|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJ 2022
12.11.2021 16:07:30   
Čebelca Špela

Joj ja malenkost je bolje🙈 je pa tut tak tezek vreme in ni cudno tisti ki smo obcutljivi, da nas glava boli upajmo da bo kmalu minilo...
IZVIRNO SPOROČILO: Frkla

Sisi, žal mi je :( Upam, da bo kmalu to obdobje mimo in naslednjič vse ok! Držita se 🍀Čebelca, kako je z glavoboli? Kaj boljše? 



(odgovor članu Frkla)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: MAJ 2022
17.11.2021 8:13:58   
ROXY_
Živijo punce,
sedaj se pa lahko še sama pofočkam med vas 😊.23.5. pričakujemo četrto dete, tokrat fantka 💙💙💙.Opravila sem vse preglede, nuhalno, DHT in Nifty, vsi rezultati so ok, tako da lahko končno malo bolj mirno uživam v nosečnosti. Od nosečniških znakov se slabost počasi umirja, samo še malo energije, da se mi povrne, nekaj jo jo pobral tudi pred kratkim preboleli Covid 🥴🥴. Nič prijetno ni bilo. Upam, da ste ostale zdrave in ok. Čuvajte se ❤️❤️

(odgovor članu Čebelca Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: MAJ 2022
17.11.2021 8:15:33   
Čebelca Špela

Dobrodosla🤗 in super da je vse ok...mislim da ze vse nestrpno pricakujemo maj🤗🐞
IZVIRNO SPOROČILO: ROXY_

Živijo punce,
sedaj se pa lahko še sama pofočkam med vas 😊.23.5. pričakujemo četrto dete, tokrat fantka 💙💙💙.Opravila sem vse preglede, nuhalno, DHT in Nifty, vsi rezultati so ok, tako da lahko končno malo bolj mirno uživam v nosečnosti. Od nosečniških znakov se slabost počasi umirja, samo še malo energije, da se mi povrne, nekaj jo jo pobral tudi pred kratkim preboleli Covid 🥴🥴. Nič prijetno ni bilo. Upam, da ste ostale zdrave in ok. Čuvajte se ❤️❤️




(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: MAJ 2022
19.11.2021 14:52:01   
Anonimen
Hojlaa a katera ze čuti mehurčke v trebuščku?? Jaz sem danes 14t 5dni in se mi zdi da sem danes začutila male mehurčke v trebuhu 🥰 sem pa noseče v tretje. Pri prvi nosečnosti sem prvič zacutula v 16t pri drugi pa v 15tednu... 😊💙💙

(odgovor članu Čebelca Špela)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: MAJ 2022
19.11.2021 14:55:59   
Čebelca Špela

Jaz sem danes 15t 6dni in ze dobr teden cutim mehurcke utripke☺🙏🙏🙏
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hojlaa a katera ze čuti mehurčke v trebuščku?? Jaz sem danes 14t 5dni in se mi zdi da sem danes začutila male mehurčke v trebuhu 🥰 sem pa noseče v tretje. Pri prvi nosečnosti sem prvič zacutula v 16t pri drugi pa v 15tednu... 😊💙💙



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: MAJ 2022
20.11.2021 13:11:28   
Hope90
O, kako lepo. 💛 Čestitke obema. ☺️ Jaz sem še daleč do tam, prvi otrok in šele 14 teden, ni še nič... A imate kaj več energije sedaj v 4. mesecu? Pri meni je kot noč in dan v primerjavi s prej, lažje mi je v službi, manj spim popoldne, čeprav še vedno malo počivam ali grem pa prej spat. Lahko pa naredim kosilo, pospravim in grem na pilates vse v enem popoldnevu. 🙌😅 

(odgovor članu Čebelca Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: MAJ 2022
20.11.2021 13:17:48   
Čebelca Špela

Pri prvem je drugace ja, pri prvem sem jaz zacutila pri 18-19t🤗.Jaz sem se kar utrujena res odvisno kaksen je vreme🙈🤷‍♀️... lepo se imej!
IZVIRNO SPOROČILO: Hope90

