Plavanje za nosečnice (Polna verzija)

Forum >> [Fit nosečnica/mamica] >> Hujšanje



Sporočilo


pat -> Plavanje za nosečnice (7.10.2005 14:53:52)

še na starem forumu je ena pustila obvestilo, da na fakulteti za šport imajo plavanje za nosečnice in pustila številko. med poletjem tega ni bilo zaradi počitnic, me pa zanima, če katrera ve, ali se je plavanje že pričelo?

ima mogoče katera še kakšne podatke, kje imajo plavanje primerno nosečnicam v ljubljani?




SaaS -> RE: PLAVANJE ZA NOSEČNICE (7.10.2005 16:01:16)

http://rekreacija.plavalna-zveza.si/nosecnice.htm




AishaM -> RE: PLAVANJE ZA NOSEČNICE (8.10.2005 16:25:54)

Pozdravljene -
a katera ve, če imajo tudi v MB organizirano kakšno plavanje za nosečnice?




ursa_p -> RE: PLAVANJE ZA NOSEČNICE (7.12.2005 12:25:36)

Pa tole z linka drzi???

Na DIF-u so mi namrec kaka 2 meseca nazaj povedali, da zimsko sezono organiziranega plavanja oziroma vadbe za nosecnice ne bo!!! Lahko pa pridejo na plavanje kar tako .. v bazen za nosecnice seveda!

Lp, Ursa




Anonimen -> RE: PLAVANJE ZA NOSEČNICE (13.3.2006 12:01:09)

Mene pa zanima ali kopanje v bazenih ni nevarno zaradi kakšne okužbe?
Jaz rada plavam, samo se v nosečnosti bojim, da bi dobila kako okužbo.
Kaj menite?




Anonimen -> RE: PLAVANJE ZA NOSEČNICE (14.3.2006 11:12:02)

menim, da je plavanje zdravo - do ene meje....Mislim, da je bolje če plavaš pol ure kot pa nič....




frrrr -> RE: PLAVANJE ZA NOSEČNICE (11.5.2006 23:43:47)

vsak govori drugače... ginekolog je rekel, da jekul... v nekaterih knjigah odsvetujejo, v drugih spet priporočajo... ko sem šla pa tampončke za zaščito kupit in sm vprašala, če so dobri za uporabo med nosečnostjo, me je pa ženska čist čudno gledala in i rekla, da spolh ne smem v bazen v nosečnosti... pa sem vseeno šla, uporabila tampončke in se s tem delno zaščitila pred okužbami
drugače je pa v morju čist varno, bazeni so tko tko (DiF in Radovljica imata za nosečnice orgnizirano vadbo, torej tudi čisto vodo), jezera in reke se pa odsvetujejo




Stran: [1]