drugič noseče - trebuh (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


dva sončka -> drugič noseče - trebuh (25.10.2005 15:03:39)

Obračam se na vse, ki ste drugič noseče, še posebno tiste, ki ste to postale dokaj kmalu po prvem porodu. In sicer me zanima rast vašega trebuha. Prvo nosečnost sem ga v četrtem mesecu že komaj čakala, da se mi bo kaj poznal, sedaj sem pa komaj v drugem in se ga trudim skrivat, pa je vsak dan večji!Je res taka ogromna razlika? Ali to pomeni, da bom celo nosečnost imela toliko večji trebuh (že prvič na koncu niti najmanj ni bil majhen)? Aja, pa se podatek - zanosila sem 9 mesecev po prvem porodu.




Anonimen -> RE: drugič noseče - trebuh (25.10.2005 17:20:05)

Jaz sem v prvi nosečnosti do 6. meseca zapela v bistvu vse hlače, zredila sem se pa za 8 kg...
Sedaj, po 8-ih letih, v 2. nosečnosti, se mi je trebuh poznal že v 3. mesecu, v 5. mesecu nisem zapela nobenih hlač več, zdaj, na koncu 7. meseca, pa imam že 8 kg plusa...




klavdijam -> RE: drugič noseče - trebuh (25.10.2005 17:30:33)

Moja zgodba je podobna. Zdaj sem drugič noseča na zaečtku 16 tedna in je trebušček zelo izbočen.
Res pa je, da sem prvič nosila bolj v "hrbtu" , zdaj pa je vse skoncentrirano spredaj :)).
Tudi mene malo skrbi, če se bom zadnji mesec skrivala pred ljudmi[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].
Po drugi strani pa, glavno, da smo me in otročki zdrave. Vse ostalo naj počaka po porodu. Srečno1




KODA -> RE: drugič noseče - trebuh (25.10.2005 17:34:18)

Pri obeh sem imela ogromen trebuh.Le da sem tastarejšega nosila bolj nizko,kot tamlajšega.




bskrle -> RE: drugič noseče - trebuh (25.10.2005 20:20:17)

Ogromen, precej nad povprečjem že v 7 mesecu.
Sem imela diagnozo velik otrok, a je bila normalna.




Ezi -> RE: drugič noseče - trebuh (25.10.2005 20:51:23)

Jaz sem imela že v prvi nosečnosti velik trebuh, sem se tudi dosti zredila, nosečniške hlače sem nosila od cca. petega meseca naprej ... v drugi nosečnosti sem imela v takšnem obdobju večji trebuh, zredila sem se zaenkrat manj (ne dosti) ... mislim pa, da na koncu nosečnosti trebuh ne do večji kot v prvi nosečnosti ... ali pač?

Lp, Ezi




nuka -> RE: drugič noseče - trebuh (25.10.2005 21:02:44)

Zanosila sem 7 mesec po porodu. Trebušček v prvi nosečnosti se mi je komaj poznal. Trenutno sem v 25 tednu in je trebuh tak kot pri prvi nosečnosti v 9 mesecu.




puncica -> RE: drugič noseče - trebuh (26.10.2005 7:36:50)

Sama sem noseča 12 tednov za enkrat še nisem vidla razlike vse poteka isto kot prvič, bomo vidl čez kakšne tri tedne, hlače so mi še vse prav. 




catka -> RE: drugič noseče - trebuh (29.10.2005 21:05:47)

Haj!
Ne se sekirat glede trebuščka, ki je različen pri vsaki ženski in pri vsaki nosečnosti.
Jaz sem se pri prvi nosečnosti že do 10 t zredila 5 kg. V druem mesecu pa sem bila kot nekatere komaj v šestem ali sedmem. V glavnem sem se v 9 mesecih zredila 33 kg. Na to sem dojila 4 m potem pa hujšala, kar mi je uspelo spravit v 6m nazaj 30 kg.

Zdaj ugotavljam, da ne bo nič bolje. Noseča sem 4 t. Apetit se mi  je že sedaj povečal na nenormalno. In ko me kdo sam pogleda  že vsi vedo, da sem noseča.

LP!




Stran: [1]