|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJ 2022
12.1.2022 11:02:45   
Čebelca Špela

Ja res smo po vsakem pregledu saj malo bolj mirne, ko nam recejo da je vse vredu😊❤. Tudi jaz sem zaposlena v farmacevtskem podjetju, sem pa ze od zacetka na bolniski in se cerklazo imam narejeno tako da mislim da bom kar do nastopa porodniske na bolniski bolj v pocivanju. Joooj tudi jaz sem za svoje luste narocila par bodijev ampak jih bom.se pospravila s skatlo vred na podstresje sem si rekla, ko bom 30t bomo pa pristimala oblekce oprala zlozila v previjalno in posteljico😊 ze toooook komaj cakam nikamor mi ne gre cas tako se mi vlece🙈🙈.Enako lep preostanek tedna😊
IZVIRNO SPOROČILO: Hope90

Ja, res je fino, ko potrdijo, da je morfologija brez posebnosti. Ampak malo si pa še v dvomih. Pomoje bodo dvomi prisotni ves čas do poroda.. Sem imela v ponedeljek še pregled pri moji ginekologinji, je še enkrat pomerila glavico in popravila rezultate, tako da po tem merjenju baby nič ne zaostaja. 😊 Pa še lepe slikice je naredila. 💕Za vsak pregled si vzamem bolniško, sem pa bila prejšnji teden tudi v petek doma, res močno me je bolel križ.. Zna bit, da ne bom več dolgo za polnih 8 ur, če me bo še tako bolelo.. Vidve? Kje pa delata? Jaz v farmacevtskem podjetju, sedeče delo. Res trpi križ zaradi 8 ur sedenja... Ta teden sem prejela prve paketke bodijev, vzela sem si jih nekaj st. 56, toliko da vem, da jih imam... Ostalo pa sledo počasi. Najkasneje konec marca bo vse naročeno. Mislim, da nismo še nič zamudile 😉Lep teden 🤗



(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: MAJ 2022
13.1.2022 15:46:33   
Frkla
Uh, Špela, potem pa verjamem, da se ti že vleče in da bi čimprej maj :) Sej bo tak al tak kmalu. Hehehe, js delam pa v lekarni ;) Delo v pogonu. Tak da mislim, da ne bo več dolgo šlo. Vedno bolj zmatrana hodim domov. Kje sta naročale bodije? Js še čakam na kak paketek od nečakinje, potem pa grem v akcijo, da dokupim kaj bo manjkalo od cotk. Veliko najbrž ne, ti tamali pa tak hitro vse prerastejo. Upam, da sta dobro. Lep preostanek tedna :) 

(odgovor članu Čebelca Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: MAJ 2022
13.1.2022 17:53:30   
Hope90
Potem smo same farmacevtke tu? 🙂😅 Jaz sem naročila kar pri Tosami56 št., bio bombaž. Pa pri Sivili šiviljstvu dva lepa kompletka za dušo. 😉 Niso ravno ugodne te stvari za micene... Bom pa sledila Lidl letakom, kae nekaj kolegic je tam kupovalo stvari in so zelo zadovoljne s kvaliteto...Mene je danes začelo bolet grlo in uho 😑. Sem naredila hitri test, je negativen, naredim še enega jutri.. Javim osebni zdravnici, pa bom videla kaj bo. Upam, da me da na PCR in če bo negativen (upajmo!! 🤞🍀) potem pogleda grlo, ker me ponavadi lovijo angine... Belih pik še ni, je pa močno vneto grlo. 😐Drugače ostalo pa ok, baby se giba, močnih brc sicer še ni... Ve, ste ok? 

