"Trd" otrok (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


Anonimen -> "Trd" otrok (10.2.2006 9:34:38)

Moja beba bo stara kmalu 4 mesece in se mi zdi še vedno nekam trd. Pa me zanima kako so kaj vaši otroci pri tej starosti. Sploh je trd med kopanjem in ga komaj prepričam da ga umijem pod pazduho. Ali so vaši 4 mesečniki že mehki v bani?




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (10.2.2006 9:42:58)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




muha1 -> RE: "Trd" otrok (10.2.2006 10:00:39)

Naša je sproščena že od samega začetka. Mogoče pa ima tvoja beba strah pred vodo. Poskusi v bano vliti samo malo vode in se zelo previdno in počasi umivajta. Lahko, da bo pomagalo




lelaval -> RE: "Trd" otrok (10.2.2006 10:30:51)

Mogoče se res boji vode. Moja med kopanjem ful uživa že od začetka.




Barbela -> RE: "Trd" otrok (10.2.2006 10:34:24)

Naš je že od vsega začetka trd in zategnjen. Hodiva na fizioterapijo in zelo lepo napreduje. Ne vem če je pri vas enako kot pri nas? Steguje nogice in ima čist trde, prav tako roke. Roke je do 5 meseca starosti ves čas držal v pest. Zdaj je boljše. Z rokami ni več problem, le še noge mu malo nagajajo.
Pojdi enkrat na fizioterapijo in ti bodo pokazali vaje, kako lahko otroka sprostiš, mogoče se vam obrestuje.

Pa veliko sreče!




pika** -> RE: "Trd" otrok (10.2.2006 10:41:43)

Mi smo tudi zaradi zategnjenosti pri NFT.   Za sproščanje rokic  nama je veliko pomagala igrica  - božaj mamo  po obrazu in za odpiranje pesti igranje s prstki  - odpranje dlani  ob pesmici in božanje  odprte dlani ( na koncu rahlo prstke upogneš nazaj ).




Stran: [1]