O, kako lepo. 💛 Čestitke obema. ☺️ Jaz sem še daleč do tam, prvi otrok in šele 14 teden, ni še nič... A imate kaj več energije sedaj v 4. mesecu? Pri meni je kot noč in dan v primerjavi s prej, lažje mi je v službi, manj spim popoldne, čeprav še vedno malo počivam ali grem pa prej spat. Lahko pa naredim kosilo, pospravim in grem na pilates vse v enem popoldnevu. 🙌😅 



(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: MAJ 2022
28.11.2021 7:37:57   
Frkla
Ojla, punce :) Tudi pri meni so mehurčki že dva tedna prisotni, sicer tu pa tam kakšen, od predvčerajšnjim pa že kr malo bolj pogosto. Sem pa danes 16/6t, prvi otrok. Sem pa imela že tretji pregled, vse ok. Je pa naš na nuhalni nakazan fantič zrastel v punco ;) Kar se slabosti in apetita tiče sem pa tudi js precej boljše, edino zvečer je še problem. Pa mogla bi se spravit kaj telovadit, pa sem tak lena, da kr ne pridem do tega :/ Nekdo bi me mogu malo brcnit, zgleda. Upam, da ste ve kaj bolj pridne. ;) 

(odgovor članu Čebelca Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: MAJ 2022
28.11.2021 22:28:44   
Hope90
Hej, Frkla. A veš da tudi jaz čutim mehurčke, ampak ko sem res pri miru in ne vsakič. Sem pa 15t 2d. Še malo, še malo, pa bodo redni. 😊 Lep pozdrav deklici. 😉🧡 Mene pa čaka tretji pregled v četrtek. A si tudi tokrat imela UZ pregled? 

(odgovor članu Frkla)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: MAJ 2022
30.11.2021 10:46:19   
lotty23
Evo, se ti javljam po cerklaži. Meni jo je delal Kavšek. v APN me pa vodi Steblovnik. Kako imaš sedaj za naprej navodila?

(odgovor članu Čebelca Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: MAJ 2022
30.11.2021 11:29:09   
Frkla
Hope90, ja, pritisk, teža in ultrazvok. Od petka zvečer se pa že tak premika, da se čuti tudi zunanje. In vidi 🙃Poročaj v četrtek! Držim pesti, da je vse tak kot mora bit ;) 🍀

(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: MAJ 2022
30.11.2021 12:38:21   
Hope90


IZVIRNO SPOROČILO: Frkla

Hope90, ja, pritisk, teža in ultrazvok. Od petka zvečer se pa že tak premika, da se čuti tudi zunanje. In vidi 🙃Poročaj v četrtek! Držim pesti, da je vse tak kot mora bit ;) 🍀




O, ful dobro. 🙌🤗 🧡Upam, da tudi meni naredi UZ, glede na to, da ti pri tem pregledu običajno ne pripada. Mislim, da bom malce pojamrala, saj me na desni strani pod rebri  in spodaj v dimljah zadnje dni kar neprijetno špika. Mogoče ga naredi... 😉🤞 Se javim.

(odgovor članu Frkla)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: MAJ 2022
3.12.2021 18:33:04   
Čebelca Špela

Heej lotty23...Sedaj se je gin odlocil ker se mi po malo krajsa matericni vrat, da mi bo naredil cerklazo. Mi lahko malo vec poves kako ti je bilo ko si zbudila, si krvavela?...Hvala ti za vse informacije🐞🐞🐞🙏🙏🙏🙏
IZVIRNO SPOROČILO: lotty23

Evo, se ti javljam po cerklaži. Meni jo je delal Kavšek. v APN me pa vodi Steblovnik. Kako imaš sedaj za naprej navodila?



(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: MAJ 2022
3.12.2021 19:59:41   
Hope90


IZVIRNO SPOROČILO: Frkla

Hope90, ja, pritisk, teža in ultrazvok. Od petka zvečer se pa že tak premika, da se čuti tudi zunanje. In vidi 🙃Poročaj v četrtek! Držim pesti, da je vse tak kot mora bit ;) 🍀



Evo, pregled včeraj b.p., slišala utrip 🧡☺️, dobila zagotovilo, da bolečine niso nič čudnega, a naj samo javim, če slučajno rabim kakšen dan bolniške. UZ pa mi ni delala... Imam pa 15.12. še pregled v Ljubljani. Zaradi prebolele globoke venske tromboze bom vodena še v ambulanti za patološko nosečnost.. A ima katera izkušnje s tem slučajno? 

