vabilo za poroko (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


m@j@ -> vabilo za poroko (2.10.2005 17:57:32)

Pozdravljene.

Sem se spomnila na vas, da bi mi mogoče lahko pomagale. Namreč načrtujemo poroko in vabila bom izdelala sama, sedaj pa mi manjka še besedilo.
Vem, da imate nekatere poseben dar za pisanje besedil, ali pa imate doma mogoče kakšne vzorce, ideje in bi vas prosila, če jih delite z mano.
Hvala.
Vsaka ideja mi bo prišla prav.

lp,




Anonimen -> RE: vabilo za poroko (2.10.2005 19:06:38)

Poglejte na zemljo bogovi,
in okronajte ta par z blagoslovljeno krono.
W. Shakespeare
[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]

Ljubezen je samodejna, razodeva se v radosti, lepoti, resnici in celo v solzah.
Ljubezen živi ta trenutek: niti ni izgubljena v preteklosti, niti ne hrepeni po prihodnosti.
Ljubezen je zdaj!
Buscaglia
[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]


TO JE TO! IMAM JIH ŠE VELIKO NA ZALOGI. UPAM, DA TI JE KATERI VŠEČ, LAHKO GA UPORABIŠ V KOMINACIJI S SVOJO MISLIJO.


Življenje nas je naučilo, da bistvo ljubezni ni v tem, da se dva gledata, temveč da skupaj zreta v isto smer.
Antoine de Saint-Exupéry
[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]

Romantična ljubezen "se zgodi", ne povzročimo je, človek se zaljubi. Obseden je od ljubljene osebe, zato se ne more osredotočiti na nič drugega. Izgubi željo ostati neodvisen, želi se zliti in podrediti...drugemu.
Horton
[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]

Najboljših in najlepših reči na svetu ne moremo videti, niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem.
Keller
[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]

Popolna ljubezen je resnično redka.
Če hočeš biti dober ljubimec, moraš vedno biti bistroumen kot velik modrec, otroško voljan, rahločuten kot umetnik, razumen kot filozof, sprejemljiv kot svetnik, strpen kot učitelj in imeti trdnost prepričanega.
Bucsaglia
[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]

Ljubezen dveh ljudi lahko pomeni le to, da se dve samoti zbližata, prepoznata, druga drugo varujeta in se tolažita.
Suyin
[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]

Čas je prepočasen za tiste, ki čakajo,
prehiter za tiste, ki se boje,
predolg za tiste, ki žalujejo,
prekratek za tiste, ki se veselijo,
toda za tiste, ki ljubijo, je neskončen.
Henry van Dyke
[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]

Naj tisti, ki zre srečna zvezda nanje, se bahajo z naslovi in častmi, a jaz, ki nimam jih in ni mi zanje, uživam v tem, kar se sreča zdi.
Dvorjani kot cvet mesečka cvetijo, le dokler boža sonce jih oko, a jalov je ta blišč, ki v njem blestijo: le mrk pogled - in že v njej slavi umro.
Bojevnik z vencem slavnih zmag krog glave, ki sam le enkrat doživi poraz, za zmerom črtam je iz knjige slave in vse, za kar je živel, zbriše čas.
Jaz srečnež pa uživam srečo trajno, saj ljubljen sem neomajno.
W. Shakespeare
[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]

Blagoslavljam te.
Poljubljam in božam vsako nežno ljubljeno mesto na tebi in strmim v tvoje globoke, prijazne oči, ki so me že davno popolnoma osvojile.
ljubezen raste in raste.
carica Aleksandra ruskemu carju Nikolaju II.
[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]










afna pika -> RE: vabilo za poroko (2.10.2005 19:59:33)

nimam besedil na zalogi, ampak par slikic...  če še nisi vabil izdelala, ti lahko pride prav 

http://www.weddingclipart.com/index.html




Stran: [1]