(odgovor članu Frkla)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: MAJ 2022
13.1.2022 19:06:24   
Frkla
Očitno smo se farmacevtke nabrale na kup, ja 😂😂Ojoj, upam da je samo nekaj prehodnega pa da hitro mine. Stiskam pesti. Poročaj. Js se lih nacejam s svežim pomarančnim sokom pa ingver sem not naribala. Ajmo imunski, delaj! Ijuj ja, ti kompletki so pa tak cartkani, cene pa huh! Sem že js tudi ogledovala 😆Pri meni tudi drugače nič posebnega, brce so zaenkrat prav prijetne, nimam nič proti, če čim dlje ostane tako ;) Ker verjetno noga porinjena nekam med pljuča in rebra verjetno ni prav posebej fajn stvar :p

(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: MAJ 2022
15.1.2022 11:54:53   
Hope90
No, PCR negativen.🙌🍀 Danes se počutim že bolje, grlo še malo boli, ampak energije je več in to je važno. ☺️💪Ja, mene že sedaj kdaj to gomazenje in rahle brce presenetijo. Npr na pilatesu v kakšni stabilizacijski drži, ko se moraš skoncentrirat, mali baby pa ima svojo žurko not. 😅

(odgovor članu Frkla)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: MAJ 2022
15.1.2022 12:05:36   
Čebelca Špela

Super da si negativna...caj, limona, med pa bos kmalu bolje😊. Ali so vaju gin., ze poslali na tisti test z glukozo za sladkorno?
Lepo soncno soboto vama zelim😊🤗
IZVIRNO SPOROČILO: Hope90

No, PCR negativen.🙌🍀 Danes se počutim že bolje, grlo še malo boli, ampak energije je več in to je važno. ☺️💪Ja, mene že sedaj kdaj to gomazenje in rahle brce presenetijo. Npr na pilatesu v kakšni stabilizacijski drži, ko se moraš skoncentrirat, mali baby pa ima svojo žurko not. 😅



(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: MAJ 2022
15.1.2022 12:42:10   
Frkla
O Hope, odlično! Samo da gre na bolje. Malo razvajanja pa čajčke, pa bo ;)Ne, za glukozo ni še nihče ničesar omenjal. Naslednji pregled imam šele v 28. tednu, takrat naj bi bil zadnji čas za to? Zdaj pri morfologiji so mi samo urin pogledli, pa še to samo na beljakovine, če sem prav razumela, pa hemoglobin in ponovno test na toxo. 

(odgovor članu Čebelca Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: MAJ 2022
15.1.2022 12:52:11   
Čebelca Špela

Ja jaz sem brala da delajo to do 28tedna bomo vidlei, je pa res da tudi vseh ne posljejo...jaz imam naslednji pregled v 26t in par dni bom takrat moram pa it prej v laboratorij urin, kri in tokso....
IZVIRNO SPOROČILO: Frkla

O Hope, odlično! Samo da gre na bolje. Malo razvajanja pa čajčke, pa bo ;)Ne, za glukozo ni še nihče ničesar omenjal. Naslednji pregled imam šele v 28. tednu, takrat naj bi bil zadnji čas za to? Zdaj pri morfologiji so mi samo urin pogledli, pa še to samo na beljakovine, če sem prav razumela, pa hemoglobin in ponovno test na toxo. 



(odgovor članu Frkla)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: MAJ 2022
15.1.2022 16:00:31   
Hope90
Jaz ga imam na naslednjem pregledu, v 25. tednu, konec januarja. Moram prit tešča ob 7ih v laboratorij, popijem sladkor, mi vzamejo kri in vodo. Vodo na beljakovine, kri pa sladkor, hemoglobin in toksoplazmoza. Potem čez dobro uro imam pa pregled pri ginekologinji.. Kaj več mi niso povedale. Bom vzela s seboj vodo in en sendvič ali kakšen grisin, da potem, ko mi bodo dovolili jest, pojem nekaj slanega. 😉 Vse kolegice, ki so imele, so rekle, da jim je potem pasalo zgolj slano nekaj časa.. Nekaterim je bilo zelo slabo po tem, ene pa so to preživele čisto brez problema.. Eno kolegico z Gorenjske pa ginekolog ni dal na ta pregled.. Očitno ni nujen. 🤷‍♀️

(odgovor članu Čebelca Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: MAJ 2022
15.1.2022 16:05:10   
Čebelca Špela
Pa bos hitro koncala pravijo da to traja do 3ure da si v laboratoriju sprasujem namrec ker si napiaala da imas cez dobro uro potem ginikologa. Ja ne vem kaj je fora, da ene posiljajo ene pa ne...jaz bom videla, ce mi bo kaj rekel v 26tednu meni bi bilo se bolje, ce mi ne bo treba iti 😁😊
IZVIRNO SPOROČILO: Hope90

