Koliko česa !?! (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Vanček* -> Koliko česa !?! (7.10.2005 14:54:13)

Pozdravljene,

jaz pa grem jutri v Tosamo, pa me zanima, koliko naj kupim Vir extra vložkov, vpojne blazinice za prsa, bombažnih krpic, plenič....

Prosim punce tiste ko ste že rodile, vsaj približno mi povejte...če kupim kak paket preveč nič zato se bo že potrošilo....

Hvala vam zlate ste....

LP Vančo




CatJa -> RE: Koliko česa !?! (7.10.2005 15:03:19)

 
Vložkov lahk kamot vzameš vsaj 10 paketov, ker jih na začetku porabiš res ogromno, blazinic, kaj pa vem, meni mleko nikoli ni curljalo, tako, da sem na začetku porabila 2x30 blazinic, potem pa ugotovila, da jih ne potrebujem. Zakaj krpice? Za umivanje? Potem kakšnih 20-30 kom, pač preračunaj, da dojenčka cca. 6-8x/dan previješ in da potem zdržijo vsaj 3 dni, preden spet pereš, pleničk pa 30-50 kom, odvisno od potreb.
Upam, da ti to kaj pomaga.

LP




urskas -> RE: Koliko česa !?! (7.10.2005 19:30:23)

ja vložkov si nabavi kar cel kup, blazinic za dojenje pa ne priporočam tosaminih. zame so bile pretrde in imele preveč trde robove, ki pa za boleče prsi niso najboljša rešitev. Boljše so od DM, cenejše pa od Milerja (te sem uporabljala na koncu, pa so še kar).

Krpice pa za umivanje 1 komplet (5x velike, 5x manjše), če pa ti jih bo primanjkovalo pa reskiraj eno plenico na štiri dele (no če imaš koga, da ti jo zarobi). Jaz sem jih imela dovolj, ker smo kar pogosto prali.

Plenic kakšnih 20 (če boš uporabljala tiste za enkratno uporabo). Jaz sem kupila še 10 mako plenic, pa nekaj tetra majčk, pa povijalne, pa vato in sterilni zloženec.

pa sploh ni blo tok mal, skoraj 40 jurčkov. NO pa dober nakup ti želim.




Vanček* -> RE: Koliko česa !?! (7.10.2005 22:28:09)

Hvala dekline.....božajte bušije

LP Vančo[sm=nosecka.gif]




Stran: [1]