Težave z zanositvijo in cepljenje (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Težave z zanositvijo



Sporočilo


Vrtnica8 -> Težave z zanositvijo in cepljenje (14.7.2021 19:36:07)

Pozdravljene punce🙂
Mene pa zanima, tiste, ki imate težave z zanositvijo ali ste cepljene za Covid??🤔🤔




maca51 -> RE: Težave z zanositvijo in cepljenje (14.7.2021 20:19:48)

Zdravo,
jaz oz. midva se nisva cepila. 🙂 Nisem spraševala niti svoje G, niti osebne zdravnice, ker sploh ne razmišljam v tej smeri, da bi se cepila. Ko bova zaključila z načrtovanjem/širjenjem najine družine bom pa razmišljala v tej smeri. 🤷🏻‍♀️




Vrtnica8 -> RE: Težave z zanositvijo in cepljenje (14.7.2021 21:11:07)

Maca51 tudi jaz nisem spraševala, ker njihov odgovor tako ali tako poznam🤦‍♀️in tudi jaz sem enakega mišljenja kot ti😊🙂upam, da nam kmalu rata tisti plusek, ki si ga tako želimo😊🤗






mojcy1 -> RE: Težave z zanositvijo in cepljenje (30.7.2021 6:57:25)

Meni je ginekologinja rekla, da se po porodu lahko cepim (ne takoj)... Zagotovo pa to ni nekaj, kar se pocne v casu nacrtovanja nosečnosti in v casu nosecnosti je njeno mnenje (pa je nacelno zelo za cepljenje v splosni populaciji).. 





maca51 -> RE: Težave z zanositvijo in cepljenje (30.7.2021 12:09:12)

Vrtnica8 hvala za lepe želje.🤗 Tudi tebi želim, da se ti čimprej izpolni ta želja. ❤️




Tasykaa RR -> RE: Težave z zanositvijo in cepljenje (6.8.2021 21:41:53)

Jaz se nebi cepila, niti po nosečnosti 😔 je še vseeno premalo preverjeno cepivo 😔 da bi se lahko videle posledice sploh če so še v planu otroci 🥰 





Vrtnica8 -> RE: Težave z zanositvijo in cepljenje (19.9.2021 12:35:17)

Maca51 meni se želja že izpolnila😊❤ upam, da se tudi tebi, držim pesti🍀🐞🤗





maca51 -> RE: Težave z zanositvijo in cepljenje (21.9.2021 9:04:03)

Vrtnica8 čestitke😊❤️ 
Nama se želja še ni izpolnila. 😢




Vrtnica8 -> RE: Težave z zanositvijo in cepljenje (26.9.2021 20:08:04)

Hvala maca51😊 verjemi, ko najmanj pričakuješ bo tudi tebi uspelo, samo obupat ne smeš 🤗😊držim pesti👊🍀🐞





sončektvoj -> RE: Težave z zanositvijo in cepljenje (30.11.2021 13:10:08)

Jaz pa sem se že cepila 2x s cepivom Astrazeneca. Zadnji odmerek junija. Sem pa prejšnji teden zvedela da sem noseča [sm=duda.gif] (naravno) po daljši neplodnosti. Tak da če kdo mene vpraša, škodi pred nosečnostjo ne. Sem pa nameravala na 3. poživitveni odmerek pa ga bom pomoje spustila.

Glede na to da imajo nosečnice zmanjšan imunski odziv, bi se jaz pred zanositvijo ziher cepila, če se ne bi cepila že zaradi straha pred korono.




Stran: [1]