|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SEPTEMBER 2022
20.4.2022 9:47:57   
Maja2022
POzdravljene user posted image

Ma meni se pa res trebuh že fajn pozna, pa tako lepo brca ta mali pikec/pikica user posted image

Za spol pa mPušenjuak nič ni omenil....jaz pa niti vprašala nisem, ker pri nobeni od prejšnjih treh nosečnosti mi niso že pri nuhalni spola napovedali. Jaz imam v drugi polovici maja morfologijo, tako da bomo verjetno takrat izvedeli. Gremo pa vsi skupaj, tako da bodo otroci prisotni ko bomo gledali dojenčka user posted image Vsi že komaj čakamo. Moji trije fantje se tako zelo veselijo tega dojenčka....

(odgovor članu Rubilubi)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: SEPTEMBER 2022
20.4.2022 17:07:32   
Rubilubi


IZVIRNO SPOROČILO: Maja2022

POzdravljene user posted image

Ma meni se pa res trebuh že fajn pozna, pa tako lepo brca ta mali pikec/pikica user posted image

Za spol pa mPušenjuak nič ni omenil....jaz pa niti vprašala nisem, ker pri nobeni od prejšnjih treh nosečnosti mi niso že pri nuhalni spola napovedali. Jaz imam v drugi polovici maja morfologijo, tako da bomo verjetno takrat izvedeli. Gremo pa vsi skupaj, tako da bodo otroci prisotni ko bomo gledali dojenčka user posted image Vsi že komaj čakamo. Moji trije fantje se tako zelo veselijo tega dojenčka....



Boš pa na morfologiji izvedela. Čeprav tudi ni nujno, da se vidi. Ravno pri sodelavki je na morfologiji menda tako skupaj tiščal noge, da bo na naslednjem pregledu morala ponovno vprašati 🤭
No, jaz sem pa prejšnji teden še pisala, kako moj trebuh ni velik 🤭 v enem tednu se mi zdi, da je eksplodiral 🤭 očitno se je tamali preveč potice najedu 🤭

(odgovor članu Maja2022)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: SEPTEMBER 2022
21.4.2022 18:32:28   
Ele3
Jaz imam tudi že velik trebuh😃 ravno danes mi je moja ginekologinja potrdila da bo fantek😊😊 zdej bom pa očitno res lahko celo garderobo zamenala k smo mel prej punce😃 morfologijo pa bom imela čez en mesec😊

(odgovor članu Rubilubi)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: SEPTEMBER 2022
22.4.2022 11:12:32   
Mira88
Ojla punce,jst sm danes imela morfologijo..hm zvedla nism prakticno nic razen da je vse ok, kej druzga se mu ni dal povedat..slikco sem mogla placat 10€ (sploh nism vedla da je placljiva to mi je sestra rekla ko smo koncali haha).. matericni vrat mi ni zmeril,v glavnem grem se na samoplanisko ker tole je vseskp en velik nic,zelo razocarana glede na to da je “najpomembnejsi” pregled..A predlagate koga samoplacnisko v Dravljah? Slisala sem se za Nataso Vrhkar na Metelkovi da je tudi okej..

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: SEPTEMBER 2022
22.4.2022 12:04:56   
Rubilubi


IZVIRNO SPOROČILO: Mira88

Ojla punce,jst sm danes imela morfologijo..hm zvedla nism prakticno nic razen da je vse ok, kej druzga se mu ni dal povedat..slikco sem mogla placat 10€ (sploh nism vedla da je placljiva to mi je sestra rekla ko smo koncali haha).. matericni vrat mi ni zmeril,v glavnem grem se na samoplanisko ker tole je vseskp en velik nic,zelo razocarana glede na to da je “najpomembnejsi” pregled..A predlagate koga samoplacnisko v Dravljah? Slisala sem se za Nataso Vrhkar na Metelkovi da je tudi okej..



Uff kriza, to pa res ni lepo, da ti tak pregled takole naredijo😡 pa da je treba za sliko plačat 😳 čeprav je tudi meni ni dal, sem mislila, da je samo pozabil, meni je pa tudi ušlo iz glave, da bi prosila zanjo...

