RE: Kontracepcija... (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


nky 23 -> RE: Kontracepcija... (21.2.2008 9:06:18)

jaz uporabljam Yasminele sedaj pet mesecev, pred porodom pa sem uporabljala šest let minulet, z obojim zadovoljna.




Zarela00 -> RE: Kontracepcija... (21.2.2008 9:41:34)


IZVIRNO SPOROČILO: nky 23

jaz uporabljam Yasminele sedaj pet mesecev, pred porodom pa sem uporabljala šest let minulet, z obojim zadovoljna.



aha.sej jaz sem z yasminelle tudi zelo zadovoljna. samo ne vem če je res treba biti tako do sekunde natančen z jemanjem. včasih zakasnim za kakih pol ure pa nisem več prepričana če je še vedno vse ok.




Češnca -> RE: Kontracepcija... (21.2.2008 10:22:58)

KT pri meni odpadejo! Sem jih jemala 2 leti. Prej sem bila celo življenje že kar obupno skodrana, potem pa čisto ravna. Po porodu (tabletke sem nehala jemat že pred 6 leti) se mi nekoliko kodrajo nazaj.




adrijana1 -> RE: Kontracepcija... (23.7.2008 13:25:44)

Drage RR!                                                                                                                                                                                                                                                                                             večno povpraševanje po KT.Sem 10 m po porodu G. MI je predpisala tabletke Femoden.ZAnima me če so ti stranski učinki pri vseh enaki.S tem tudi mislim  na razpoloženje JAnuarja pa imam sterilizacijo.     lp




Lunc_a -> RE: Kontracepcija... (23.7.2008 13:47:21)

Imam inekcije in so mi 100% boljše kot kt.




Udb -> RE: Kontracepcija... (24.7.2008 10:49:08)

IZVIRNO SPOROČILO: Zarela00


IZVIRNO SPOROČILO: nky 23

jaz uporabljam Yasminele sedaj pet mesecev, pred porodom pa sem uporabljala šest let minulet, z obojim zadovoljna.



aha.sej jaz sem z yasminelle tudi zelo zadovoljna. samo ne vem če je res treba biti tako do sekunde natančen z jemanjem. včasih zakasnim za kakih pol ure pa nisem več prepričana če je še vedno vse ok.
Pa sej v navodilih piše, da jih moraš jemati v roku 12 ur - kdo je reku da so minute važne?




Lianna -> RE: Kontracepcija... (24.7.2008 11:02:20)

Logest.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]