Jaz ga imam na naslednjem pregledu, v 25. tednu, konec januarja. Moram prit tešča ob 7ih v laboratorij, popijem sladkor, mi vzamejo kri in vodo. Vodo na beljakovine, kri pa sladkor, hemoglobin in toksoplazmoza. Potem čez dobro uro imam pa pregled pri ginekologinji.. Kaj več mi niso povedale. Bom vzela s seboj vodo in en sendvič ali kakšen grisin, da potem, ko mi bodo dovolili jest, pojem nekaj slanega. 😉 Vse kolegice, ki so imele, so rekle, da jim je potem pasalo zgolj slano nekaj časa.. Nekaterim je bilo zelo slabo po tem, ene pa so to preživele čisto brez problema.. Eno kolegico z Gorenjske pa ginekolog ni dal na ta pregled.. Očitno ni nujen. 🤷‍♀️



(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: MAJ 2022
15.1.2022 17:58:37   
Hope90
Mogoče imam pregled vmes, med čakanjem.. Ne vem. 🤷‍♀️ Kolikor razumem gre za test kako telo odreagira na sladkor oz. če so glut-prenašalci po telesu zmožni pospravit 75g glukoze. To ziher ni možno v 1h... Če gledam samo po sladkorju na tešče, pol pač nimam problemov.. Imam pa sladkorno tip 2 v družini, tako da čisto ok, da tole preverimo. Tri dni prej moram jest normalno. Bom pa ziher šla na kakšen daljši sprehod v klanec v tednu prej, da aktiviram mišična vlakna in glut-4 prenašalce 😉💪Ni pa ta test obvezen oz. nimajo vsi ginekologi te prakse. 

(odgovor članu Čebelca Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: MAJ 2022
15.1.2022 20:02:18   
Frkla
Kolk sta pa mele cuker na tešče na tistem prvem pregledu? Hope, tebe so to kr zdaj na morfologiji naročili še na to za naslednjič? 

(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: MAJ 2022
15.1.2022 20:24:08   
Čebelca Špela

Cist taprvic sem imela 4.1 sem mogla prov v materinsko pogledat😊...
IZVIRNO SPOROČILO: Frkla

Kolk sta pa mele cuker na tešče na tistem prvem pregledu? Hope, tebe so to kr zdaj na morfologiji naročili še na to za naslednjič? 



(odgovor članu Frkla)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: MAJ 2022
16.1.2022 9:24:48   
Hope90
3.5 na tešče.To so me naročili že takoj po pregledu v 16. tednu, takrat mi je sestra v materinsko napisala vse preglede do 9. meseca.😅Sedaj mi niso nič specifično rekle, samo da naj pridem tešča zjutraj v laboratorij. Vzela bom še pol limone, da jo stisnem v tist sladkor, ker si predstavljam, da ni ravno najboljšega okusa. 🙃 Pa nekaj za brat, če bo res treba potem čakat do tri ure.. Na netu sem našla, da se test dela med 24. in 28. tednom. Aja, pa cepit se grem proti oslovskemu kašlju. Čim prej po 24. tednu naj bi se, jaz imam pa ta pregled ravno v 25. tednu oz. na 24+2. 

(odgovor članu Čebelca Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: MAJ 2022
17.1.2022 17:20:43   
Frkla
Eh to po zruši možno teorijo, da testirajo samo kajpavem od 4.5 navzgor al pa kaj podobnega 😄 Bomo vidli kaj bojo meni rekli naslednjič. Mogoč boljš da ne vem vnaprej kdaj bo treba to pit :p Pa še na tisto zadevšno me morjo dat, ko pogledajo kakšen Rh faktor ima otrok. Js sem namreč Rh-. To je blo tud nekaj omenjeno, da se bomo tisti dan na morfologiji več pomenli o tem, pa tud nič. Zgleda bom o vsem obveščena pri naslednjem pregledu 😄