(odgovor članu Mira88)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: SEPTEMBER 2022
22.4.2022 13:11:01   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Mira88

Ojla punce,jst sm danes imela morfologijo..hm zvedla nism prakticno nic razen da je vse ok, kej druzga se mu ni dal povedat..slikco sem mogla placat 10€ (sploh nism vedla da je placljiva to mi je sestra rekla ko smo koncali haha).. matericni vrat mi ni zmeril,v glavnem grem se na samoplanisko ker tole je vseskp en velik nic,zelo razocarana glede na to da je “najpomembnejsi” pregled..A predlagate koga samoplacnisko v Dravljah? Slisala sem se za Nataso Vrhkar na Metelkovi da je tudi okej..




Js ti predlagam dr. Lomsek v Dravljah. Midva sva zacela pri njej zaradi neplodnosti, potem ko sem pa v IVF postopku zanosila, sva pa sla k njej na nuhalno in je res prijetna zdravnica. Mirna, natancna, vse lepo razlozi in pojasni. Sem pri narocanju pod opombo napisala, da zelim opraviti nuhalno pri njej in je potem ona opravila. Tako, da ce se odlocis za Dravlje, toplo priporocam. Je pa res da morfo eni naredijo precej povrsno, kar je zelo zalostno, glede na to, da je res najpomembnejsi pregled. Tudi nisem se slisala, da bi bila slika placljiva. 🤷‍♀️🤷‍♀️ Kar se tice pa MV, mislim da je bolj praksa, da ga ne merijo, vsaj zdej. Meni ga sicer je, ampak ker sem sama rekla, pred leti sem namrec imela LLETZ poseg in pa bil je postopek IVF.

(odgovor članu Mira88)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: SEPTEMBER 2022
22.4.2022 13:16:31   
Mira88
Ja morm rect da sm razocarana je kr mila beseda :) sm se pog. tut z drugimi pa tut vsi prvic slisijo da je slika placljiva 🙈 
Oo super, ker sm tok neucakana da sem se zdej  narocila na pregled in glih k Lili Lomsek v Dravlje :)) mam drug teden bom porocala. Kar se tice MV se mi zdi da se kr merijo no glede na to da vsem noseckam okoli mene so..bom vidla kako bo potekalo pri njej.

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: SEPTEMBER 2022
22.4.2022 17:08:52   
Srečnadoneba90
Jaz tudi mislim, da MV kar merijo na morfologiji. Moja ginekologinja mi jo je v obeh prejšnjih nosečnostih, pa mi je že napovedala da naslednjič pri morfologiji mi ga bo izmerila. 

(odgovor članu Mira88)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: SEPTEMBER 2022
22.4.2022 17:11:05   
Rubilubi
No, meni tudi niso merili MV. Sploh nisem vedela, da se to dela 🤷🏼‍♀️

(odgovor članu Srečnadoneba90)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: SEPTEMBER 2022
22.4.2022 17:50:20   
Mira88
Ja baje je to kr fajn da pogledajo ker lahko ugotovijo da je kratek, da se odpira oz karkol pac.. in na podlagi tega lahko tut bolnisko recimo dobis ker mors pocivat nujno.. tko pa ce nevess.. 🙈

(odgovor članu Rubilubi)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: SEPTEMBER 2022
28.4.2022 14:34:01   
Ele3
Zdravo punce😊 če katera že ve da bo imela punčko pa če želi ji lahko prodam oblačila vse od rojstva pa do enega leta (do št.86) oblačil je res veliko(kape,rokavice žabice,kombinezon, kratki in dolgi rokavi..)..zraven so še čevlji do številke 23, 4 umivačke, 3 tetra plenice pa 3 spalne vreče pa 2 rjuhi pa 1x posteljnina (prevleka za vzglavnik in odejo)..če katera želi😊

(odgovor članu Mira88)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: SEPTEMBER 2022
4.5.2022 17:31:00   
Rubilubi
Mislim, da bo letos punčk bolj malo. Katero koli nosečo, ki jo poznam, nosi fantka. Da se ne bojo čez 20 let vsi za isto punco mogli grebsti 🤭

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: SEPTEMBER 2022
4.5.2022 19:22:11   
Ele3
Hehe😃 drugače ste vredu? Počutje? Morfologijo ste že vse dale skozi? Mene še čaka😊


(odgovor članu Rubilubi)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: SEPTEMBER 2022
5.5.2022 17:58:24   
Rubilubi
Ja morfologija je kr luštna, čeprav je na teh ultrazvokih vse tako abstraktno 🤭 jaz zdaj že z velikim pričakovanjem čakam naslednji pregled v 24. tednu, ko ti vzamejo ponovno kri in te pregledajo, če imaš sladkorno. Čez en teden in pol imam to 😊 drugače pa, meni je zadnjih 14 dni trebuh zelooo zrastel, glede na to, da ga do 20. tedna skoraj ni bilo nikjer. S tem se je pojavilo tudi to, da me ponoči začnejo malo kolki bolet. Drugače ostalo pa vse b.p. 

