Slovenica Zavarovanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


pika_b -> Slovenica Zavarovanje (10.10.2005 11:03:47)

Pozdravljene!

A so vas tudi klicali glede zavarovan oz.varčevanja za otročka pri Slovenica zavarovanje?

V porodnišnici sem dobila letak in nato so takoj klicali če se lahko dogovorijo za termin.

Kako ste se kaj odločili, če so vas morda obiskali???

lp




Anonimen -> RE: Slovenica Zavarovanje (10.10.2005 11:24:26)

K nam je prišel zastopnik...ampak sva se zanimala tudi za Generalijevo ponudbo Življenje2 (na kvadrat), pa sva se rajši odločila za slednjo.
Otročka itak ne moreš zavarovat dokler ne gre v vrtec. Jaz osebno sem pa bolj navdušena nad Generalijem [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]
Midva se bova zavarovala življensko, pa nekaj dala v fond varčevanje (imaš kombinacijo, paket partner + paket Globalstat fond). Men je bistvo, da je Gašper priskrbljen, če se nama kej naredi.
Varčevanje posebaj za njega pa še iščemo...




Annny -> RE: Slovenica Zavarovanje (10.10.2005 13:19:37)

Sem napisala že pri zgornji temi, kako je s Fondpolico.[sm=smiley11.gif][sm=smiley21.gif]




Anonimen -> RE: Slovenica Zavarovanje (10.10.2005 14:26:08)

Annny, zdaj pa bi jaz tebe prosila, da nam daš točne napotke, kam vlagati, kaj vse to doprinese, koliko moram vlagati (ker jaz bi malo, mogoče 6000 SIT/mesec), kako dolgo, kam se obrniti,....vse me zanima. Prosim, bodi tako dobra.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Annny -> RE: Slovenica Zavarovanje (10.10.2005 17:49:12)

Blacky, teh možnosti je neomejeno..raznih skladov je na tisoče. Pa saj je vse na internetu, veliko je izobraževalnih seminarjev- za tiste, ki hočejo.
Mogoče ti bo pri tem kaj pomagala knjiga R. Kleindienst-a: Varčevanje v domačih in tujih delnicah, da boš prepoznala, kateri sklad je obetaven in kateri ne tako.
Ni prav, da ljudje vedno nekoga z zaupanjem poslušajo.
lp






Anonimen -> RE: Slovenica Zavarovanje (11.10.2005 11:14:51)

Hvala. Se bom malo podala v te vode in prečekirala internet in knjigo.[sm=rozica.gif]




Stran: [1]