudi po tem na UZju izpisal datum 7.5. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: MAJČICE 2021
23.9.2020 13:33:46   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: evkaliptus

Anonimna pozdravljena in čestitke 🥰 
Pred pregledom sem imela glede na zadnjo M pdp 4.5. Ceprav sem glede na to, da sem vedela kdaj je bila ovulacija (zaradi testov) ze prej sama izracunala 7.5., UZ pa je to samo se potrdil 😉




No npr zadnja menstruacija 18.8. Ovulacija 7.9 - - 9.9.... Kako naj si pol pdp najbl tocn izračuna?? 

(odgovor članu evkaliptus)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: MAJČICE 2021
23.9.2020 13:37:52   
evkaliptus
Glede na tvoje podatke imaš daljši ciklus, jaz sem tvoje podatke vnesla v otročarije izračun pdp, ki upošteva tudi dolžino cikla, torej ocenjen datum ovulacije. 

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: MAJČICE 2021
23.9.2020 13:42:29   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: evkaliptus

Glede na tvoje podatke imaš daljši ciklus, jaz sem tvoje podatke vnesla v otročarije izračun pdp, ki upošteva tudi dolžino cikla, torej ocenjen datum ovulacije. 

user posted image


Da ujamem maj bom vesela hehe HVALABOM PA ITAK POVEDALAGINEKOLOGINJIZAO OVULACIJO........ 🤗 Zdej bo kmal srček ❤ 





(odgovor članu evkaliptus)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: MAJČICE 2021
23.9.2020 13:50:07   
evkaliptus
Ni kaj🥰 ja, pri meni se je pri 6t3dneh že slišal❤️😉

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: MAJČICE 2021
23.9.2020 14:01:42   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: evkaliptus

Ni kaj🥰 ja, pri meni se je pri 6t3dneh že slišal❤️😉


Kako se počutiš? Kdaj je že nuhalna sem že pozabila pri katerem tednu 

(odgovor članu evkaliptus)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: MAJČICE 2021
23.9.2020 14:20:55   
Svečka123
Anonimna dobrodošla in čestitke tudi iz moje strani!


Jaz sem se pa ravnokar vrnila iz kontrolnega ginekološkega pregleda. Po zadnji menstruaciji naj bi bila 6w4d, plodek pa je meril 3,2mm, torej 4 dni manj. Posledično se mi tudi pdp malenkost zamakne in sicer na 19.5. Se je pa videlo utripanje srčka 😍😍😍 Tako da sem si res oddahnila in se mi že vse od pregleda tako smeji, da imam usta od enega pa do drugega ušesa 😁. 
Sicer je poleg videla tudi hematom, kar je tudi razlog za moje konstantne rjave izcedke, ki se bodo očitno še kar nekaj časa nadaljevali.. Ponovno kontrolo imam spet čez 2 tedna, do takrat pa stiskamo pesti, da hematom ne bo ogrozil nosečnosti. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?