kako se napiše izjava za soglasje... (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


Anonimen -> kako se napiše izjava za soglasje... (25.10.2005 12:48:09)

danes popoldne greva do sosedov po soglasja za našo novo hiško...rabimo soglasje da lahko stoji hiška 2,5 M od meje.
kako se taka izjava napiše?

pa kkao je pol z overovljenjem? kako se sploh to nardi? a jih morm s sabo vlečt k notarju al po tanovem na UE al kva?




Anonimen -> RE: kako se napiše izjava za soglasje... (25.10.2005 12:52:37)

Lastnik parcele  (ime in priimek) št. _____ soglašam, da lastnik parcele (ime in priimek) št. ____, ki meji na mojo parcelo, postavi nepremičnino po gradbenem dovljenju št: ____ bližje kot 2,5 m od moje parcele.
Podpis:
Kako je pa z overitvijo, pa nima pojma.

Tako nekako bi jaz napisala.




muki1 -> RE: kako se napiše izjava za soglasje... (25.10.2005 12:58:57)

Jaz bi overila. Ne vem, če je nujno, ampak nikoli ne veš.....
Preveri na občini.




Anonimen -> RE: kako se napiše izjava za soglasje... (25.10.2005 13:00:08)

ja muki je nujno za gradbeno dovoljenje, sam ne vem kako se to nardi sploh,...kako se to nardi?




Marogica -> RE: kako se napiše izjava za soglasje... (25.10.2005 13:02:18)

Midva sva jo šla iskat na UE, kjer imajo takšne obrazce, pa vpisuješ samo podatke noter. V Mariboru je ni potrebno overit, ker so sosedje med postopkom za gradb. dovoljenje, kljub podpisani izjavi, še klicani na UE.
Če je pri vas isto ne vem, vendar se pozanimaj. Škoda denarja za overitev, če to ni potrebno.




mala maja -> RE: kako se napiše izjava za soglasje... (25.10.2005 13:59:19)

lastnik parcele _____________št._____________ k.o.__________(obvezno ker če ni ko je lahko parcela kara koli) dogvoljujem sosedu ______________ da gradi nepremičnino na praceli št.___________ k.o__________ 2.5 m od moje meje. 

Ne vem če vesta št. gradbenega dovoljenja napišite še to.

Aja pa smileno bi bilo napisat še da se ta dovoljenje  izda glede na parcelo in ne lastnika(ma upam da razumeš kaj mislim-glej če ti ta lastnik da dovoljenje pa umre (bog ne daj sam garancija je garancija)predno dobita gradbeno dovoljenje al pa karkoli pa pride nov lastnik pa ne bo pustu zidat) se prav mora bit tako napisan da velja za vse nadaljne lastnike sosedove parcele.

Pa obvezno dat uverovit sam kje pa kako pa ne vem???




Grascakinja -> RE: kako se napiše izjava za soglasje... (25.10.2005 14:46:19)

Pošlji mi mail naslov na privat, ti bom poslala vzorec v Wordu. Overiš pa podpis na soglasju, na upravni enoti, mislim da ne stane več ko jurja.




Stran: [1]