Angal S za grlo in nosečnost (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


mala Zala -> Angal S za grlo in nosečnost (26.10.2005 10:03:34)

Punce, živjo!

Navodila za razpršilo proti vnetem grlu Angal S sem zavrgla, zdaj me pa zanima, če ga smemo uporabljati nosečnice. Če ima katera navodilo ali ve iz glave, bi prosila za pomoč.

Hvala in lp!




rikica -> RE: Angal S za grlo in nosečnost (26.10.2005 10:13:25)

Oj!Koliko jaz vem ga nosečnice NE smejo uporabljat.




Andra -> RE: Angal S za grlo in nosečnost (26.10.2005 10:18:04)

V nosečnosti Angal S ni dovoljen za uporabo!!!!




Anonimen -> RE: Angal S za grlo in nosečnost (26.10.2005 10:27:34)

Jaz si ne upam jemati niti vitaminskih tbl., ne da bi vprašala G. Jaz ga sigurno ne bi jemala.




Teni_ -> RE: Angal S za grlo in nosečnost (26.10.2005 10:32:51)




Meni so tudi v lekarni rekli, da se ne sme jemat. Lp,Mojca[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/nosecka.gif[/image]






Eviii -> RE: Angal S za grlo in nosečnost (26.10.2005 10:38:21)

kar jst vem, lahko papamo samo navadne lekadole (niti tistih z vitaminom c ne smemo). ne se igrat s tem, punce, da ne bo pol kaj narobe... moremo pač včasih malo potrpet bolečino. zamislite si, da so to samo predpriprave na porodne bolečine...




maks -> RE: Angal S za grlo in nosečnost (26.10.2005 11:26:01)

Mislim, da ne. Preverjeno pa lahko jemuješ za grlo Isla Moos tablete.Upam, da sem prav napisala.




katjandraž -> RE: Angal S za grlo in nosečnost (26.10.2005 11:39:09)

Oj!

Pojdi na medover.net, malo uporabi brskalnik, ker se spomnim, da je Pušenjak enkrat pisal ravno o Angalu. Ne spomnim se, če je govoril o tabletah ali razpršilu. Poskusi poiskat. Jaz sem v lekarni dobila Angal pastile, kjer piše, da dokazov o škodljivem delovanju ni. Sama sem vzela le par tablet, ko je bilo najhujše, drugače pa na Panthol tabletah piše, da je uporaba med nosečnostjo in dojenjem dovoljena. Upam, da sem ti kaj pomagala. Čimprej se pozdravi!




mala Zala -> RE: Angal S za grlo in nosečnost (26.10.2005 14:55:27)

Punce, hvala! Tudi jaz sem zelo skeptična glede uporabe kakršnihkoli zdravil, tudi navadnega Lekadola. Čutim, da me čedalje bolj boli grlo in sem to vprašala zgolj preventivno, če bi bilo treba blažiti bolečine. Bomo poskušali po čimbolj naravni poti (limonce, čajček,...).

LP!




Stran: [1]