CEPLJENJE IN PREHLAD (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


nynna -> CEPLJENJE IN PREHLAD (4.10.2005 14:35:35)

Jutri imava z našo pikico posvetovalnico pri enem letu in bo tudi cepljena. problem je v tem da je malo prehlajena teče iz noska in malo pokašljuje čeprav je že bolje. Zanima me če bo vseeno cepljena, ali bi bilo bolje če nebi bila. Je pa tako da v pon. začneva z uvajanjem v vrtec in če ne bo cepljena ne bova mogli začeti jaz pa tudi ne bom mogla v službo.




Anonimen -> RE: CEPLJENJE IN PREHLAD (4.10.2005 14:38:58)

Pozdrav!
Otrok mora biti na dan cepljenja popolnoma zdrav.Torej bosta morali počakat na žalost z cepljenjem.Raje zdravega otroka,pa kasneje v vrtec,kot pa da kaj narediš zato,ker se ti mudi in se še kaj hujšega izcimi.
Sicer pa vsak vesten pediater ne bo šel cepit bolnega otroka.




Dejča -> RE: CEPLJENJE IN PREHLAD (4.10.2005 14:43:42)

Meni je pediatrinja rekla, da je lahko otrok cepljen tudi, če je malo prehlajen. Ti kar pojdi na cepljenje in vprašaj, kako in kaj - ti bodo že znali svetovati. Pa hitro okrevanje želim.




mamci -> RE: CEPLJENJE IN PREHLAD (4.10.2005 15:22:13)

ojla,

tudi nas so cepili, čeprav je  bil malo prehlajen (seveda nič hujšega).

Čimprej se pozdravite pa lepo se uvajajte v vrtcu.

[sm=smiley10.gif][sm=metulj.gif]




total -> RE: CEPLJENJE IN PREHLAD (4.10.2005 16:01:45)

Svetujem ti da počakaš,mi smo bili tud bolani in še zdaj mu malo teče iz noseka in so nam ceplenje prestavili čez 3 tedne,tud pri 1 letu.




KODA -> RE: CEPLJENJE IN PREHLAD (5.10.2005 8:13:33)

Moj je imel posušen herpes na ustnici,pa nič bolan,pa so nas zavrnili za cepljenje.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image]




Anonimen -> RE: CEPLJENJE IN PREHLAD (5.10.2005 12:17:19)

Moj sine je bil včeraj cepljen. Star je tri mesece in je tudi mal prehlajen, zamašen nosek ima, pa tudi malo kašlja. Pediatrinja je rekla, da je vse v redu in je bil cepljen.




Tashaia -> RE: CEPLJENJE IN PREHLAD (5.10.2005 16:30:07)

Pod nobenim pogojem otroka ne bi pustila cepit, če ne bi bila 100% prepričana, da je POPOLNOMA zdrav. V vrtcu pa lahko poveš, da ste cepljenje prestavili in ni vrag, da ne bodo razumeli. Konec koncev tvoj necepljen otrok nikakor ne more ogrožati ostalih, ki so cepljeni. Mi imamo cepljenje (revakcinacijo di-te-per) v ponedeljek in še nisem prepričana, da bo cepljen, ker malo smrka. Pa čeprav bi moral biti cepljen že pred kakšnim letom, bomo pač še malo počakali. Veliko sreče in čim manj reakcij na cepivo!




Stran: [1]