(odgovor članu Frkla)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: MAJ 2022
3.12.2021 20:02:35   
Čebelca Špela

Nimam izkusnje s tem hodim pa v ambulanto za patolosko nosecnost in so res vredu, jaz ti osebno priporocam ginikologa Lucovnik Miha, ce bos lahko izbirala zdravnika.🙏🐞
IZVIRNO SPOROČILO: Hope90



IZVIRNO SPOROČILO: Frkla

Hope90, ja, pritisk, teža in ultrazvok. Od petka zvečer se pa že tak premika, da se čuti tudi zunanje. In vidi 🙃Poročaj v četrtek! Držim pesti, da je vse tak kot mora bit ;) 🍀



Evo, pregled včeraj b.p., slišala utrip 🧡☺️, dobila zagotovilo, da bolečine niso nič čudnega, a naj samo javim, če slučajno rabim kakšen dan bolniške. UZ pa mi ni delala... Imam pa 15.12. še pregled v Ljubljani. Zaradi prebolele globoke venske tromboze bom vodena še v ambulanti za patološko nosečnost.. A ima katera izkušnje s tem slučajno? 



(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: MAJ 2022
4.12.2021 13:12:08   
Hope90
Hvala, Špela. 🤗 
IZVIRNO SPOROČILO: Čebelca Špela


Nimam izkusnje s tem hodim pa v ambulanto za patolosko nosecnost in so res vredu, jaz ti osebno priporocam ginikologa Lucovnik Miha, ce bos lahko izbirala zdravnika.🙏🐞
IZVIRNO SPOROČILO: Hope90



IZVIRNO SPOROČILO: Frkla

Hope90, ja, pritisk, teža in ultrazvok. Od petka zvečer se pa že tak premika, da se čuti tudi zunanje. In vidi 🙃Poročaj v četrtek! Držim pesti, da je vse tak kot mora bit ;) 🍀



Evo, pregled včeraj b.p., slišala utrip 🧡☺️, dobila zagotovilo, da bolečine niso nič čudnega, a naj samo javim, če slučajno rabim kakšen dan bolniške. UZ pa mi ni delala... Imam pa 15.12. še pregled v Ljubljani. Zaradi prebolele globoke venske tromboze bom vodena še v ambulanti za patološko nosečnost.. A ima katera izkušnje s tem slučajno? 






(odgovor članu Čebelca Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: MAJ 2022
4.12.2021 13:44:18   
Čebelca Špela

Malenkost :)...
IZVIRNO SPOROČILO: Hope90

Hvala, Špela. 🤗 
IZVIRNO SPOROČILO: Čebelca Špela


Nimam izkusnje s tem hodim pa v ambulanto za patolosko nosecnost in so res vredu, jaz ti osebno priporocam ginikologa Lucovnik Miha, ce bos lahko izbirala zdravnika.🙏🐞
IZVIRNO SPOROČILO: Hope90



IZVIRNO SPOROČILO: Frkla

Hope90, ja, pritisk, teža in ultrazvok. Od petka zvečer se pa že tak premika, da se čuti tudi zunanje. In vidi 🙃Poročaj v četrtek! Držim pesti, da je vse tak kot mora bit ;) 🍀



Evo, pregled včeraj b.p., slišala utrip 🧡☺️, dobila zagotovilo, da bolečine niso nič čudnega, a naj samo javim, če slučajno rabim kakšen dan bolniške. UZ pa mi ni delala... Imam pa 15.12. še pregled v Ljubljani. Zaradi prebolele globoke venske tromboze bom vodena še v ambulanti za patološko nosečnost.. A ima katera izkušnje s tem slučajno? 









(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: MAJ 2022
4.12.2021 16:42:36   
Hope90
Špela, a so ti slučajno rekli, da boš morala roditi v Ljubljani, zato ker si vodena v tej ambulantni? Moja ginekologinja mi tega ne zna povedat... 😅 Drugače nisem iz Ljubljane, bližje mi je druga porodnišnica..