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: SEPTEMBER 2022
5.5.2022 21:24:04   
Ele3


IZVIRNO SPOROČILO: Rubilubi

Ja morfologija je kr luštna, čeprav je na teh ultrazvokih vse tako abstraktno 🤭 jaz zdaj že z velikim pričakovanjem čakam naslednji pregled v 24. tednu, ko ti vzamejo ponovno kri in te pregledajo, če imaš sladkorno. Čez en teden in pol imam to 😊 drugače pa, meni je zadnjih 14 dni trebuh zelooo zrastel, glede na to, da ga do 20. tedna skoraj ni bilo nikjer. S tem se je pojavilo tudi to, da me ponoči začnejo malo kolki bolet. Drugače ostalo pa vse b.p. 



Do zdaj sem samo enkrat prišla skozi s tem da sem pila sladko vodo, po eni strani mi je kar škoda, ker je ne bom pila..v bistvu sploh ni tako slabo...sam že hodim v diabetično ambulanto😊 ja trebuščki res rastejo..če hočeš kaj naredit te ubistvu kar ovira😃 zredila sem se pa zaenkrat samo 7 gramov😕 mogoče bi ti zaradi bolečin pomagalo to da si podstaviš več blazin med spanjem😊

(odgovor članu Rubilubi)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: SEPTEMBER 2022
5.5.2022 22:03:44   
Rubilubi


IZVIRNO SPOROČILO: Ele3



IZVIRNO SPOROČILO: Rubilubi

Ja morfologija je kr luštna, čeprav je na teh ultrazvokih vse tako abstraktno 🤭 jaz zdaj že z velikim pričakovanjem čakam naslednji pregled v 24. tednu, ko ti vzamejo ponovno kri in te pregledajo, če imaš sladkorno. Čez en teden in pol imam to 😊 drugače pa, meni je zadnjih 14 dni trebuh zelooo zrastel, glede na to, da ga do 20. tedna skoraj ni bilo nikjer. S tem se je pojavilo tudi to, da me ponoči začnejo malo kolki bolet. Drugače ostalo pa vse b.p. 



Do zdaj sem samo enkrat prišla skozi s tem da sem pila sladko vodo, po eni strani mi je kar škoda, ker je ne bom pila..v bistvu sploh ni tako slabo...sam že hodim v diabetično ambulanto😊 ja trebuščki res rastejo..če hočeš kaj naredit te ubistvu kar ovira😃 zredila sem se pa zaenkrat samo 7 gramov😕 mogoče bi ti zaradi bolečin pomagalo to da si podstaviš več blazin med spanjem😊



Imam eno tisti kačasto blazino za med noge ja, mogoče bi rabila debelejšo 🤭 tudi jaz nisem pridobila dosti, 6 kg. Upam, da jih do konca ne dobim več kot 12, tak je moj plan, čeprav se mi zdi, da zadnje dni mal preveč jem,d a bi se plan uresničil 😂😅 ja, glede te sladke vode so mene zadnjič pri ginekologu strašili, da ene celo bruhajo po njej, potem mi pa sodelavka pravi, da sploh ni nič takega (tretjič je sedaj noseča), tako da bom imela limonin sok s sabo samo za vsak slučaj 😁

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: SEPTEMBER 2022
6.5.2022 6:15:51   
Ele3


IZVIRNO SPOROČILO: Rubilubi



IZVIRNO SPOROČILO: Ele3



IZVIRNO SPOROČILO: Rubilubi

Ja morfologija je kr luštna, čeprav je na teh ultrazvokih vse tako abstraktno 🤭 jaz zdaj že z velikim pričakovanjem čakam naslednji pregled v 24. tednu, ko ti vzamejo ponovno kri in te pregledajo, če imaš sladkorno. Čez en teden in pol imam to 😊 drugače pa, meni je zadnjih 14 dni trebuh zelooo zrastel, glede na to, da ga do 20. tedna skoraj ni bilo nikjer. S tem se je pojavilo tudi to, da me ponoči začnejo malo kolki bolet. Drugače ostalo pa vse b.p. 



