RE: Zelo sem prizadeta (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


Anonimen -> RE: Zelo sem prizadeta (18.1.2006 9:29:28)

 
Vsi bi radi imela ta dan lep dan.. potem pa se zgodi, da se vsi sekirajo in to za prazen nic..




Anonimen -> RE: Zelo sem prizadeta (18.1.2006 10:41:54)

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Vsi bi radi imela ta dan lep dan.. potem pa se zgodi, da se vsi sekirajo in to za prazen nic..


Ja, saj prej, dokler ne daš zadeve skozi, izgledajo razni problemi, ki se pojavljajo glede poroke (in drugih dogodkov) grozni, veliki, pa še čustva nas rada zanesejo. Vendar ne poznam niti ene neveste, ki ne bi uživala 100% na svoj dan (pri nama je npr. lilo kot iz škafa, še en teden prej mi je bilo grozno, ko sem pomislila, da ne bo sonca, na poročni dan mi je bilo pa čisto vseeno).
Po bitki je lahko biti general. Generali smo pa zato, ker imamo izkušnjo, ker smo vso to ceremonijo dali skozi in na dan poroke ugotovili, da pravzaprav čisto nič drugega ni važno, kot samo ženin in nevesta in njuna želja uradno potrditi zvezo. Vse nezgodice so nepomembne, od tečnih in nerazumnih sorodnikov, do tega, da ti crkne avto ali da je namesto sonca in 25° mraz in dežuje. Potem se itak spomniš samo dobrih stvari, na slabe pozabiš.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]