|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.8.2021 12:21:49   
Anonimen
Protibolecinske tablete in ovulacija? 

Nekaj sem slisala da to glih ni dobra kombinacija? Ali je mozno da vseeno pride do oploditve? Prosim za izkusnje in odgovore, hvala

(odgovor članu senorita)
  Neposredna povezava do sporočila: 976
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.8.2021 10:35:16   
mala_miška
Pozdravljene, punce! Moram tole delit z vami. Moja neučakanost mi seveda ni dala miru in sem včeraj šla v dm po clearblue in ga popoldne naredila. Pokazal se mi je bledi + Jaz upam, da je to to. Bom pa prihodnji teden naredila še enega za vsak slučaj (seveda upam, da M ne bo in da je že ta prvi pokazal prav). Potem pa samo upam in si želim, da s pikico srečno prideva na cilj ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 977
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.8.2021 10:36:08   
mala_miška

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Protibolecinske tablete in ovulacija? 

Nekaj sem slisala da to glih ni dobra kombinacija? Ali je mozno da vseeno pride do oploditve? Prosim za izkusnje in odgovore, hvala


Tega ne bi vedela. Mislim pa sicer, da protibolečinske nimajo takega vpliva, po moje lahko kljub temu zanosiš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 978
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.8.2021 10:57:42   
Brina11


IZVIRNO SPOROČILO: mala_miška

Pozdravljene, punce! Moram tole delit z vami. Moja neučakanost mi seveda ni dala miru in sem včeraj šla v dm po clearblue in ga popoldne naredila. Pokazal se mi je bledi + Jaz upam, da je to to. Bom pa prihodnji teden naredila še enega za vsak slučaj (seveda upam, da M ne bo in da je že ta prvi pokazal prav). Potem pa samo upam in si želim, da s pikico srečno prideva na cilj ;)



Čestitke 👌❤️👌
Jaz pa srečnica kot sem. Kupim cb, grem delat test in zgleda je bil skart, ker ni obarvalo niti testnega okenca. Seveda sem se odločila da pred pon ne kupim novega. Kar je super, ker se ne bom psihirala ne v eno ne v drugo smer. 😂

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 979
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.8.2021 13:19:26   
maca51
Mala miška čestitke ❤️ 

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 980
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.8.2021 13:27:52   
beba92
Cestitkeeee 🤩🤩🤩


(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 981
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.8.2021 18:32:54   
Zarjica1
Čestitke mala miška! Želim ti vse dobro!♥️♥️🥰


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 982
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.8.2021 18:43:51   
JackieO
Cestitke! ❤❤❤


(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 983
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.8.2021 19:04:55   
senorita
Mala miška čestitke! Sem vesela, da je tebi BC mini pokazal prav 🤗


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 984
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.8.2021 9:07:12   
Nizile
Čestitke...mirno in zdravo nosečnost želim❤


(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 985
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.8.2021 12:04:52   
rozakamela
Čestitke, mala miška!!! ❤️🤗

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 986
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.8.2021 21:18:18   
mala_miška
Hvala, punce! 🥰🤗 Tudi jaz upam in si želim, da bo vse kot mora biti in močno stiskam pesti za vas, da vas čim prej osrečijo pozitivni testi ❤️


(odgovor članu rozakamela)
Neposredna povezava do sporočila: 987
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.8.2021 22:10:08   
rosemarie
Mala miska, cestitke!!! 🥰 Lepo, da je CB potrdil baby check crtico. Jaz sem jo tudi ze 2x dobila na baby checku (res bledo), pa je potem prisla M.


No, tudi ta mesec je prisla. Ampak niti nisem zacudena, niti zalostna. :) Bo že, ko bo. 🙈 Malo sem se sprostila zdaj, nisem vec pod konstantnim pritiskom tasta in tašče, tako da mnogo lazje diham. 🙏🏻

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 988
   RE: || pricakujemo v letu 2021
24.8.2021 9:00:46   
Nizile
Ojla punce!

Tiste, ki ste imele histeroskopijo brez narkoze, me zanima kako to poteka in če ful boli in koliko časa je potrebno čakati, da lahko začneš delati na ponovni zanositvi. V petek sem napreč imela prvi pregled po splavu in je ginekologinja ugotovila, da je še 14 mm ostanka nosečnosti v maternici. Zaenkrat mi je sicer prepisala ene tabletke za drugi del ciklusa z upanjem, da se bo potem samo sčistilo. A me obenem opozorila, da mi bodo v primeru, če do tega ne pride, ta košček odstranili s histeroskopijo brez splošne narkoze. Tako, da bi bile kakršne koli izkušnje v zvezi s tem dobrodošleuser posted image .

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 989
   RE: || pricakujemo v letu 2021
24.8.2021 14:32:39   
Sneezka


IZVIRNO SPOROČILO: Nizile

Ojla punce!

Tiste, ki ste imele histeroskopijo brez narkoze, me zanima kako to poteka in če ful boli in koliko časa je potrebno čakati, da lahko začneš delati na ponovni zanositvi. V petek sem napreč imela prvi pregled po splavu in je ginekologinja ugotovila, da je še 14 mm ostanka nosečnosti v maternici. Zaenkrat mi je sicer prepisala ene tabletke za drugi del ciklusa z upanjem, da se bo potem samo sčistilo. A me obenem opozorila, da mi bodo v primeru, če do tega ne pride, ta košček odstranili s histeroskopijo brez splošne narkoze. Tako, da bi bile kakršne koli izkušnje v zvezi s tem dobrodošleuser posted image .


