|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
29.8.2021 20:40:45   
Zarjica1
Maca jaz imam tudi enkrat takrat "napovedano" tako,da bova skupaj čakali.Upajmo na najboljše 💪


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 1001
   RE: || pricakujemo v letu 2021
29.8.2021 21:02:19   
JackieO
Tud moja M naj bi prisla 3.9. Bo pa prisla, z mojim ta mesec nisva bila najbolj "pridna", tako da niti ne razmisljam o tem da ne bi prisla. Tako da drzim pesti za vas ostale! 😉


(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1002
   RE: || pricakujemo v letu 2021
30.8.2021 19:37:37   
beba92
Moja M naj bi prisla okoli 10.9, bila sva zeloooo pridna 😅😅 sam itak to ne pomeni vecje moznosti za zanositev, tako da pricakujem M


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1003
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.9.2021 13:43:42   
maca51
No moja M bo tudi sigurno prišla. Že včeraj sem bila čisto na tleh, jokala sem kot dež . Pa sploh se še ni vlilo, niti nimam nobenega izcedka. 😭😭 Moj je bil ta mesec tako optimističen, da sem se kar malo nalezla od njega in tudi jaz imela visoka pričakovanja. 


Aja kako vem, da bo prišla? Zadnje čase res dobro opazujem svojo sluz. In par dni pred M nastopijo “suhi dnevi”, ko nimam nič izcedka. No včeraj so se začeli ti suhi dnevi, jaz pa čisto na tleh. 😢 neko malo upanje, da M ne bo je sicer še, ampak bolje, da se prej pripravim na razočaranje. 



(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 1004
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.9.2021 15:03:37   
beba92
Jaz tudi vem po tem, da sem cisto suha in pa brez volje... Me ze takrat zagrabi zalost 🙄


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 1005
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.9.2021 17:53:31   
Zarjica1
Zoprno je tole pričakovanje ja,ko se trudiš, da ne bi razmišljal o tem in si govoriš da ne bo konec sveta,če ne rata.. te razumem maca. Mogoče pa rata 😊 veliko mi jih je pravilo,da niso imele nič drugačnih simptomov kot pred M. Tako da glavo gor,dokler je ni je še upanje 💪😊


Jaz tudi še vedno upam,da ne pride. Pa tudi upam,da če slučajno pride, ne bom preveč razočarana.. pridna sva bila tiste dni..če sva bila dovolj,bomo pa še videli. 


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 1006
   RE: || pricakujemo v letu 2021
3.9.2021 18:58:57   
Anonimen
Maca kako si? 


(odgovor članu maca51)
  Neposredna povezava do sporočila: 1007
   RE: || pricakujemo v letu 2021
4.9.2021 22:02:05   
senorita
Punce, je pri kateri kaj novega? Beba92 bova zgleda skupaj odštevali dneve. Meni se ta mesec spet noro vleče. Saj se trudim čim manj mislit na to in čez dan je kar lahko, ker se ves čas kaj dogaja, zvečer pa je težje odmislit.. Pa še potem kdaj dobim občutek, da verjetno spet ni nič. A ima še katera v času, ko se bliža M tak občutek kot da je nekaj v trebuhu? 😂 Meni se to dogaja vsak mesec sproti pa do zdaj še nič ni bilo 😕


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1008
   RE: || pricakujemo v letu 2021
4.9.2021 22:11:21   
Zarjica1
Hej! Jaz jo bom po vsej verjetnosti kmalu dobila. Danes imam vsake toliko rahle krče pa tudi že rjav izcedek se je pojavil danes.. tako,da mislim da bo to to.. žal 🙄


(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1009
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.9.2021 10:16:06   
maca51
Pri meni je trenutno prisoten še rajv izcedek. Pričakujem, da se bo vsak čas vlilo 😢 rahel rjav izceeek se je pri meni začel že v sredo zvečer, zdaj pa je vsak dan bolj temnejši. Oh samo naj se že vlije, da greva lahko končno v nov krog, nov mesec poizkušanja. 

Eno vprašanje: kdaj ve označite prvi dan M? Ko se vlije kri ali ko se pojavi rjav izcedek?

Zarjica kako si ti? JackieO tudi ti naj bi jo dobila v petek, je mogoče ni? Držim pesti za obe. ❤️

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1010
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.9.2021 19:43:22   
Zarjica1
Jaz sem jo dobila tako da gremo spet naprej probavat. Sem pa bila kar žalostna.  pred M imam kar velika čustvena nihanja, mislim da sedaj po SS še bolj,kot sem jih imela.  vsaka malenkost bi me v jok spavila tiste dni... Pol leta je minilo pa mi še vedno pride do živega. In sem potem kak dan kar na tleh. 
Maca jaz imam ponavadi samo en dan rjavega izcedka,si pa štejem za začetek tisti dan,ko se potem vlije kri. 
Jaz zadnje čase veliko poslušam razne podcas_te o tej temi in mi kar nekako pomaga kadar mi je hudo. Še katera spremlja kakšne podcas_te o tem? 





(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 1011
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.9.2021 22:03:03   
JackieO
Maca, brez skrbi da je moja M prisla, kje si pa upa ne pridit. 😁  Trenutno bolj odstevam do posveta v Postojni. A ga nimas ti tudi septembra? 


