poroka na plaži -a je možno (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


pascalina -> poroka na plaži -a je možno (6.12.2005 16:14:10)

ali je možno imeti poroko na kakšni slovenski plaži ali vsaj blizu plaže?hvala za odgovore, lep večer




Jančika_ -> RE: mene pa neki zanima (6.12.2005 16:19:39)

Mislim, da je pred kratkim začel veljati nekakšen odlok, da se lahko poročiš čisto kjerkoli. Plačaš nekaj več, drugače pa ne bi smelo biti problemov. Sem v enem cajtengu prebrala, na žalost se ne spomnim bolj natančno.




Dejča -> RE: mene pa neki zanima (6.12.2005 16:22:49)

Ja, ta zakon velja od letošnjega leta - toda raje preveri na dotični UE, ker so marsikje še zelo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image] birokratski.




tanikaa -> RE: mene pa neki zanima (7.12.2005 7:22:52)

lahko se poročiš. plačaš le 5.000 sit več, kot  sicer. nekje okrog 12.000 do 14.000 stane.




Antigona -> RE: poroka na plaži -a je možno (8.12.2005 9:04:21)

Moj bratranec se je poročil v Ankaranu v hotelu Adria (hotel in kamp Adria). Sicer smo bili mi trije samo na obredu, ker nama Žan pač ni dopuščal da bi ostala še na žurki.
Poroka je bila na vrtu pred hotelom, ful lepo zrihtano, ko u filmu... Ona je prišla iz hotela po stopnicah, sveda je bila rdeča preproga do njunih stolov... Na obeh straneh preproge pa so bili stoli za svate. Do plaže je pet minut ali celo manj in tja smo se šli potem tudi slikat.
Res je izredno lep ambient. Pojdi si pogledat... Žal pa nič ne vem koliko ju je prišlo...




Stran: [1]