Jaz sem jo imela. Prej sem vzela 1 analgin. Če nebi bi mi tam dala protibolečinsko. Mene ni bolelo čist nič. Mam sicer visok prag bolečine ampak vseeno ni bilo nič boleče. Bi mi bilo škoda narkoze za ta poseg ker res ni bilo potrebe. Edino kar sem čutila oz je malo neprijetno je pritisk ampak nič hudega. Ni mi pa bilo potrebno nič čakati bi lahko zanosila takoj. 

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 990
   RE: || pricakujemo v letu 2021
24.8.2021 21:19:58   
mala_miška


IZVIRNO SPOROČILO: Nizile

Ojla punce!

Tiste, ki ste imele histeroskopijo brez narkoze, me zanima kako to poteka in če ful boli in koliko časa je potrebno čakati, da lahko začneš delati na ponovni zanositvi. V petek sem napreč imela prvi pregled po splavu in je ginekologinja ugotovila, da je še 14 mm ostanka nosečnosti v maternici. Zaenkrat mi je sicer prepisala ene tabletke za drugi del ciklusa z upanjem, da se bo potem samo sčistilo. A me obenem opozorila, da mi bodo v primeru, če do tega ne pride, ta košček odstranili s histeroskopijo brez splošne narkoze. Tako, da bi bile kakršne koli izkušnje v zvezi s tem dobrodošleuser posted image .



Moja sestrična je imela in rekla, da precej boli. Ni pa vzela nič proti bolečinam. Prijateljica je tudi bila, vendar so njej poleg tega še prepihovali jajcevode in je rekla, da je bilo kljub protibolečinskim tabletam neznosno. 

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 991
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.8.2021 5:04:14   
heling
Osmanthus fragrans tea is a kind of precious flower tea made from exquisite tea billet an
https://www.thepopularsmart.com

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 992
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.8.2021 13:00:55   
senorita
Punce kako ste kaj? Ta mesec je zame spet precej naporen, ker me ves čas sprašujejo/namigujejo glede otrok. Sem pa ravno nekje v času O, tako da počasi odštevam dneve. Res upam, da tokrat uspe, ker je želja vedno večja..


(odgovor članu heling)
Neposredna povezava do sporočila: 993
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.8.2021 16:56:27   
fracek
@mala miska, iskrene cestitke, naj vama gre s pikico vse tekoce. Drzim pesti se naprej 🥰


Jaz se vam bom spet malo pridruzila, saj pred 2 dnevoma na UZ ni bilo utripa pri najinem plodku in sem danes morala na splav. Zalost je seveda velika, ampak ni druge, da se cim prej sestavim in borim dalje. Srecno vam vsem 🤗💪💪

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 994
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.8.2021 18:02:36   
mala_miška


IZVIRNO SPOROČILO: fracek

@mala miska, iskrene cestitke, naj vama gre s pikico vse tekoce. Drzim pesti se naprej 🥰 



Hvala ❤️

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 995
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.8.2021 18:04:09   
mala_miška


IZVIRNO SPOROČILO: fracek

Jaz se vam bom spet malo pridruzila, saj pred 2 dnevoma na UZ ni bilo utripa pri najinem plodku in sem danes morala na splav. Zalost je seveda velika, ampak ni druge, da se cim prej sestavim in borim dalje. Srecno vam vsem 🤗💪💪



Ojoj 😪😪 Bodita močna! Želim vama, da vama kmalu zopet uspe in da bo takrat vse ok 🤗

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 996
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.8.2021 22:44:43   
Zarjica1
Fracek žal mi je😦  Drži se ♥️


Jaz imam še kak teden do M. Bomo videli,če bo kaj. Če ne pač ne. Zadnje čase imam taka razpoloženjska nihanja povezana s tem..  meh..  
Je katera jedla maca kapsule ali kako drugo obliko mace? Jaz sem si jih kupila in jih zdaj jemljem. Škodit verjetno ne more,naj bi bilo naravno in vse... 

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 997
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.8.2021 22:49:45   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: fracek

@mala miska, iskrene cestitke, naj vama gre s pikico vse tekoce. Drzim pesti se naprej 🥰


Jaz se vam bom spet malo pridruzila, saj pred 2 dnevoma na UZ ni bilo utripa pri najinem plodku in sem danes morala na splav. Zalost je seveda velika, ampak ni druge, da se cim prej sestavim in borim dalje. Srecno vam vsem 🤗💪💪



Fracek zelo mi je zal. 😞 Res sem bila vesela zate in bila si moja luc na koncu tunela, ker vem da si tudi imela trnovo pot. Daj casu cas, potem pa gremo skupaj v nove boje. Verjamem v nas. ❤

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 998
   RE: || pricakujemo v letu 2021
28.8.2021 7:51:52   
Nizile
Fraček, zelo mi je žal zate. Sočustvujem s tabo, ker sem pred mesecem dni doživela enako😭. Tega je zadnje čase toliko, da me je kar groza. Drži se, bodi močna in pogumno naprej💖


(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 999
   RE: || pricakujemo v letu 2021
29.8.2021 18:41:04   
maca51
Fracek zelo mi je žal, da se je moralo zgoditi to ravno tebi. Tega res ne privoščim nobeni. Drži se. ❤️

Jaz sem en teden po O, moja M naj bi prišla 4.9.  Bomo videli, če sva bila ta mesec dosti pridna. 😊

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 1000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?