brez apetita in s prebavnimi motnjami (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


smeja2 -> brez apetita in s prebavnimi motnjami (3.10.2005 16:37:33)

Živjo!
Od kar sem rodila (pred 12 dnevi) sem totalno brez apetita. Prov ničesar se ne morm spomniti kar bi mi pasalo pojesti! Poleg tega imam še drisko!
Je mela kakšna podobne težave in kaj svetujete?
LP
smeja




Primoza -> RE: brez apetita in s prebavnimi motnjami (3.10.2005 16:57:04)

Verjetno dojite. Če je to res, potem odpade kak pelinov čaj. Poskusite z borovničevim čajem. Pa pijte veliko tekočine.




Marogica -> RE: brez apetita in s prebavnimi motnjami (3.10.2005 17:12:07)

Tudi jaz po drugem porodu nisem imela nobenega apetita oz. nobena hrana se mi ni "luštala" kot ponavadi. Naj povem, da pojem več kot moj mož, kadar sem "normalna". Pri meni je bila lažja oblika poporodne depresije in eden izmed znakov je bilo tudi pomanjkanje apetita oz. želje po hrani. Se pa mi je v ca 6 mes zopet uredilo.
Ne bi pa mogla reči, če je pri tebi isto. Jaz sem pač vprašala zdravnika, ker mi je to bilo res čudno.
Driske nisem imela.




Lana_s -> RE: brez apetita in s prebavnimi motnjami (3.10.2005 20:10:39)

Dober mesec tudi jaz nisem imela apetita in sem se morala kar silit, da sem kaj pojedla. Potem pa spet po starem. Zdaj pa bi bila vesela, če bi še kak mesec to trajalo[sm=smiley17.gif][sm=smiley4.gif]

Če dojiš, ti samo pazi, da ogromno tekočine spiješ.




smeja2 -> RE: brez apetita in s prebavnimi motnjami (3.10.2005 20:19:46)

Ja sej je smešn v bistvu da me skrbi da ne morm jest [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Ponavad je glih obratno! Ma sej pomoje se bo stanje normaliziralo!
Depresivna pa nism. Občasno me mal zvijejo hormončki sam ni panike!
Za drisko bom pa linex vzela pa upam da bo ok!
Sej v bistvu mene skrbi sam to, da ne bo mel mali kakšnih krčkov k mene zvija!
Za enkrat jih še nima vsaj nič ne kaže [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image].
Upam da bo tako tud ostalo!
lp vsem
smeja




Grascakinja -> RE: brez apetita in s prebavnimi motnjami (4.10.2005 12:18:53)

Tudi meni je bila vsa hrana kak mesec po porodu čist brez okusa in sem imela občutek, ko da zmeraj jem žaganje. Pasalo mi ni nič, jedla sem samo, ker je pač treba. Ampak se je uredilo samo od sebe.




Stran: [1]