Do zdaj sem samo enkrat prišla skozi s tem da sem pila sladko vodo, po eni strani mi je kar škoda, ker je ne bom pila..v bistvu sploh ni tako slabo...sam že hodim v diabetično ambulanto😊 ja trebuščki res rastejo..če hočeš kaj naredit te ubistvu kar ovira😃 zredila sem se pa zaenkrat samo 7 gramov😕 mogoče bi ti zaradi bolečin pomagalo to da si podstaviš več blazin med spanjem😊



Imam eno tisti kačasto blazino za med noge ja, mogoče bi rabila debelejšo 🤭 tudi jaz nisem pridobila dosti, 6 kg. Upam, da jih do konca ne dobim več kot 12, tak je moj plan, čeprav se mi zdi, da zadnje dni mal preveč jem,d a bi se plan uresničil 😂😅 ja, glede te sladke vode so mene zadnjič pri ginekologu strašili, da ene celo bruhajo po njej, potem mi pa sodelavka pravi, da sploh ni nič takega (tretjič je sedaj noseča), tako da bom imela limonin sok s sabo samo za vsak slučaj 😁


Jaz mam tut to kačo..pa je čist taka boga, se mi zdi premal debela..sam sm zdej tko nardila da sm jo kr zajahala😃 spim pa skos na levem boku😊 probi si pol še kake vzglavnike naštimat😊 ni nujno..hehe lahko se zgodi da bo šlo vse na otroka..pr men je to do zdej blo..sam nikol se nisem uspela preveč zredit pa sm zmer fajn jedla😃 no super...sej na začetku še gre sam proti konci pa že težje spiješ to..ampak res ni nč strašnega to😊 bom držala pesti da bo vse ok😊

(odgovor članu Rubilubi)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: SEPTEMBER 2022
6.5.2022 18:55:09   
Ele3


IZVIRNO SPOROČILO: Ele3



IZVIRNO SPOROČILO: Rubilubi



IZVIRNO SPOROČILO: Ele3



IZVIRNO SPOROČILO: Rubilubi

Ja morfologija je kr luštna, čeprav je na teh ultrazvokih vse tako abstraktno 🤭 jaz zdaj že z velikim pričakovanjem čakam naslednji pregled v 24. tednu, ko ti vzamejo ponovno kri in te pregledajo, če imaš sladkorno. Čez en teden in pol imam to 😊 drugače pa, meni je zadnjih 14 dni trebuh zelooo zrastel, glede na to, da ga do 20. tedna skoraj ni bilo nikjer. S tem se je pojavilo tudi to, da me ponoči začnejo malo kolki bolet. Drugače ostalo pa vse b.p. 



Do zdaj sem samo enkrat prišla skozi s tem da sem pila sladko vodo, po eni strani mi je kar škoda, ker je ne bom pila..v bistvu sploh ni tako slabo...sam že hodim v diabetično ambulanto😊 ja trebuščki res rastejo..če hočeš kaj naredit te ubistvu kar ovira😃 zredila sem se pa zaenkrat samo 7 gramov😕 mogoče bi ti zaradi bolečin pomagalo to da si podstaviš več blazin med spanjem😊



Imam eno tisti kačasto blazino za med noge ja, mogoče bi rabila debelejšo 🤭 tudi jaz nisem pridobila dosti, 6 kg. Upam, da jih do konca ne dobim več kot 12, tak je moj plan, čeprav se mi zdi, da zadnje dni mal preveč jem,d a bi se plan uresničil 😂😅 ja, glede te sladke vode so mene zadnjič pri ginekologu strašili, da ene celo bruhajo po njej, potem mi pa sodelavka pravi, da sploh ni nič takega (tretjič je sedaj noseča), tako da bom imela limonin sok s sabo samo za vsak slučaj 😁


