po porodniški 3 mesece upravičena do financ z borze? (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finančne dileme starševstva



Sporočilo


pravljica -> po porodniški 3 mesece upravičena do financ z borze? (30.1.2006 12:05:13)

med porodniško mi je potekla pogodba...do junija, ko mi poteče porodniška, imam knjigo doma...ali sem potem upravičena do tistih 3 mesecev finančne pomoči z borze, ki jih dobiš po prenehanju delovnega razmerja? zaposlena sem bila 2 leti
malo sem zmedena, ker piše, da moraš v 1 mesecu po prenehanju z delom prinest knjigo na borzo, jaz jo pa moram imet do junija doma, ker prejemam porodniško, potem pa se grem prijavit na borzo...to bo pa v bistvu 10 mesecev po poteku pogodbe [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
ima katera takšno izkušnjo? in koliko se tiste 3 mesece dobi izplačano?




KIRA -> RE: po porodniški 3 mesece upravičena do financ z borze? (30.1.2006 14:05:18)

meni so rekli, da se moram v 8 dneh po poteku prodniške prijavit na borzo in pol 3 mesece dobivam podporo. ampak to sem zvedela šele ob nastopu 2. porodniške - pri 1. mi niso povedali in se nisem mogla pravočasno pirjavit, tako da ni blo s financami nič. sem bla vmes brez dohodka.




soncek&luna -> RE: po porodniški 3 mesece upravičena do financ z borze? (8.2.2006 10:52:16)

pravljica,
brezposelnost ti miruje v casu porodniske... kot je kira zapisala, se moras v 8 dneh po preteku porodniske prijaviti na zavodu za zaposlovanje... denarno nadomestilo je 70% tvoje povprecne place v zadnjih 12 mesecih, vendar ne vec kot 120.000 sit (tako so meni povedali)




Stran: [1]