Moja babica predavanja (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> Moja babica predavanja (11.9.2023 17:56:31)

Hej,
Mene pa zanima, če je katera zakupila predavanja (predvsem me zanima predavanje Porod) od Moje babice in kako se vam je zdelo? Je bilo vredno, ste veliko odnesle? 
Jo spremljam na IG in mi je všeč, ampak se kar ne morem odločiti za tole predavanje ali ja ali ne, ker je cenovno vseeno kar veliko.
Hvala!




anja93 -> RE: Moja babica predavanja (11.9.2023 19:00:02)

Živjo :) Jaz sem zakupila porod. Mi je bilo zelo všeč, je pa veliko informacij za katere se mi zdi, da niso toliko pomembne, edino, če te res vse zanima! :) … poslušala sem vse in moram rečt, da sem izgubila precej strahu pred porodom, tudi, ko sva šla v P strahu sploh ni bilo… ful mi je vlila pozitivnega razmišljanja. Med samim porodom sem pa pozabila na čisto vse njene nasvete, kakor, da predavanj sploh poslušala nebi. Za moje pojme - komot lahko poslušaš navadna predavanja online, npr Porodnišnica Postojna jih ima online, zastonj in povejo res samo tisto, kar rabiš vedet. Meni bi bila dovolj, mi pa ni žal za Babico :) Lp, 




Whimere -> RE: Moja babica predavanja (11.12.2023 11:27:03)


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
fnaf games
Hej,
Mene pa zanima, če je katera zakupila predavanja (predvsem me zanima predavanje Porod) od Moje babice in kako se vam je zdelo? Je bilo vredno, ste veliko odnesle? 
Jo spremljam na IG in mi je všeč, ampak se kar ne morem odločiti za tole predavanje ali ja ali ne, ker je cenovno vseeno kar veliko.
Hvala!

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Stran: [1]