hrana na poti (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


cofka -> hrana na poti (20.1.2006 11:49:07)

Mi smo začeli z dodajanjem hrane, sedaj imamo že pribljižno 4 obroke. Me pa zanima, kako vi pripravite hrano, ko greste kam na obisk. Ali jo nesete s seboj ali jo pripravite tam. Jaz sem ji za enkrat nesla kakšen frutek. Naslednji teden pa imamo namen, da gremo na obisk za cel dan, pa ne vem, kako naj uredimo hranjenje takrat. Ali naj ji pripravim že doma in nesem s seboj?




ona -> RE: hrana na poti (20.1.2006 11:58:31)

Če greš kam,da lahko pogreješ hrano,jo vzemi s sabo,če ne pa tudi če vzameš frutke ali jogurte.Zaradi tega če bo otrok en dan jedel bolj tako hrano ne bo nič narobe!Mi oz.jaz večkrat,ko grem kam za cel dan,vzamem frutke in podobne stvari!




KODA -> RE: hrana na poti (20.1.2006 20:05:00)

Tudi jaz sem tako delala,kot pravi Elis30.




Grascakinja -> RE: hrana na poti (21.1.2006 10:02:11)

Če grem na obisk k moji mami, ji tam pripravim vse, ker pač lahko.
Če bi šla pa kar tako malo nekam, bi vzela Hippke in mleko, pa v kaki gostilni ali kafiču prosila za vročo vodo, da bi pogrela ali naredila mleko.
Imam tudi Hippove mlečne kašice, ki že vsebujejo nadaljevalno mleko in jih samo še zmešaš s toplo vodo, tako da ni problem, karkoli bi že jedla, lahko.




nejča -> RE: hrana na poti (21.1.2006 11:15:17)

Jest mam pa vedno sabo termovsko z vročo vodo, že zaradi mleka in pa kakšno Avent posodico + žličko + slinček




Stran: [1]