(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: MAJ 2022
17.1.2022 18:37:07   
Hope90
Če imaš na tešče previsoko, te nič ne testirajo naprej, ampak imaš avtomatsko potrjeno sladkorno v nosečnosti. Če imaš pa normalno, pa naredijo še obremenitveni test, če jaz to prav razumem. Pač kakor kje...Meni moja tudi kdaj pozabi kaj razložit, njim je samoumevno, meni (ko sem prvič v tem) ni. 😅Prehlad je pa v vsem svojem razcvetu, kašljam, kiham, šmrkam.. 🙈 Dete je pa ok, očitno ga to zabava. Ko kihnem, brca. 😅

(odgovor članu Frkla)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: MAJ 2022
18.1.2022 8:43:09   
Frkla
Jaja, to vem, da si nad 5 že kr sladkornik. Samo probala sem najt kako teorijo za nižje vrednosti, koga pošljejo pa koga ne. Pa nisem nič naumila 😂 Jao ja, te samoumevne zadeve, pa kaki life hacki bi tud kje prav prišli. Recimo kaj v stilu da si na prvi pregled prineseš neko vrečko, če ti dajo baby box, da potem ne paradiraš s tistim v roki čez cel zd in mesto 😆Malo še, pa bo prehlad mimo. Upam, da te ne muči preveč. Brcike so pa zdaj še tak prijetne, verjetno se pol zabavata oba? ;) Pri nas je tudi živahno. Zjutraj in zvečer ima največjo žurko. Pa dve noči nazaj tudi ponoči. Mogoče bo še en občutljivček na luno, poleg mene 🙃

(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: MAJ 2022
18.1.2022 9:06:22   
Hope90
Jaz brce že ful čutim, po navadi po zajtrku pa popoldne in zvečer. Mož pa še ne, ker ko zares brca ga nikoli ni takoj zraven, tiste nežnejše premike pa ne čuti oz. "ne ve kaj čuti"😅🤷‍♀️ Bo že..Uh, luna.. Mene pa tokrat ni nič matrala. 🙂 Prehlad gre pa že na bolje, jutri se vrnem v službo. Bom pa najverjetneje po naslednjem pregledu kar rekla za 4-urni delavnik. Sedaj, ko sem doma, mi je tako fino, da si ne predstavljam več 8 ur sedet v pisarni. 😅 Tudi motivacija za delo mi je malo padla, če priznam po pravici. Lahko pa po spletu iščem dude, gnezdeca in pajacke dve uri v eno. 🤷‍♀️😅

(odgovor članu Frkla)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: MAJ 2022
18.1.2022 9:39:25   
Čebelca Špela

Joj ja res te brcike so res bekaj krasnega pri meni so ze kr konkretne jih moz cuti ze tudi na trenutke zelo mocno vcasih verjeti ne morem, je pa najboljse po mehurju mamici nagajat😊😍...
IZVIRNO SPOROČILO: Hope90

Jaz brce že ful čutim, po navadi po zajtrku pa popoldne in zvečer. Mož pa še ne, ker ko zares brca ga nikoli ni takoj zraven, tiste nežnejše premike pa ne čuti oz. "ne ve kaj čuti"😅🤷‍♀️ Bo že..Uh, luna.. Mene pa tokrat ni nič matrala. 🙂 Prehlad gre pa že na bolje, jutri se vrnem v službo. Bom pa najverjetneje po naslednjem pregledu kar rekla za 4-urni delavnik. Sedaj, ko sem doma, mi je tako fino, da si ne predstavljam več 8 ur sedet v pisarni. 😅 Tudi motivacija za delo mi je malo padla, če priznam po pravici. Lahko pa po spletu iščem dude, gnezdeca in pajacke dve uri v eno. 🤷‍♀️😅



(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: MAJ 2022
18.1.2022 9:56:43   
Hope90
Hihi, pri nas je tudi mehur redno na sporedu. 😅🙈 Včasih se očitno cel okoli obrne in se mi trebuh kar izboči takrat, tak hecen filing je, se moram kar prijet... Potem pa mine in tišina.. Najverjetneje tik pred spalnim ciklom. Kako zanimivo je, da jih lahko že sedaj počasi "naštudiramo".😊

