Batagelov sesalec Agua plus (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Gospodinjski nasveti



Sporočilo


mala Zala -> Batagelov sesalec Agua plus (30.1.2006 10:46:49)

Živjo!

Zanima me, če ima katera ta vodni sesalec in kako je z njim zadovoljna. Kako je s čiščenjem po uporabi?

Hvala in lep pozdrav!




Spark -> RE: Batagelov sesalec Agua plus (30.1.2006 11:04:00)

Ojla!
Enkrat sem ga dobila na uporabo. Morala sem očistiti avtosedeže v rabljenem avtomobilu. Rezultat je bil zelo dober. Je zelo dobro očistil sedeže.
Potem sem čistila še sedežno in tepihe, pa jogije sem z globinsko krtačo posesala.
Meni je bil sesalec zelo dobra zadevica. Pa še en masten madež sem odstranila z kuhinjskega stola.
Slaba stran, pa = da mi je bil kar malo pretežak za vlečenje po stanovanju (ne vem koliko kg ima tisti sesalec + voda v njem).
Kar se tiče vzdrževanja po uporabi, vse moraš raztaviti pa lepo oprati. Sesalec ima veliko nekih pripomočkov.
Če želiš sesalec za vsakodnevno uporabo se mi zdi malo preveč težak in okoren. Če pa želiš sesalec zaradi pranja in globinskega sesanja, ki ga uporabljaš ~  1x na 14 dni, potem je super.
Jaz bi ga imela ampak mi je malo predrag, ker vem da se ne bi z njim ukvarjala pri vsakem sesanju ampak samo vsake toliko časa.

To je moje mnenje, ampak jaz nimam tega sesalca. Sem ga samo dobila na posojo za 1 vikend.





mala Zala -> RE: Batagelov sesalec Agua plus (30.1.2006 11:31:27)

Hvala za tvoj odgovor, Spark. Ampak ta sesalec naj bi bil med najmanjšimi in najbolj preprost za čiščenje po uporabi, zato razmišljava o nakupu le tega.

Igea definitivno odpade, ker je menda res zagaman za čistit[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image].

Lep dan!




Stran: [1]