Zarjica mislim da vse vemo kako ti je. Ce ti kaj pomaga se lahko tolazis s tem, da lahko zanosis, tako da verjamem da ti bo prej al slej spet ratalo. Dosti nas je takih, ki sploh se nismo niti zanosile. Verjamem pa da je hudo zaradi SS. Kmalu bo spet plusek, bos videla. 😉

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1012
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.9.2021 11:25:32   
maca51
Zarjica kje pa poslušaš te podcas_te? Veliko sem že slišala o tem a nikoli nisem še poslušala.

JackieO ja, malo pred mojo O me čaka posvet v Postojni. Upam, da se bodo od takrat naprej stvari začele hitreje odvijati.🤞🏻 Danes sem brala, da naj bi imeli tudi mi, ko pridemo na pregled izpolnjen pogoj  PCT. Sem prav razumela?

Sicer pa se je pri meni tudi včeraj vlilo, najprej hudi krči, potem pa kri. Po laparoskopiji je samo še hujše s temi krči. 😢 Včeraj zvečer sem dobila še glavobol, ki traja še danes. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1013
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.9.2021 17:20:04   
beba92
A se ti ze dogaja kaj? Men se ze tista znacilna custvena nihanja ... Sploh pa nisem optimistka za ta mesec 🙄 okoli mene pa same nosecke 😭


(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1014
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.9.2021 17:32:32   
senorita
Okrog mene so tudi same nosečke.. letos jih je res veliko 🙄 no pa saj bomo me tudi kmalu na njihovem mestu 🤞🏻 Pri meni zaenkrat ni še nič novega. Glede na izcedek, ki sem ga opazila ta mesec, bi rekla da sem imela kar zgodaj O, tako da če se ne motim, bi morala M priti kmalu (upam seveda, da je ne bo). Se bom počasi začela spraševat, če kaj narobe delava 🤭


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 1015
   RE: || pricakujemo v letu 2021
7.9.2021 7:41:46   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: maca51

Pri meni je trenutno prisoten še rajv izcedek. Pričakujem, da se bo vsak čas vlilo 😢 rahel rjav izceeek se je pri meni začel že v sredo zvečer, zdaj pa je vsak dan bolj temnejši. Oh samo naj se že vlije, da greva lahko končno v nov krog, nov mesec poizkušanja. 

Eno vprašanje: kdaj ve označite prvi dan M? Ko se vlije kri ali ko se pojavi rjav izcedek?

Zarjica kako si ti? JackieO tudi ti naj bi jo dobila v petek, je mogoče ni? Držim pesti za obe. ❤️



Daj mi javi kako bo na posvetu. Js imam pomoje kaksen teden za tabo. Kar se tice PCT, vsak pravi drugace. Js mislim da zavrniti te ne morejo/smejo oz. bodo javili, ce rabimo test. 🤷‍♀️ 

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 1016
   RE: || pricakujemo v letu 2021
7.9.2021 20:58:22   
senorita
Ah ja, sem imela kar prav, da počasi prihaja M.. malo rjavega izcedka že imam in pa čutim pritisk v trebuhu, tako da najbrž se bo do jutri ulilo 🥺

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1017
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.9.2021 9:06:05   
rosemarie
Hej punce,

jaz sem malo čez polovico cikla. Sem pa na dopustu in itak nimam časa štet in planirat, tako da tudi nič ne pričakujem ta mesec. 😁 Držim pesti, da katera izmed vas ugleda plusek!

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1018
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.9.2021 12:09:38   
maca51
JackieO seveda bom poročala, kako je bilo. 😊 Glede pogoja PCT itak še sami ne vedo ali ja ali ne. Bomo videli. Upam da mi bodo vsaj pravočasno sporočili. 🤷🏼‍♀️

Rosemarie držim pesti, da pridete trije nazaj iz dosputa. 🥰

Je mogoče katera na fb v skupini za neplodnost? Rada bi se pridružila pa me skrbi, da bi bila notri kakšna poznana oseba. Potem se zna zgoditi, da se hitro ravze okoli. Midva pa ne govoriva o tem z nobenim, včasih se še celo zlaževa. 😢

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 1019
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.9.2021 11:48:02   
senorita
Kako pa ve odgovarjate na vprašanja kdaj bo otrok? Jaz sem jih res že sita in ne razumem, zakaj se ljudje tako radi vtikajo v to. In ne, ni dovolj, da se vpraša enkrat 🙄

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 1020
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.9.2021 12:05:52   
beba92
Jaz samo recem, ko bo cas 🙄 me pa razzalosti ko me kdo to vorasa, saj neve da imava tezave 😭😭😭


(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1021
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.9.2021 15:10:49   
Sneezka
Tudi moja M je prišla. Jaz ponavadi odgovorim da enkrat bo. In spremenim temo. Me pa psihično to obremenjuje zelo. Ponavadi se izogibam druženjam samo da me ne sprašujejo.


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 1022
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.9.2021 19:43:04   
senorita
Ja enako, tudi mene ta vprašanja zelo obremenjujejo. Vsem se pa tudi ne moreš izognit, ker tudi kakšne sodelavke zelo rade to vprašajo 🙄 ne vem, meni še na misel ne pride, da bi kaj takega koga vprašala. Tudi če bi sama takoj zanosila, ne bi drugih spraševala.

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 1023
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.9.2021 21:16:44   
rosemarie
Naju (razen moževih staršev) nihče ne nadleguje s takimi vprašanji, so kar uvidevni. :) 

Zdaj, ko je konec dopusta, sem se malo uzrla na menstrualni koledarcek - naj bi prišla čez cca. 6 dni. 

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1024
   RE: || pricakujemo v letu 2021
11.9.2021 14:26:06   
beba92
Pa je spet prisla rdecka tecka 😭😠🤮.... 


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 1025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?