(odgovor članu Čebelca Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: MAJ 2022
18.1.2022 9:58:48   
Čebelca Špela

Ja res pri nam je ponoci, ko moram na wc potem zurka ga verjetno zbudim v trebuhu in zjutraj zvecer sem res vesela, da je tako aktivno dojencek❤🙏🤗
IZVIRNO SPOROČILO: Hope90

Hihi, pri nas je tudi mehur redno na sporedu. 😅🙈 Včasih se očitno cel okoli obrne in se mi trebuh kar izboči takrat, tak hecen filing je, se moram kar prijet... Potem pa mine in tišina.. Najverjetneje tik pred spalnim ciklom. Kako zanimivo je, da jih lahko že sedaj počasi "naštudiramo".😊



(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: MAJ 2022
18.1.2022 10:38:26   
lotty23
Jaz pa ravno obratno. Se peljem domov - galama. Sem cel dan v službi, ništa. Sem sama doma in se dec zapelje na dvorišče - galama. Se zajebavam, da ne rabi me nič več klicat, ker ko je on malo pred domom, imam galamo v trebuhu. Že zdej je očijeva maza, ne mamina, hahahaha.

(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: MAJ 2022
18.1.2022 10:47:23   
Čebelca Špela

Bos videla, ce bo potem ponoci tudi ocijeva maza🤣🤣🤣
IZVIRNO SPOROČILO: lotty23

Jaz pa ravno obratno. Se peljem domov - galama. Sem cel dan v službi, ništa. Sem sama doma in se dec zapelje na dvorišče - galama. Se zajebavam, da ne rabi me nič več klicat, ker ko je on malo pred domom, imam galamo v trebuhu. Že zdej je očijeva maza, ne mamina, hahahaha.



(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: MAJ 2022
18.1.2022 10:57:57   
Hope90

Haha, če ne ponoči pa po službi, ko pride domov. 😉
Pri nas imamo še dve psički, whippetki in sta obe notri. Tako ju je treba vsaj 4x, po navadi pa 5x od jutra do večera peljat ven lulat in na sprehod.. Tako da bo v vsakem primeru dejaven očka - ali z babyem ali s psi. Mu ne uide. 😅
IZVIRNO SPOROČILO: Čebelca Špela


Bos videla, ce bo potem ponoci tudi ocijeva maza🤣🤣🤣
IZVIRNO SPOROČILO: lotty23

Jaz pa ravno obratno. Se peljem domov - galama. Sem cel dan v službi, ništa. Sem sama doma in se dec zapelje na dvorišče - galama. Se zajebavam, da ne rabi me nič več klicat, ker ko je on malo pred domom, imam galamo v trebuhu. Že zdej je očijeva maza, ne mamina, hahahaha.






(odgovor članu Čebelca Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: MAJ 2022
18.1.2022 11:00:39   
Čebelca Špela

Heheheheh si me nasmejala😁🙃
IZVIRNO SPOROČILO: Hope90


Haha, če ne ponoči pa po službi, ko pride domov. 😉
Pri nas imamo še dve psički, whippetki in sta obe notri. Tako ju je treba vsaj 4x, po navadi pa 5x od jutra do večera peljat ven lulat in na sprehod.. Tako da bo v vsakem primeru dejaven očka - ali z babyem ali s psi. Mu ne uide. 😅
IZVIRNO SPOROČILO: Čebelca Špela


Bos videla, ce bo potem ponoci tudi ocijeva maza🤣🤣🤣
IZVIRNO SPOROČILO: lotty23

Jaz pa ravno obratno. Se peljem domov - galama. Sem cel dan v službi, ništa. Sem sama doma in se dec zapelje na dvorišče - galama. Se zajebavam, da ne rabi me nič več klicat, ker ko je on malo pred domom, imam galamo v trebuhu. Že zdej je očijeva maza, ne mamina, hahahaha.









(odgovor članu Hope90)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?