maternični vložek (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Spolnost



Sporočilo


piščanc -> maternični vložek (16.10.2005 23:04:30)

sem po porodu (drugem), pa premišljujem o novi kontracepciji. še vedno dojim, pa tudi drugače mi KT ne ustrezajo. Zanima me kakšne izkušnje imate z navadnim materničnim vložkom (ne Mirena - ta ima tudi hormone)?

so res menstruacije močnejše in večja možnost vnetja?? nimam namena kmalu zanositi, če sploh, rada pa bi kakšno nehormonsko zaščito. Kondom je tako nepraktičen in tudi neudoben.

kakršna koli izkušnja bi pomagala pri odločitvi

hvala [sm=rozica.gif]




darjatimci -> RE: maternični vložek (17.10.2005 7:40:37)

Jutro! Jaz sem dvakrat imela tak vložek in bila zadovoljna z njim tudi menstruacije niso bile močnejše in boleče,imela sem jih kar nekaj let.Drugič sem ga dala odstranit po petih letih ker so se menstruacije malo okrepile,jaz ga priporočam,srečno.




lucios -> RE: maternični vložek (17.10.2005 7:55:42)

Tudi jaz jo imam - Mireno in moram rečt, da je hvale vredna. Nič menstruacije, nič krčev, nič PMS, zaščitena pa si 5 let. Je pa samoplačniška: okrog 30.000,00 sit,

Toplo priporočam!!




jazz -> RE: maternični vložek (17.10.2005 12:48:54)

Nimam pojma o tem, vem pa da si teh zadev ne bom nikooooli montirala. Moja mami, stara 45 let ga je imela in bila malo malomarna, pa ni šla tega ven dat in je na pregledu pri ginekologinji potem zvedela da ima raka na maternici. Je dala vse ven, pred kratkim!




Stran: [1]