RE: Oktoberke 2021 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> RE: Oktoberke 2021 (30.3.2021 21:57:44)

Oj  tud jaz se pridružujem vašemu klubu ;-), rok so mi določili 22.10. Mam pa tud jaz nuhalno drug teden, pravijo brez skrbi, delajo normalno. Komaj čakam.





Primorka4 -> RE: Oktoberke 2021 (30.3.2021 22:00:55)

Oj tud jaz bi se pridružila fb skupini





chatarinchy -> RE: Oktoberke 2021 (31.3.2021 6:46:02)

Punce, ki ste mi poslale maila za v fb skupino - mene neki heca in sploh nemorm odpret mailov :( dejte me poiskat na fb (kim kolar, slika je ob soncnem zahodu z srckom z rokami proti soncu) pa me dodajte in mi napisite zs, da vas dam not.

Naceloma ne sprejemamo vec, ampak ker vem da ste nekatere cakale nuhalno in ste dalj casa z nami, bom naredila izjemo :) gre se nam namrec da je skupina cimbolj intimna :)




Anonimna294 -> RE: Oktoberke 2021 (31.3.2021 12:18:16)



IZVIRNO SPOROČILO: chatarinchy

Punce, ki ste mi poslale maila za v fb skupino - mene neki heca in sploh nemorm odpret mailov :( dejte me poiskat na fb (kim kolar, slika je ob soncnem zahodu z srckom z rokami proti soncu) pa me dodajte in mi napisite zs, da vas dam not.

Naceloma ne sprejemamo vec, ampak ker vem da ste nekatere cakale nuhalno in ste dalj casa z nami, bom naredila izjemo :) gre se nam namrec da je skupina cimbolj intimna :)



Lahko pa se naredi tudi še ena skupina. Nekatere imajo rok konec oktobra, torej so posledicno tudi za samo nosecnost izvedele kasneje in se iz taksnih in drugacnih razlogov niso zelele prej prikljuciti skupini, glede na to da vse dobro vemo, da lahko še prehitro gre kaj narobe in je potem toliko težje vse skupaj, ko se ze povezes in delis izkusnje in obcutke. Jaz npr ravno zaradi tega strahu, da bi se mi splav ponovil, nisem zelela prej v skupino, ker je prvic bilo dovolj tezko se potem tudi posloviti, pa kljub temu da imam rok v zacetku oktobra. Tako da lahko se naredi nova skupina, ce ne zelite da nas je nekoliko vec. Bom pa vesela sprejema, ce me boste sprejele 😊




chatarinchy -> RE: Oktoberke 2021 (31.3.2021 14:03:33)

Cisto popolnoma vse razumem (sama sem dala crz 6 ssjev in kasneje se 6 postopkov umetnih oploditev neuspesnih, sedaj ratalo naravno in vem kaj je to strah predobro...), in ne skrbite, vas bomo tukaj se vse sprejele ;) samo rea dajte se mi na fb javit, ker mi mailov tle sploh ne odpre (sem preko tel gor, mogocd je na rac. Drugace) 




chatarinchy -> RE: Oktoberke 2021 (31.3.2021 14:04:45)


Joj pa oprostite pravopisnim napakam 🙈
IZVIRNO SPOROČILO: chatarinchy

Cisto popolnoma vse razumem (sama sem dala crz 6 ssjev in kasneje se 6 postopkov umetnih oploditev neuspesnih, sedaj ratalo naravno in vem kaj je to strah predobro...), in ne skrbite, vas bomo tukaj se vse sprejele ;) samo rea dajte se mi na fb javit, ker mi mailov tle sploh ne odpre (sem preko tel gor, mogocd je na rac. Drugace) 






Anonimna294 -> RE: Oktoberke 2021 (31.3.2021 17:50:22)



IZVIRNO SPOROČILO: chatarinchy

Cisto popolnoma vse razumem (sama sem dala crz 6 ssjev in kasneje se 6 postopkov umetnih oploditev neuspesnih, sedaj ratalo naravno in vem kaj je to strah predobro...), in ne skrbite, vas bomo tukaj se vse sprejele ;) samo rea dajte se mi na fb javit, ker mi mailov tle sploh ne odpre (sem preko tel gor, mogocd je na rac. Drugace) 



Super, posljem sporocilo na fb. Hvala 😊




PikecPo -> RE: Oktoberke 2021 (1.4.2021 20:39:16)

Pozdravljene,


Tudi jaz bi se vam pridružila. Nekje v sredini oktobra naj bi postala drugič mamica. Doma že imam navihano štiri letnico. 
Sem prebrala vse za nazaj :) 
Tudi sama sem imela kar nekaj težav s slabostjo, še vedno pa me ob večerih daje utrujenost, glavoboli. 
V začetku nosečnosti sem imela tudi nekaj težav z izcedki, zato jem še dabstron. 
Nuhalno pa imam 12.4, že komaj čakam. 
Me na fb še sprejmete medse? 
Pozdravcki vsem 🤗




chatarinchy -> RE: Oktoberke 2021 (2.4.2021 13:04:45)


Pisi m na fb - kim kolar... pa dodam ;)
IZVIRNO SPOROČILO: PikecPo

Pozdravljene,


Tudi jaz bi se vam pridružila. Nekje v sredini oktobra naj bi postala drugič mamica. Doma že imam navihano štiri letnico. 
Sem prebrala vse za nazaj :) 
Tudi sama sem imela kar nekaj težav s slabostjo, še vedno pa me ob večerih daje utrujenost, glavoboli. 
V začetku nosečnosti sem imela tudi nekaj težav z izcedki, zato jem še dabstron. 
Nuhalno pa imam 12.4, že komaj čakam. 
Me na fb še sprejmete medse? 
Pozdravcki vsem 🤗






Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]