BABYLOVE IZDELKI (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


tanyak -> BABYLOVE IZDELKI (30.1.2006 15:22:41)

LEPO POZDRAVLJENE...

A mi lahko katera iz izkušenj pove, kako so se obnesli BABYLOVe izdelki pri vaših otročkih...zdi se mi dokaj ugodna in imajo celo paleto izdelkov, sam ne vem ravno kako je pri sami kakovosti...ali naj raje posežem kar po Nivejinih izdelkih za dojenčka (nahrbtnik od Niveje)? Hvala vsem za pomoč...

Tanja

__________________________________________________________
PDP 25.03.2006 Materinstvo je najlepši dar življenja...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




polona2 -> RE: BABYLOVE IZDELKI (30.1.2006 15:28:09)

Jaz kupujem Babylove pleničke in občasno Babylove Sensitive robčke za ritko. Robčke in kozmetiko za hčerko imam vso od Buebchen, je pa res, da je od otroka samega odvisno, kako se kakšna kozmetika obnese. Lahko, da
tvojemu otroku Buebchen ali Babylove sploh ne bosta ustrezali, zato za začetek rajši kupi tiste male vzorčke šampona in kopeli, pa tudi hladilno mazilo dobiš v  mini embalaži.




Seven* -> RE: BABYLOVE IZDELKI (30.1.2006 15:41:41)

Se strinjam z Polono.  Vse je odvisno od koze. Mi smo z izdelki BLAZNO zadovoljni. Kvaliteta za malo denarja. Kopujemo pa prakticno vse od Babylove.




morskadeklica -> RE: BABYLOVE IZDELKI (30.1.2006 16:54:49)

Mi imamo plenice babylove, kremo za obraz in čistilne robčke prav tako babylove. Edina stvar, ki mi pri babylove ni všeč, je krema za ritko, ker se ne razmaže tako lepo kot Bubchen. Kar se pa kakovosti tiče, pa je že napisano. Odvisno je samo od otročka. Moja [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] naprimer ne sme nositi pleničk pampers (kljub temu, da so tako opevane) ima po njih vneto ritko.




Seven* -> RE: BABYLOVE IZDELKI (30.1.2006 16:57:56)

tudi nas jakob ne prenasa pampers izdelkov..




KODA -> RE: BABYLOVE IZDELKI (30.1.2006 19:33:29)

Nisem še nikoli probala te kozmetike.Bom pa jo preizkusila.Za probat je.




BlankaT -> RE: BABYLOVE IZDELKI (30.1.2006 20:45:23)

Mi uporabljamo Babylove planičke, vlažilne robčke, kremico za obraz (za tavečega) in jaz uporablja plazinice za zize v času dojenja. Občasno pa še kaj drugega. Sicer pa kot so že predhodnice napisale, vse je odvisno od otroka.
Npr. moj sin ni prenesel zelenih Pampersk in sedaj je s tamalo isto. Žal je tako, da so ti naši mali srčke na začetku poskusni zajčki.

Lp, Blanka.




NRMM -> RE: BABYLOVE IZDELKI (2.2.2006 9:10:37)

Midve imava celotno kozmetiko za dojenčka od babylove in sem zelo zadovoljna [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].




spacey -> RE: BABYLOVE IZDELKI (3.2.2006 9:56:13)

Mi pa ne uporabljamo prav nič od kozmetike! Zakaj pa?!

Če je vneta ritka namažemo z Bepanthenom ali pa praško pasto, če je res potrebno .. olje uporabljamo vsake toliko pri kopanju in za telo imamo kremo narejeno v lekarni (olivno olje) in za obrazek Bepanthen krema.

Naj povem le to, da sem tudi jaz v nosečnosti kupovala kot zmešana vse po spisku, pa za darila sem dobila veliko...no na koncu pa ne uporabljamo nič! Škoda kupovat, ker res ne veš kaj boš potreboval oz. kaj bo otročku odgovarjalo.




eya -> RE: BABYLOVE IZDELKI (3.2.2006 11:39:59)

Babylove-kje se jo pa da kupit?




zaliga -> RE: BABYLOVE IZDELKI (3.2.2006 12:09:39)

V vseh poslovalnicah DM-a!




Stran: [1]