|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam nesti šparovček?
4.11.2005 15:40:21   
Anonimen
Včasih smo prihranjene dinarčke v šparovčku lepo nesli na banko, kjer so jih tete dale v en strojček, ki je ločil kovance in potem ... ne vem, so ti dale papirnat denar ali pa si položil na račun.
Kako pa je danes s tem? A katera ve? Tibor ima že poln šparovček, pa bi radi nesli denar na banko, da bi si potem kaj kupil v trgovini. Že navija kar nekaj časa. Pa ne vem, kam naj greva, kje bodo sploh te kovance še hoteli šteti in zmenjat za papirnati denar. A to še kje delajo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam nesti šparovček?
4.11.2005 15:46:12   
Lunca1
Na Abanki vem da menjajo, v nekaterih bankah pa menda obstajajo celo avtomati. drugače bi bili pa drobiža zelo veseli v kakšni trgovini. malo vprašaj. pa prej sami preštejte.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam nesti šparovček?
4.11.2005 15:53:19   
Skorpija
Ja, na NLB maš mašino za menjat kovance v papir, tako da kar pot pod noge in uvajat Tiborja v svet šopinga user posted image

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam nesti šparovček?
4.11.2005 15:57:57   
Anonimen
Ja, samo to na NLB v Ljubljani verjetno, a ne? Bom pa kar v Kranj poklicala, če jo tudi imajo.

(odgovor članu Skorpija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam nesti šparovček?
4.11.2005 16:02:37   
Skorpija
user posted image  to pa ne vem user posted image  mah po mojem bi mogli tudi v Kranju imet, je pa res da imajo v Žabačiji to mašino samo na glavni banki, ki je čistooooo slučajnoooo zraven MaxiMarketa user posted image  Šop til ju drop user posted image

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam nesti šparovček?
4.11.2005 17:07:06   
san
pa na čopovi tudi

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam nesti šparovček?
4.11.2005 18:59:56   
Vilma
Če boš šla na banko pazi na provizije!Ravno pred kratkim sem slišala, da zaračunuajo 400 SIT za štetje kovančkov. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam nesti šparovček?
4.11.2005 19:13:50   
urbancek
Meni so vzeli šparovček tudi že na Pošti, res pa je, da ni bilo gužve

LP

_____________________________

Ne toži svetu tujemu bol, ne svojega srca,
ne toži mu nikoli, ker svet je brez srca.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam nesti šparovček?
4.11.2005 19:17:51   
SašaR
Kar jaz poznam to stvar (mami dela tudi na eni izmed bank) je stvar v tem, da če položiš kovančke na račun ni provizije, če pa hočeš bankovce pa je provizija. ALi to velja pa za vse banke ne vem. Za Kopersko je ziher in enkrat sem stala v vrsti na NLB je tudi uslužbenka rekla da mora zaračunati provizijo in tistega poslala s celo škatlo kovančkov v trgovino, kjer so jo verjetno bili zelo veseli!

LP


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam nesti šparovček?
4.11.2005 19:36:59   
giga
Mi s Tenejem zbiramo kovančke in jih mečemo v Tolimat. To je nek avtomatek od Ljubljanske banke. Tega se fuuuul nabere. Ta mali je že pravi bogatuh.user posted image

_____________________________

Carpe diem!

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kam nesti šparovček?
4.11.2005 20:58:16   
darja72
Mi kovančke kar doma posortiramo in jih nesemo na pošto. V zadnji rundi se jih je nabralo za osem jurjev!!! Tko, da drobiža po štacunah že dolgo ne puščamo več.
lp

(odgovor članu giga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kam nesti šparovček?
4.11.2005 21:03:08   
Anonimen
Aha, torej 400 SIT provizije, to je že en avtomobilček. Torej bomo šteli kar doma in nesli na pošto. Tam poznam eno teto, mogoče nam bo pa vzela drobiž. Samo kdaj bom imela toliko miru, da bom lahko to naštela? Tibor se bo naveličal, ker pač še ne zna ločiti 1 tolarja od dveh pa od petih itd. Zato bo hotel početi kaj drugega in me bo skozi motil. Že vidim štalo. Najbolje jutri, ko bo šel spat. Upam, da se mi bo dalo. Samo potem bomo pošto že zamudili. Ma, bomo pa naslednji teden nesli. Se mu bom pa verjetno morala odkupiti z avtomobilčkom, ker bo sicer prevelika žalost in gnjavaža ter neučakanost.
Hvala, punce.

(odgovor članu darja72)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kam nesti šparovček?
4.11.2005 23:04:58   
Anonimen
Jaz bom sedaj Nejcu odprla na Poštni banki Hrčkovo knjižico. Tam ob odprtju dobi šparovček, ki ga mora polniti in ga potem sam prinesti na okence, da položi denar na knjižico. Pa bo tudi vedno nesel kovančke, ki se pridno nabirajo notri. Bodo že mogli prešteti. Zakaj pa so uvedli šparovček? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kam nesti šparovček?
4.11.2005 23:08:16   
eva1
Če ga ne bojo hotli na banki vzet -ga lahko k nam prineseš...kadarkoli in v čim večji količiniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kam nesti šparovček?
4.11.2005 23:08:43   
Anonimen
V abanki traja par dni, da ti prestejejo malo vrecko kovancev (cca 1500sit) user posted image  V NLB na Copovi ti pa na racun polozijo, ampak jasno le od NLB :/


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kam nesti šparovček?
4.11.2005 23:11:49   
KODA
Tolimat,NLB.Vsi otroci radi mečejo dinarčke noter.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kam nesti šparovček?
5.11.2005 1:07:21   
Marogica
Midva z Borom tudi doma denar preštejeva in to tako, da mi Bor pomaga. Ker že pozna številke od ca 3 leta dalje zelo dobro, nastavim plastične posodice na tla, pa mečeva v npr. modro "enke", v zeleno "dvojke"....... Pa nama mine pol ure, pa še zabavno je. Le roke nama srmdijo potem po denarju.
Drugače pa nesemo na NKBM, kjer denar še nkrat preštejejo, pa ni provizije, ker položomo na račun.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kam nesti šparovček?
5.11.2005 1:44:41   
JASNA D
Tudi pri nas naredimo tako, kot pri Marogici. Ker številk ne pozna, jih sortirava po slikicah na kovancih. Ta živalca sem, ona tja in ga zamotim. Položimo na Sitkovo varčevanje na NKBM - otrokov račun. Provizije ni.

Jasna

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kam nesti šparovček?
5.11.2005 8:19:21   
Anonimen
Moji Maši smo odprli pri Gorenjski banki in je dobila dva šparovčka (čebelico) za zlate in srebrne kovance.Res se nabere teh kovancev.Splišni,unmu pred Šparom sploh ne dajem več kovancevuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kam nesti šparovček?
5.11.2005 9:17:15   
Anonimen
Joj punce, jaz pa komaj čakam, da pridejo tile avtomat za menjanje k nam, ke naju je kr sram nesti na banko, ker grdo gledajo. Sam mava pa vedno okrog 20 jurjev, tokrat celo neki čez 30...
Zbiramo pa samo srebrne kovance, se ful hitro nabere!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kam nesti šparovček?
5.11.2005 10:41:28   
PBJ
Pojdi na Pošto, samo ne ob koncu meseca ali 15., ko so dolge vrsteuser posted image user posted image .

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?