(odgovor članu Čebelca Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: MAJ 2022
4.12.2021 16:44:35   
Čebelca Špela

Ne seveda ne rodis kjer zelis nima veze ce si vezana v APN. :)
IZVIRNO SPOROČILO: Hope90

Špela, a so ti slučajno rekli, da boš morala roditi v Ljubljani, zato ker si vodena v tej ambulantni? Moja ginekologinja mi tega ne zna povedat... 😅 Drugače nisem iz Ljubljane, bližje mi je druga porodnišnica..



(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: MAJ 2022
4.12.2021 18:14:11   
Hope90

Odlična informacija 🙂👍
IZVIRNO SPOROČILO: Čebelca Špela


Ne seveda ne rodis kjer zelis nima veze ce si vezana v APN. :)
IZVIRNO SPOROČILO: Hope90

Špela, a so ti slučajno rekli, da boš morala roditi v Ljubljani, zato ker si vodena v tej ambulantni? Moja ginekologinja mi tega ne zna povedat... 😅 Drugače nisem iz Ljubljane, bližje mi je druga porodnišnica..






(odgovor članu Čebelca Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: MAJ 2022
4.12.2021 18:16:24   
Čebelca Špela

:) kdaj imas naslednjic pregled v APN morda se oa srecamo😁
IZVIRNO SPOROČILO: Hope90


Odlična informacija 🙂👍
IZVIRNO SPOROČILO: Čebelca Špela


Ne seveda ne rodis kjer zelis nima veze ce si vezana v APN. :)
IZVIRNO SPOROČILO: Hope90

Špela, a so ti slučajno rekli, da boš morala roditi v Ljubljani, zato ker si vodena v tej ambulantni? Moja ginekologinja mi tega ne zna povedat... 😅 Drugače nisem iz Ljubljane, bližje mi je druga porodnišnica..









(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: MAJ 2022
5.12.2021 9:55:29   
Hope90
15.12. ob 12ih. 🙂 

IZVIRNO SPOROČILO: Čebelca Špela


:) kdaj imas naslednjic pregled v APN morda se oa srecamo😁
IZVIRNO SPOROČILO: Hope90


Odlična informacija 🙂👍



(odgovor članu Čebelca Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: MAJ 2022
5.12.2021 9:57:01   
Čebelca Špela

Jaz imam sedaj v sredo 8.12. No mogoce se pa enkrat ujameve🤗😊.
IZVIRNO SPOROČILO: Hope90

15.12. ob 12ih. 🙂 

IZVIRNO SPOROČILO: Čebelca Špela


:) kdaj imas naslednjic pregled v APN morda se oa srecamo😁
IZVIRNO SPOROČILO: Hope90


Odlična informacija 🙂👍






(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: MAJ 2022
5.12.2021 10:53:44   
Hope90
Velja, ko bom imela naslednji datum, ti javim.. 😉 Kako pogosto pa imaš preglede? A si vodena samo tu ali tudi pri osebnem ginekologu? Kje boš imela pa morfologijo? Lepo nedeljo. 🤗 

IZVIRNO SPOROČILO: Čebelca Špela


Jaz imam sedaj v sredo 8.12. No mogoce se pa enkrat ujameve🤗😊.



(odgovor članu Čebelca Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: MAJ 2022
5.12.2021 10:55:58   
Čebelca Špela

Jaz imam na 14 dni preglede imam samo v APN ker je tam moj osebni ginikolog in imam kar pri njemu, morfologijo bom imela kar pri njemu. Kdaj pa ponavadi delajo morfologijo? Enako lepo nedeljo tudi tebi🤗😊
IZVIRNO SPOROČILO: Hope90

Velja, ko bom imela naslednji datum, ti javim.. 😉 Kako pogosto pa imaš preglede? A si vodena samo tu ali tudi pri osebnem ginekologu? Kje boš imela pa morfologijo? Lepo nedeljo. 🤗 

IZVIRNO SPOROČILO: Čebelca Špela


Jaz imam sedaj v sredo 8.12. No mogoce se pa enkrat ujameve🤗😊.






(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?