Cuzanje palčka (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


buča -> Cuzanje palčka (1.2.2006 18:43:00)

naši Piki so se že vneli palčki na rokici,ker tako cuza.Če je lačna,zaspana,žalostna,bolana,tudi med igro-palčki so vedno v ustkih...pozna se ji že na palčkih in na zobkih...ne vem,kaj naj storim....pediater in ortoped sta rekla,da proti tem ne moremo nič(takrat je bila še majčkena) in sem jo pustila...pa kupovala stotine dud,ki pa niso pomagale,vse je zavrnila.
Sedaj sem kupila lak,ki naj bi to preprečil(Mavala stop),pa je pomagal samo 1 dan.Drugi dan je že veselo cuzala,čeprav je imela še lak gor in je zelo grenkega okusa.NE vem kako naj jo odvadim cuzanja,ker se mi njeni palčki že smilijo(čisto so pordeli in se luščijo,tudi do krvi).....
Naj še napišem,da je vedno na UZ,ko sem bila še noseča,veselo cuzala,ali pa sesala palček.Kaj naj?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Dadi -> RE: Cuzanje palčka (2.2.2006 15:09:38)

Probaj ji gor navezat tak palčnik iz blaga.. Pri nas je to mam naredila ko smo cuzali prstke. Jih je sama zašila. Zadeva zgleda pa tako, da daš na palček in potem zavežeš okrog zapestja. Nio taka kunšt  naredit tudi če ne znaš šivat.




Stran: [1]