Jaz mam tut to kačo..pa je čist taka boga, se mi zdi premal debela..sam sm zdej tko nardila da sm jo kr zajahala😃 spim pa skos na levem boku😊 probi si pol še kake vzglavnike naštimat😊 ni nujno..hehe lahko se zgodi da bo šlo vse na otroka..pr men je to do zdej blo..sam nikol se nisem uspela preveč zredit pa sm zmer fajn jedla😃 no super...sej na začetku še gre sam proti konci pa že težje spiješ to..ampak res ni nč strašnega to😊 bom držala pesti da bo vse ok😊


Ups šele zdle opazim ne vem kaj mi je blo k sm tist napisala🙈 zredila sm se pol kilograma😃😃

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: SEPTEMBER 2022
10.5.2022 10:54:32   
Mira88
Živjo punce,sem se pozabila javit po morfologiji..v glavnem pregled je stal 100evr vreden vsakega evra.Z mojim sva bla tok zadovoljna dr.Lomšek pa top lepo razložila meritve,pokazala vse dele telesa v 3D, obrazek v 3D.. res priporočam in to je bla super odločitev!! Dobila sva še tok slik v 3d izvedbi tako da če se katera odloča priporočam njo definitivno:)

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: SEPTEMBER 2022
11.5.2022 16:57:26   
SweetNovember
Živjo punce, se vam pridružujem še jaz.:) Sem Jasna, to je moja 4. nosečnost in pričakujem fantka :) Doma imamo 1 punco in 2 fantka.:)
Že obstaja FB skupina? Če ja, bi prosila za link do nje,....da se tipkamo še tam.

(odgovor članu Mira88)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: SEPTEMBER 2022
12.5.2022 10:54:12   
Anonimen
Punce ne pozabit:

NUJNO kličte naokol za pediatra. Prvi mesec po rojstvu je že prva posvetovalnica. Pri nas so kar čakalne dobe, moraš dost pred rokom najdt pediatra. V eni ambulanti so mi danes rekli, da zdaj sprejemajo paciente za prvo posvetovalnico novembra.

(odgovor članu SweetNovember)
  Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: SEPTEMBER 2022
12.5.2022 11:00:36   
Maja2022
Pozdravljene user posted image

Mi smo imeli včeraj morfologijo; smo bili vsi skupaj, tako da so najini fantje lahko gledali dojenčka user posted image So komaj čakali ta pregled. Zaenkrat kaže, da bomo imeli punčko user posted image Se mi zdi da sem ena redkih, ki res ne pričakuje ali eno ali drugo. V vseh štirih nosečn ostih mi je bilo vseeno za spol, samo da bo zdrav otroček in da nosečnost lepo poteka.

Naš dojenček je en tak zaspanček...vsaketoliko malo pobrca, drugače pa večino časa prespi user posted image

Kako ste kaj ostale?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: SEPTEMBER 2022
13.5.2022 9:50:20   
Mira88

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Punce ne pozabit:

NUJNO kličte naokol za pediatra. Prvi mesec po rojstvu je že prva posvetovalnica. Pri nas so kar čakalne dobe, moraš dost pred rokom najdt pediatra. V eni ambulanti so mi danes rekli, da zdaj sprejemajo paciente za prvo posvetovalnico novembra.



Hvala da si nas spomnila.. jst sm pisala maile in sem od večine dobila isti odgovor da v naprej ne naročajo da se javim ko pridem domov iz porodnišnice user posted image kje pa lahko pol dobimo termin v naprej??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: SEPTEMBER 2022
13.5.2022 11:01:54   
Anonimen
Pri nas je dejansko čakalna vrsta za pediatra. Ne dobiš datuma prvega pregleda ker itak še ne veš kdaj bo, imaš pa rezervirano mesto pri pediatru. Mogoče pri vas ni takšne gneče. Meni so rezervirali mesto za otroka in rekli naj javim ko rodim, dobim termin za prvo posvetovalnico. V eni drugi ambulanti so pa rekli, da bi prvi pregled lahko imel komaj novembra, ker so tako zasedeni (se pravi sprejemajo paciente rojene oktobra). Tako da ne bi pravočasno dobila mesta. Pri nas je kar kriza z zdravniki.

(odgovor članu Mira88)
  Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: SEPTEMBER 2022
13.5.2022 11:05:55   
Mira88
Jst sm v zd Vič pisala vsem pediatrom ki jih imajo tam za drugje pa nevem, bom počakala pol s tem če tko pravijo:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?